صفحه 77 از 168 نخست ... 27677475767778798087127 ... آخرین
نمایش نتایج: از 761 به 770 از 1672

موضوع: لوله و ماشين سازي ايران ( فلوله )

عضو فعال zereshkkk آواتار ها
    تشکر شده 10,839 بار در 3,115 ارسال

پاسخ : لوله و ماشين سازي ايران ( فلوله )

همیشه هستند کسانی که براشون فرش قرمز خرید پهن بشه !!!

همیشه تاکید کردم اگه یادتون باشه به همین خاطر که میدونستم نمیزارن :
    فقط تعداد معدودی با سهم خواهند بود و بقیه همه خارج میشوند !!!

یدونه سهم هم نفروشید تا چیزی گیرشون نیاد از جانب ما حقیقی ها
    دیگه خود دانید

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده است:

استاد ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی در نمایشگاه مطبوعات:
    رسانه ها بحران آب را از مسئله ای فردی به اجتماعی بدل کنند
    استاد ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی در حاشیه نمایشگاه مطبوعات در نشست "نقش رسانه ها در حوزه محیط زیست و آب" با بیان این که کمبود آب در حال بدل شدن به یک ابرچالش است گفت: لازم است رسانه ها این بحران را از مسئله ای فردی به مسئله ای اجتماعی بدل کنند.

درمصرف اب صرفه جویی کنید

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران مطرح کرد؛
    تهيه طرح جامع آب استان تهران تا پايان سال جاري/ آسيب پذيري در بخش اقتصاد آب
    مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت: تا پايان سال جاري طرح جامع آب استان تهران به پايان مي رسد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت: تا پايان سال جاري طرح جامع آب استان تهران به پايان مي رسد.
    "محمدرضا بختیاری" مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران در حاشيه برگزاري نمايشگاه مطبوعات در گفت و گو با پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نيرو (پاون) با بيان اين مطلب که اتمام مدول اول تصفيه خانه آب تهران،‌ آغاز عمليات اجرايي مدول دوم تصفيه خانه آب تهران، اتمام سد نمرود تا پايان سال 97 و بهره برداري از مدول اول تصفيه خانه تهران در سال 97 بخش از پروژه هاي در دست اجراي شرکت آب منطقه اي تهران خواهد بود افزود: عمليات اجرايي ساماندهي آب هاي جنوب تهران نيز در سال 97 آغاز خواهد شد.
    وي با بيان اينکه انجام مطالعات پدافند غيرعامل خط اول طالقان و احداث خط دوم طالقان به عنوان پدافند غيرعامل خط اول در سال 97 آغاز مي‌شود، افزود: تسريع در طرح تعادل بخشي آب هاي زيرزميني، اجراي کامل طرح جلوگيري از آب شرب تهران و ادامه قلع و قمع مستحدثات غير قانوني رودخانه هاي تهران نيز بخش ديگري از پروژه‌هاي در دست اقدام آب منطقه اي تهران است.
    بختياري در ادامه با اشاره به اتمام سد کوچري در استان اصفهان در سال 97-96 و تعيين تکليف پساب فاضلاب شهر تهران در اين سال آبي، اظهار داشت: ‌تهيه طرح جامع آب استان تهران تا پايان سال جاري و انجام مطالعات سازه هاي جايگزين تاسيسات فعلي آب تهران در بخش پدافند غيرعامل و همچنين جمع آوري پساب شهرهاي استان تهران بخش ديگري از طرح هاي در حال اجرا هستند.
    وي با بيان اينکه تصفيه خانه تهران نيمه اول سال 97 به بهره برداري مي رسد تصريح کرد: بيش از 50 سال از عمر سد کرج و لتيان مي گذرد و بسياري از خطوط انتقال آب تهران نيز بيش از 60 سال عمر دارند که بايستي هر چه سريعتر تعويض شوند.
    مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران ميزان اعتبارات عمراني امسال را 220 ميلياردتومان اعلام کرد و ادامه داد: تا کنون 30 درصد از اين اعتبار تخصيص داده شده است و در زمان حاضر از منابع داخلي و درآمدي شرکت استفاده مي شود.
    وي با بيان اينکه قيمت آب در کشور بسيار ارزن است افزود: گرانترين و با ارزش ترين ماده توليدي کشور را به نازل ترين قيمت واگذار مي کنيم.
    محمد رضا بختياري با بيان اينکه در خدماتي که از سوي دولت ارائه مي شود پايين ترين قيمت مربوط به قيمت آب است اظهار داشت: در سبد خانوار نيز آب پايين ترين قيمت را دارد، و اين موضوع صنعت ‌آب را دچار مشکل کرده است که بايستي در اين خصوص فکر اساسي شود.
    وي تصريح کرد: يکي از اقداماتي که بايستي مجلس شوراي اسلامي و دولت به آن اهتمام ويژه داشته باشند اقتصاد آب است.
    مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران با اشاره به اينکه، تا زمانيکه اقتصاد آب سامان نيابد بسياري از مشکلات کشور حل نشده باقي مي ماند، افزود: در شهر تهران تقريبا 20 درصد قيمت واقعي آب را از مشترکان دريافت مي کنيم و 80 درصد مابقي را دولت به صورت سوبسيد پرداخت مي کند.
    وي با اشاره به اينکه رسيدن به قيمت واقعي آب نيازمند کار فرهنگي بيشتري است، افزود: اقتصاد آب در بخش کشاورزي زماني مفهوم خواهد داشت که کشاورزي ما اقتصادي باشد.

برای مدیریت مصرف آب از کارهای کوچک شروع کنیم:

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    بجای نوسان ده پانزده درصدی مثبت،27 درصد مثبت شد گفتم موج های 4 معمولا موج های فریبنده ای و زمانبری هستند،نمیشه هدف دقیقی در مورد ریز موج های صعودی اصلاحی داشت چون ذات این موج ها بر اساس فریبندگی و زمانبری استواره.
    فریبندگی موج 4 رو به این دلیل میگم چون سهم از موج 3 خارج شده و هنوز اخبار مثبت روی سهم زیاده ولی بازیگردانی که سهم رو بالا میبرده و روند صعودی رو شکل میداد،اکنون یا در سهم نیست یا دست نگه داشته بنابراین جدال فروشندگان با خریدارانی صورت میگیره که اون قدر قدرت ندارند که روند صعودی قویی رو شکل بدهند،و این باعث میشه که در تحلیل های دو سه روزه نمیشه عدد دقیقی برای ریز موج های صعودی اصلاحی گفت .
    و اما در شرایط کنونی ،فلوله اگر(توجه کنید گفتم اگر) حمایت 640 تومن رو بشکنه،به احتمال زیاد با تشکیل یه الگوی سر و شانه سقف، هدف زیر 500 تومنی حوالی 470 تومن خواهد داشت.
    البته شکست 640 تومن اتفاق بیفته،این هدف زیر 500 تومنی بصورت خیلی پرنوسان میتونه محقق بشه.

اگر هم 640 تومن رو نشکنه و بالا بیاد،باید دید بالای 780 تومن فشار فروش چقدره؟اگر کم باشه میتونه بالا بره.

اردیبهشت ماه ما این تحلیل رو گذاشتیم و گفتیم اگر 640 تومن رو نشکنه میره بالا ولی چنانچه 640 تومن رو بشکنه تا 470 میاد پایین.
    بعد از این تحلیل از 600 تومن یه استارت تا نزدیک 900 تومن زد ولی بعدش دوباره برگشت به زیر 500 تومن.
    متاسفانه در سایت تالار بورس یه چند نفر بد فحشی بمن دادند ولی عیبی نداره،من منظور آگاهی از روند سهم بود ولی متعصبان همیشه کور هستند.
    شناسایی حرکت های موج های 4 فوق العاده سخته. منم بنا به درخواست یکی از دوستان نظرم رو روی فلوله گفتم وگرنه کاری با فلوله نداشتم که بعدش اون قدر حاشیه برام درست شد.

"مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,096 بار در 236 ارسال

اردیبهشت ماه ما این تحلیل رو گذاشتیم و گفتیم اگر 640 تومن رو نشکنه میره بالا ولی چنانچه 640 تومن رو بشکنه تا 470 میاد پایین.
    بعد از این تحلیل از 600 تومن یه استارت تا نزدیک 900 تومن زد ولی بعدش دوباره برگشت به زیر 500 تومن.
    متاسفانه در سایت تالار بورس یه چند نفر بد فحشی بمن دادند ولی عیبی نداره،من منظور آگاهی از روند سهم بود ولی متعصبان همیشه کور هستند.
    شناسایی حرکت های موج های 4 فوق العاده سخته. منم بنا به درخواست یکی از دوستان نظرم رو روی فلوله گفتم وگرنه کاری با فلوله نداشتم که بعدش اون قدر حاشیه برام درست شد.

اروم جان سلام , ارادت , زمان همیشه بهترین ابزار برای قضاوت است , کفی که شما برای سهم مشخص کردید امروز رسیده است , من از شما تشکر میکنم و از بابت گفتار بد دوستان هم عذر خواهی میکنم , فضای مجازی است و ایران و ایرانی , اگر وارد این فضا شدیم انتظار این فرهنگ گفتاری را بایستی داشته باشیم , بهرحال اگر ادامه تحلیل را داشته باشید ممنون خواهم شد , دوستدارت

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید niki از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط niki نمایش پست ها
    اروم جان سلام , ارادت , زمان همیشه بهترین ابزار برای قضاوت است , کفی که شما برای سهم مشخص کردید امروز رسیده است , من از شما تشکر میکنم و از بابت گفتار بد دوستان هم عذر خواهی میکنم , فضای مجازی است و ایران و ایرانی , اگر وارد این فضا شدیم انتظار این فرهنگ گفتاری را بایستی داشته باشیم , بهرحال اگر ادامه تحلیل را داشته باشید ممنون خواهم شد , دوستدارت
    درود

دوباره پس از مدتها یه نگاهی به فلوله انداختم.
    باید بگم فلوله در 470 تا 480 تومن حمایت داره.این نوسانات مثبت اخیر هم بهمین دلیله.ولی چیزی که مهمه من فعلا سیگنال قویی برای شروع موج صعودی نمیبینم،ضمن اینکه خط روند صعودی 2.5 ساله اش رو شکسته ،این اتفاق خوبی نیست. پیش بینی من اینه که اگر بخواد مثبت بخوره ممکنه پولبکی به خط روند داشته باشه اونم میشه حوالی 600 تا 650 تومن ولی نخواد اون پولبک رو بزنه دوباره منفی میشه و ممکنه حتی 400 تومن رو هم ببینه.
    در کل چون سهم کوچیک و بسیار زبلی هست باید هر روز رصد بشه،تا کوچکترین تغییرات از چشم دور نباشه.یه حسی بهم میگه احتمال اینکه 400 تومن رو ببینه کم نیست ولی مطمئنا اگر بخواد صورت بده خیلی پرنوسان انجام خواهد داد.چون الان دیگه فروشنده های هیجانی نداره و بیشتر فروشنده های خسته و نیاز به پول در سهم مونده اند،خریدار هم که با حوصله برای آینده میخره.

"مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

فلوله در نظر دارد 40 میلیون سهم شرکت هامون نایزه را از طریق مزایده بفروش برساند
    قیمت پایه هر سهم 1600 ریال
    تاریخ 8 اسفند ماه
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

درود

دوباره پس از مدتها یه نگاهی به فلوله انداختم.
    باید بگم فلوله در 470 تا 480 تومن حمایت داره.این نوسانات مثبت اخیر هم بهمین دلیله.ولی چیزی که مهمه من فعلا سیگنال قویی برای شروع موج صعودی نمیبینم،ضمن اینکه خط روند صعودی 2.5 ساله اش رو شکسته ،این اتفاق خوبی نیست. پیش بینی من اینه که اگر بخواد مثبت بخوره ممکنه پولبکی به خط روند داشته باشه اونم میشه حوالی 600 تا 650 تومن ولی نخواد اون پولبک رو بزنه دوباره منفی میشه و ممکنه حتی 400 تومن رو هم ببینه.
    در کل چون سهم کوچیک و بسیار زبلی هست باید هر روز رصد بشه،تا کوچکترین تغییرات از چشم دور نباشه.یه حسی بهم میگه احتمال اینکه 400 تومن رو ببینه کم نیست ولی مطمئنا اگر بخواد صورت بده خیلی پرنوسان انجام خواهد داد.چون الان دیگه فروشنده های هیجانی نداره و بیشتر فروشنده های خسته و نیاز به پول در سهم مونده اند،خریدار هم که با حوصله برای آینده میخره.

درود فراوان بر orumbourse عزیز که واقعا تحلیلهای بسیار عالی ارائه می نمایند . بنده به شخصه و با اجازه همه اعضاء محترم، صمیمانه از ایشان سپاسگزاری می نمایم که خالصانه تحلیلهای ناب خویش را در اختیار گروه قرار می دهند . اگر فردی در آن تاریخ این سهم را خریده بود حدود 34 درصد در مدت کمی نصیب خود می کرد . امیدوارم که جناب orumbourse همچنان تحلیلهای خوب خود را ارائه نمایند .

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات با اهمیت «فلوله» افشا شد

شرکت لوله و ماشین سازی ایران در نماد «فلوله» فروش بخشی از سرمایه گذاری های خود تحت عنوان سهام شرکت هامون نایزه را به دلیل تغییر محسوس در قیمت پایه سهم متوقف کرد.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)