صفحه 47 از 168 نخست ... 37444546474849505797147 ... آخرین
نمایش نتایج: از 461 به 470 از 1672

موضوع: لوله و ماشين سازي ايران ( فلوله )

عضو فعال zereshkkk آواتار ها
    تشکر شده 10,839 بار در 3,115 ارسال

پاسخ : لوله و ماشين سازي ايران ( فلوله )

شرکت: لوله و ماشين سازي ايران

اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1396/12/29 (حسابرسی نشده)

شرکت لوله و ماشين سازي ايران مورخه 1395/11/27 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1396/12/29 با سرمایه 500,000 میلیون ریال مبلغ 105 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

323% تعدیل مثبت
    ویرایش توسط zereshkkk : 2017/02/15 در ساعت 20:11

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده است:

مبارک صبوران

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

ماشاء ا... به فلوله 105 ریال معادل ده تومان و پنج ریال پیش بینی سود آن هم برای سال 96 ،،، بزک نمیر بهار میاد .... آن هم بهار ده تومانی
    تا که چشم حسودا در بیاد ، شب دراز است و قلندر بیدار ......
    حالا چرا برخی ها ترسیده اند سهم خوب از کسی اجازه نخواهد گرفت امید وارم من اشتباه کرده باشم آینده هم خواهد آمد.
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zereshkkk نمایش پست ها
    خب حالا کسانی که دلسوز سهامداران فلوله بودن و مدام پستهای مغرضانه زدند و بقیرو گمراه کردند چششون دراد که برا سال ۹۶ سود ۱۰۵ریال اعلام کرد یعنی بالای ۳۰۰درصد تعدیل مثبت فعلا و در مرحله اول
    کسی که هنوز فرق کد به کد کردنو خالی کردنو نمیفهمه بره پولشو بزاره بانک راحتره بدرد بازار بورس و سهام نمیخوره!شرش کم
    چه پیشنهاد خوبی داده این دوست عزیز بهای هر سهم فلوله بیش از 500 تومان است اگر آن را در بانک بزاریم سالی 100 تومان می دهند بهتر از خرید سهم فول حباب فلوله است . چرا باید به امید 10 تومان سود آن هم پیش بینی باشیم ؟؟؟ آن 10 تومان را هم باید تا 4 سال آینده بدهند برای زیان امسال !!!!!!!!! البته ما کم تجربه ها را عفو کنید شاید یه جای کار می لنگد
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Alain Delon نمایش پست ها
    کاظم نادرعلی:

این مدیران سایپا خصوصا خکاوه خیلی دل خجسته ای دارند هر سال یه سود رویایی اعلام میکنند، آخر سال خدا تومن زیان میسازند جالب کسی هم نمیگه چرا انقدر بین سود پیشبینی اولیه و زیان محقق شده آخر سال فاصله هست ؟

می دانم این برای خکاوه است ولی شاید بدرد سهم فلوله هم بخورد ، البته 5 تومان و 10 تومان سود رویایی نیستند ولی خوب ... !!!!!

خکاوه 78 تومان --- فلوله 530 تومان .........
    ویرایش توسط Abad : 2017/02/15 در ساعت 23:37

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    ماشاء ا... به فلوله 105 ریال معادل ده تومان و پنج ریال پیش بینی سود آن هم برای سال 96 ،،، بزک نمیر بهار میاد .... آن هم بهار ده تومانی
    تا که چشم حسودا در بیاد ، شب دراز است و قلندر بیدار ......
    حالا چرا برخی ها ترسیده اند سهم خوب از کسی اجازه نخواهد گرفت امید وارم من اشتباه کرده باشم آینده هم خواهد آمد.
    تو انقدر بیکاری که تو تاپیکی که سهمشو نداری پرسه میزنی و چرت و پرت و چرندیات و توهمات ذهنت رو بیان میکنی باش تا صبح دولتت بدمد، اینقد بنویس و بنویس اما با دعای گربه سیاه بارون نمی باره

عضو فعال Abad آواتار ها

سود عملیاتی فلوله در 9 ماهه نسبت به سال قبل یک دهم شده ، و در 9 ماهه حدود 15 میلیارد تومان زیان ساخته است . همچنین زیان هر سهم در 9 ماهه حدود 30 تومان می باشد.
    تو انقدر بیکاری که تو تاپیکی که سهمشو نداری پرسه میزنی و چرت و پرت و چرندیات و توهمات ذهنت رو بیان میکنی باش تا صبح دولتت بدمد اینقد بنویس تا جونت دربیاد
    درود بر شما دارم از شما یاد می گیرم آمدم اینجا سهم بخرم ، آخه قبل از خرید سهم من بررسی می کنم و به به تاپیک اون سهم هم می یام مثلا نظر بالا را دادم و حالا دارم جواب ها و تحلیل های ناب می بینم شاید دارم ادب می آموزم . باز هم درود

این ۱۰ تومن فعلا علی الحساب و دراصل ۷۸،۶ تومن سود ساخته وهزینه مالی این سود را فعلا مخفی کرده فعلا این بماند تا بعدو اما بالای ۳۰۰ درصد سود عملیاتی یعنی در شرکت تغییر و تحولات اساسی اتفاق افتاده که افراد ظاهر بین منفی باف سر در نمیاورند و چه بهتر
    کمی صبر همه چیز را مشخص خواهد کرد
    زین پس انقدر منفی بافی و سم پاشی کنید تا جونتون دربیاد
    سهم خوب و بنیادی راهشو میره
    گرچه جواب ابلهان را نمیدهم فقط و فقط به خاطر یسری سهامدار واقعی که سهامداری کردند گفتم که بدانند
    وسلام

عضو عادی
    تشکر شده 1,096 بار در 236 ارسال

درود بر شما دارم از شما یاد می گیرم آمدم اینجا سهم بخرم ، آخه قبل از خرید سهم من بررسی می کنم و به به تاپیک اون سهم هم می یام مثلا نظر بالا را دادم و حالا دارم جواب ها و تحلیل های ناب می بینم دارم ادب می آموزم . باز هم درود
    دوست خوبم سلام شما که نظر خیر داری و در حال اطلاع رسانی به من سهامدار تازه کار بی خبر هستید , امکان دارد نام واقعی و شماره تماستان را اینجا یا خصوصی برای من بفرستید تا در اینده اگر فرمایشات شما درست بود حضوری خدمت برسم برای تشکر و قدردانی , متشکرم

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید niki از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Abad آواتار ها

این ۱۰ تومن فعلا علی الحساب و دراصل ۷۸،۶ تومن سود ساخته وهزینه مالی این سود را فعلا مخفی کرده فعلا این بماند تا بعدو اما بالای ۳۰۰ درصد سود عملیاتی یعنی در شرکت تغییر و تحولات اساسی اتفاق افتاده که افراد ظاهر بین منفی باف سر در نمیاورند و چه بهتر
    کمی صبر همه چیز را مشخص خواهد کرد
    زین پس انقدر منفی بافی و سم پاشی کنید تا جونتون دربیاد
    سهم خوب و بنیادی راهشو میره
    گرچه جواب ابلهان را نمیدهم فقط و فقط به خاطر یسری سهامدار واقعی که سهامداری کردند گفتم که بدانند
    وسلام
    باز هم درود و تشکر از این همه ادب آقای زرشک !!!

هزینه مالی چیزی را مخفی نمی کند ، مدیریت اگر باشد بزرگترین دارایی پول دیگران است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)