صفحه 69 از 168 نخست ... 19596667686970717279119 ... آخرین
نمایش نتایج: از 681 به 690 از 1671

موضوع: لوله و ماشين سازي ايران ( فلوله )

Banned
    تشکر شده 23 بار در 12 ارسال

پاسخ : لوله و ماشين سازي ايران ( فلوله )

صف خرید مبارک
    سهم خوب راهشو میره با سنگ اندازی کسی متوقف نمیشه

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید zzz از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    فلوله در قیمت حدود 700 خوب مقاومت کرد و امروز وضعیت معاملات فلوله خوب است.
    ظاهرا فشار فروش در فلوله به پایان رسیده و معاملات امروز هم خوب است. قیمت اکنون 748 تومان . احتمال رشد فلوله هست.

بنده فلوله را فقط برای کسب تجربه رصد می کنم.
    طبق انتظار فلوله امکان و احتمال صف خرید شدن را در امروز دارد
    طبق انتظار امروز فلوله در قیمت 786 تومان صف خرید شد. و معاملاتش خوب است . من جرات خریداران را تحسین می کنم ، هنوز هیچ یک از دوستان دلیل منطقی این رشد را توضیح نداده اند.

برای خنده : تا ما مجوز رشد را ندادیم سهم در حدود 700 دست و پا می زد.
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,881 بار در 1,201 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    جناب جمالی
    من کاری با ایشون ندارم ،ما یه نظر نیم خطی دادیم ایشون چپ و راست بما توهین میکنه.ایشون این همه در مورد سهم پست گذاشته، مگه من یه حرف توهین آمیز به ایشون زده ام؟
    متاسفانه در تمامی سایت ها جو به صورتی شده که اونایی که با تحلیل بنیادی کار میکنند ،بخودشون اجازه میدن هر توهینی به چارتیست ها بکنند.
    بیشترین زحمت رو در سایت ها چارتیست ها میکشند ولی بیشترین توهین ها هم به اونا میشه،چرا ایشون در مقابل نیم خط نظر من در مورد داشتن مقاومت سهم روی 710 تومن ،که الحق کاملا درست و بجا بود،و باعث افت ده درصدی سهم شد،بیاد و بگه بیسواد؟
    مگه ما به فاندامنتال کارها وقتی اشتباه میکنند میایم ،میگیم بی سواد.
    آیا شما یه توهین از ما به بنیادکارها میتونید پیدا کنید؟ ولی سایت پر است از توهین کاربران به چارتیست ها.حال آنکه ما سعی و تلاشمون اینه که در کوتاهترین زمان بیشترین سود رو به کاربران بدیم.
    یه بنیادیکار میاد میگه این سهم میتونه تعدیل خفنی بده ما میایم میگیم شما شش ماه روی این سهم صبر نکن بجاش یه هفته مونده قبل صعود بخر،بد میگیم؟
    من نمیگم چارتیست ها اشتباه نمیکنند،ما هم اشتباه میکنیم ولی توهین دیگه چرا؟
    حرفی که من میزنم اینه دوستان بپذیرند که چارتیست ها میتونند نقشه راه قیمت سهم رو پیش بینی و ترسیم کنند که با استفاده از اون ،هم زمان شما مدیریت بشه و هم سرمایه شما ،پس بدون توهین و کنایه تحلیل های اونا رو مثل بنیادکارها بپذیرید.
    درود به جناب اروم بورس عزیز
    من حرف شما رو کاملا قبول دارم و متاسفم که شاهد این رفتار ها و تقابل ها تو مطالب سایت هستیم.
    هدف این فروم ها تبادل نظر و آرا هست و تو فروم بورسی قاعدتا این تبادل نظر بررسی سهام مختلف رو در بر میگیره.

قاعدتا همه کاربران مجاز هستند که با رعایت ادب و احترام به سایر اعضا و البته قوانین سایت مطلب بزنند و سهم رو تحلیل کنند یا سوال بپرسند. دلیلی نداره اگه کسی نظر و تحلیلی مخالف من داره - حتی اگر اشتباه باشه - بهش توهین کنیم.

اما بحث تکنیکالیست ها و فاندامنتالیستها ... چیزی نیست که نیاز باشه اینجا ازش دفاع کنیم, جایگاه و اهمیت هر دو بعنوان علم مشخصه و در کنار قدرت تحلیل بنیادی برای شناسایی سهام ارزشمند قدرت پیش بینی تکنیکال تو روند قیمتی خارق العاده است.

به شخصه تو این چند سال شاهد بودم چه دوستانی بی غرض وصادقانه تو سایت بورسی فعالیت کردند و هدفشون کمک به سایرین بوده و خوشحالم دوستانی مثل شما تو بورسی فعال هستند.

امیدوارم دست کم اعضای خانواده بورسی تو این سایتی که ادعای رعایت حرمت افراد رو داشته و داره رفتار مناسب در برابر سایر دوستان نشون بدن و کاری نکنند که نیازی به دخالت مدیران و ناظرین سایت باشه.

و البته شک نکنید که اگر نوشته های توهین آمیز مشاهده بشه و قرار باشه تو این مباحث جانب کسی گرفته بشه مطمینا دوستان باسابقه و وفادارمون اولویت دارند.

امیدوارم از این به بعد شاهد چنین سبک نوشته هایی از کاربرا نباشیم.
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,848 بار در 406 ارسال

مبارك سهامداراش
    ما كه زود فروختيم و از سود اصلى جا مونديم
    اما يه واقعيتى كه رفقا اختلاف دارن همون بحثيه كه تو كماسه هم بوده بالاخره به قول تكنيكاليا حمايت مقاومت يه جا باس بشكنه ديگه
    سهم هم راشو ميره نه واس ارزش الانش بخاطر آينده روشنش
    آقايون مديرا اگه لطف كنيد دسترسى زرشك به حالت عادى برگرده بنويسه

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Zabih از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Zabih نمایش پست ها
    مبارك سهامداراش
    ما كه زود فروختيم و از سود اصلى جا مونديم
    اما يه واقعيتى كه رفقا اختلاف دارن همون بحثيه كه تو كماسه هم بوده بالاخره به قول تكنيكاليا حمايت مقاومت يه جا باس بشكنه ديگه
    سهم هم راشو ميره نه واس ارزش الانش بخاطر آينده روشنش
    آقايون مديرا اگه لطف كنيد دسترسى زرشك به حالت عادى برگرده بنويسه
    دوست گرامی ، اختلاف طبیعی است ، اگر اختلاف نظر نباشد که خریدار و فروشنده ای پیدا نمی شود ، ما اگر به آزادی افراد احترام نذاریم ، یک بازار درست شکل نمی گیرد . یک فروم عمومی برای بیان نظر متفاوت است .
    اما برخی چپ و راست توهین کردند ، حتی من در جواب شان گل فرستادم ، اما باز با آیدی دیگر توهین کردند . و حتی در فروم های دیگر هم توهین کردند.
    دوستی دیگر گفت شما نیاز به کسب تجربه ندارید من تجربه دارم بیایید سود کنید . آیا فقط سود کردن در فلوله است ؟؟؟

http://forums.boursy.com/showthread....l=1#post714962

شما تاپیک شپلی را چند ورق بزن ، دوستانی امدند و کاملا خلاف من نظراتشان را بیان کردند بنده همه آنها را لایک کردم و یا با احترام پاسخ دادم. و هیچ مشکل و بحثی پیش نیامد . درود
    ویرایش توسط Abad : 2017/03/29 در ساعت 21:26
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی سیروس احمدی آواتار ها
    تشکر شده 1,071 بار در 251 ارسال

سلام به همه سابقه پست هاژ من در تاپیک فلوله کاملا معلوم و مشخصه و قابل دیدن و قضاوت کردن

من چون سهم رو روی 160 تومن نخریدم و بعد دیدم که هر روز داره بالا و بالاتر میره و جرات خرید هم نداشتم و ندارم

اقرار میکنم که شروع کردم به کوبیدن سهم و سهامداراش و هی پست زدم که فلوله نخرید که نزول شدیدی خواهد کرد

اما واقعیت و حقیقت اینه که از 160 اومده بالای 800

مهم همینه و باقی افسانه ای بیش نیست حالا چرا اومده واسه چی باقی سهام نیومدن فلوله سوپر حبابه یا بنیادی ترین سهم بازاره

اینا همس چرت و پرته زرنگ کسی بود که از این رالی 400 درصدی حداقل 50 درصد گرفت !!!! والله به خدا

الانم چون شب جمعه اول ماه شریف رجب هست من همینجا از سهامدارانش و مخصوصا ایدی زرشک عذر خواهی و حلالیت میخوام

راستش از اینکه سهم اینهمه جلو چشمم وحشتناک مث اب خوردن بالا رفت و من حتی یه درصد ازش نگرفتم حرصم گرفته بود

اما الان دیگه نه چون فهمیدم قسمتم نبوده و خدا برام مقدر نکرده بوده با اینکه الان شدید تو بچرس تو ضرر هستم

امیدوارم جناب زرشک ایشالا مارو حلال کنه و تو سهم بعدی سیگنال بده به ما تا ضرر سنگین بورسی مون جبران بشه

این ماجرای فلوله من و یاد فوتبال میندازه که مهم نتیجه بازیه حالا اون نتیجه چطوری بدست اومده کی گل زده داور به نفع گرفته

تقلب شده پنالتی اشتباه شده اینا هیشکدوم مهم نیست مهم نتیجه پایانی بازیه

حالا فلوله هم‌همینطور مهم اینه که سود خیلی خیلی خچبی به سهامداران صبورش داده

حالا چه منطقی و بنیادی بالا رفته چه الکی و سوپر حبابی و سفته بازی والسلام

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سیروس احمدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,676 بار در 19,016 ارسال

شاید هنوز هم برای توابین دیر نباشه خریدش....

تازه سوت بازی میخواد زده بشه

کشتی فلوله هنوز جا داره که سوار بشید..ولی از یه قیمت هایی به بعد.......خخخ کشتی ارام فلوله تکانه های شدیدی خواهد داشت

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 23 بار در 12 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سیروس احمدی نمایش پست ها
    سلام به همه سابقه پست هاژ من در تاپیک فلوله کاملا معلوم و مشخصه و قابل دیدن و قضاوت کردن

من چون سهم رو روی 160 تومن نخریدم و بعد دیدم که هر روز داره بالا و بالاتر میره و جرات خرید هم نداشتم و ندارم

اقرار میکنم که شروع کردم به کوبیدن سهم و سهامداراش و هی پست زدم که فلوله نخرید که نزول شدیدی خواهد کرد

اما واقعیت و حقیقت اینه که از 160 اومده بالای 800

مهم همینه و باقی افسانه ای بیش نیست حالا چرا اومده واسه چی باقی سهام نیومدن فلوله سوپر حبابه یا بنیادی ترین سهم بازاره

اینا همس چرت و پرته زرنگ کسی بود که از این رالی 400 درصدی حداقل 50 درصد گرفت !!!! والله به خدا

الانم چون شب جمعه اول ماه شریف رجب هست من همینجا از سهامدارانش و مخصوصا ایدی زرشک عذر خواهی و حلالیت میخوام

راستش از اینکه سهم اینهمه جلو چشمم وحشتناک مث اب خوردن بالا رفت و من حتی یه درصد ازش نگرفتم حرصم گرفته بود

اما الان دیگه نه چون فهمیدم قسمتم نبوده و خدا برام مقدر نکرده بوده با اینکه الان شدید تو بچرس تو ضرر هستم

امیدوارم جناب زرشک ایشالا مارو حلال کنه و تو سهم بعدی سیگنال بده به ما تا ضرر سنگین بورسی مون جبران بشه

این ماجرای فلوله من و یاد فوتبال میندازه که مهم نتیجه بازیه حالا اون نتیجه چطوری بدست اومده کی گل زده داور به نفع گرفته

تقلب شده پنالتی اشتباه شده اینا هیشکدوم مهم نیست مهم نتیجه پایانی بازیه

حالا فلوله هم‌همینطور مهم اینه که سود خیلی خیلی خچبی به سهامداران صبورش داده

حالا چه منطقی و بنیادی بالا رفته چه الکی و سوپر حبابی و سفته بازی والسلام

همینکه اومدی این حرفهارو زدی خیلی شهامت داشتی واقعا الان کسی پیدا نمیشه اینطوری واقعیتو بگا
    اما ایشون که سر همین مسایل مسدود شد به ناحق و ... کاری نداریم
    اما هنوز هم دیر نشده اگه رو ضرری بیا و همین حوالی قیمت بخر ضررتو جبران میکند به امید خدا
    بنده کموبیش با ایشون در تماس هستم ایشون گفت با نامکاربری قبلی مطلب میزند بنده چندبار نقل قول های ایشان را از بورکس تو تاپیک های اینجا کپی کردم فکر میکنم به خاطر همین دوستان فکر میکنند این کاربری زرشک است بنده فقط نقل قولش را ننوشتم همین

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zzz از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال zereshkkk آواتار ها
    تشکر شده 10,839 بار در 3,115 ارسال

با تشکر از مدیران سایت بورسی ایشالا سال خوب و خوشی همراه با سلامتی داشته باشید
    ضمن عرض تبریک سال نو به همگی امیدوارم درکنار دوستان و سهامداران سال پرسودو پرباری داشته باشیم و از مطالب وتحلیل های خوب یکدیگر بهرمند شویم

18. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال zereshkkk آواتار ها
    تشکر شده 10,839 بار در 3,115 ارسال

گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۳۹۵/۱۲/۳۰

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده است:

zzz

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)