click to register

سال نو مبارك و خجسته باد
صفحه 69 از 69 اولیناولین ... 195966676869
نتایج از شماره 681 تا 685 از مجموع 685

موضوع: لوله و ماشين سازي ايران ( فلوله )

کاربران جدید
    ارسال
    14
    تشکر شده 19 بار در 10 ارسال

پاسخ : لوله و ماشين سازي ايران ( فلوله )

صف خرید مبارک
    سهم خوب راهشو میره با سنگ اندازی کسی متوقف نمیشه

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید zzz از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    ارسال
    1,684
    تشکر شده 3,718 بار در 1,415 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش ارسال ها
    فلوله در قیمت حدود 700 خوب مقاومت کرد و امروز وضعیت معاملات فلوله خوب است.
    ظاهرا فشار فروش در فلوله به پایان رسیده و معاملات امروز هم خوب است. قیمت اکنون 748 تومان . احتمال رشد فلوله هست.

بنده فلوله را فقط برای کسب تجربه رصد می کنم.
    طبق انتظار فلوله امکان و احتمال صف خرید شدن را در امروز دارد
    طبق انتظار امروز فلوله در قیمت 786 تومان صف خرید شد. و معاملاتش خوب است . من جرات خریداران را تحسین می کنم ، هنوز هیچ یک از دوستان دلیل منطقی این رشد را توضیح نداده اند.

برای خنده : تا ما مجوز رشد را ندادیم سهم در حدود 700 دست و پا می زد.
    در پیش بینی آینده هر نظری ممکنه نادرست باشد . از نقد نظرم استقبال می کنم.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

مدیر عليرضا جمالي آواتار ها
    ارسال
    658
    تشکر شده 5,357 بار در 626 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش ارسال ها
    جناب جمالی
    من کاری با ایشون ندارم ،ما یه نظر نیم خطی دادیم ایشون چپ و راست بما توهین میکنه.ایشون این همه در مورد سهم پست گذاشته، مگه من یه حرف توهین آمیز به ایشون زده ام؟
    متاسفانه در تمامی سایت ها جو به صورتی شده که اونایی که با تحلیل بنیادی کار میکنند ،بخودشون اجازه میدن هر توهینی به چارتیست ها بکنند.
    بیشترین زحمت رو در سایت ها چارتیست ها میکشند ولی بیشترین توهین ها هم به اونا میشه،چرا ایشون در مقابل نیم خط نظر من در مورد داشتن مقاومت سهم روی 710 تومن ،که الحق کاملا درست و بجا بود،و باعث افت ده درصدی سهم شد،بیاد و بگه بیسواد؟
    مگه ما به فاندامنتال کارها وقتی اشتباه میکنند میایم ،میگیم بی سواد.
    آیا شما یه توهین از ما به بنیادکارها میتونید پیدا کنید؟ ولی سایت پر است از توهین کاربران به چارتیست ها.حال آنکه ما سعی و تلاشمون اینه که در کوتاهترین زمان بیشترین سود رو به کاربران بدیم.
    یه بنیادیکار میاد میگه این سهم میتونه تعدیل خفنی بده ما میایم میگیم شما شش ماه روی این سهم صبر نکن بجاش یه هفته مونده قبل صعود بخر،بد میگیم؟
    من نمیگم چارتیست ها اشتباه نمیکنند،ما هم اشتباه میکنیم ولی توهین دیگه چرا؟
    حرفی که من میزنم اینه دوستان بپذیرند که چارتیست ها میتونند نقشه راه قیمت سهم رو پیش بینی و ترسیم کنند که با استفاده از اون ،هم زمان شما مدیریت بشه و هم سرمایه شما ،پس بدون توهین و کنایه تحلیل های اونا رو مثل بنیادکارها بپذیرید.
    درود به جناب اروم بورس عزیز
    من حرف شما رو کاملا قبول دارم و متاسفم که شاهد این رفتار ها و تقابل ها تو مطالب سایت هستیم.
    هدف این فروم ها تبادل نظر و آرا هست و تو فروم بورسی قاعدتا این تبادل نظر بررسی سهام مختلف رو در بر میگیره.

قاعدتا همه کاربران مجاز هستند که با رعایت ادب و احترام به سایر اعضا و البته قوانین سایت مطلب بزنند و سهم رو تحلیل کنند یا سوال بپرسند. دلیلی نداره اگه کسی نظر و تحلیلی مخالف من داره - حتی اگر اشتباه باشه - بهش توهین کنیم.

اما بحث تکنیکالیست ها و فاندامنتالیستها ... چیزی نیست که نیاز باشه اینجا ازش دفاع کنیم, جایگاه و اهمیت هر دو بعنوان علم مشخصه و در کنار قدرت تحلیل بنیادی برای شناسایی سهام ارزشمند قدرت پیش بینی تکنیکال تو روند قیمتی خارق العاده است.

به شخصه تو این چند سال شاهد بودم چه دوستانی بی غرض وصادقانه تو سایت بورسی فعالیت کردند و هدفشون کمک به سایرین بوده و خوشحالم دوستانی مثل شما تو بورسی فعال هستند.

امیدوارم دست کم اعضای خانواده بورسی تو این سایتی که ادعای رعایت حرمت افراد رو داشته و داره رفتار مناسب در برابر سایر دوستان نشون بدن و کاری نکنند که نیازی به دخالت مدیران و ناظرین سایت باشه.

و البته شک نکنید که اگر نوشته های توهین آمیز مشاهده بشه و قرار باشه تو این مباحث جانب کسی گرفته بشه مطمینا دوستان باسابقه و وفادارمون اولویت دارند.

امیدوارم از این به بعد شاهد چنین سبک نوشته هایی از کاربرا نباشیم.
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالي از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    62
    تشکر شده 93 بار در 45 ارسال

مبارك سهامداراش
    ما كه زود فروختيم و از سود اصلى جا مونديم
    اما يه واقعيتى كه رفقا اختلاف دارن همون بحثيه كه تو كماسه هم بوده بالاخره به قول تكنيكاليا حمايت مقاومت يه جا باس بشكنه ديگه
    سهم هم راشو ميره نه واس ارزش الانش بخاطر آينده روشنش
    آقايون مديرا اگه لطف كنيد دسترسى زرشك به حالت عادى برگرده بنويسه

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Zabih از ایشان تشکر کرده است:

zzz

عضو فعال Abad آواتار ها
    ارسال
    1,684
    تشکر شده 3,718 بار در 1,415 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Zabih نمایش ارسال ها
    مبارك سهامداراش
    ما كه زود فروختيم و از سود اصلى جا مونديم
    اما يه واقعيتى كه رفقا اختلاف دارن همون بحثيه كه تو كماسه هم بوده بالاخره به قول تكنيكاليا حمايت مقاومت يه جا باس بشكنه ديگه
    سهم هم راشو ميره نه واس ارزش الانش بخاطر آينده روشنش
    آقايون مديرا اگه لطف كنيد دسترسى زرشك به حالت عادى برگرده بنويسه
    دوست گرامی ، اختلاف طبیعی است ، اگر اختلاف نظر نباشد که خریدار و فروشنده ای پیدا نمی شود ، ما اگر به آزادی افراد احترام نذاریم ، یک بازار درست شکل نمی گیرد . یک فروم عمومی برای بیان نظر متفاوت است .
    اما برخی چپ و راست توهین کردند ، حتی من در جواب شان گل فرستادم ، اما باز با آیدی دیگر توهین کردند . و حتی در فروم های دیگر هم توهین کردند.
    دوستی دیگر گفت شما نیاز به کسب تجربه ندارید من تجربه دارم بیایید سود کنید . آیا فقط سود کردن در فلوله است ؟؟؟

http://forums.boursy.com/showthread....l=1#post714962

شما تاپیک شپلی را چند ورق بزن ، دوستانی امدند و کاملا خلاف من نظراتشان را بیان کردند بنده همه آنها را لایک کردم و یا با احترام پاسخ دادم. و هیچ مشکل و بحثی پیش نیامد . درود
    آخرین ویرایش توسط Abad ، ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ در ۲۲:۲۶.
    در پیش بینی آینده هر نظری ممکنه نادرست باشد . از نقد نظرم استقبال می کنم.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 69 از 69 اولیناولین ... 195966676869

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 4 نفر از این موضوع دیدن می کنند (1 عضو و 3 مهمان)

1. سیروس احمدی

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •