صفحه 13 از 51 نخست ... 31011121314151623 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 509

موضوع: بين المللي محصولات پارس ( شپارس )

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    آقا من دیشب از فکر شپارس خوابم نمی برد! بعد هم که خوابم برد هی توی خواب میدیدم شپارس شده 1000 تومان! آخه اون همه امادگی که اینجا اعلام شد+ اون همه آمادگی هایی که اونجا اعلام شد! میشد خیلیییی آمادگی! در حد 2،3 درصد شرکت!
    امروز که خودم خریدم و مهران و کلا فکر کنم 50 تا هم کل بازار خرید... انقدر قدرت مالی گروه هم دیگه زیاده بابا... یکم تسکینش بدیم چشم نخوریم
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    یاسر جان درصد ریالی کدوم یک از مواد بالا بیشتر از بقیست و تغییر قیمتش روی بهای تمام شده تاثیرش بیشتره؟

در ضمن لینک فایل عکس بالاییم میزاری تا یه نگا بش بندازم؟

فدات
    درود بر بابک عزیز... این لینک مورد نظر
    http://www.codal.ir/Reports/Attachme...P2URGepA%3d%3d

ببینید شرکت حدود 85 درصد هزینه هاش مربوط به مواد اولیست و تاثیر خیلی زیادی در سود عملیاتی شرکت می گذاره. این شرکت ها اهرم هاشون بالاست و اگه یکم محتاطانه دیده باشند با یه تغییر کوچیک سودآوریشون تغییر خوبی خواهد کرد...
    والا تو صورت های مالیش بیشتریت درصد رو" سایر مواد اولیه" داره!! که دستشون رو باز میگذاره واسه پایین بالا کردن قیمت! و بعدش هم ماده ای به نام ال.ای.بی و سپس سولفات
    اما تو اون گزارش جامعه باید دوباره ببینیم فکر کنم بشه دقیق تر پیدا کرد

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    یاسر جان ال ای بی هم الکیل بنزن خطیه که شیران و پتروشیمی بیستون تولید میکنن.

آخرین قیمتش توی بورس کالا 43000 ريال بوده.اینجا چند گرفته؟
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی مصری پور نمایش پست ها
    یاسر جان ال ای بی هم الکیل بنزن خطیه که شیران و پتروشیمی بیستون تولید میکنن.

آخرین قیمتش توی بورس کالا 43000 ريال بوده.اینجا چند گرفته؟
    سلام مصطفی جان

فکر کنم 22110 ریال گرفته

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

خوب گویا باید خودمون حساب کتاب کنیم بدیم شرکت برای تغییر پیش بینی سال بعدش

قیمت خرید این الکیل بنزن رو درست نگرفته پس... البته جالبه توی تفکیک مواد اولیش تو گزارش تشریحیش اسمی از همچین ماده ای نیاورده! حالا ما همون 43 تومان میگیریم و 13 میلیارد اضافه می کنیم به هزینه هاش

اما متوسط قیمت فروش پودر ماشین رو گرفته کیلویی 1850 تومان... از اونجا که از قیمت های هایپراستار باخبرم عرض کنم که قیمت فروش عمده پودر ماشین سافتلن هر 500 گرم 1700 تومانه پس میشه کیلویی 3400 تومان
    10 درصد هم میگذاریم برای واسطه میگیریم 3000 تومان... یعنی هر کیلو 1150 تومان بیشتر از پیش بینی، حالا ما میگریم 1000 تومان یعنی برای کل پیش بینی شرکت 9 میلیارد داره بیشتر از پیش بینی...
    و تقریبا تاثیر اون قلم هزینه ای رو خنثی می کنه

حالا قیمت پودر دستی!
    کسی از دوستان از قیمت روز پودر دستی خبر داره؟

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    قیمت جدید پودر شوینده با افزایش 20 درصدی

یک مقام مسئول از صدور مجوز افزایش 20 تا 25 درصدی قیمت به تولیدکنندگان پودر شوینده خبر داد.

پس از اولویتبندی کالاهای وارداتی بخشی از مواد وارداتی مربوط به پودرهای شوینده در اولویتهای بالا و بخشی در اولویتهای پایین قرار گرفته است.

به گفته رفیعی، تولیدکنندگان پودر شوینده معتقدند این بلاتکلیفی در تخصیص ارز وارداتی باعث شده هزینههای آنها بیش از پیش افزایش یابد.

مدیر کل دفتر نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان تاکید کرد: هم اکنون تولیدکنندگان پودرشوینده در حال رایزنی هستند تا بتوانند مشکل تامین ارز را به نوعی حل کنند.

در همین حال دبیر شورای تولیدکنندگان پودر شوینده نیز با تایید خبرافزایش 20 درصدی قیمت انواع پودر شوینده گفت: تولیدکنندگان پیشنهاد افزایش 57 درصدی قیمت پودر دستی و 68 درصدی قیمت پودر ماشینی را ارائه کرده بودند که در نهایت با افزایش 20 درصدی قیمت موافقت شد.جمشید فروزش با اشاره به اینکه اختصاص نیافتن ارز مرجع یکی از دلایل افزایش قیمت پودر شوینده بوده است، گفت: نرخ ارز اختصاص یافته برای واردات مواد اولیه از 1226 تومان به 2580 تومان رسیده و در همین حال قیمت مواد اولیه تولید داخل توسط پتروشیمیها هم به شدت گران شده است.او با اشاره به افزایش قیمت کارتن و مقوا برای بستهبندی مواد شوینده گفت: پتروشیمی پلیاتیلن را به جای بورس در خارج از بورس و با قیمت کیلویی 4800 تومان میفروشد.فروزش همچنین با اشاره به اختصاص ارز مبادلهای به برخی تولیدکنندگان گفت: البته هنوز ارزی به معنای واقعی به دست متقاضیان نرسیده است.

تاریخ انتشار خبر فوق : ۱۳۹۱ سه شنبه ۲ آبان

سید جان

با سلام

پودر دستی از ابتدای سال 91 کیلویی 13500 ریاله تازه بدون افزایش خبر 20 درصدی فوق

پودر ماشینا هم کیلویی 18200 ریاله ( بدون آنزیم)

فارس نوشت: پس از تایید و تکذیبهای فراوان در خصوص افزایش قیمت محصولات شوینده پس از سال جدید اسنادی منتشر شده است که حکایت از افزایش قیمت پودر شوینده از 15 فروردین ماه سال جاری دارد.

بنابراین گزارش، از تاریخ 15 فروردین ماه سال جاری قیمت مصرف کننده پودر دستی 500 گرمی 6750 ریال، پودرآنزیم دار 500 گرمی 9350 ریال و پودر بدون آنزیم 500 گرمی 9100 ریال از سوی انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران اعلام شده است.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

درود بر بابک عزیز؛
    کلا مبنای محاسبه درامدو هزینه هاش احتمالا مال اول ساله!!! جالبه...

به همون افزایش 20 درصدی پس محاسبه می کنیم که اشتباه کم باشه و دقت زیاد

قیمت پودر دستی میشه حدود 1600 تومان و پودر ماشینی 2200 تومان همچنین پودر صادراتی رو 1360 تومان گرفته یعنی کیلویی حدود 45 سنت! باید قیمت این رو هم دربیاریم!
    حالا سوال اینجا پیش میاد که مگه مرض داری صادرات میکنی اگه قیمتش اندازه قیمت داخلیه! به نظرم این آیتم خییییلی مهمه پیدا کردن قیمت واقعیش....

فعلا از محل دو نرخ داخلیش به ترتیب 9 میلیارد بابت پودر دستی و 3 میلیارد بابت پودر ماشینی تعدیل مثبت داره اما اینها و سایر اقلام فروشش به نظرم با افزایش هزینه ها یر به یر میشه
    به نظر من هرچی از پودر صادراتی تعدیل داشته باشه بیشترش تهش میمونه و میره روی سود خالصش...

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

آقا من از مارک های مختلف دیدن کردم. ارزون ترینشون مارک daisy بود که پودر سادش حدود 1 یورو بر کیلوگرم بود... حدود 3500 تومان

حالا اون 13 میلیون کیلو فروش پودر صادراتی چقدر قیمت باید بخوره؟!

از اون طرف شرکت گفته 7 میلیون دلار صادرات دارم و اگه از این مسیر هم برگردیم تقریبا قیمت فروش هر کیلو رو 50 سنت در نظر گرفته...

حالا واقعا قیمت فروش 50 سنته یا 1.3 دلار ؟!

تو گزارش اومده 9 ماهه امسال تقریبا هر کیلو پودر صادراتی رو 600 تومان فروخته!!! چرا آخه؟ 600 از کجا اوردی؟ چرا داخل نفروختی همون نرخ اول سال؟
    ویرایش توسط سيد ياسر شريعت : 2012/12/05 در ساعت 17:55

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    آقا من دیشب از فکر شپارس خوابم نمی برد! بعد هم که خوابم برد هی توی خواب میدیدم شپارس شده 1000 تومان! آخه اون همه امادگی که اینجا اعلام شد+ اون همه آمادگی هایی که اونجا اعلام شد! میشد خیلیییی آمادگی! در حد 2،3 درصد شرکت!
    امروز که خودم خریدم و مهران و کلا فکر کنم 50 تا هم کل بازار خرید... انقدر قدرت مالی گروه هم دیگه زیاده بابا... یکم تسکینش بدیم چشم نخوریم
    خوب دوستان میخواستن پائین بخرن بازارم نمیداد اون 100000 تاییها ابتدای بچه های خودمون بود که 4% منفی تشسته بودن.من الان نقدینگیم کمه یا تو بقیه سهامه خرید اصلیمو یکی دو روز پیش انجام دادم ببینیم شنبه چی میشه

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    این سید یاسر از جمع متاهلاس و خوب از پودر و شوینده سر در میاره
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 13 از 51 نخست ... 31011121314151623 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)