صفحه 73 از 112 نخست ... 23637071727374757683 ... آخرین
نمایش نتایج: از 721 به 730 از 1113

موضوع: لعابيران ( شلعاب )

عضو جدید
    تشکر شده 6 بار در 1 ارسال

پاسخ : لعابيران ( شلعاب )

جناب محمدی جسارتا شمارشتون غلطه.
    کمی به این فکر کنیم که این نمودارا رو بازار تاثیر میذاره احتمالا دقیقتر نقاشی می کشیم.
    کف سهم رو 660 بسته شده و به هیچ عنوان زیر اون نمیره.
    من پ ایی و بنیادی نگاه نمی کنم چون تو این بازار هر چیزی ممکنه ولی از نظر چارت به احتمال بسیار زیاد سهم فردا جمع میشه و بر می گرده.
    ----
    ببینید در شکل زیر سهم سه بار تلاش کرده تریگر صورتی رو بزنه و روند رو استارت کنه که هر سه بار به دلیل حضور سهامداران بیمار این سهم با عرضه و کندلهای بیریش منفی به پایین هدایت شده ....
    سهم تمایل زیادی برای برگشت داره و این اتفاق به زودی خواهد افتاد این بیمار هر چقدر هم توان داشته باشه نمیتونه در برابر قدرت مارکت دووم بیاره و سر خم می کنه.

ویرایش توسط Robati.M : 2014/06/16 در ساعت 13:00

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Robati.M از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال A-Mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 1,414 بار در 307 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    استارت قیمتی و رشد مداوم سهم زمانی صورت میگیره که قیمت بتونه بالای 860 تثبیت بشه.یعنی خط زرد رنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط A-Mohammadi نمایش پست ها
    تا 530 تومان اصلاح خواهد کرد اونجا مجدداً باید بررسی شود. حمایت مهم 610 تومان.

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    جناب محمدی در شمارشتون یه تغییراتی بدین فکر کنم بهتر بشه ! ... مخصوصا در زیرموجها

برای مثال موج 1 بزرگتون از لحاظ اندازه باید از هر دو مج 2 و 4 موج 3 بزرگ ، بزرگتر باشه که نیست
    موج 4 بزرگتون از موج 4 از 3 بزرگ ، کوچیکتره که نباید باشه
    و ...

یه تغییر اساسی بدین فکر کنم بد نشه

باز خود دانید
    نقاشی من به کل اشتباه به انضمام موج شماری بنده مامورم نقاشی اشتباه بگذارم. من نقاشی هم بلد نیستم چه برسه به تحلیل
    شما کاربر ویژه بورسی هستی سعی کن اشتباه نکنی الاخصوص در کانال کشی و خطوط حمایت و مقاومت.
    لینک زیر را یه سری بزن مشابه تحلیل شلعاب را برای کطبس هم گذاشته بودید.
    http://forums.boursy.com/showthread.php?t=158&page=93
    در سرزمین من هر چه را نمی فهمند مسخره میکنند.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید A-Mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 269 بار در 97 ارسال

تا 530 تومان اصلاح خواهد کرد اونجا مجدداً باید بررسی شود. حمایت مهم 610 تومان.

یکی از خوبیهای روند صعودی به صورت زیگزاگ و تشکیل سوئینگ (به هرحال مدت کوتاهی بود که این سهم در کانال صعودی بود) اینه که این سوئینگهای کف کانال خودشون به عنوان یه حمایت عمل میکنن!!! این ساده ترین چیز توی تکنیکال هست که واسه دونستنش نیاز به اطلاعات زیادی هم نیست...به این ترتیب ببینیم چه حمایتهایی پیش رو داره (طبق نمودار تعدیل شده):
    1. 7291 که در تاریخ 93/02/17 بوده و امروز هم به نوعی بهش واکنش نشون داده!!
    2. 6797 در تاریخ 93/01/26
    3. 6521 در تاریخ 92/12/21
    شاید یگی تعدیل نشده رو بگو، باشه:
    قیمت 6707 تارخ 92/07/09
    بگذریم از اینکه 700 حمایت روانیه سهمه و نمیتونم بگم بعید میدونم به 700 برسه یا نه!! چون سهم دست من و حقیقیهای خرد امثال من نیست!!
    موج شماریت هم خالی از اشکال نیست، توی تایم فریم هفتگی بهش نگاه کن. اگه شد بعد از ظهر نمودار میذارم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید حاج عباس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی rezasedghi آواتار ها
    تشکر شده 182 بار در 70 ارسال

افزودن شلعاب در منفی امروز....
    در من زندانی ستمگری است که به آواز زنجیرش خو نمی کرد....

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rezasedghi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 269 بار در 97 ارسال

البته یه نکته رو بگم، احتمال قریب به یقین تو این تاپیک خیلی از بچه ها خودشون ترید میکنن و سابقه بورسی دارن..من هم حدود یک دهه ای هست به هرحال کجدار و مریض با بورس هستیم و هرکسی هم توی حضورش در بورس تجربیاتی رو به دست آورده که تو هیچ کتابی نمیخونه!!
    یادمه قدیم که داشتم امواج الیوت رو کار میکردم و فیلمهای آقای بهزادی رو نگاه میکردم، تو یکی از کلیپهاش حرف قشنگی رو از یکی از اساتید خارجکی گفت. میگفت ثروتمندی یکی از بهترین تکنیکالکارهای کشور خودش رو استخدام میکنه تا با سیگنالهی اون خرید و فروش کنه..بیشتر هم روی ارز کار میکردن..بعد از یکی دو سال کار کردن با هم، یه روز تکنیکال کاره به ثروتمند میگه که فلان سهم رسیده به کف کانال نزولی دوسالش، کفی که خیلی معتبره و تا به حال واکنش بازار بهش مثبت بوده و قیمتها برگشته، تو این نقطه بخر...ثروتمند حرفاش رو گوش میکنه و تلفن رو برمیداره و زنگ میزنه به کسی که واسش معاملات رو انجام میده، میگه یه تعداد خیلی خیلی زیاد از سهم رو بذاره واسه فروش زیر قیمت کانال!!! تکنیکل کاره رنگش زرد میشه و میگه این کارو نکنن، اشتباه نکن..میگه فقط نگاه کن چه کار میکنم!!!این ثروتمند چون قدرت مالی زیادی داشته این کارو میکنه و خط روند دو ساله شکسته میشه و بالطبع خیلی از تکنیکال کارها اردرهای فروش پایینتر هم میذارن!! چرا؟!! چون خط روند دو ساله شکسته!!!
    حدس میزنین چه اتفاقی افتاد؟؟ چند دقیقه بعد مرد ثروتمند دوباره گوشی برمیداره و به معامله گرش میگه سهمها رو توی قیمتها پایینتر از کف جمع کن و کم کم سهم رو بیار بالا..سهم دوباره از پایینتر از کف کانال برمیگرده و ثروتمند به تکنیکال کار میگه فقط خواستم بهت بگم امثال من روند رو میسازن و تکنیکال فقط یعنی احتمالات!!!
    قدیم که این رو شنیدم خیلی واسم جالب بود و نمونش هم کم ندیدم تو این بازار!! شاید خیلی از شماها شنیده باشید و گفتن دوبارش خالی از لطف نبود.
    ضمناً همونطور که قبلا گفتم ببینید و پست چند روزه داره با اون پی بر ای بالا به خاطر افزایش سرمایه مثبت میخوره؟؟ حدود 5 روز!!!
    در آخر باز میگم به تکنیکال اعتقاد دارم و خودم به شخصه وقتی دیدم سهمی بنیادش خوبه سعی میکنم توی نقاط خوب ورود کنم..ولی به جز تکنیکال و بنیاد سهم، چیزای دیگه هم مطمینا مهم هست.
    واسه شلعاب هم چون با توجه به ورود تازه ام به سهم، قریب الوقوع بودن افزایش سرمایه و پس از اون بالطبع افزایش 30 درصدی سود اوری مطابق گزارشات، حد ضرر واسم معنی نداره..تقریبا با همین قیمت 730 تومن پی بر ای بعد از افزایش سرمایه کمتر از 4 میشه!!
    پس این سهم واسه من حد ضرری نداره (مگه اینکه خبرای بسیار بدی از کارخونه به بیرون درز کنه) و همش رو بازی بازیگردان سهم میدونم

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید حاج عباس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال

نقاشی من به کل اشتباه به انضمام موج شماری بنده مامورم نقاشی اشتباه بگذارم. من نقاشی هم بلد نیستم چه برسه به تحلیل
    شما کاربر ویژه بورسی هستی سعی کن اشتباه نکنی الاخصوص در کانال کشی و خطوط حمایت و مقاومت.
    لینک زیر را یه سری بزن مشابه تحلیل شلعاب را برای کطبس هم گذاشته بودید.
    http://forums.boursy.com/showthread.php?t=158&page=93
    ببین چه ویژه و چه غیر ویژه اشتباه تحلیل نکنو آمار غلطم نده...نمودار شما کپیه کطبسه...

اره بنده کانالو برای کطبس کشیده بودم و چون زیر کانال رفت از سهم خارج شدم... و خوشحالم کردین که تحلیل کطبس منم بالا آوردین

سهم تا زمانیکه زیر خط روند صعودی کوتاه مدت نرفته فروشش اشتباهه اگر رفت یعنی سیگنال فروش کوتاه مدت

هرکسی دو صفحه کتاب میخونه میشه الیوت کارررررررر ایرادشم میگیم بهش برمیخوره
    ویرایش توسط بابک پناهی : 2014/06/16 در ساعت 14:25

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

ما انواع اقسام تعدیل رو در نمودارها داریم ولی دنبال چارتی باید باشیم که عکس العمل قیمت به مقاومتها و حمایتها در اون چارت بیشتر و شفافتر باشه.

تعدیلی که روی چارت شلعاب انتخاب کردیم شکل پائینیه ...

تا وقتی سهم زیر روند مثبتش که محدوده ی 700 تومنه نره از دید تکنیکال خطری متوجه سهم نخواهد بود.(البته این 700 در شرایط فعلیه که با گذشت زمان چون روند صعودیه کف حمایت سهم میره بالاتر)

حمایت بسیار معتبر 460 تومن هم که خودنمایی میکنه.(این نشانگر انتخاب مناسب تعدیل برای چارته!والا منظور این نیست که میره اون قیمت)

پی ای 5 هم تقریبا حمایت محکمی برای سهمه که میشه قیمت 725 تومن!

بمرور زمان بیشتر از سهم خواهم گفت

البته یک کانال دیگه هم هست که خیلی معتبره ولی زمانی صدق میکنه که فردا سهم برگرده که اونم خواهم گذاشت (بوقتش!)

ویرایش توسط بابک پناهی : 2014/06/16 در ساعت 18:26

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,478 بار در 989 ارسال

پی به ای بازار رسیده به 4 و زیر 4 دلیلی نداره این پی به ایش بالا بمونه. تا همینجا هم که بالا مونده به خاطر کوچیک بودن سهم و دستکاری راحتشه. اگه کاشی سازا گزارشای خوبی ندن بازار سهمو تنبیه میکنه. البته بعد افزایش سرمایه هم پی به ای میره بالای 6 که قیمت رو غیرجذاب میکنه.

کلا تو این بازار افزایش سرمایه رفتن ریسک بالایی داره و ممکنه ضرر بالایی بزنه. مثل آسپ و دتولید که رکورد بازدهی منفی بعد افزایش سرمایه فک کنم دست خودشونه.
    ویرایش توسط علی نظامی : 2014/06/16 در ساعت 19:24

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علی نظامی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط aliagha نمایش پست ها
    پی به ای بازار رسیده به 4 و زیر 4 دلیلی نداره این پی به ایش بالا بمونه. تا همینجا هم که بالا مونده به خاطر کوچیک بودن سهم و دستکاری راحتشه. اگه کاشی سازا گزارشای خوبی ندن بازار سهمو تنبیه میکنه. البته بعد افزایش سرمایه هم پی به ای میره بالای 6 که قیمت رو غیرجذاب میکنه.

کلا تو این بازار افزایش سرمایه رفتن ریسک بالایی داره و ممکنه ضرر بالایی بزنه. مثل آسپ و دتولید که رکورد بازدهی منفی بعد افزایش سرمایه فک کنم دست خودشونه.
    پی ای بازارو چطور بدست اوردین که 4 هست؟

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

---------

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)