صفحه 102 از 251 نخست ... 2529299100101102103104105112152202 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,011 به 1,020 از 2510

موضوع: صنایع شیمیایی ایران ( شیران )

كاربر فعال
    تشکر شده 5,937 بار در 979 ارسال
    [QUOTE=shirmard;60918]
    نقل قول نوشته اصلی توسط shirmard نمایش پست ها
    عزیز دل برادر ملت ما تا خود مدیر عامل نره در خونشون و نگه شرکت ما یه تعدیل مثبت تپل داره باور نمکنن حتی به چشمای خودشون اعتماد ندارن کدال کیلو چنده گزارش چیه ؟ نمیدونم چرا ما ماینجوریم!!!!!!![/QUOTE

خوب بریم سروقت این شیران شیر
    شیران دلار رو 2470 دیده که الان دوستان مطلعن بالای 3400 داره خرید و فروش میشه که این یعنی اختلاف قیمت 930 تومانی (34% تعدیل از فروش دلاری )
    پوشش 43% در گزارش حسابرسی شده سه ماهه که دوستان از سوابق مدیران شرکت میدونن معمولا خیلی محتاطانه گزارشها رو تنظیم میکنن و اصل پوشش معمولا تو سه ماهه اخر اتفاق میفته که بافرض همین پوشش در هر سه ماه نیز یه تعدیل 72% یعنی 360 تومان و گزارش سود 860 تومانی نیز مورد انتظاره
    پتانسیل بعدی نیز که تا بحال تو هفته اخیر مانع از افزایش قیمت سهم شده عرضه های صندوق نفت بوده و سرمایه گذاری صنعت و معدن که هردو جمعا حدود 21 میلیون سهم دارند و اگر توجه کرده باشید از حجم عرضه ها این حقوقی ها در چند روز گذشته بسیار کم شده و تازه اگر هم عرضه کنه میبینید که بازار اونو میبلعه پس با این همه پتانسیل نگرانی واسه چی باور کنید اگر این مطالب رو برای یه پسر بچه پنجم ابتدایی میگفتی پول هفتگیش رو میاورد و این سهم رو میخرید چه رسد به............
    تازه تخفیف 5 درصدی خوراک(یعنی 90 درصد فوب قراره با خوراک مایع ها حساب بشه) رو هم فراموش کرده بودم که این رو میذاریم به عنوان اشانتیون سهم
    ویرایش توسط مجیدشمسعلی : 2013/06/20 در ساعت 14:32

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مجیدشمسعلی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی mohammadl22 آواتار ها
    تشکر شده 171 بار در 53 ارسال
    سلام
    به نظر من الان فرصت خوبی برای خرید شیرانه چون قیمت این سهم با نزدیک شدن به سطح اصلاحی 23 اصلاح قیمتش در حال تکمیل شدن است و روند صعودی به زودی اغاز میشود . (تصمیم با خودتونه)
    ویرایش توسط mohammadl22 : 2013/06/20 در ساعت 14:17

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mohammadl22 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سنایی آواتار ها
    تشکر شده 999 بار در 318 ارسال
    با پایین اومدن دلار امروز
    شیران شنبه بازهم پایین خواهدآمد وفرصت خرید

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سنایی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 477 بار در 132 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سنایی نمایش پست ها
    با پایین اومدن دلار امروز
    شیران شنبه بازهم پایین خواهدآمد وفرصت خرید
    بودجه شیران روی 2450 بسته شده و کو تا قیمت دلار به این نرخ برسد خوش بینانه ترین حالت کف دلار روی 3000 خواهد بود و من بعید میدونم حتی تا یکسال دیگر زیر 3000 بیاید مگر توی روابط خارجی توسط دولت جدید معجزه ای شود و تحریمها برداشته شود که همه امیدواریم این اتفاق میمون بیفتد که در آنصورت درست است که قیمت دلار پایین میاد ولی در عوض شرکتها صادراتشان تسهیل خواهد شد و براحتی قطعات و تجهیزات مورد نظرشان را وارد خواهند کرد و باعث گرفتم پی به ای بالاتر خواهند شد .

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi9990 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,327 بار در 519 ارسال
    شیران 3500 بشکونه میره واسه 4000تومان

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali zahedi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,115 بار در 298 ارسال
    سلام دوستان راجب این چه فکری میکنند؟

به نظر من هفته آینده برا سهم باید مهم باشه چون اگر کانال فرض کنیم میتونه شکست کانال رخ بده و ادامه حرکت درجهت شکست کانال.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید abtinsalari از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط abtinsalari نمایش پست ها
    دوست خوبم بیا و یه کاری کنیم،بیا یه مقدار خطت رو به سمت چپ مایل تر کنیم،یعنی انتهای بالایی خطت بیاد به سمت چپ، اونوقت در قیمت حوالی 3000 تومن سیگنال خروج میگیری و سهم بعد از این سیگنال تا 3500 هم رشد کرده...!!!نظرت چیه؟!

نمیگم خطی که رسم کردی غلطه اما خب خیلی کوتاه مدتی در نظر گرفته شده و این باعث میشه درصد خطا بره بالا!اگه اشتباه نکنم این نمودار باید ساعتی باشه...

به نظر بنده شیران تا زمانی که زیر 2890 تومن نرفته هنوز تو فاز صعودیه...

ضمن اینکه احتمال زیادی داره که سهم از حمایت خوب 3000 برگرده...

حالا بیا از فاز تکنیکال بیایم و یه کم تخیل به خرج بدیم...

سهم نهایتا تا پایان تیرماه باید گزارش 6 ماهه رو ارئه بده،تو بدترین حالت انتظار داریم که سه ماهه دوم هم مثل سه ماه اول سود سازی کرده باشه،پس یعنی میتونه 430 تومن تو شش ماه ساخته باشه،خوب فرض میکنیم شرکت بخواد باز هم پیش بینی رو با درصد پوشش بالا ارائه بده،66% مناسبه به نظرتون برای شش ماهه؟!پس نمیتونه پیش بینی رو کمتر از 650 اعلام کنه!با پی بر ای 5 هم که در نظر بگیریم قیمت کف کف شیران در میاد=3250 تومن!!!

پس تو بدترین حالت هم خرید شیران 3000 تومنی نه تنها ریسکی نداره بلکه چند درصدی هرچند کم سود داره...

حالا حالت بهتری رو در نظر میگیرم،شرکت بیاد با پوشش 55 درصدی گزارش بده،پس باید سود رو 770 اعلام کنه،با پی بر ای 5 قیمت میشه=3850 تومن

و حالا یه مقدار تخیلم رو بالا تر میبرم،دوست بزرگوارمون که صداقتشون بر همه عیان هست و تا حالا بی منت اطلاعات دقیقی رو چه از شیران و واتی و چه از سهمهای دیگه در اختیارمون قرار دادن(جناب مصری پور) فرمودن شیران حوالی 900 اعلام میکنه...

خوب با پی بر ای 5 قیمت سهم میشه =4500 تومن...یعنی حتی ممکنه شیران 3000 تومنی بازدهی 50 درصدی رو در حداقل زمان نصیب سهامداراش بکنه!

پ.ن: دوستان خوبم این نوشته به هیچ وجه توصیه به خرید نیست!خودتون حتما بررسی کنید....
    تمام سال من بی تو...

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 1,485 بار در 421 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط abtinsalari نمایش پست ها

به نظر من هفته آینده برا سهم باید مهم باشه چون اگر کانال فرض کنیم میتونه شکست کانال رخ بده و ادامه حرکت درجهت شکست کانال.
    دو تا ایراد این خط روند داره
    1. بر اساس قیمت کلوز کشیده شده.
    در بورس یا فارکس به هر حال LOWEST لو ها وقتی تایم فریم هم روزانه است و باید اونها رو به عنوان تاچ پوینت در نظر گرفت
    ایراد دوم که خارج از دست شماست ذات مفید تریدر هستش که قیمت پایانی به عنوان کلوز نمیده. و قیمت آخرین معامله میشه کلوز. دیگه لازم نیست توضیح بدم در این خصوص که

من اینطوری میبینم
    البته چارت به اندازه یه کندل عقبه که دقیقا تو همون کندل شاید بشه گفت خط روند شکسته
    لیکن
    داستان اصلی اینه که این شکست خط روند فقط با عرضه و تقاضای عادی نبود و یه شفاف سازی ( که بیخیالش باید باشید ) بوده و خیلی ها سود رو شناسایی کردند
    اتفاقا به نظر من تکنیکالی این اصلاح برای رسیدن به تارگت 4 تومن لازم بود.
    فیبوی پروچکشن هم وقتی انتهای اصلاح مشخص بشه روی چارت میزارم تا ببینیم همپوشانی کجا خواهد بود

در ضمن چقدر خوب بود امکان آپلود عکس تو همین سایت فراهم میشد
    اینطوری ممکنه عکسها گم بشند

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید alizali از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,115 بار در 298 ارسال
    من خیلی خیلی خوشحال میشم دوستان ایراد نمودارامو بگیرن برای همینم این 2 تا نمودارو گذاشتم تا بقیه صداشون در بیاد و اشکالات منم در بیاد. در ارزندگی شیران شک ندارم .و از قبل افزایش سرمایه باهاش هستم

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید abtinsalari از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال alireza51 آواتار ها
    تشکر شده 2,191 بار در 872 ارسال
    سلام
    من امروز شنبه اول تیر شیران را 30288 ریال خریدم.
    تو پست های قبلی خوانده بودم بعضی از دوستان گفتن سهم یکم استراحت لازم دارد.
    من صبر کردم سهم 450 تومن استراحت کند.
    می خواستم بدانم این سهم بازم استراحت می خواد یا خسته می شه شروع می کنه به حرکت، البته مثبت؟
    ممنون

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید alireza51 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)