صفحه 59 از 89 نخست ... 9495657585960616269 ... آخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 886

موضوع: نوسان گیری های کم ریسک

عضو جدید
    تشکر شده 40 بار در 13 ارسال
    سلام
    من تازه واردم یکم محل بذازین خوب تا معتاد نشدم برم بیفتم تو جوق آب!!
    ===
    اقای meysam_sh_2020 با نرم افزاری کار کردید که خارج از ساعات معامله بشه اوردر هرید فروش داد ؟
    سپاس

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید javad.111 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,977 بار در 19,073 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad.111 نمایش پست ها
    سلام
    قشرین چجوریه؟ پس کی میره بالا ؟!!

سلام
    من تازه واردم یکم محل بذازین خوب تا معتاد نشدم برم بیفتم تو جوق آب!!
    ===
    اقای meysam_sh_2020 با نرم افزاری کار کردید که خارج از ساعات معامله بشه اوردر هرید فروش داد ؟
    سپاس

سلام ... ندیدم پستتون رو ..تازه وارد و قدیمی نداریم ما .......من اگه کمکی بر بیاد در خدمتم.........

والا روی قندی ها من طرف اونایی که بنیادی قوی دارن میرم و سهمی چون قشیرین رو زیاد نگاه نمیکنم ....مگر برای نوسان گیری...............قشیربن امسال نسبت به پارسال خیلی بهتر عمل کرده و سود عملیاتیش حدود 300 درصدی رشد کرده ولی خوب امسال پی برای کم کرده ....سهم تا 700 میتونه بالا بیاد در صورت حرکت قندی هاو بالاتر............از اون طرف زیر 430 به سختی میاد ...... امسال حدود 37 هزار تن تصقیه شکر داشته که دلیل افزایش سود عملیاتیش تا حد زیادی بوده ........پارسال فقط 7000 تن تصفیه داشته ........

البته قبلا صحبت هایی از فروش زمین سهم میشد .........ولی جدیدا اطلاعی ندارم
    ........که اگه فروش بره ..کمک میکنه به رشد سهم ...البته باید به سود غیر عملیاتی پی بر ای 1 داده و با قیمت قبلی جمع کرد ....

البته سال بعد سال بسیار بهتری برای همه ی قندی ها خواهد بود با شکر 1700 یا شکر 2000 تومنی سال بعد (-: البته ما از این گروه فقط بنیادی هاشون رو پیشنهاد میکنیم .مثل قلرست -قصفها- قشهد- قپیرا - قمرو .....شما میتونید بازدهی این سهمو از بهمن و اسفند پارسال تا به امروز با با سایر سهام گروه مقایسه کنید .......قچار هم بدک نیست تو این قیمت ها ........

==========

در مورد نرم افزار ....خیر ...........توی بورس به ادمش نمیشه اعتماد کرد چه برسه به نرم افزار ....البته به اون نرم افزاری که شما میخواید میشه اعتماد کرد ....چون تصمیم گیری به موقع براساس اخبار کار نرم افزار نیست ..................

ولی اون نرم افزاری که شما میخواید رو من ندیدم و کار نکردم با همچی نرم افزاری........و اطلاعاتی ندارم ازش
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2013/03/08 در ساعت 11:06
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 932 بار در 339 ارسال
    میثم جان، خسته نباشی رفیق

من هم با قندی ها موافقم! مخصوصاً با این شرایط دلار مرجع و افزایش قیمت شکر و وضعیت اقتصادی کشور

از بین قندی ها، قپیرا ؛ قشهد ؛ قصفها ؛ قمرو بیشتر می پسندم. ( چون از نظر بنیادی و گزارشات چند سرو گردن از بقیه بهتر و بالاتر هستند )

اما اون چیزی که در بین قندی ها خیلی جالبه !! معاملات قپیراست.

فکر کنم پارسال شما بودی که تاپیک قپیرا زدی و درباره اش مطلب زدی.

حجم معاملات و نقدشوندگی و بنیادی قپیرا ، نکته منحصر به فردی است. یعنی خیلی راحت با هر سرمایه ای میشه وارد شد و راحت میشه خارج شد.

مثلا بعضی قندی ها که سرمایه کوچکی دارن؛ نمیشه به راحتی با سرمایه بالا وارد شد، اما قپیرا این خوبی داره که حتی برای حقوقی ها با سرمایه های بالا جذابیت داره.

یک نکته دیگه اینکه که معاملات قندی ها را زیر نظر داشتم، اثر پذیری گروه قندی از معاملات قپیرا است. یعنی به واقع میشه گفت که در واقع حکم لیدر گروه را داره و با بالا و پایین شدن آن، بقیه قندی ها را به دنبال خودش به حرکت میاره.

میثم جان؛ این تصورات من از قندی های بود.

حالا نظر خودت در مورد گروه قندی و مخصوصاً قپیرا چیه؟

ممنون

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید حميد اسدي از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط حميد اسدي نمایش پست ها
    میثم جان، خسته نباشی رفیق

من هم با قندی ها موافقم! مخصوصاً با این شرایط دلار مرجع و افزایش قیمت شکر و وضعیت اقتصادی کشور

از بین قندی ها، قپیرا ؛ قشهد ؛ قصفها ؛ قمرو بیشتر می پسندم. ( چون از نظر بنیادی و گزارشات چند سرو گردن از بقیه بهتر و بالاتر هستند )

اما اون چیزی که در بین قندی ها خیلی جالبه !! معاملات قپیراست.

فکر کنم پارسال شما بودی که تاپیک قپیرا زدی و درباره اش مطلب زدی.

حجم معاملات و نقدشوندگی و بنیادی قپیرا ، نکته منحصر به فردی است. یعنی خیلی راحت با هر سرمایه ای میشه وارد شد و راحت میشه خارج شد.

مثلا بعضی قندی ها که سرمایه کوچکی دارن؛ نمیشه به راحتی با سرمایه بالا وارد شد، اما قپیرا این خوبی داره که حتی برای حقوقی ها با سرمایه های بالا جذابیت داره.

یک نکته دیگه اینکه که معاملات قندی ها را زیر نظر داشتم، اثر پذیری گروه قندی از معاملات قپیرا است. یعنی به واقع میشه گفت که در واقع حکم لیدر گروه را داره و با بالا و پایین شدن آن، بقیه قندی ها را به دنبال خودش به حرکت میاره.

میثم جان؛ این تصورات من از قندی های بود.

حالا نظر خودت در مورد گروه قندی و مخصوصاً قپیرا چیه؟

ممنون

قپیرا از نظر تولید فعلا رقیبی نداره و در تولیدشکر بهترینه ......

در موردگروه قند هنوز جو گروه خوب نشده باید ببینیم شنبه چه میکنن و یکشنبه ......بازار هم فعلا جونی نداره و گروه قندی میتونه درخشش کنه .....البته بازگشایی شبندر و عرضه ی شخلیج هم مهمه ..........
    من به شخصه دارم سرمایمو از پالایشگاهی ها میام روی گروه قند البته اروم اروم ........ ...البته بعد از فروش شبندر البته الباقی شبندرامو رو عمرا کمتر از 700 نمیدم (-:
    شاید هم بالاتر .........

قچار و قپیرا لیدر های گروه قندی در حال حاظر هستن .......هر چند به نظرم انتخاب قچار به عنوان لیدر اشتباست و قپیرا قطعا لیدر بهتریست ........
    4شنبه قپیرا کمی قپیرا خریدم .........فعلا باید خرید بازیگرای سهم تکمیل بشه انشالله که تکمیل شده بعد راحت تا 2000 بالا میره ........

باید نظر اساتید تکنیکال رو هم پرسید ........انها نیز دو دلن (-: و به معاملات شنبه و یکشبنه مینگرند ........ولی خوب اصلاح هم حدی دارد و بعدش ...........
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2013/03/08 در ساعت 12:54

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 40 بار در 13 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    سلام ... ندیدم پستتون رو ..تازه وارد و قدیمی نداریم ما .......من اگه کمکی بر بیاد در خدمتم.........

والا روی قندی ها من طرف اونایی که بنیادی قوی دارن میرم و سهمی چون قشیرین رو زیاد نگاه نمیکنم ....مگر برای نوسان گیری...............قشیربن امسال نسبت به پارسال خیلی بهتر عمل کرده و سود عملیاتیش حدود 300 درصدی رشد کرده ولی خوب امسال پی برای کم کرده ....سهم تا 700 میتونه بالا بیاد در صورت حرکت قندی هاو بالاتر............از اون طرف زیر 430 به سختی میاد ...... امسال حدود 37 هزار تن تصقیه شکر داشته که دلیل افزایش سود عملیاتیش تا حد زیادی بوده ........پارسال فقط 7000 تن تصفیه داشته ........

البته قبلا صحبت هایی از فروش زمین سهم میشد .........ولی جدیدا اطلاعی ندارم
    ........که اگه فروش بره ..کمک میکنه به رشد سهم ...البته باید به سود غیر عملیاتی پی بر ای 1 داده و با قیمت قبلی جمع کرد ....

البته سال بعد سال بسیار بهتری برای همه ی قندی ها خواهد بود با شکر 1700 یا شکر 2000 تومنی سال بعد (-: البته ما از این گروه فقط بنیادی هاشون رو پیشنهاد میکنیم .مثل قلرست -قصفها- قشهد- قپیرا - قمرو .....شما میتونید بازدهی این سهمو از بهمن و اسفند پارسال تا به امروز با با سایر سهام گروه مقایسه کنید .......قچار هم بدک نیست تو این قیمت ها ........

==========

در مورد نرم افزار ....خیر ...........توی بورس به ادمش نمیشه اعتماد کرد چه برسه به نرم افزار ....البته به اون نرم افزاری که شما میخواید میشه اعتماد کرد ....چون تصمیم گیری به موقع براساس اخبار کار نرم افزار نیست ..................

ولی اون نرم افزاری که شما میخواید رو من ندیدم و کار نکردم با همچی نرم افزاری........و اطلاعاتی ندارم ازش
    بسیار ممنون از جواب کاملت...دو سوال دیگه:
    1.یجایی خوندم یه راه وجود داره که ماهانه 4% تضمینی و حتمی سود بگیری از بورس (یا شایدم یه سهم خاص)... شما در این مورد چیزی نشنیدید ؟
    2.قسمت پی ام من کی فعال میشه ؟(یه سوال داشتم چند روزه خواستم پی امتون بدم پیغام میده "شما به این قسمت دسترسی ندارید")

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید javad.111 از ایشان تشکر کرده اند:

بسیار ممنون از جواب کاملت...دو سوال دیگه:
    1.یجایی خوندم یه راه وجود داره که ماهانه 4% تضمینی و حتمی سود بگیری از بورس (یا شایدم یه سهم خاص)... شما در این مورد چیزی نشنیدید ؟
    2.قسمت پی ام من کی فعال میشه ؟(یه سوال داشتم چند روزه خواستم پی امتون بدم پیغام میده "شما به این قسمت دسترسی ندارید")
    سلام :
    1- ماهی 4 درصد چیزی نیست که بخوایم در موردش صحبت کنیم ........نمیدونم کجا گفته ..........و من چیزی نشنیدم .....
    2- رو باید از مدیرای سایت بپرسی ..فک کنم باید 100 تا پست بالاتر بزنی ..........البته نه هر پستی (-:

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد 66 آواتار ها
    تشکر شده 10,024 بار در 2,640 ارسال
    جهانی شکر :

رسیدن به بالاترین قیمت در دو ماه گذشته .

http://livedata.ir/chart/mainpsrc.ph...=1314933644224

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد 66 از ایشان تشکر کرده اند:

خوب امشب میگردیم چند تا سهم پیدا کنیم برای روز عرضه وفارس ...........البته اگه طمع نکنیم و وفارس رو نخریم هر چی ته حسابه ....... (-:

از امروز به بعد دیگه باید اتیش بزنن به مالشون تا ساعت 11 روز 4 شنبه (-: فرصت بسیار خوبیه برای ورود ..............

لامسب قشهد هم باز نشد .....کمبود نقدینگی احساس میشه ..........شبندر هم که پول واسه ادم نمیزاره ............

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,456 بار در 4,822 ارسال
    سلام میثم جان نظرت راجع به فزرین چیه ؟ توی این قیمتها برای خرید مناسب نیست؟

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده است:

سلام . نظری ندارم ......سهم های خیلی بهتر تو بازار هست ........برای نوسان شاید جواب بده ولی سهام مفت تری هست برای خرید .......

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 59 از 89 نخست ... 9495657585960616269 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع