صفحه 372 از 397 نخست ... 272322362369370371372373374375382 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,711 به 3,720 از 3963

موضوع: معاملات سكه در بازار اتي

عضو فعال داروساز آواتار ها
    تشکر شده 3,036 بار در 570 ارسال

پاسخ : معاملات سكه در بازار اتي

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen68 نمایش پست ها
    آتی هرگز قرار نیست بیشتر از این افت کنه.دولت توانایی کنترل رو نداره مخصوصا بخشنامه ارزی امروزش اصلا شفاف نیست و بازار کماکان بی اعتماد.بورس همینطور به منفی خوردنش ادامه میده اما ارز و سکه همچنان اولویت اول سرمایه گذاران.
    دوست عزیز الویت اول سرمایه گذاری که شما می فرمایید باعث فقیر شدن هر روز ما می شود که در نهایت ورشکستگی اقتصادی را ایجاد خواهد کرد.......

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید داروساز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط داروساز نمایش پست ها
    دوست عزیز الویت اول سرمایه گذاری که شما می فرمایید باعث فقیر شدن هر روز ما می شود که در نهایت ورشکستگی اقتصادی را ایجاد خواهد کرد.......

سلام
    هنوز عده ای باور ندارند بازی دلار و سکه تمام شده

امسال سال تغییر واقعی در اقتصاد کشور خواهد بود چون مجبور هستند راهی نیست باید به صراحت مستقیم هدایت بشه نقدینگی !!!
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,568 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها

سلام
    هنوز عده ای باور ندارند بازی دلار و سکه تمام شده

امسال سال تغییر واقعی در اقتصاد کشور خواهد بود چون مجبور هستند راهی نیست باید به صراحت مستقیم هدایت بشه نقدینگی !!!
    این حرف شما مثل تمام خوشبینی های دیگر در این چند سال چیزی جز زیان به ارمغان نخواهد آورد.اینا نتونستن یک کار رو توی این چند سال به سرانجام برسونن انتظار دارید این کار شاق و بزرگ یعنی تک نرخی کردن ارز به سرانجام برسد!!!!؟؟؟؟ اگر چنین است چرا بانک مرکزی قیمت سکه را جداکثر 1400 اعلام نمیکند؟چرا 1590 اعلام کرد!؟؟؟مگر افزایش 15 درصدی کالاها در این دو هفته گذشته به جالت قبل بازگشت؟هیچکس اعتماد ندارد برای همین هیچکس حاضر نیست قیمتهاشو کاهش بده.عمق بی اعتمادی رو درک میکنید؟ حالا بی اعتمادی به بازار بورس که دیگه به کنار فاحته اش خیلی وقته خوانده شده.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen68 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 6,153 بار در 1,698 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط داروساز نمایش پست ها
    اصل سرمایه من نزدیک به 2 سال است در بانک دی گیر کرده،شما جای من بودی باز هم از این شعارهای ناسیونالیستی میدادی؟؟
    و الان به ازای هر سهم 220 تومن زیان محقق کرده و شایعه کردن برای سال 96 که هنوز گزارش نداده 700 تومان به ازای هر سهم زیان ساخته!!
    شما باورت میشه بسیجی ها تا این حد حرام خور و سیری ناپذیر باشن؟؟؟
    جرم من این بود پولم را آوردم در بورس
    از گروه بانک خریدم که به کم ریسک ترین و در عین حال کم بازده ترین سهام معروف بودن
    نبردم سپرده کنم تا نزول بگیرم،یا دلار و سکه بخرم.

کجای دنیا چنین بلایی را به سر مردمش میارن؟؟؟؟؟
    کشور داره به سمت کمونیستی شدن پیش میره و خرید و فروش ارز جرم است
    ویرایش توسط FARIBORZ NAEL : 2018/04/15 در ساعت 16:22

نالیدی و تقدیر همان است که بودست
    آن حلقه زنجیر همان است که بودست
    نومید مشو ناله کشیدن دگر آموز.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط FARIBORZ NAEL نمایش پست ها
    اصل سرمایه من نزدیک به 2 سال است در بانک دی گیر کرده،شما جای من بودی باز هم از این شعارهای ناسیونالیستی میدادی؟؟
    و الان به ازای هر سهم 220 تومن زیان محقق کرده و شایعه کردن برای سال 96 که هنوز گزارش نداده 700 تومان به ازای هر سهم زیان ساخته!!
    شما باوت میشه بسیجی ها تا این حد حرام خور و سیری ناپذیر باشن؟؟؟
    جرم من این بود پولم را آوردم در بورس
    از گروه بانک خریدم که به کم ریسک ترین و در عین حال کم بازده ترین سهام معروف بودن
    نبردم سپرده کنم تا نزول بگیرم،یا دلار و سکه بخرم.

کجای دنیا چنین بلایی را به سر مردمش میارن؟؟؟؟؟
    کشور داره به سمت کمونیستی شدن پیش میره و خرید و فروش ارز جرم است
    دلیل این وضعیت اعتماد به این دولت است.حالا هم هرکاری که خودش میگفت محمود غلط کرد انجام داد الان خودش مرتکب میشه.میخواد مردم رو لوله کنه.هی گفت پولتون رو بذارید توی بورس تا بالا بکشیم! اما خودشون یا سکه و ارز خریدند یا در بدترین حالت سپرده بانکی کردند.شما هم بدترین کار یعنی خرید بانکی ها رو انجام دادید.الان هم یه عده توی تالار یقه پاره میکنند که دکتر بنفش و دوستانش میخوان بلاخره یه حرکتی بزنند و برای یکبار هم حرف راست بزنند و کاری بکنند.خیال خام.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen68 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 6,153 بار در 1,698 ارسال

دلیل این وضعیت اعتماد به این دولت است.حالا هم هرکاری که خودش میگفت محمود غلط کرد انجام داد الان خودش مرتکب میشه.میخواد مردم رو لوله کنه.هی گفت پولتون رو بذارید توی بورس تا بالا بکشیم! اما خودشون یا سکه و ارز خریدند یا در بدترین حالت سپرده بانکی کردند.شما هم بدترین کار یعنی خرید بانکی ها رو انجام دادید.الان هم یه عده توی تالار یقه پاره میکنند که دکتر بنفش و دوستانش میخوان بلاخره یه حرکتی بزنند و برای یکبار هم حرف راست بزنند و کاری بکنند.خیال خام.

ببین باید انصاف داشت
    اگر کسی انصاف نداشته باشه به نظر من هیچ ندارد
    الان تو این وقایع روحانی خیلی مقصر نیست(من خودم الان از روحانی بیشترین ضربه را خوردم)ولی الان فکر کنید اصلا مصدق رئیس جمهور است
    امریکا با مصدق چیکار کرد؟؟
    باید قبول کرد امریکا کشوری زورگو ،و بسیار منفعت طلب هست که اساس مکتب فکری آنها بر اساس داروینیسم یا همان خوی و خصلت غالب بشر هست(ماهی بزرگ ماهی کوچک را میبلعد یا تنازع بقا)
    آیا غیر از این هست؟
    اما ناراحتی من از این هست کسانی که پرچم اسلام و عدالت علی (ع) را به دست دارند خودشون غرق در رفاه و بچه هاشون در خارج تحصیل میکنند و اینجا پورشه و مازراتی سوار میشن
    اینجاست که عقیده سست میشه

نالیدی و تقدیر همان است که بودست
    آن حلقه زنجیر همان است که بودست
    نومید مشو ناله کشیدن دگر آموز.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

این حرف شما مثل تمام خوشبینی های دیگر در این چند سال چیزی جز زیان به ارمغان نخواهد آورد.اینا نتونستن یک کار رو توی این چند سال به سرانجام برسونن انتظار دارید این کار شاق و بزرگ یعنی تک نرخی کردن ارز به سرانجام برسد!!!!؟؟؟؟ اگر چنین است چرا بانک مرکزی قیمت سکه را جداکثر 1400 اعلام نمیکند؟چرا 1590 اعلام کرد!؟؟؟مگر افزایش 15 درصدی کالاها در این دو هفته گذشته به جالت قبل بازگشت؟هیچکس اعتماد ندارد برای همین هیچکس حاضر نیست قیمتهاشو کاهش بده.عمق بی اعتمادی رو درک میکنید؟ حالا بی اعتمادی به بازار بورس که دیگه به کنار فاحته اش خیلی وقته خوانده شده.

آقا شما هر چه سرمایه داری برو دلار آزاد خرید کن به همراه سکه

این که ناراحتی نداره

ما هم در این قمار خونه هستیم تا ماه دیگه ببینیم چه میشه

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

آقا شما هر چه سرمایه داری برو دلار آزاد خرید کن به همراه سکه

این که ناراحتی نداره

ما هم در این قمار خونه هستیم تا ماه دیگه ببینیم چه میشه

وقتی میگویم منطقی باید بود نه خوشبین همین است.اینها هم خوشبین بودند که وضع مملکت به اینجا کشید.این کارها رو میشد چند سال پیش هم کرد اما آقای سیف وقتی کمتر از سه سال پیش دلار به زیر 3000 تومن رسید فریاد برآورد که نباید ارزان شود!! حالا میگوید باید ارزان شود!! حالا شما میگید کدام به نفع مردم بوده و هست؟؟ بیایید کلاهمان را قاضی کنیم.وقتی چند روز پیش به شما
    گفتم اتاق بازرگانی بسیار از این تصمیم برآشفته شما خبری گذاشتید که نه اینطور نیست و دارن بشکن میزنند که دلار تک نرخی شده!! اینا 25 میلیارد دلار صادرات کردند و پولها رو برنگردونند.فکر میکنید دو دستی تقدیم حسن فریدون میکنند چون ایشان امر فرمودند!!!!!!

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

وقتی میگویم منطقی باید بود نه خوشبین همین است.اینها هم خوشبین بودند که وضع مملکت به اینجا کشید.این کارها رو میشد چند سال پیش هم کرد اما آقای سیف وقتی کمتر از سه سال پیش دلار به زیر 3000 تومن رسید فریاد برآورد که نباید ارزان شود!! حالا میگوید باید ارزان شود!! حالا شما میگید کدام به نفع مردم بوده و هست؟؟ بیایید کلاهمان را قاضی کنیم.وقتی چند روز پیش به شما
    گفتم اتاق بازرگانی بسیار از این تصمیم برآشفته شما خبری گذاشتید که نه اینطور نیست و دارن بشکن میزنند که دلار تک نرخی شده!! اینا 25 میلیارد دلار صادرات کردند و پولها رو برنگردونند.فکر میکنید دو دستی تقدیم حسن فریدون میکنند چون ایشان امر فرمودند!!!!!!

ای کاهش شما ریس جمهور بودی ببینیم چه تصمیمی برای اقتصاد سالم کشوری میگیری
    حرف زیاده !!

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ای کاهش شما ریس جمهور بودی ببینیم چه تصمیمی برای اقتصاد سالم کشوری میگیری
    این حرف شد شما میزنی؟به جای جواب درست و حسابی این منطق است که شما داری؟ کجای صحبت اشتباه هست؟ مهم نیست حرف من وشما قرار نیست معجزه رخ دهد.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen68 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع