صفحه 74 از 168 نخست ... 24647172737475767784124 ... آخرین
نمایش نتایج: از 731 به 740 از 1671

موضوع: لوله و ماشين سازي ايران ( فلوله )

عضو فعال zereshkkk آواتار ها
    تشکر شده 10,839 بار در 3,115 ارسال

پاسخ : لوله و ماشين سازي ايران ( فلوله )

سه ماه اخر 60 میلیارد تومن فروخته درحالی که 9 ماهه قبلش کلا 45 میلیارد فروخته بوده یعنی مدیریت جدید تو سه ماه کار 9ماهه مدیرای قبلیرو انجام داده حاشیه سود از 17درصد در9ماهه رسیده به 38 درصد !!! تو محاسبات خودم حاشیه سود 30درصد در نظر میگرفتم الان میبینید که شده 38 درصد
    مقدار تولید وقتی از یه حدی بالاتر میره حاشیه سود هم بالاتر میره البته در اینجا چون از موجودی قبل هم مقداری فروخته شده 38 درصد شده اما سال 96 باگرفتن قراردادهای بیشتر مقدار تولیدش بشدت افزایش پیدا میکنه و حاشیه سود دیگه 30درصد نیست و بالاتره
    حاشیه سود بالا منو پابنده این سهم کرده انهم نه الان بلکه نزدیک یکسالونیم پیش که هنوز خبری نبود شما الان این صورتهای مالی و حاشیه سودو روکدال میبینید و اطمینانتون بیشتر میشه اما من اون موقع اینارو دیده بودم !
    اونوموفع که برای اولین بار کیفیت محصولاتشو از نزدیک دیدم قیمت حول و حوش 120بود به لطف خدا اون لحظه اینده پیش روی سهم اومد جلوی چشمم و .......................
    بنابراین همش جلو پاتونو نبینید دامنه دید و فکرتونو وسیع کنید و تصمیم بگیرید وقتی تصمیمتونو گرفتید و اعتقاد پیدا کردید زود تسلیم نشید و اینجور سهامهایی که اطمینان دارید هیچ وقت نوسان نگیرید با بسته شدن سهم الان دل تو دل فروشنده هایی که کلی صبر کردند و خسته شدن و فروختن نیست چی خریدن بجاش ؟!!
    توکل بخدا ببینیم بعدش چی میشه
    ضمنا همیشه فقط پیشبینی کافی نیست مدیریت قوی و کارکشته وفاکتورهای دیگه ای هم نیازه و در این سهم خوش اقبال بودیم که این اتفاق نیز افتاد
    تیم جدید بسیار خوب و عالی عملکرده که همگی ازشون ممنونیم بالاخره اگر این تغییر و تحول و کلا تغییرات و پشتکار مدیریت جدید نبود الان این سهم هم اینجا نبود

پرسود باشید

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,093 بار در 236 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط zereshkkk نمایش پست ها
    سه ماه اخر 60 میلیارد تومن فروخته درحالی که 9 ماهه قبلش کلا 45 میلیارد فروخته بوده یعنی مدیریت جدید تو سه ماه کار 9ماهه مدیرای قبلیرو انجام داده حاشیه سود از 17درصد در9ماهه رسیده به 38 درصد !!! تو محاسبات خودم حاشیه سود 30درصد در نظر میگرفتم الان میبینید که شده 38 درصد
    مقدار تولید وقتی از یه حدی بالاتر میره حاشیه سود هم بالاتر میره البته در اینجا چون از موجودی قبل هم مقداری فروخته شده 38 درصد شده اما سال 96 باگرفتن قراردادهای بیشتر مقدار تولیدش بشدت افزایش پیدا میکنه و حاشیه سود دیگه 30درصد نیست و بالاتره
    حاشیه سود بالا منو پابنده این سهم کرده انهم نه الان بلکه نزدیک یکسالونیم پیش که هنوز خبری نبود شما الان این صورتهای مالی و حاشیه سودو روکدال میبینید و اطمینانتون بیشتر میشه اما من اون موقع اینارو دیده بودم !
    اونوموفع که برای اولین بار کیفیت محصولاتشو از نزدیک دیدم قیمت حول و حوش 120بود به لطف خدا اون لحظه اینده پیش روی سهم اومد جلوی چشمم و .......................
    بنابراین همش جلو پاتونو نبینید دامنه دید و فکرتونو وسیع کنید و تصمیم بگیرید وقتی تصمیمتونو گرفتید و اعتقاد پیدا کردید زود تسلیم نشید و اینجور سهامهایی که اطمینان دارید هیچ وقت نوسان نگیرید با بسته شدن سهم الان دل تو دل فروشنده هایی که کلی صبر کردند و خسته شدن و فروختن نیست چی خریدن بجاش ؟!!
    توکل بخدا ببینیم بعدش چی میشه
    ضمنا همیشه فقط پیشبینی کافی نیست مدیریت قوی و کارکشته وفاکتورهای دیگه ای هم نیازه و در این سهم خوش اقبال بودیم که این اتفاق نیز افتاد
    تیم جدید بسیار خوب و عالی عملکرده که همگی ازشون ممنونیم بالاخره اگر این تغییر و تحول و کلا تغییرات و پشتکار مدیریت جدید نبود الان این سهم هم اینجا نبود

پرسود باشید
    زرشک جان سلام و ارادت
    ببخشید من متن شما را بدون اجازه و البته با رفرنس در گروه تلگرامی فلوله منتقل کردم تا دوستان استفاده کنند
    و اینکه من در محاسباتم همیشه تولید بیشتر از 80000 تن را مد نظر قرار میدادم برای حاشیه سود بیشتر از 30 درصد که شما دوست خوب با تولید کمتر به این رقم رسیدید
    واقعا اگر شرکت تولید و فروش را با اعداد و ارقامی که ما در ذهن داریم و برآن اساس سهم را یکسال پیش خریده ایم برساند این سهم در تاریخ بورس به نسبت بازدهی ماندگار خواهد شد
    امیدوارم همه مهره ها در زمان خودش در مکان خودش قرار گیرد
    دوستدارت

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید niki از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط niki نمایش پست ها
    زرشک جان سلام و ارادت
    ببخشید من متن شما را بدون اجازه و البته با رفرنس در گروه تلگرامی فلوله منتقل کردم تا دوستان استفاده کنند
    و اینکه من در محاسباتم همیشه تولید بیشتر از 80000 تن را مد نظر قرار میدادم برای حاشیه سود بیشتر از 30 درصد که شما دوست خوب با تولید کمتر به این رقم رسیدید
    واقعا اگر شرکت تولید و فروش را با اعداد و ارقامی که ما در ذهن داریم و برآن اساس سهم را یکسال پیش خریده ایم برساند این سهم در تاریخ بورس به نسبت بازدهی ماندگار خواهد شد
    امیدوارم همه مهره ها در زمان خودش در مکان خودش قرار گیرد
    دوستدارت
    سلام دوست عزیز
    خواهش میکنم اختیار دارید
    ان شالله ظرفیت از 80000تن فراتر میره من به فول ظرفیتم فکر میکنم و دور از ذهن نیست !

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

سلام دوست عزیز
    خواهش میکنم اختیار دارید
    ان شالله ظرفیت از 80000تن فراتر میره من به فول ظرفیتم فکر میکنم و دور از ذهن نیست !
    سلام , انشالله با همین فرمان و دور موتور جلو بره و از پتانسیل فکری حاکم بر دولت و بودجه 96 نهایت استفاده را شرکت ببرد
    راستی بعد از انتقال متن شما در گروه دورهمی فلوله بنده را بلاک کردند , علت چه بود را من نفهمیدم , متن شما که کاملا مثبت بود بنده نیز آنرا تائید کردم
    حالا یا از ارائه اطلاعات مثبت فلوله خوششان نیامده است یا از اسم شما و بنده بدشان می آید یا اینکه هنوز به بلوغ فکری نرسیده اند یا اینکه اشتباه کرده اند
    فرقی نمیکند برای من رشد قیمت سهم فلوله مهم است
    دوستدارت

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید niki از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط niki نمایش پست ها
    سلام , انشالله با همین فرمان و دور موتور جلو بره و از پتانسیل فکری حاکم بر دولت و بودجه 96 نهایت استفاده را شرکت ببرد
    راستی بعد از انتقال متن شما در گروه دورهمی فلوله بنده را بلاک کردند , علت چه بود را من نفهمیدم , متن شما که کاملا مثبت بود بنده نیز آنرا تائید کردم
    حالا یا از ارائه اطلاعات مثبت فلوله خوششان نیامده است یا از اسم شما و بنده بدشان می آید یا اینکه هنوز به بلوغ فکری نرسیده اند یا اینکه اشتباه کرده اند
    فرقی نمیکند برای من رشد قیمت سهم فلوله مهم است
    دوستدارت

گروه دورهمی قبلی؟اون که کنسل شده بود !!
    اگه همون گروه قبلیه همون اسمه منو بردی بلاکت کردند
    قبلا یه چنتا ایراد بنیادی گرفتم ازشون بهشون برخورده اساتید
    یه جروبحثی پیش اومد قبلا تموم شدو رفت وفراموشش کردم اما اونا انگار هنوز عقده و کینه دارند همون بهتر که تو کانال این افراد نباشی دوست عزیز نیازی به گروه و کانال نیست اخلاق ندارند سهم خوب و بنیادی راهشو میره

قربون مرامت
    ویرایش توسط zereshkkk : 2017/05/23 در ساعت 09:02

تعدیل دیگری در راه است

عضو عادی

گروه دورهمی قبلی؟اون که کنسل شده بود !!
    اگه همون گروه قبلیه همون اسمه منو بردی بلاکت کردند
    قبلا یه چنتا ایراد بنیادی گرفتم ازشون بهشون برخورده اساتید
    یه جروبحثی پیش اومد قبلا تموم شدو رفت وفراموشش کردم اما اونا انگار هنوز عقده و کینه دارند همون بهتر که تو کانال این افراد نباشی دوست عزیز نیازی به گروه و کانال نیست اخلاق ندارند سهم خوب و بنیادی راهشو میره

قربون مرامت
    سلام زرشک جان , همون پس , دیدم خیلی سریع بلاکم کردند نگو اسم شما را آورده ام البته شما مطلب بدی نگفته بودی و درستر اینکه همه ما به رشد فلوله معتقدیم و مطالب مان همه در این راستا است
    اما آنچه معلوم است آنها مطلب را نخوانده بودند و تا به حروف ز-ر-ش-ک رسیده اند عکس العمل نشان داده اند
    بهر حال امیدوارم آنها و ما همه درفلوله ثروتمند شویم
    دوستدارت

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید niki از ایشان تشکر کرده است:

مهندس "علی اصغر قانع" معاون برنامه ریزی و توسعهٔ شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در گفت و گو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو از نکات مهم طرح آبرسانی روستایی کشور سخن گفت، طرحی که دولت یازدهم را مصمم کرده تا تمامی روستاهای کشور را تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی قرار داده و از شبکه آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار کند.

*برنامه‌‌ریزی اولیه برای اعتبار کم و اثربخشی بیشتر
    معاون برنامه‌ریزی و توسعهٔ شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از آغاز طرح آبرسانی روستایی سخن گفت و افزود: برای اجرایی شدن این طرح قرار بود اعتبار مناسبی از سوی صندوق توسعه ملی اختصاص یابد ولی رقمی که در مجلس شورای اسلامی مصوب شد در مقایسه با کاری که قرار است انجام شود رقم ناچیزی بود.
    او ادامه داد: ما در مجتمع‌های آبرسانی نیاز به اعتباری بالغ بر 6 هزار و 700 میلیارد تومان داشتیم و در کل برای مجتمع‌های آبرسانی و تک روستایی به منظور برطرف شدن مشکلات آبی روستاهای کشور به اعتباری بالغ بر 12 هزار میلیارد تومان نیاز داریم ولی آنچه که تصویب شد حدود 2 هزار میلیارد تومان یعنی یک ششم اعتبار مورد نیاز ما بود، لذا از یک طرف توقعی را در جامعه ایجاد کرده بودیم و نمایندگان مجلس نیز انتظار داشتند مشکل آبرسانی به تمام روستاها مرتفع شود و از سویی نیز، این اعتبار فقط یک ششم نیاز ما را برآورده می‌کرد، بنابراین تصمیم گرفتیم بیشترین اثر بخشی را از این اعتبار داشته باشیم و با استفاده از قانون بیست هشتاد، مصمم شدیم با استفاده از 20 درصد اعتبار 80 درصد اثربخشی ایجاد کنیم تا در این راستا به اهداف خود نزدیک‌تر شویم.
    او افزود: پس از احصای مجتمع‌ها و تکمیل مجتمع‌های نیمه تمام، برنامه‌ریزی دقیقی در این حوضه صورت گرفت و با توجه به توقع زیادی که در بین نمایندگان مجلس ایجاد شده بود وزارت نیرو توانست با اولویت‌بندی مناسب در برنامه‌های خود، کارنامه درخشانی را به دولت و ملت ارائه کند.
    قانع اضافه کرد: برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای بود تا مردم بتوانند به سرعت اثربخشی طرح‌های اجرایی را مشاهده کنند و کارها با اولویت بندی و سرعت زیاد ادامه داشته باشد و پروژه‌ها به‌طور مستمر و مداوم در مرحله افتتاح قرار گرفته و به بهره برداری برسند.
    از طرفی هم بایستی خواسته‌های نمایندگان مجلس در خصوص حوزه انتخابیه‌شان به گونه ای مرتفع می‌شد که تمام سعی خود را بر این امر معطوف کردیم تا بخش عمده ای از این انتظارات اجرایی شود که با اجرای روش تک روستایی رضایت آنان را نیز فراهم کردیم.

ببینید چخبره مبالغ موردنیاز برای طرحهای ابرسانی فقط روستاها ................!!!

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 126 بار در 43 ارسال

گروه دورهمی فلوله اتفاقا بهترین گروه بورسی موجوده و الانم اساتید و بازیگراش به درخواست سهامدارا دوباره فعال شدند و اطلاعات ناب و دست اولی داده اند. نه اینکه از گوگل سرچ کنند کپی کنند!همه حرفاشون همهایی درست از اب در اومد مخصوصا همین گزارش 12 ماهه 95 که دهن یاوه گوها و افراد عقده ای رو که توی این تالار و تالار همسایه چرت و پرت می گفتن بست.

عضو عادی
    تشکر شده 126 بار در 43 ارسال

سایت های گفتمان شدن محل تبعیدی های تلگرام.جالبه همشون هم با یه ایرانسل جدید دوباره وارد همون گروهها میشن و ساکت مثل بچه ادم میشینند جرات اظهار نظر هم ندارند و کسی هم بهشون اهمیت نمیده بعد میرن توی این سایتها زبون در میارن.همین که اصلا ادم حسابشون نمی کنند براشون باید کافی باشه وگرنه الان بجای اینکه اون گروه ها پر از افراد باشه باید این تالارها پر می بود پس مقبولیت اونها بین مردم بهترین نشانه درستی اونهاست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)