صفحه 5 از 251 نخست ... 23456781555105 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 2510

موضوع: صنایع شیمیایی ایران ( شیران )

کاربر ویژه بورسی oplus آواتار ها
    تشکر شده 1,306 بار در 239 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    تکونش داده دیگه چند روزه (-:
    کمه

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید oplus از ایشان تشکر کرده است:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    پیشبینی سود شیران:

طبق تماس تلفنی که با امور سهام شرکت در اصفهان داشتم ، گفتند eps را با حداکثر ضریب احتیاط و خیلی پایین اعلام کرده اند ولی از گفتن عدد خودداری نمودند و به احتمال قوی همانند دوسال گذشته که 1/18 برابر نه ماهه بوده احتمالا" پیشبینی در حدود 1/18*3246 = 3800 ریال اعلام میکنند و وقتی من گفتم که چرا اینقدر پیشبینی را پایین اعلام کردید؟ در جواب گفتند همانند سالهای گذشته سودی که جهت 12 ماهه بدست خواهد آمد (حداقل ) در حدود 480 الی 500 تومان خواهد بود و گفتند کسانی که سهامدار ما هستند ، سهامدار باقی مانده و با پایین باز شدن قیمت اقدام به فروش سهم خود نمی نمایند

من که می خوام با این سهم برم مجمع و اگر پیشبینی رو 380 اعلام کنند با p به e برابر 5.5 قیمت سهم در حدود 2100 تومان بازگشایی خواهد شد ولی توصیه اکید من به دوستان محترم این است که در این قیمتها فروشنده نباشند و اگر پول هم دارند اقدام به خرید مجدد در این قیمتها نمایند

برادر جوش اوردي و گفتي ال و بل حالا خودت مينويسي اما من خوشحالم كه متوجه شدي شايد شايد به حرف يه ديونه هم گوش كني چيزي توش پيدا بشه هنوز چيزي معلوم نيست اما من اين شركتو خوب ميشناسم پول به نوسان گير نميده به ريشش بخندن
    سهامدارش رو ميشناسه من دو سال ازش سود مجمع گرفتم و دوباري كه تو مسابقه شركت كردم شيران رو پيشنهاد دادم با اون بمان بالا و پايين قيمت چيزي رو تغيير نميده ولي سهامدارش بايد سهام داري كنه

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 234 بار در 71 ارسال
    سلام به اساتید
    چطورشده امروزشیران سفارش گرفته تااونجا که مایادمونه اگه بخوایم یه سهم بسته رو سفارش بدیم به هیچ صراتی مستقیم نیست وسفارش نمی گیره .بهتریکی دیگه به عجایب هفت گانه اضافه بشه وبگیم بورس ایران هشتم یشه.اگه دلیل دیگه ای داره یکی ازاساتیدپاسخ مارو بده تا به ندونسته هامون اضافه نشه این مورد.خواهشمندیم مارو ازاین ظلمات جهل دربیارید.ماتازه کاریمs

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,710 بار در 19,024 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط david danger نمایش پست ها
    سلام به اساتید
    چطورشده امروزشیران سفارش گرفته تااونجا که مایادمونه اگه بخوایم یه سهم بسته رو سفارش بدیم به هیچ صراتی مستقیم نیست وسفارش نمی گیره .بهتریکی دیگه به عجایب هفت گانه اضافه بشه وبگیم بورس ایران هشتم یشه.اگه دلیل دیگه ای داره یکی ازاساتیدپاسخ مارو بده تا به ندونسته هامون اضافه نشه این مورد.خواهشمندیم مارو ازاین ظلمات جهل دربیارید.ماتازه کاریمs
    فک نکنم سفارش گرفته باشه. ولی سفارش های قبلی حذف شده

عضو عادی خراباتی آواتار ها
    تشکر شده 227 بار در 62 ارسال
    بهمنی ذهاتی فکر کرده پولیتیک سرکار استوار را زده که دلار را قاجاق کنه و بعد سکه را دولا سه لا تو پاچه مردم کنه

رهی خیال باطل

تا حالا هم که طرحش جواب داده از بی خردی توده هاست که مخل پیشرفت جامعه اند

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    شیران :

دیروز 90/11/1 با امور سهام در اصفهان صحبت کردم و در خصوص گزارش پیشبینی بر اساس عملکرد 9 ماهه پرسیدم

گفتند که همان 90/10/17 همزمان با گزارش 9 ماهه برای بورس فرستادند و من پرسیدم پس چرا انتشار نیافته که گفتند سازمان گیر داده که باید بودجه 90 رو نیز اعلام کنند و گفت که 20 روز از تاریخ 90/10/17 مهلت داریم که به آنها گزارش رو بدهیم ( البته 20 روز کاری) و گفت شنبه مورخ 90/11/8 آنها این گزارش رو به بورس ارسال و احتمالا" دو سه روز بعد یعنی 90/11/11 سهم بازگشایی بشود

در خصوص پیش بینی بر اساس عملکرد 9 ماهه هم گفت بین 3800 تا 4000 ریاله که گفت نمی تونه عدد واقعی رو عنوان کنه ولی گفت که خیلی با احتیاط پیشبینی رو اعلام کردند

به نظر من با این پیشبینی بین 2000 تا 2200 تومان بازگشایی خواهد شد البته روزهایی بازگشایی در هفته دولت هست که امیدوارم اوضاع پتروشیمی ها خوب باشه تا به خوبی باز گشایی شود

دوستانی که از شیران جا موندن می تونند به راحتی وآتی و ولصنم و وصنعت رو اضافه نمایند)

چون اینها همه با هم حرکت میکنند

با بررسی روی پرتفوی واتی متوجه خواهید شد که به راحتی با باز شدن شیران در محدوده 2000 تا 2100 تومان سود آوری واتی به بالای 600 ریال قطعی است که با انباشته ای که واتی داره این سهم در قیمتهای فعلی ( حدود 120 تومان بسیلر بسیار مناسب است)

به نظر من شیران خیلی خیلی محتاطانه گزارش پیشبینی 3800 تا 4000 ریال را داده و این سهم تا زمان مجمع که اواخر ماه 3 سال 91 می باشد به راحتی به حدود 28000 ریال تا 30000 ریال خواهد رسید

امیدوارم که دوستان نیز در این خصوص نظرهاشون رو مطرح بفرمایند بخصوص در مورد واتی

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

طی تماس تلفنی با امور سهام شیران در اصفهان گفتند که گزارش حسابرس امروز یعنی مورخ 90/11/9 یکشنبه به بورس ارسال شده و به احتمال قوی تا چند روز دیگر نماد بازگشایی خواهد شد

واتی رو خوب دارند جمع می کنند بخصوص دیروز بالای 1 میلیون سهم معامله شده

دوستان با گشایش شیران واتی صف خرید خواهد شد پس در این قیمتها اکیدا" توصیه به خرید می شود

سلامت و تندرست باشید

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

امروز هرچه با امور سهام شیران در اصفهان تماس گرفتم موفق نشدم که بالاخره جواب دادند

از دیروز مدیر عامل شرکت اومده تهران برای اینکه با بورس صحبت کنه

بورس به تعدیل eps شون گیر داده و بورس عنوان داشته که دلایل ناشی بابت تعدیل eps را نتوانسته اند اثبات نمایند

اینجانب پس از کلی پی گیری و پارتی بازی بالاخره امروز مرخصی گرفتم و خودم رفتم سازمان بورس و با مسئول مربوطه صحبت کردم

اون هم همین مطلب را عنوان کرد که با اینکه بودجه سال 90 را حسابرس شرکت تایید کرده و حتی eps سال 91 رو هم بهشون اعلام کرده اند ولی مدارک جهت اثبات تعدیل را ناقص خواند

و گفت که مدیر عامل شیران هم از دیروز در تهران به سر می برد و مشغول مذاکره با مقامات ارشد بورسی است

امیدوارم که هر چه سریعتر مشکل حل بشه و سهم بازگشایی بشود

البته طرف که تو بورس اوراق بهادار بود خیلی آدم باحالی بود و از عجایب برای خودم بود که ایطوری تحویل بگیرد

امیدوارم که شرکتها همیشه با دلایل مناسب تعدیل ها را اعلام نمایند تا این همه سهامداران خرد با مشکل بسته بودن سهم مواجه نشوند

یکی نیست به این شرکت شیران بگه : بابا خب نمی تونی اثبات کنی مجبوری تعدیل مافوق نور بدی !!!!!!!!!!!

در ضمن شماره امور سهام در اصفهان هم اینه

لطفا" همه بچه هایی که این سهم و یا سهم واتی رو دارند مدام از شنبه زنگ بزنند شاید فرجی به

و بپرسند چرا شما که گزارش پیشبینی eps سال 90 رو به همراه گزارش 9 ماهه و از 17 ام دادید و گزارش بودجه حسابرسی شده را نیز شنبه مورخ 90/11/8 به سازمان ارسال کرده اید چرا سازمان گیر داده؟

در حالیکه تایید کردن یه گزارش نبایست اینقدر طول می کشید !! ( البته مسئول بورس میگفت که گزارششون مشکل داره و چیز مثبتی ناشی از علت تعدیل ارائه نشده )

خدا آخر عاقبت این قضیه رو ختم به خیر کنه

شماره امور سهام در اصفهان

0311-3942030 آقای برقکار
    03113808350-7

البته حتما" از شما میپرسه که کی اسم آقای برقکار رو به شما گفته ؟ شما هم بگید از دفتر امور سهامتون از تهران گرفتیم

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,184 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    امروز هرچه با امور سهام شیران در اصفهان تماس گرفتم موفق نشدم که بالاخره جواب دادند

از دیروز مدیر عامل شرکت اومده تهران برای اینکه با بورس صحبت کنه

بورس به تعدیل eps شون گیر داده و بورس عنوان داشته که دلایل ناشی بابت تعدیل eps را نتوانسته اند اثبات نمایند

اینجانب پس از کلی پی گیری و پارتی بازی بالاخره امروز مرخصی گرفتم و خودم رفتم سازمان بورس و با مسئول مربوطه صحبت کردم

اون هم همین مطلب را عنوان کرد که با اینکه بودجه سال 90 را حسابرس شرکت تایید کرده و حتی eps سال 91 رو هم بهشون اعلام کرده اند ولی مدارک جهت اثبات تعدیل را ناقص خواند

و گفت که مدیر عامل شیران هم از دیروز در تهران به سر می برد و مشغول مذاکره با مقامات ارشد بورسی است

امیدوارم که هر چه سریعتر مشکل حل بشه و سهم بازگشایی بشود

البته طرف که تو بورس اوراق بهادار بود خیلی آدم باحالی بود و از عجایب برای خودم بود که ایطوری تحویل بگیرد

امیدوارم که شرکتها همیشه با دلایل مناسب تعدیل ها را اعلام نمایند تا این همه سهامداران خرد با مشکل بسته بودن سهم مواجه نشوند

یکی نیست به این شرکت شیران بگه : بابا خب نمی تونی اثبات کنی مجبوری تعدیل مافوق نور بدی !!!!!!!!!!!

در ضمن شماره امور سهام در اصفهان هم اینه

لطفا" همه بچه هایی که این سهم و یا سهم واتی رو دارند مدام از شنبه زنگ بزنند شاید فرجی به

و بپرسند چرا شما که گزارش پیشبینی eps سال 90 رو به همراه گزارش 9 ماهه و از 17 ام دادید و گزارش بودجه حسابرسی شده را نیز شنبه مورخ 90/11/8 به سازمان ارسال کرده اید چرا سازمان گیر داده؟

در حالیکه تایید کردن یه گزارش نبایست اینقدر طول می کشید !! ( البته مسئول بورس میگفت که گزارششون مشکل داره و چیز مثبتی ناشی از علت تعدیل ارائه نشده )

خدا آخر عاقبت این قضیه رو ختم به خیر کنه

شماره امور سهام در اصفهان

0311-3942030 آقای برقکار
    03113808350-7

البته حتما" از شما میپرسه که کی اسم آقای برقکار رو به شما گفته ؟ شما هم بگید از دفتر امور سهامتون از تهران گرفتیم
    جناب بابک

نگفتن مقدار تعدیل امسال وسود سال بعد حدوداً چقدر اعلام شده؟

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mobin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 234 بار در 71 ارسال
    سلام بزرگواران
    اون سفارشی که چندروزه روی اعصابم داره راه میره و زمین وزمان رو به هم دوختم وهمه دوستان امیدوارم می کنن،یه چیزی توش هست؟4بارهم به عنوان بهترین سفارش روی سایت تی اس رفته.ببینید کی بودگفتما

صفحه 5 از 251 نخست ... 23456781555105 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)