صفحه 95 از 168 نخست ... 458592939495969798105145 ... آخرین
نمایش نتایج: از 941 به 950 از 1671

موضوع: لوله و ماشين سازي ايران ( فلوله )

عضو فعال
    تشکر شده 4,096 بار در 731 ارسال

پاسخ : لوله و ماشين سازي ايران ( فلوله )

این روزها بازار مدام دنبال صادرات محور ها میگرده برای سرمایه گذاری

برای مثال #ریشمک با 5 میلیون دلار صادرات رو در ارزش مارکت 1100 میلیارد تومانی میخره

بعد فلوله ای که دست کم 1000 میلیارد تومان ملک داره و صادرات 9 میلیون دلاری پیش بینی کرده رو در 1400 میلیارد تومان صف فروش میچینه!

بماند حجم فروش داخلی و عظمت کارخانه شمس آباد

بماند نوع محصول انحصاری

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ushita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,093 بار در 236 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ushita نمایش پست ها
    این روزها بازار مدام دنبال صادرات محور ها میگرده برای سرمایه گذاری

برای مثال #ریشمک با 5 میلیون دلار صادرات رو در ارزش مارکت 1100 میلیارد تومانی میخره

بعد فلوله ای که دست کم 1000 میلیارد تومان ملک داره و صادرات 9 میلیون دلاری پیش بینی کرده رو در 1400 میلیارد تومان صف فروش میچینه!

بماند حجم فروش داخلی و عظمت کارخانه شمس آباد

بماند نوع محصول انحصاری

یوشیتا جان سلام , ارادت
    باور کن تمامی این تحلیل ها درست است , من بیسواد در بازدید سال 96 از کارخانه چهاردانگه و شمس آباد هم به بزرگی این شرکت و پتانسیل های پیش رو پی بردم , تازه در همان اتوبوس موقع برگشت دوستی که واسطه دوستان حقیقی و بابایی شده بود برای اجازه بازدید کنارم نشسته بود و تمام سناریو آینده سهم را تعریف کرد , البته نمی دانست که من هم از جلسات ایشان و تیم چند نفره با بازیگر اصلی خبر دارم , آخر یکی از آن چند نفر ...... یکی از کارگزاریها بود که زیر مجموعه واحد بالاسری که من درش کار میکردم بودند و باید به من میگفت بگذریم خلاصه خدمتت عارضم سناریو حرکتی این سهم از سال 94 چیده شده است بابایی هم بازیگر وارد سهم کرد الان هم بدون اجازه ایشان آب هم نمی خورد , فقط این سناریو یک نکته منفی داشت و آن هم این بود زمان برداشت چند سال به عقب افتاد علت چیست ؟ من نمیدانم , بابایی نمیداند , آن دوست واسطه نمیداند , آن چند نفر شرکت کننده در جلسات اولیه نمیدانند , هیچکس نمیداند , قرار بود تمامی پتانسیل های فلوله سال 98 آزاد شود چرا چند سال به تعویق افتاد ؟هیچکس نمیداند به غیر از گرگ پیر بازار سرمایه
    باور کن تمامی تحلیل ها را بزرگان بازار میدانند و حتی بعضی ها یواشکی خرید هم کرده اند اما هیچکدام جرات ندارند نه از سهم حمایت کنند و نه اعلان کنند سهم را دارند همه منتظر اجازه حرکت نفر اول هستند البته ایشان هم سرمایه اش در ریزش بازار گیر کرده است فعلا باید نقش لیدری سهامداران حقیقی را بازی کند تا سرمایه اش را آزاد کند
    ویرایش توسط niki : 2020/09/14 در ساعت 01:01

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید niki از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دورد بر همراهان

روزهای منفی بازار سعی کردم کمی از پتانسیل ها و ظرفیت ها بنویسم تا مرجعی هر چند ناقص اما راهگشا برای سایر دوستان باشه

فعلا که هر سهمی رو نگاه مکینی از سال 96 تا امروز حداقل 10 برابر رشد داشته و تعداد انگشت شماری شرکت بورسی با مارکت زیر 1500 میلیارد وجود داره، کنار اینها فلوله ای هست که یه زمانی وزنه بازار بود و شاخص تکون میداد ! (یک دهم ایران خودرو بود)

ارزش شرکت از هر چی شرکت قندی، کاشی و قطعه سازی کمتر شده ولی اینطوری باقی نخواهند ماند به هر حال بازار بزرگ شده و این چرخ به نوبت می گرده

فلوله در گوشه سبد جاش امنه و لازم به سایر کارهای عقب افتاده بپردازم، ایمان دارم روزی فلوله از همین قیمت ها 10 برابر رشد خواهد داشت.

با آرزوی شادی و سلامتی

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ushita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال تاران آواتار ها
    تشکر شده 5,724 بار در 905 ارسال

فلوله از دیدگاه rsi
    [IMG][/IMG]

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید تاران از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

نقل قول نوشته اصلی توسط niki نمایش پست ها
    یوشیتا جان سلام , ارادت
    باور کن تمامی این تحلیل ها درست است , من بیسواد در بازدید سال 96 از کارخانه چهاردانگه و شمس آباد هم به بزرگی این شرکت و پتانسیل های پیش رو پی بردم , تازه در همان اتوبوس موقع برگشت دوستی که واسطه دوستان حقیقی و بابایی شده بود برای اجازه بازدید کنارم نشسته بود و تمام سناریو آینده سهم را تعریف کرد , البته نمی دانست که من هم از جلسات ایشان و تیم چند نفره با بازیگر اصلی خبر دارم , آخر یکی از آن چند نفر ...... یکی از کارگزاریها بود که زیر مجموعه واحد بالاسری که من درش کار میکردم بودند و باید به من میگفت بگذریم خلاصه خدمتت عارضم سناریو حرکتی این سهم از سال 94 چیده شده است بابایی هم بازیگر وارد سهم کرد الان هم بدون اجازه ایشان آب هم نمی خورد , فقط این سناریو یک نکته منفی داشت و آن هم این بود زمان برداشت چند سال به عقب افتاد علت چیست ؟ من نمیدانم , بابایی نمیداند , آن دوست واسطه نمیداند , آن چند نفر شرکت کننده در جلسات اولیه نمیدانند , هیچکس نمیداند , قرار بود تمامی پتانسیل های فلوله سال 98 آزاد شود چرا چند سال به تعویق افتاد ؟هیچکس نمیداند به غیر از گرگ پیر بازار سرمایه
    باور کن تمامی تحلیل ها را بزرگان بازار میدانند و حتی بعضی ها یواشکی خرید هم کرده اند اما هیچکدام جرات ندارند نه از سهم حمایت کنند و نه اعلان کنند سهم را دارند همه منتظر اجازه حرکت نفر اول هستند البته ایشان هم سرمایه اش در ریزش بازار گیر کرده است فعلا باید نقش لیدری سهامداران حقیقی را بازی کند تا سرمایه اش را آزاد کند
    آقای محسن جلالی ( در کانال تلگرامی خود ) :

<< يه عزيزي با من تماس گرفتن كه شما علني در مورد آقاي ماراني صحبت ميكنيد،اشاره بي ١٠٠ ميليوني فولاد مباركه سام الكترونيك ، ایشان هم ناراحت ميشن، با شما دشمني ميكنند، اشاره ایشون به خروج فالوم از سهامداران بانك آينده بود و كساني كه پشت دست ايشون هستند در كارگزاري بانك آينده!

من به ايشون يك چيزي عرض كردم گفتم خدمت شما هم بگم...زماني كه امام خميني در اون خفقان دوران شاه شروع كردند به انتقاد از ايشون و حادثه مدرسه فيضيه پيش اومد، يه عده اي از علماي اون زمان اومدن خدمت امام كه آقا اين نتيجه رفتار شماست...تمومش كنيد، فرمودند اين تازه شروع ماجراست...بريد روضه فيضيه رو بخونيد در شهرها...كه اين شاه سفاك چه كرد با اين طلبه ها!

شجاعت با قلدري تفاوت دارد! تاريخ ما پر است از قلدر...از نادرشاه(سواد خوندن نوشتن نداشت حالا يا سواد نداشت يا چشماش سوي ديدن نداشت)و تيمور لنگ (مخترع عرق هم ايشونه، دستور داد شراب رو تقطير كنن، عرق ميخورد، دو تا از اين تبراي بزرگ برميداشت نعره زنان ميزد به ميدان جنگ)بگير تا رضاشاه!

شجاعت يك فضيلت اخلاقي است، استدلال من روشنه، تحليل ماهم روشنه...حالا كساني هستند كه همراهان ما رو مرعرب ميكنند، همراهان ما خودشون انتخاب مي كنند.
    پي نوشت:
    اين تعبيرهايي كه بعضي وقتا استفاده ميكنم رو بر من ببخشيد بگذاريد به حساب جنوب شهري بودنم.?

و من الله توفيق >>

------------------------------------

سوره مبارکه آل عمران آیه ۵۴
    وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ﴿۵۴﴾
    و (یهود و دشمنان مسیح، برای نابودی او و آیینش،) نقشه کشیدند؛ و خداوند (بر حفظ او و آیینش،) چاره‌جویی کرد؛ و خداوند، بهترین چاره‌جویان است.

----------------------------

خدا را شکر بالاخره آرام آرام ابرها کنار خواهند رفت و روسیاهی بر زغال باقی خواهد ماند

سال قبل هم محمد باقر بزرگیان یک لحظه قاطی کرد و درکانالش از بازی کثیف پشت سهم و این پیر خسته و مهرپور مقداری اطلاعات بیرون داد و باصطلاح افشاگری کرد اما زود تشخیص داد باید سرمایه اش را بردارد و از سهم فرار کند و البته آن متن را هم پاک کرد
    توکل به خدا بالاخره آه مظلوم دامن ظالم را به آتش خواهد کشید

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید niki از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

قیمت سهم از قیمت زمین های شرکت هم کمتر شد

ریشمک از فلوله زد بالاتر زیبا نیست!

یه دوستی میگفت بازار خیلی ریخته فلوله یه 10 درصد کمتر ریخته بهش گفتم عزیز اونایی که ریختن برو ببنین از کجا رفتن بالا بعد ریختن اکثر شرکت ها در این دوساله 15 الی 25 برابر رشد کردند اگر شرکتی هم کمتر از این رشد کرده عرضه اولیه اومده بوده و گران عرضه شده

از سال 90 ولی برید ببنید که فلوله چند برابر شده بازار چند برابر شده

فلوله از کف سال 90 حدودا 17 برابر شده ( دلار 1000 تومانی شده 25000 ) بازار هم حدودا 50 برابر شده

امروز در بازار سهم مفت و زیر قیمت هست ولی دیگه فلوله نوبرش کرده

با این تعداد سهم و سرمایه و اون حجم از دارایی و محصول انحصاری اونم در کشوری که اقلیم خشک داره

فقط اینو میدونم این سهم داره آماده میشه برای ورود بعضی ها ...

نکته ای که وجود داره بحث جا به جایی به شمس اباده که باید انجام بشه حالا یا امسال کلید میخوره یا سال دیگه

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید ushita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دوماه پیش قیمت فسازان و فلوله شبیه هم بود و هر دو جامانده از رشد بازار بودند

دوستانی که با بنده در ارتباط بودند امروز میگن خدا خیرت بده بخاطر معرفی فسازان

حالا شما قضاوت کنید مدیران لوله ماشین سازی چقدر منفعل هستند !! متاسفانه

اخه یکی نیست بگه بابا فلوله شد 1200 میلیارد تومان این سهم زمانی که دلار 3500 بود مارکتش 400 میلیارد بود

امروز دلار و زمین 9 برابر شدند چرا باید لولع ماشین سازی مارکتش 3 برابر هم نشده باشه !

چرا زمین تعیین تکلیف نمیشه ؟ چرا تجدید ارزیابی انجام نمیشه

مگر یکی از وظایف مدیران اجرایی، حفظ و به روز کردن ارزش سهام نیست؟ در شرایطی که هر روز تورم داریم چرا باید ارزش سهام به روز نباشه ؟

واقعا این حجم از بی تدبیری قابل ملاحضه است

از خداوند می خوام یک صبری بیشتری به سهامدارن این شرکت و یه مقدار غیرت به مدیران این شرکت بده

واقعا پناه بی پناهان خداست در مقابل ظالمین

ظلم کردن همیشه خون و خونریزی نیست مصداق ظلم همین ارزش بازاری و صف فروشی که برای سهامدارها به راه انداختند

خدا عاقبتمون به خیر کنه

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید ushita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

نقل قول نوشته اصلی توسط ushita نمایش پست ها
    دوماه پیش قیمت فسازان و فلوله شبیه هم بود و هر دو جامانده از رشد بازار بودند

.........................................

از خداوند می خوام یک صبری بیشتری به سهامدارن این شرکت و یه مقدار غیرت به مدیران این شرکت بده

واقعا پناه بی پناهان خداست در مقابل ظالمین

ظلم کردن همیشه خون و خونریزی نیست مصداق ظلم همین ارزش بازاری و صف فروشی که برای سهامدارها به راه انداختند

خدا عاقبتمون به خیر کنه
    سلام , ارادت
    یوشیتا جان , نمیخواهم خیانت مدیرعامل را ماله بکشم یا از خباثت رئیس هیات مدیره قبلی و صاحب شرکت پیمانکار فعلی کم کنم اما دوست خوبم باور کن تمام ظلم را گرگ پیر میکند این سهم کوچک است اکثرشناور سهم دست خودشان است و خیالشان راحت , فعلا در سهم های دیگر اولویت دزدی دارند , ستران , قشرین , کرمان , .......... لذا فلوله تاپاله را گذاشته اند برای روز آخرشان زمانیکه که تمام بازار اشباع شد و شاخص کله کرد پایین آنوقت سراغ این گاو پرشیر هم خواهند آمد مطمئن باشید با یک جابجایی عدد از این طرف تراز به آنطرف تراز , شرکت میشود گل سرسبد بورس البته روز اول قرارشان رشد قیمت و فروش بلوکی به شرکتهای بالاتر جهت تکمیل زنجیره تولید بوده است الان را نمیدانم شاید هم خودشان شرکت داری کنند البته که لج بازی با ملی هم سر آن خرده سهام هم کمی مانع ایجاد میکند( در مجمع با نماینده ملی صحبت کردم به من گفت این تعداد در پرتفوی ما عددی نیست پس حالا حالا فروشنده نیستیم ) اما خوب اول و آخر این سهم تصمیمات گرگ پیر بازار است من حتی نفرینش هم نمیکنم بالاخره من هم خدایی دارم امیدوارم به راه راست هدایت شود

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید niki از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 972 بار در 239 ارسال

[QUOTE=niki;834729]سلام , ارادت
    یوشیتا جان , نمیخواهم خیانت مدیرعامل را ماله بکشم یا از خباثت رئیس هیات مدیره قبلی و صاحب شرکت پیمانکار فعلی کم کنم اما دوست خوبم باور کن تمام ظلم را گرگ پیر میکند این سهم کوچک است اکثرشناور سهم دست خودشان است و خیالشان راحت , فعلا در سهم های دیگر اولویت دزدی دارند , ستران , قشرین , کرمان , .......... لذا فلوله تاپاله را گذاشته اند برای روز آخرشان زمانیکه که تمام بازار اشباع شد و شاخص کله کرد پایین آنوقت سراغ این گاو پرشیر هم خواهند آمد مطمئن باشید با یک جابجایی عدد از این طرف تراز به آنطرف تراز , شرکت میشود گل سرسبد بورس البته روز اول قرارشان رشد قیمت و فروش بلوکی به شرکتهای بالاتر جهت تکمیل زنجیره تولید بوده است الان را نمیدانم شاید هم خودشان شرکت داری کنند البته که لج بازی با ملی هم سر آن خرده سهام هم کمی مانع ایجاد میکند( در مجمع با نماینده ملی صحبت کردم به من گفت این تعداد در پرتفوی ما عددی نیست پس حالا حالا فروشنده نیستیم ) اما خوب اول و آخر این سهم تصمیمات گرگ پیر بازار است من حتی نفرینش هم نمیکنم بالاخره من هم خدایی دارم امیدوارم به راه راست هدایت شود[/QU
    سلام
    براساس تحلیل جناب عالی سهامداری تا پایان سال 99 جبران عقب ماندگی و پسرفت این مدت را خواهد کرد ؟

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mehdyand2amir از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

[QUOTE=mehdyand2amir;834966]
    نقل قول نوشته اصلی توسط niki نمایش پست ها
    سلام , ارادت
    یوشیتا جان , نمیخواهم خیانت مدیرعامل را ماله بکشم یا از خباثت رئیس هیات مدیره قبلی و صاحب شرکت پیمانکار فعلی کم کنم اما دوست خوبم باور کن تمام ظلم را گرگ پیر میکند این سهم کوچک است اکثرشناور سهم دست خودشان است و خیالشان راحت , فعلا در سهم های دیگر اولویت دزدی دارند , ستران , قشرین , کرمان , .......... لذا فلوله تاپاله را گذاشته اند برای روز آخرشان زمانیکه که تمام بازار اشباع شد و شاخص کله کرد پایین آنوقت سراغ این گاو پرشیر هم خواهند آمد مطمئن باشید با یک جابجایی عدد از این طرف تراز به آنطرف تراز , شرکت میشود گل سرسبد بورس البته روز اول قرارشان رشد قیمت و فروش بلوکی به شرکتهای بالاتر جهت تکمیل زنجیره تولید بوده است الان را نمیدانم شاید هم خودشان شرکت داری کنند البته که لج بازی با ملی هم سر آن خرده سهام هم کمی مانع ایجاد میکند( در مجمع با نماینده ملی صحبت کردم به من گفت این تعداد در پرتفوی ما عددی نیست پس حالا حالا فروشنده نیستیم ) اما خوب اول و آخر این سهم تصمیمات گرگ پیر بازار است من حتی نفرینش هم نمیکنم بالاخره من هم خدایی دارم امیدوارم به راه راست هدایت شود[/QU
    سلام
    براساس تحلیل جناب عالی سهامداری تا پایان سال 99 جبران عقب ماندگی و پسرفت این مدت را خواهد کرد ؟
    دوست خوبم من حدود 5 سال است سهامدار این نکبت هستم اگر نمودار را ملاحظه کنی
    این سهم از 300 به یکباره تا 800 رفت ( رئیس هیات مدیره رفته بود اعتباری با کد همسرش خرید بود ) و آنجا دوستانی که از پشت سهم خبر داشتند خالی کردند از جمله رئیس هیات مدیره و پیمانکار فعلی شرکت و بعد سهم وارد ریزش چندین ماهه و اعصاب خرد کن شد و تا 400 پایین آمد چه روزگار بدی بود خیلی بد و سخت گذشت بیشتر شناور سهم را در قیمت 400 درآوردند خیلی از قدیمی ها خسته شده و خارج شدند
    بعد یکباره سهم را بالا آوردند از 400 تا 1890 تومان درحین رشد قیمت سهامدار حقیقی هم وارد شد البته در حدود 1200 یکماهی نوسان گرفتن و کسی که نوسانگیر بود خیلی خوب استفاده کرد اما باورود عده ای از تریدرهای معروف و سیگنال کردن سهم بعنوان سیگنال قرن سهم تا 1890 رفت و بعد خبر دروغ فروش زمین و برگزاری مجمع و بعد از مجمع دوستانی که سیگنال کرده بودند اول خالی کردن و بعد اعلام کردن با این مدیرعامل دروغگوی ترسو نمیتوان در سهم ماند البته که درست میگفتند اما خوب رفتن برای سهم جمع کردن در سهم کرمان و برگزاری مجمع کرمان و گرفتن مدیریت این سهم یعنی در فلوله با گرگ پیر اختلاف پیدا کردند اما در کرمان با هم شرکت را گرفتن
    بگدریم بعد از مجمع و خالی کردن زیر سهم تاپاله ما را ول کردند و سهم وارد ریزش شد تا 1200 تومان و بازهم بازی نوسانگیری و اعصاب خرد کردن سهامدار حقیقی روی تابلو توسط بازیگر و در سایتها توسط عوامل بی پدر و مادر
    تا فکر کنم آخرهای 98 که دوباره فروش زمین را بولد کردند و سهم را رشد دادند تا 2800 و مجدد داستان چوپان دروغگوی شرکت یعنی مدیرعامل و فروش زمین و برگزاری مجمع و یکسری اراجیف مطروحه در مجمع و نشاندن عوامل خودشان در تمام سالن برای خفه کردن صدای سهامدار حقیقی که از مدیرعامل نتوانند سوال کنند که آقای محمدی بنده خدا خیلی مودبانه میخواست سوالاتش را مطرحه کند که شعبان بی مخ ها نگذاشتند
    بگذریم از بعد از مجمع هم تا 4200 رشد کرد که البته خورد به وضعیت فعلی بازار و سقوط قیمتی سهم
    اما در خصوص سوالاتان دوست خوبم من با تمام این داستانهایی که عرض کردم اگر الان پول نقد داشتم تمام صف فروش را جمع میکردم و اگر بازهم نقدینگی داشتم بازهم این کار را میکردم یعنی درحقیقت بلیط مسافرت با کشتی دزدان ( ببخشید به ساحت مقدس جامعه دزدان توهین کردم این ها روی همه شما را سفید کرده اند ) را میخریدم و در گوشه ای از کشتی می نشستم تا خود دزدان مرا به مقصد برسانند با این نکته که مسافرت میتواند خیلی کوتاه باشد یا خیلی بلند مدت اما مطمئنا مقصد جای خوبی خواهد بود
    این که سرمایه گذاری شما تا آخر سال چه نتیجه ای بدهد با توجه به سابقه بد این بازیگر و تیم علفخوارش واقعا هیچکس تاکید میکنم هیچکس جز گرگ پیر نمیداند , دوستان دیگر در تلگرام و همچنین در همین تاپیک تحلیل فنی را ارائه کرده اند این سهم با فروش زمین و تسویه بدهی های بانکی و ورود نقدینگی به شرکت و افزایش تولید خیلی سریع متحول خواهد شد , شرکتی که در زمان مقصودی دزد 50 هزار تن تولید داشته است الان بعد از 6 سال تولیدش شده 30 هزار تن این یعنی تولید برای مدیرعامل , هیات مدیره , کارگر شرکت و البته جیب گشاد بانک ها , پس فروش زمین این هم در قمیت های این روزها یعنی انفجار در شرکت اما اینکه چند سال دیگر مدیرعامل با این حربه فروش زمین مجمع برگزار میکند و سهامدار را سرکار میگذارد واقعا من نمیدانم , هرچند خودش هم نمیداند

البته که سهم های بهتر و با مدیران باشرف دیگری در بازار وجود دارد که میتوان از آنها سود گرفت اما خوب به نظرم ماندن کنار این دزدان لذت دیگری دارد من که 5 سال صبر کردم 5 سال دیگر هم صبر میکنم اینجا برای رو کم کردن و در انرژی 3 برای کسب سود حلال
    دوستدارت
    ویرایش توسط niki : 2020/09/23 در ساعت 22:55

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید niki از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)