صفحه 308 از 397 نخست ... 208258298305306307308309310311318358 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,071 به 3,080 از 3963

موضوع: معاملات سكه در بازار اتي

ستاره دار (2)
    تشکر شده 6,804 بار در 2,443 ارسال

پاسخ : معاملات سكه در بازار اتي

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    [/URL][/IMG]
    اونس کف را زده یا نهایتا یک ریز موج اصلاحی کوچک دیگه داره...اما نظرم این هست کف را زده و یک 5 موجی تموم کرده...انتظار یک حرکت رو به بالا را دارم
    گر چه دیروز گفتم که منظورم از اون پست خاص شما نبودی،الان می خواهم بازترش کنم.

ببینید من پیش بینی انس پایین تر رو دارم قبلا هم اعلام کرده ام دیشب تصمیم گرفتم امروز فروش بزنم ولی این پست شما رو که دیدم مردد شدم....چرا؟چون روی پستهای شما حساب می کنم.پس ببینید یک پست چقدر مهمه از یک آدم خاص......حالا اگر شما آخر وقت بگید که فروش گرفتم،چی میشه؟.........عیبی نداره حق دارید فروش بگیرید ولی باید اصلاح این پستتان را حداقل بگذارید....قبول دارید؟

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.tala نمایش پست ها
    گر چه دیروز گفتم که منظورم از اون پست خاص شما نبودی،الان می خواهم بازترش کنم.

ببینید من پیش بینی انس پایین تر رو دارم قبلا هم اعلام کرده ام دیشب تصمیم گرفتم امروز فروش بزنم ولی این پست شما رو که دیدم مردد شدم....چرا؟چون روی پستهای شما حساب می کنم.پس ببینید یک پست چقدر مهمه از یک آدم خاص......حالا اگر شما آخر وقت بگید که فروش گرفتم،چی میشه؟.........عیبی نداره حق دارید فروش بگیرید ولی باید اصلاح این پستتان را حداقل بگذارید....قبول دارید؟
    مشکل اینجاست که اصلا من ادم خاصی نیستم....فکر میکنم هر وقت اشتباه کردم اومدم و اشتباه خودم را اصلاح کردم و گفتم اشتباه بوده پیشبینی بنده حالا شاید هم مواقعی بوده که اینطوری نبوده...من فکر میکنم اینکه ما اجازه بدیم محیط روی تحلیلهای ما و روی ذهن ما تاثیر بگذاره اشتباهه...این را باید اصلاح کنیم امیر جان.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

مشکل اینجاست که اصلا من ادم خاصی نیستم....فکر میکنم هر وقت اشتباه کردم اومدم و اشتباه خودم را اصلاح کردم و گفتم اشتباه بوده پیشبینی بنده حالا شاید هم مواقعی بوده که اینطوری نبوده...من فکر میکنم اینکه ما اجازه بدیم محیط روی تحلیلهای ما و روی ذهن ما تاثیر بگذاره اشتباهه...این را باید اصلاح کنیم امیر جان.
    آدم خاص شاخ و دم نداره......تو این تاپیک آدم خاص معنی داره.....شما چند تا تحلیل درست گذاشته باشی،میشی آدم خاص.....من اصلا موضوع بحثم پستهای شما نبوده....دارم از شما سوال می کنم........کسی که بخونه و مسلط باشه به اوضاع تاپیک،همه چیز دستشه.....احتیاج به توضیح نداره............نمیگم تحلیل اشتباه کنیم بعد بیایم بگیم یا نه......خب این خوبه....من حرفم اینه تحلیل کنیم برخلاف اون تحلیل معامله کنیم و قبل معامله نقض تحلیلمون را نگیم......این بده دوست من.....باز هم میگم منظورم تو این مورد شما نیستی

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

آدم خاص شاخ و دم نداره......تو این تاپیک آدم خاص معنی داره.....شما چند تا تحلیل درست گذاشته باشی،میشی آدم خاص.....من اصلا موضوع بحثم پستهای شما نبوده....دارم از شما سوال می کنم........کسی که بخونه و مسلط باشه به اوضاع تاپیک،همه چیز دستشه.....احتیاج به توضیح نداره............نمیگم تحلیل اشتباه کنیم بعد بیایم بگیم یا نه......خب این خوبه....من حرفم اینه تحلیل کنیم برخلاف اون تحلیل معامله کنیم و قبل معامله نقض تحلیلمون را نگیم......این بده دوست من.....باز هم میگم منظورم تو این مورد شما نیستی
    من اخرش نفهمیدم منظور شما چیه؟اصلا معامله کردن چیکار داره به تو این تاپیک نوشتن...مگه قراره هر کی میاد تو این تایپک بر اساس صحبتهای اینجا معامله بکنه..عجیبه ...در این مورد هم فقط شما معترض هستی..اصلا بحث معامله کردن با تحلیل فرق میکنه..کی گفته ما متعهد هستیم بیایم معاملاتمون را اینجا بگیم..

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 62 بار در 19 ارسال

روند جواب دندان شکنی به بازارگردان داد.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید yaser1364 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

من اخرش نفهمیدم منظور شما چیه؟اصلا معامله کردن چیکار داره به تو این تاپیک نوشتن...مگه قراره هر کی میاد تو این تایپک بر اساس صحبتهای اینجا معامله بکنه..عجیبه ...در این مورد هم فقط شما معترض هستی..اصلا بحث معامله کردن با تحلیل فرق میکنه..کی گفته ما متعهد هستیم بیایم معاملاتمون را اینجا بگیم..
    یعنی اینجا بگیم انس میره بالا.....بعد فروش بزنیم......عیبی نداره از نظر شما؟(خلاصه مطلب و کلام آخر)

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

هدف :طرفهای 1293....!!!!!
    انس اگر از 1292-1294 بر نگرده بالا......رفتیم برای 1275........اگر هم برگرده تا 1310 میتونه بره و بعدش ببینیم چی میشه......الان 1299

ولی اگر بره طرفهای 1310....حتما آن را رد خواهد کرد..........
    انس لبه پرتگاه.......1293 رو هم زد.رانندگی عالی...................

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

یعنی اینجا بگیم انس میره بالا.....بعد فروش بزنیم......عیبی نداره از نظر شما؟(خلاصه مطلب و کلام آخر)
    کدوم فروش را من زدم...دیروز گفتم به 1397000 برسه فشار فروش را چک میکنم و سل میگیرم..دیروز تا 13940000 اومد..من تعهد فروش ندارم
    شما یک زحمتی بکش از امکانات این سایت استفاده کن...بنده را بگذارید در لیست سیاه تا پیامهای من رو نخونید و برای شما نمایش داده نشه

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

کدوم فروش را من زدم...دیروز گفتم به 1397000 برسه فشار فروش را چک میکنم و سل میگیرم..دیروز تا 13940000 اومد..من تعهد فروش ندارم
    شما یک زحمتی بکش از امکانات این سایت استفاده کن...بنده را بگذارید در لیست سیاه تا پیامهای من رو نخونید و برای شما نمایش داده نشه
    دوست عزیز چند بار بگم با شما نبودم.....متوجه نمیشید یا اصلا پستهام رو نمی خونید؟من دارم با شما یک بحث اخلاقی می کنم میگم این کار درسته یا نه؟اصلا به شما چکار دارم؟چرا به خودت گرفتی؟3 بار تکرار کردم با شما نیستم...........دیگه چی بگم؟راجع به سوالم از شما هم غلط کردم........

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

دوست عزیز چند بار بگم با شما نبودم.....متوجه نمیشید یا اصلا پستهام رو نمی خونید؟من دارم با شما یک بحث اخلاقی می کنم میگم این کار درسته یا نه؟اصلا به شما چکار دارم؟چرا به خودت گرفتی؟3 بار تکرار کردم با شما نیستم...........دیگه چی بگم؟راجع به سوالم از شما هم غلط کردم........
    بنده هیچ تمایلی به بحث اخلاقی با شما ندارم
    این اخرین پست من هم در این تاپیک بود.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع