صفحه 6 از 61 نخست ... 34567891656 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 606

موضوع: سرمایه گذاری ساختمان ایران ( وساخت )

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    تقسیم 100 درصدی سود در "وساخت"
    شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران با سرمایه 109 میلیارد و 29 میلیون و 600 هزار تومان در پیش بینی حسابرسی شده درآمد هر سهم سال مالی منتهی به شهریور 92 برای هر سهم مبلغ 161 ریال عایدی خالص در نظر گرفته که نسبت به سال مالی گذشته 42 درصد افزایش داشته است.
    این شرکت در پیش بینی های سال مالی 92 از 153 درصد افزایش سود حاصل از فروش سرمایه گذاری، 19 درصدی سود حاصل از سرمایه گذاری، 12 درصدی سود عملیاتی و 43 درصدی سود انباشته در پایان دوره مالی خبر می دهد.
    "وساخت" که در پرتفوی 1 ماهه منتهی به 31 مرداد 91 بیش از 57 درصد از سبد دارایی خود را به 3 شرکت واسطه گری مالی و41 درصد را به 3 شرکت فعال در زمینه انبوه سازی و املاک و مستغلات اختصاص داده است ذخیره ارزشی معادل 1 میلیارد تومان در نظر گرفته است.
    گفتنی است این شرکت سرمایه گذاری که بر اساس عملکرد 9 ماهه برای هر سهم در سال مالی 91 با پوشش 59 درصدی سود حاصل از سرمایه گذاری ها و 100 درصدی سود حاصل از فروش سرمایه گذاری ها مبلغ 113 ریال عایدی خالص در نظر گرفته در دوره مورد بررسی موفق به پوشش 41 درصدی آن گشته است و در نظر دارد 100 درصد سود خالص هر سهم را به سهامدارانش پرداخت نماید.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (4) Merita آواتار ها
    تشکر شده 2,012 بار در 415 ارسال
    ﭘﺸﺖ ﭘﺮده وﺳﺎﺧﺖ

ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاری ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن در ﺻﺪد واﮔﺬاری ﮐﻞ ﺳﮫﺎم ﯾﮑﯽ از ﺷﺮﮐﺘﮫﺎی زﯾﺮ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺧﻮد ﺑﻪ ﻧﺎم ﻣﺠﺘﻤﻊ ھﺎی ﺗﻮرﯾﺴﺘﯽ و رﻓﺎھﯽ آﺑﺎدﮔﺮان اﯾﺮان- ﮐﯿﺶ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

ﻣﺎﻟﮑﯿﺖ وﺳﺎﺧﺖ در اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﻌﺎدل 53 درﺻﺪ و ﺑﻪ ارزش دﻓﺘﺮی13.6 ﻣﯿﻠﯿﺎرد رﯾﺎﻟﯽ اﺳﺖ.

از دﯾﮕﺮ ﻣﺰﯾﺘﮫﺎی وﺳﺎﺧﺖ، ﻣﺎﻟﮑﯿﺖ 57 درﺻﺪی اﯾﻦ ﺳﮫﻢ در ﻧﻤﺎد ﺛﻨﻮﺳﺎﺳﺖ. و اﻣﺎ ﻣﮫﻤﺘﺮﯾﺖ ﺧﺒﺮ در ﻣﻮرد وﺳﺎﺧﺖ، اﻟﺰام ﻗﺎﻧﻮن و ﺑﺎﻧﮏ ﻣﺮﮐﺰی ﻣﺒﻨﯽ ﺑﺮ ﻣﺎﻟﮑﯿﺖ ﺣﺪاﮐﺜﺮی در ﺳﮫﺎم ﺷﺮﮐﺘﮫﺎی ﺑﺎﻧﮑﯽ ﺗﺎ ده درﺻﺪ اﺳﺖ اﯾﻦ در ﺣﺎﻟﯿﺴﺖ ﮐﻪ وﺳﺎﺧﺖ ﺑﻄﻮر ﺗﻠﻔﯿﻘﯽ ﺑﯿﺶ از 32 درﺻﺪ ﺑﺎﻧﮏ اﻗﺘﺼﺎد ﻧﻮﯾﻦ را در اﺧﺘﯿﺎر دارد.

در اﯾﻦ ارﺗﺒﺎط،ﺷﻨﯿﺪه ﺷﺪه وﺳﺎﺧﺖ ﺳﯿﺎﺳﺖ ﻓﺮوش درﺻﺪ ﻣﺎزاد ﺧﻮد در ﻧﻤﺎد وﻧﻮﯾﻦ را در ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ دارد ﮐﻪ ﺑﺰودی اﺟﺮاﯾﯽ ﺧﻮاھﺪ ﺷﺪ اﻣﺮی ﮐﻪ اﺛﺮات ﻏﯿﺮ ﻗﺎﺑﻞ ﺑﺎور 400 ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ را ﺑﺮ ﺳﻮد ﺗﻠﻔﯿﻘﯽ وﺳﺎﺧﺖ در ﭘﯽ ﺧﻮاھﺪ داﺷﺖ.

اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ھﻨﻮز از ﺳﻮی ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ وﺳﺎﺧﺖ ﻣﻮرد ﺗﺄﯾﯿﺪ ﻗﺮار ﻧﮕﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ.
    هیچ زمستانی ماندنی نیست...حتی اگر تمام شبهایش یلدا باشد ...

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Merita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 550 بار در 172 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط دربانی نمایش پست ها
    ﭘﺸﺖ ﭘﺮده وﺳﺎﺧﺖ

ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاری ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن در ﺻﺪد واﮔﺬاری ﮐﻞ ﺳﮫﺎم ﯾﮑﯽ از ﺷﺮﮐﺘﮫﺎی زﯾﺮ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺧﻮد ﺑﻪ ﻧﺎم ﻣﺠﺘﻤﻊ ھﺎی ﺗﻮرﯾﺴﺘﯽ و رﻓﺎھﯽ آﺑﺎدﮔﺮان اﯾﺮان- ﮐﯿﺶ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

ﻣﺎﻟﮑﯿﺖ وﺳﺎﺧﺖ در اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﻌﺎدل 53 درﺻﺪ و ﺑﻪ ارزش دﻓﺘﺮی13.6 ﻣﯿﻠﯿﺎرد رﯾﺎﻟﯽ اﺳﺖ.

از دﯾﮕﺮ ﻣﺰﯾﺘﮫﺎی وﺳﺎﺧﺖ، ﻣﺎﻟﮑﯿﺖ 57 درﺻﺪی اﯾﻦ ﺳﮫﻢ در ﻧﻤﺎد ﺛﻨﻮﺳﺎﺳﺖ. و اﻣﺎ ﻣﮫﻤﺘﺮﯾﺖ ﺧﺒﺮ در ﻣﻮرد وﺳﺎﺧﺖ، اﻟﺰام ﻗﺎﻧﻮن و ﺑﺎﻧﮏ ﻣﺮﮐﺰی ﻣﺒﻨﯽ ﺑﺮ ﻣﺎﻟﮑﯿﺖ ﺣﺪاﮐﺜﺮی در ﺳﮫﺎم ﺷﺮﮐﺘﮫﺎی ﺑﺎﻧﮑﯽ ﺗﺎ ده درﺻﺪ اﺳﺖ اﯾﻦ در ﺣﺎﻟﯿﺴﺖ ﮐﻪ وﺳﺎﺧﺖ ﺑﻄﻮر ﺗﻠﻔﯿﻘﯽ ﺑﯿﺶ از 32 درﺻﺪ ﺑﺎﻧﮏ اﻗﺘﺼﺎد ﻧﻮﯾﻦ را در اﺧﺘﯿﺎر دارد.

در اﯾﻦ ارﺗﺒﺎط،ﺷﻨﯿﺪه ﺷﺪه وﺳﺎﺧﺖ ﺳﯿﺎﺳﺖ ﻓﺮوش درﺻﺪ ﻣﺎزاد ﺧﻮد در ﻧﻤﺎد وﻧﻮﯾﻦ را در ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ دارد ﮐﻪ ﺑﺰودی اﺟﺮاﯾﯽ ﺧﻮاھﺪ ﺷﺪ اﻣﺮی ﮐﻪ اﺛﺮات ﻏﯿﺮ ﻗﺎﺑﻞ ﺑﺎور 400 ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ را ﺑﺮ ﺳﻮد ﺗﻠﻔﯿﻘﯽ وﺳﺎﺧﺖ در ﭘﯽ ﺧﻮاھﺪ داﺷﺖ.

اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ھﻨﻮز از ﺳﻮی ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ وﺳﺎﺧﺖ ﻣﻮرد ﺗﺄﯾﯿﺪ ﻗﺮار ﻧﮕﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ.
    حقوقی های جدید هم میان

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وارن بافت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    دوستان از وساخت غافل نشن که خوب رشدی در انتظارش هست و ...

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وارن بافت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 886 بار در 229 ارسال
    با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید و هم تالاریهای عزیز. امروز بعد از عضو شدن در این سایت میخوام اولین مطلب رو با کسب اجازه از دوستان بنویسم. در ضمن بنده همان ،aravil تالار بورس هستم. بنده بعد از تجربه موفق در سهام ساختمانو بازدهی بالای 200 درصد در سال قبل الان رو وساخت فعالیت میکنم و در رنج بین 150 تا 160 دست به خرید زده ام. به نظر حقیر انطور که از عرضه و تقاضای وساخت پیداست به صورت مهندسی شده بالا خواهد رفت و پیش بینی بنده هم قیمت شدن وساخت با ثنوسا در میان مدت میباشد و در بلند مدت با فروش بلوک بانک اقتصاد نوین رنج قیمتی بین 800 تا 1200 رو برا وساخت پیش بینی میکنم.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید aravil از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    دوست عزیز بنده بیش از 10 سال است که تو بورس ایران فعال هستم.تو این مدت این بار چندم است که قراره پارسیان رو بفروشند و سهام مربوطه در این چند بار همیشه نوسان مثبت و سپس منفی داشته است.یادم میاد که حدود 6 سال پیش با شایعه فروش پارسیان مهرکام پارس چقدر رشد کرد و فکر کنم بالای 200 تومان بود.اونهم مهرکام فقط مالک یک درصد پارسیان بود و با ارزش بازار بالای 100 میلیارد تومان صف خرید بود ولی الان وساخت با مالکیت 33 درصد ونوین اندازه مهرکام 6 سال پیش ارزش نداره.به هر حال با مصوبه بانک مرکزی هیچ شرکتی حق نداره بیشتر از 5 درصد مستقیم و 10 درصد غیر مستقیم سهامدار یک بانک باشه و این یعنی اینکه وساخت باید حداقل بیش از 20 درصد بانک اقتصاد نوین رو بفروشه. این طرح قراره به زودی اجرا بشه و به خاطر اینه که مجوز افزایش سرمایه به بانک اقتصاد نوین نمیدن.تو طرح تحول بانکی برای جلوگیری از باند بازی در بانکهای خصوصی قطعا این مورد اجرا خواهد شد.با کوچکترین شایعه در این مورد شما حتی 100 درصد بالاتر هم نمیتونی وساخت بخری.اون موقع نماد بسته خواهد شد و با قیمت دلخواه چند صد درصدی بازگشایی خواهد شد و عمرا فرصت خرید نخواهد داد.وساخت حتی اگه نفروشه هم با تصفیه بدهیش از محل فروش ظفر هر سال بالای 100 تومان سود فقط از محل سود بانک اقتصاد نوین میسازه.همین الان پیش بینی سود ونوین حدود 400 میلیارد تومان است وساخت مالک 33 درصد ونوین است یعنی 130 میلیارد تومان از سود بانک مال وساخته یعنی فقط سود اقتصاد نوین که وساخت دریافت میکنه اندازه ارزش بازر وساخت است.همیشه قرار بر این نخواهد بود که حسابسازی کنند و هزینه مالی رو بالا ببرند تا سود رو پنهان کنند.وساخت با دو تا سود مجمع ونوین میتونه کل بهیش رو صاف کنه.در ضمن فقط ونوین نیست.وساخت یک شرکت ساختمانی است.فقط یکی از زیر مجموعه هاش یعنی ثنوسا بالای 250 میلیارد تومان املاک ناب داره.وساخت به طور کل با ترکیب دارایی بانکی و ساختمانی حداقل 2000 تومان دارایی داره در حالیکه بدهیش حداکثر 200 تومان به ازای هر سهمشه.خورشید همیشه پشت ابر نخواهد ماند.در ضمن یادتون باشه همیشه وساخت با ثنوسا یک قیمت بوده و البته گاها بیشتر از ان. هر دو به زودی به سطوح بالای 500 خواهند رسید و اکثر حقوقی ها بعد ان تازه وارد تابلو خواهند شد.از الان دارم سبد کارکنان بانکگ انصار و مسکن و ساختمان جهان رو میبینم که تو قیمت بالای 500 تازه وساخت خواهند خرید و به قولی رنج مثبت خواهند کشید.ان موقع بنده و دوستان در خدمت خواهیم بود تا با چند درصد سود دست رد به سینه شان نزنیم. وساخت علاوه بر بیش از 500 میلیارد تومان پروژه ساختمانی و ملک و املاک مالک 33 درصدی بانک اقتصاد نوین، مالک 5 درصد بیمه نوین، مالک 16 درصد سرمایه گذاری بانک اقتصاد نوین، مالک 8 درصد تامین سرمایه نوین،مالک 13 درصدی ثفارس، مالک 23درصدی ذ کرمان، و مالک بیش از 20 شرکت توسعه و عمران استانهای مختلف ایران میباشد.کم کم وساخت داره زیر مجموعه هاش به بورس وارد میشند.تامین مسکن جوانان و تامین مسکن نوین با مالکیت 99 درصدی برا وساخت تو بورس ثبت شدند.شاید هر کدام از اینها یک نوسازی دیگر باشد.وساخت تنها سهمی در بورس ماست که بیش از 5 سال است رشد نکرده و در این 5 سال داراییهاش بیش از 10 برابر شده.به عنوان مثال 5 سال قبل وساخت حدود 500 میلیون سهم بانک اقتصاد نوین داشت الان وساخت مالک نزدیک به سه 3 میلیارد سهم بانک اقتصاد نوین است انهم به قیمت بسیار بالاتر از 5 سال پیش. یعنی هر سهم وساخت مالک دو ونیم سهم ونوین است در حالیکه 5 سال پیش هر سهم وساخت نیم سهم ونوین داشت.پس چی شده که وساخت الان به قیمت 5 سال پیش داره معامله میشه.بنابر این باید باور کرد که بازار ما گله ای کال هستش نه تکنیکال و فاندامنتال.کسانی برنده هستند که به قول وارن بافت سهامی زیر خاکی مثل وساخت رو در زمان عدم توجه بازار به قیمت یک بیستم ارزش ذاتیش بخرند و در زمان توجه بازار با فروش ان به سود های رویایی دست یابند.بنده با همین استراتزی تا الان سود خوبی تو بورس کردم.بنده از صف فروش میخرم و به صف خرید میفروشم.بدون کمترین توجه به شایعات بازار با تحلیل خودم میخرم و با استایل خاص خودم سرمایه گذاری میکنم.دیگه تو صف خرید پتروشیمی رفتن بعد رشد 200 درصدی که هنر نداره.- هنر خرید پتروشیمی اصفهان در قیمت 200 تومان 1 سال پیش بود نه خرید در قیمت 1000 تومان.چرا ادم بره سهمو بعد 500 درصد رشد بخره. بهتر نیست سهمی رو بخریم که قیمتش چند برابرافت کرده اماا داراییهاش 10 برابر شده و در ابتدای رشد قیمتی و کف قرار داره بخریم. گذشت زمان برنده ها و بازنده های بازار رو مشخص میکنه اما در ان زمان به قول شاعر عزیز- پشیمانی دگر سودی ندارد

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید aravil از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط aravil نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده بیش از 10 سال است که تو بورس ایران فعال هستم.تو این مدت این بار چندم است که قراره پارسیان رو بفروشند و سهام مربوطه در این چند بار همیشه نوسان مثبت و سپس منفی داشته است.یادم میاد که حدود 6 سال پیش با شایعه فروش پارسیان مهرکام پارس چقدر رشد کرد و فکر کنم بالای 200 تومان بود.اونهم مهرکام فقط مالک یک درصد پارسیان بود و با ارزش بازار بالای 100 میلیارد تومان صف خرید بود ولی الان وساخت با مالکیت 33 درصد ونوین اندازه مهرکام 6 سال پیش ارزش نداره.به هر حال با مصوبه بانک مرکزی هیچ شرکتی حق نداره بیشتر از 5 درصد مستقیم و 10 درصد غیر مستقیم سهامدار یک بانک باشه و این یعنی اینکه وساخت باید حداقل بیش از 20 درصد بانک اقتصاد نوین رو بفروشه. این طرح قراره به زودی اجرا بشه و به خاطر اینه که مجوز افزایش سرمایه به بانک اقتصاد نوین نمیدن.تو طرح تحول بانکی برای جلوگیری از باند بازی در بانکهای خصوصی قطعا این مورد اجرا خواهد شد.با کوچکترین شایعه در این مورد شما حتی 100 درصد بالاتر هم نمیتونی وساخت بخری.اون موقع نماد بسته خواهد شد و با قیمت دلخواه چند صد درصدی بازگشایی خواهد شد و عمرا فرصت خرید نخواهد داد.وساخت حتی اگه نفروشه هم با تصفیه بدهیش از محل فروش ظفر هر سال بالای 100 تومان سود فقط از محل سود بانک اقتصاد نوین میسازه.همین الان پیش بینی سود ونوین حدود 400 میلیارد تومان است وساخت مالک 33 درصد ونوین است یعنی 130 میلیارد تومان از سود بانک مال وساخته یعنی فقط سود اقتصاد نوین که وساخت دریافت میکنه اندازه ارزش بازر وساخت است.همیشه قرار بر این نخواهد بود که حسابسازی کنند و هزینه مالی رو بالا ببرند تا سود رو پنهان کنند.وساخت با دو تا سود مجمع ونوین میتونه کل بهیش رو صاف کنه.در ضمن فقط ونوین نیست.وساخت یک شرکت ساختمانی است.فقط یکی از زیر مجموعه هاش یعنی ثنوسا بالای 250 میلیارد تومان املاک ناب داره.وساخت به طور کل با ترکیب دارایی بانکی و ساختمانی حداقل 2000 تومان دارایی داره در حالیکه بدهیش حداکثر 200 تومان به ازای هر سهمشه.خورشید همیشه پشت ابر نخواهد ماند.در ضمن یادتون باشه همیشه وساخت با ثنوسا یک قیمت بوده و البته گاها بیشتر از ان. هر دو به زودی به سطوح بالای 500 خواهند رسید و اکثر حقوقی ها بعد ان تازه وارد تابلو خواهند شد.از الان دارم سبد کارکنان بانکگ انصار و مسکن و ساختمان جهان رو میبینم که تو قیمت بالای 500 تازه وساخت خواهند خرید و به قولی رنج مثبت خواهند کشید.ان موقع بنده و دوستان در خدمت خواهیم بود تا با چند درصد سود دست رد به سینه شان نزنیم. وساخت علاوه بر بیش از 500 میلیارد تومان پروژه ساختمانی و ملک و املاک مالک 33 درصدی بانک اقتصاد نوین، مالک 5 درصد بیمه نوین، مالک 16 درصد سرمایه گذاری بانک اقتصاد نوین، مالک 8 درصد تامین سرمایه نوین،مالک 13 درصدی ثفارس، مالک 23درصدی ذ کرمان، و مالک بیش از 20 شرکت توسعه و عمران استانهای مختلف ایران میباشد.کم کم وساخت داره زیر مجموعه هاش به بورس وارد میشند.تامین مسکن جوانان و تامین مسکن نوین با مالکیت 99 درصدی برا وساخت تو بورس ثبت شدند.شاید هر کدام از اینها یک نوسازی دیگر باشد.وساخت تنها سهمی در بورس ماست که بیش از 5 سال است رشد نکرده و در این 5 سال داراییهاش بیش از 10 برابر شده.به عنوان مثال 5 سال قبل وساخت حدود 500 میلیون سهم بانک اقتصاد نوین داشت الان وساخت مالک نزدیک به سه 3 میلیارد سهم بانک اقتصاد نوین است انهم به قیمت بسیار بالاتر از 5 سال پیش. یعنی هر سهم وساخت مالک دو ونیم سهم ونوین است در حالیکه 5 سال پیش هر سهم وساخت نیم سهم ونوین داشت.پس چی شده که وساخت الان به قیمت 5 سال پیش داره معامله میشه.بنابر این باید باور کرد که بازار ما گله ای کال هستش نه تکنیکال و فاندامنتال.کسانی برنده هستند که به قول وارن بافت سهامی زیر خاکی مثل وساخت رو در زمان عدم توجه بازار به قیمت یک بیستم ارزش ذاتیش بخرند و در زمان توجه بازار با فروش ان به سود های رویایی دست یابند.بنده با همین استراتزی تا الان سود خوبی تو بورس کردم.بنده از صف فروش میخرم و به صف خرید میفروشم.بدون کمترین توجه به شایعات بازار با تحلیل خودم میخرم و با استایل خاص خودم سرمایه گذاری میکنم.دیگه تو صف خرید پتروشیمی رفتن بعد رشد 200 درصدی که هنر نداره.- هنر خرید پتروشیمی اصفهان در قیمت 200 تومان 1 سال پیش بود نه خرید در قیمت 1000 تومان.چرا ادم بره سهمو بعد 500 درصد رشد بخره. بهتر نیست سهمی رو بخریم که قیمتش چند برابرافت کرده اماا داراییهاش 10 برابر شده و در ابتدای رشد قیمتی و کف قرار داره بخریم. گذشت زمان برنده ها و بازنده های بازار رو مشخص میکنه اما در ان زمان به قول شاعر عزیز- پشیمانی دگر سودی ندارد
    دوست عزیز ممنون از تحلیل های زیبا و جامع شما. قطعاً این فرمایشات خداوند با یاری یزدان به حقیقت خواهد پیوست چون علاوه بر شما شخصیت های بسیار فهیمی بر روی این سهم کار می کنند و نظر مثبت دارند. از نظر نمودار تکنیکال من هر جور بررسی کردم باید یک ضرب تا 300 بره و سقف قبلی رو بشکنه من در این بین احتمال گره رفتن سهم نیز بخصوص در قیمت های بالای 300 تومان بسیار زیاد خواهد بود.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وارن بافت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    پيش گزيده

با سلام و شب بخیر خدمت دوستان-امروز 50 هزار تا وساخت به وساختهای سبد اضاف کردم. این اصلاح برای ادامه رشد سهم لازم بود. به نظر بنده حقیر این یک پولبک به خط روند در روند صعودی میباشد و نشانه هایی از برگشت روند دیده نشده است. به قول وارن بافت روند همیشه دوست دارد حفظ شود بنابراین در روند های سوداور و صعودی باید باقی ماند.بهترین نوع خرید در سهامی که صعودی شده است خرید در اصلاح های قیمتی و پولبک به خط روند میباشد. وساخت دیگه تابلو شده- وساخت زیر 200 تومان به تاریخ پیوسته است. طرف تقاضا سنگین وارد شده و با کد های زیر یک درصد خوب دارند سهمو جارو میکنند. شناور وساخت هر روز داره کم میشه -امروز وقتی صف فروش شد به زور 300 تا صف شد این خودش نشانه مهم صعود است- قبلا بعد از صف فروش شدن وساخت صفهای میلیونی برا فروش میچیدند اما امروز بعد از 40 درصد رشد با وجود صف فروش بیش از 300 هزارتا نشد. هر چی فروش باشه جارو میکنند نگران فروش وساخت نباشید. برا سهم برنامه دارند- خیلی نخواهد گذشت که مثل خگستر بیش از 100 میلیون صف خرید در قیمتهای بالای 300 و 400 برا وساخت بشینند. نمیدونم چرا سهامداران ما صف نشینند و دوست ندارند سهم با بنیادی قوی رو تو کف قیمت خریده و سهامداری کنند

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید aravil از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    با سلام و شب بخیر خدمت دوستان عزیز- امروز هم وساخت صف خرید شد- بعد از دست به دست شدن سهام در رنج بالای 200 و جابجایی سهامداران، وساخت با قدرت تمام به صعودش ادامه خواهد داد-

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید aravil از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    بحث بر سر این است که تاثیر فروش ونوین بر وساخت 200 میلیارد تومانی بسیار بیشتر از تاثیر فروش ونوین بر وبهشهر 600 میلیارد تومانی خواهد بود یا تاثیر ان بر وساخت 200 میلیارد تومانی بسیار بیشتر از تاثیر فروش پارسیان بر ایران خودروی بالای تریلیارد تومنی خواهد بود-. - وساخت با فروش یکی از پروژه های ساختمانیش میتونه کل بدهیش رو صاف کنه- حال ایا میدانید وساخت هر ساله چقدر سود از محل سرمایه گذاری در بانک اقتصاد نوین بدست میاورد- ایا میدانید 130 میلیارد تومان از سود 400 میلیارد تومانی بانک اقتصاد نوین در عرض یک سال متعلق به وساخت است و این یعنی حداقل 130 تومان سود تلفیقی از محل سود بانک اقتصاد نوین-وساخت چه بفروشه و چه نفروشه با این مالکیت 33 درصدی بانک اقتصاد نوین ارزش بازارش حداقل باید 4 برابر این ارزش فعلیش باشه-فروش 33 درصد بانک اقتصاد نوین سودی معادل حداقل یک تریلیارد تومان برای سرمایه گذاری ساختمان ایران دارد- یعنی وساخت با فروش کل بلوک بانک اقتصاد نوین سودی معادل ارزش بازار کل ایران خودرو بدست خواهد اورد- همین الان بلوک 33 درصدی وساخت رو 3 سهامدار حقوقی حداقل به دو برابر قیمت تابلو خریدارند- صندوق بازنشستگی در به در دنبال خرید بانک اقتصاد نوین و کسب کرسی هیئت مدیره است

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید aravil از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 61 نخست ... 34567891656 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع