صفحه 228 از 251 نخست ... 128178218225226227228229230231238 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,271 به 2,280 از 2510

موضوع: صنایع شیمیایی ایران ( شیران )

عضو فعال sina0937100 آواتار ها
    تشکر شده 695 بار در 321 ارسال

پاسخ : صنایع شیمیایی ایران ( شیران )

نقل قول نوشته اصلی توسط sina0937100 نمایش پست ها
    بسته حمایت از صادرات غیر نفتی سال 97 تصویب شد

19:27 ::
    1397/3/29

اقتصاد /
    شناسه خبر: 374057

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تصویب بسته حمایت از صادرات غیر نفتی گام مهمی برای اجرایی کردن برنامه‌های دولت با هدف تحقق اهداف از پیش تعیین شده در قانون برنامه ششم توسعه کشور مبنی بر افزایش 21 درصدی سالیانه صادرات است.

ایران آنلاین /محمد شریعتمداری با بیان این مطلب افزود: توجه به شرایط جدید اقتصادی کشور و اثر گذاری آن بر صادرات غیر نفتی در بخش‌های مختلف اعم از تغییر در گروه‌های کالایی و خدماتی صادراتی و بازارهای هدف از جمله نقاط قوت بسته حمایتی امسال در مقایسه با بسته‌های حمایتی سال‌های گذشته است و توجه به هدفگذاری‌های میزان صادرات در سال 1397 در حوزه‌های کالایی- خدماتی و کشوری حایز اهمیت خواهد بود.
    وی با اشاره به موارد مندرج در قانون بودجه سال 97 کشور برای حمایت از صادرات غیر نفتی و در نظر گرفتن 13 هزار میلیارد ریال برای پرداخت مشوق های صادراتی، تصریح کرد: هماهنگی دولت و مجلس شورای اسلامی و دیدگاه واحد درباره حمایت از صادرات غیر نفتی به‌عنوان پیشران توسعه همه جانبه کشور واجد اهمیت است. وزیر صنعت پرداخت مشوق‌های غیر مستقیم را اولویت اصلی بسته حمایت از صادرات غیر نفتی دانست و با اشاره به تجارب سال‌های گذشته درباره پرداخت جوایز مستقیم و بهره‌وری پایین این‌گونه پرداخت‌ها و همچنین مشکلات مترتب به پرداخت جوایز مذکور، جوایز و پرداخت‌های مستقیم را فقط در حوزه صادرات خدمات فنی و مهندسی دانسته و سایر پرداخت‌ها را از نوع مشوق‌های غیرمستقیم توصیف کرد. شریعتمداری به فعالیت‌های 9 گانه مندرج در بسته حمایت از صادرات غیر نفتی جهت پرداخت مشوق های صادراتی اشاره کرد و گفت: این فعالیت‌ها شامل حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی معتبر خارج از کشور و نمایشگاه اختصاصی در بازارهای هدف، کمک به راه‌اندازی مراکز فروش و بازاریابی محصولات صادراتی ایرانی در بازارهای هدف، پرداخت یارانه سود تسهیلات صادرکنندگان و نظام لجستیک واحدهای تولیدی صادراتگرا و بازسازی و نوسازی آنها(در قالب اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای)، کمک به تبلیغات، بازاریابی، اطلاع‌رسانی آموزش و فرهنگ‌سازی در حوزه صادرات، پرداخت مشوق صادراتی به کالا و خدمات با اولویت خدمات فنی و مهندسی اولویت دار، کمک به برقراری خطوط منظم ریلی، دریایی و هوایی، پرداخت بخشی از هزینه‌های ثبت نشانهای تجاری ایرانی در بازارهای هدف، کمک به تقویت و توسعه خوشه‌های و شبکه‌ سازی در بنگاه‌های کوچک و متوسط صادراتگرا و کمک به افزایش سرمایه صندوق ضمانت صادرات ایران است. وی تصریح کرد: سعی شده با استفاده از نظرات متخصصان و کارشناسان و صادرکنندگان حوزه‌های مختلف، نسبت به درج عناوین تمامی زیر فعالیت‌های مرتبط با مشوق‌های صادرات، با هدف کمک به فعالیت‌هایی که به نحوی با صادرات غیر نفتی مرتبط هستند، اقدام شود. وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت توجه به زیرساخت‌های صادراتی از یک‌سو و فعالیت‌های ترویجی از سوی دیگر را از دیگر اولویت‌های پرداخت مشوق‌های صادراتی دانست و گفت: اولویت پرداخت مشوق‌های غیر مستقیم ایجاد ارزش افزوده و همچنین تولیدات دانش‌بنیان است و خواهان توجه واحدهای تولیدی- صادراتی به تولید صادراتی با ارزش افزوده بالا با هدف امکان رقابت در بازارهای بین المللی از یکسو و ماندگاری در بازارهای هدف از سوی دیگر هستیم.
    http://www.ion.ir/News/374057.html
    صنایع شیمیایی ایران نماد شیران یکی از شرکت های صادرات محوربا تولید محصولات انحصاری می باشد که بیش از 70 درصد محصولات را صادر می نماید....

مطالب ارایه شده نظر شخصی می باشدو هیچگونه پیشنهاد خرید یا فروش محسوب نمیشود.

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

جناب بابک قبلا شما فرمودید وقتی قیمت سهم زیر 280 بود بنیادی سهم خوب نیست نخرید.شما بهتره درگیر این سهم نشوید بنیادی خوبی نداره بهتر برید یک سهم دیگه وقت خرید بگید....اخر امسال این پست بالا میارم وقتی قیمت سهم بالای 1000تومان شد ....به درود جناب بابک خان.
    در ضمن مجمع سال 96 بیست چهار بهمن ماه برگزارشد سود تقسیمی که 558 ریال بودش یعنی 90 درصد سود در 20 اسفند 96 به سهامداران حقیقی پرداخت شد.....شما اگر طبیب بودی سر خود دواء میکردی .ما منتظر اعلام شما نیستیم .موفق باشید
    سود انباشته شرکت هم سهمی 136 تومان است ......
    وقتی جناب بابک خان خروج قطعی صادر کردند سهم شروع به رشد نموده است و خبرها ی شنیده شده گویایی این است که سهامدار عمده قصد دارد تا پایان سال قیمت سهم را بالای 1000 تومان ببرد.متاسفانه بعضی ها مثل اقای بابک که با توجه به این که تحقیق نمودم کاربر خوشنامی هستند خروج قطعی صادر کردند که احتمالا عده ای به حرف ایشان فروختند و موجب زیان شدند.....بهتر است اگر در مورد سهمی اطلاع نداریم سکوت بنمایم نه این که جهل اطلاعات خودمان باعث زیان دیگران شویم....

1) اولا به شما هیچ ارتباطی نداره به من بگید چه سهمی بخرم یا نخرم ولی من رو چون همه اینجا میشناسن و همیشه خوبی همه اعضای محترم سایت رو میخوام دقیقا بهشون سهمهایی رو میگم بخرند که خودم هم همون سهمها رو میخرم و سود خوبی هم می کنند .

2) من دقیقا روز ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ ساعت ۱۳:۵۶ پست زدم که اگه از 2900 ریال کمتر شد از سهم خارج بشوند و این صحبت یکی از اساتید تکنیکال بود که کاملا هم درست بود . اگر سهم فقط و فقط به دلیل پولی که توی بازار اومده رشد کرده هیچ ربطی به این صحبت من نداره.

3)شیران از 2900 ریالی که در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ من پست گذاشتم امروز قیمت پایانی اش 3267 ریال بوده و یعنی با کسر پول کارگزار تنها 10 درصد سود داشته ، در حالیکه فرضا من فباهنر رو در تاپیکش در تاریخ سیزدهم خرداد ماه معرفی کردم که قیمت فباهنر 3901 ریال و امروز روی 4776 ریال صف خرید بود یعنی 21 درصد بازدهی در 16 روز کاری یا ولغدر رو در 1150 ریال معرفی کردم الان 1360 ریال یعنی 17 درصد بازدهی و همینطور کفرا رو قبل از اینکهع عدد سود سال 1396 اش روی کدال بیاد اعلام کردم که رو 4400 ریال بود و امروز 5524 ریال که 670 ریال هم سود توی مجمع داده و میشه 6194 ریال که بر 4400 ریال تقسیم کنیم میشه حدودا 40 درصد بازدهی در کمتر از 40 روز

4) شما کافیه صفحات اول همین تاپیک رو ببینی که بنده چقدر روی شیران فعال بودم و حتی همیشه عدد eps رو قبل از اینکه روی کدال بیاد می دانستم و هر سال هم برای شیران را می دانم که در صفحه هفتم این تاپیک پستم کاملا مشخصه ۱۳۹۰/۱۲/۰۸ساعت ۱۰:۴۸، پس نگویید اطلاعی از سهم ندارم !!! من هر سال قبل از اینکه سود روی کدال بیاد عددش رو می دانم.

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    آقا گزارش رو قبل کدال گرفتم

شیران :

1)پیشبینی 90 بر اساس عملکرد 10 ماهه 4200 ریال حسابرسی شده
    2)پیشبینی 91 4000ریال حسابرسی شده

به این میگن رانت

من زودتر از کدال زدم

اعداد قطعی قطعیند

5) شما کلا از لحاظ روحی مشکل دارید می دانید چرا ؟ دیدید چقدر درشت می نویسید؟ اگر تصور می کنید حرفتان 100 درصد درسته نیازی به بزرگتر کردن فونت نیست . کافیه مثل بنده همیشه دوستان رو درست راهنمایی کنید . اگر و فقط اگر پول به بازار تزریق نمی شد و یه سری خبر خوب برای پتروشیمی ها نمیامد فاتحه شیران هم خوانده بود . مطمئن باشید شما شیران را بهتر از من نمیشناسید . من سال 1390 برای این سهم زحمتها کشیدم که توی تاپیک همه چی هنوز سابقه اش هست .

6) شیران از 96/11/21 که برای مجمع بست و سهم 558 ریال سود داد ، قیمت پایانی قبل از مجمع 3،999 ریال بود که اگر کل 558 ریال رو ازش کم کنیم میشه 3،441 ریال ، منتها قیمت سهم الان همین امروز 3267 ریال بوده یعنی هنوز به قیمت بعد مجمع هم نرسیده !!!!!!!!

بگذارید تحریمهای آمریکا علنی بشه آنوقت میبینیم که سهام پتروشیمی و محصولات شيميايي چه بی ارزش خواهند شد

7)سود تقسیمی هم من از یکی از آشناهام در خود امور مالی شرکت پرسیدم که برای سال 1396 به سختی پول جور کردند که سودها رو دادند و از پول تسعیر ارز سودها رو دادند .

در هر صورت شیران در مقابل کفرا - ولغدر - فباهنر - شکربن هیچ هیچ هست .

در هر صورت همه منو میشناسن و من چون ارتباط بسیار قوی با اکثر شرکتها دارم خیلی خیلی خوب می دونم توی چه شرکتی چه خبره .

همیشه و همیشه نظر هر فردی برای خودش محترمه . پس سعی کن دری وری توی جملاتت ننویسی . جهل اطلاعات را شما داری نه منی که با اکثر شرکتها خیلی خیلی خوب آشنایی و ارتباط دارم و همه منو بیشتر به خاطر خبرهای رانتی ام میشناسند . زیان را شما کردی که از بعد مجمع سهمت رو نفروختی و این همه سهم افت کرد در حالیکه به راحتی می توانستی بفروشی و سهمهای خیلی بهتری جایگزین کنی . سهمی که این همه افت کرده و هنوز به قیمت بعد مجمع هم نرسیده هیچ افتخاری نداره تبلیغش . ضمنا" خیلی از سهمها هستند که خیلی خیلی بهتر از این سهم هستند

ایشالله که همه اعضاء همیشه سود کنند . من از سود بردن تک تک اعضاء خوشحال میشم
    ویرایش توسط بابک 52 : 2018/06/19 در ساعت 19:49

شما میفرمایید ارتباط قوی با شرکت ها دارید.قبلا هم سیگنال فروش قطعی صادر کردید.و فرمودید شیران بنیادی خوبی ندارد.من مشکل دارم به فرموده جناب عالی....با این تفاسیر که جناب عالی میفرمایدلطف کنید برید سهم دیگری را بخرید و سعی در تخریب یا غیره در سهم ننماید.ما همچنان از شما متشکریم که به فکر ما بودید سیگنال خروج قطعی دادید ما ضرر نکینم در قیمت های زیر 290 تومان....ان شاء الله امیدوارم در سهم دیگری سودهای عالی بنماید جناب بابک....به درود.موفق باشید.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sina0937100 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

شما میفرمایید ارتباط قوی با شرکت ها دارید.قبلا هم سیگنال فروش قطعی صادر کردید.و فرمودید شیران بنیادی خوبی ندارد.من مشکل دارم به فرموده جناب عالی....با این تفاسیر که جناب عالی میفرمایدلطف کنید برید سهم دیگری را بخرید و سعی در تخریب یا غیره در سهم ننماید.ما همچنان از شما متشکریم که به فکر ما بودید سیگنال خروج قطعی دادید ما ضرر نکینم در قیمت های زیر 290 تومان....ان شاء الله امیدوارم در سهم دیگری سودهای عالی بنماید جناب بابک....به درود.موفق باشید.

من هر سهمی رو بدانم که به ضرر اعضاء هست توصیه میکنم نخرند

هر فردی هم فقط و فقط خودش مسئول خرید و فروش خودش می باشد و خودش دگمه اینتر را می زند

به همه عزیزان توصیه میکنم تحت هیچ شرایطی فعلا شیران نخرید

زمانش که رسیده باشد خودم همینجا اعلام میکنم

این سودهای 10 الی 15 درصدی به درد ما نمی خورد

شما بذار قیمت سهم برسه به قیمت بعد مجمع و کسر شده سود سهام، تا فعلا از ضرر در بیایی سود کردنت پیشکش !!!

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

ای پی اس امسال شرکت حداقل سه رقمی خواهد بود اگر شایعات به وقوع بپیوندد که احتمال به وقوع پیوستن اش هم هست یعنی وصول طلب از شرکت هندی و فروش دلار به قیمت های بالای 5200 تومان در بازار سوم نیما و فروش 263 میلیون سهم شپنا تا پایان سال مالی امسال مطمنا سود شرکت بالای 120 حداقل خواهد بود پی ای گروه شیمیای هشت است که میشود حدود 900 تومان .بنابراین دور از تصور نیست قیمت سهم امسال به بالای هزار تومان برسد.....طرح توسعه بهره برداری برسد که محصول تولید شده طرح توسعه کلا به اروپا صادر خواهد شد ان وقت قیمت سهم میرود مثل سال های 90و91 به قیمت های بالای چهار هزار تومان.
    سهم بنیادی مطمئن شیران.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sina0937100 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,548 ارسال

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید احمدخان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط احمدخان نمایش پست ها
    نتونستم باز کنم باز کرده را لطف کنید.
    ...............
    خوراک مصرفی با ارز 3800تومانی
    فروش داخلی با ارز4600تومانی
    فروش ارز صادراتی با دلار 7200تومانی
    ..................
    هدف سهم میتونه 900تومان هم باشه.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط احمدخان نمایش پست ها
    جناب احمد خان این باز شده اش .پسوند پی دی اف هستش با نرم افزار
    نرم افرار ادوب اکروبات ریدر باز میشود

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)