صفحه 3 از 26 نخست 12345613 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 255

موضوع: *عجیب و غریب*

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    نوزاد نیم کیلویی ، سالم از بیمارستان مرخص شد..

رییس بیمارستان گنجویان دزفول از تولد یک نوزاد 550 گرمی در این بیمارستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، مهرداد کلانتریان در این باره اظهار کرد: با مراقبت و تلاش کادر مامایی و پرستاری بیمارستان گنجویان، نوزاد دختر 550 گرمی به صورت زایمان طبیعی از مادری 27 ساله متولد شد.

وی افزود: با توجه به اینکه وزن این نوزاد هنگام تولد بسیار اندک بود، تحت مراقبتهای لازم قرار گرفت و در نهایت وزن وی به 800 گرم رسید. این نوزاد سبکوزن در هفته بیست و ششم بارداری متولد شده و پس از انجام مراقبتهای لازم و افزایش وزن، در صحت کامل از بیمارستان مرخص شد.
    to continue, please follow me on my page

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    مراسم عزاداری و آتش زدن کبوترهای زنده!!

http://www.aparat.com/v/48e98291a190...733c8a61f84829
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    خروس چینی تخم گذاشت

به گزارش ایسنا، «هوآنگلی» ۴۷ ساله و مالک این خروس، از این پرنده به همراه ۷ مرغ دیگر در مزرعه خانهاش در یکی از مناطق روستایی ایالت «آنهویی» نگهداری میکند.

او در توضیح این اتفاق عجیب گفت: در طول فصل زمستان این ۷ مرغ را برای گذران زندگی سربریدم و مصرف کردم و تنها یک خروس برایمان باقی مانده بود اما وقتی به لانه این پرندگان رفتم، داخل لانه یک تخم پیدا کردم.

هوآنگ لی گفت: ابتدا تصور کردم فردی با من شوخی کرده است. اما در روزهای بعد نیز داخل لانه تخم پیدا کردم تا اینکه با چشمان خودم دیدم که این خروس روی تخمی خوابیده است.

پس از انتشار این خبر مسئولان محلی این ایالت آزمایش بر روی این خروس را آغاز کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی «austriantimes» لی گفت: دانشمندان در حال آزمایش بر روی این خروس هستند تا متوجه شوند آیا این خروس از ابتدا مرغ بوده است یا خیر

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ماهور آواتار ها
    تشکر شده 10,491 بار در 1,256 ارسال
    داستان زنی که بعد از آنفولانزا لهجه​اش عوض شد

زن انگلیسی بعد از بیماری آنفولانزا به نوعی عجیب از اختلالات صوتی مبتلا شده است.

خانم رویستون 40 ساله ساکن بیرمنگام انگلیس است که بعد از یک دوره آنفولانزای شدید و طولانی متوجه شد که نمی تواند صحبت کند. او بعد از چند روز مداوا توانست توانایی تکلم خود را به دست آورد ولی با اتفاق عجیب تری روبرو شد. وقتی شوهرش درباره سلامتی اش از او پرسید او با لهجه فرانسوی پاسخ داد.
    بعد از مراجعه های مکرر به پزشکان با تخصص های مختلف یک نوع بیماری جدید اختراع شد که سندرم لهجه خارجی نامگذاری شد که یک نوع شرایط نادر درمانی است که شخص نسبت به داروهای درمانی واکنش منفی در ناحیه تارهای صوتی اش نشان می دهد.
    متخصصان دانشگاه نیوکاسل انگلیس با تایید این بیماری می گویند این شرایط بسیار نادر است و تا کنون نمونه آن مشاهده نشده است.
    در ابتدا زن 40 ساله انگلیسی متهم به دروغ گویی شده بود ولی بعد معلوم شد که او به بیماری نادری مبتلا شده است.
    چو قسمت ازلی بی حضور ما کردند
    گر اندکی نه به وفق رضاست خرده مگیر...

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    پسر هیتلر پیدا شد

" من پسر هیتلر هستم"، این جملهای بود که ژان ماری لوره به فرانسوا ژیبول، یک وکیل فرانسوی در سال 1979 گفت.
    به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، مجله فرانسوی لوپوئن، یک گزارش اصلاح شده از داستان باور نکردنی ژان ماری لوره که ادعا کرده فرزند هیلتر ، دیکتاتور آلمان است، منتشر کرده است.
    به گزارش لوپوئن، آدولف هیلتر در سال 1917 در فرانسه با مادر لوره که یک دختر 16 ساله به نام شارلوت لوبژوا بوده ملاقات میکند.
    آدولف هیلتر در زمان جنگ جهانی اول در زمانی که یک سرجوخه ارتش آلمان بوده در فرانسه با این دختر آشنا میشود.
    در این گزارش آورده شده است: لوبژوا ملاقات خود با این سرباز آلمانی را به یاد میآورده و گفته است اولین باری که هیتلر را ملاقات کرده در حال درو یونجه به همراه زنان دیگر بوده است.
    مادر لوره اظهار داشته هیتلر یک مقوا داشت که به نظر میرسید بر روی آن نقاشی میکند . همه زنان درباره او کنجکاو شدند و میخواستند بدانند که وی در حال کشیدن چه چیزی است آنها من را انتخاب کردند تا به او نزدیک شوم.
    به گزارش مجله لوپوئن، پس از نزدیک شدن لوبژوا به هیتلر رابطه آنها شکل گرفت و هیتلر او را برای یک پیاده روی دعوت کرد.
    لوبژوا گفت من با هیتلر به قدم زدن پرداختیم و او که تحت تاثیر طبیعت قرار گرفته بود سخنانی به زبان میآورد که من چیزی از آنها نمیفهمیدم. او فرانسه صحبت نمیکرد و به آلمانی صحبت میکرد و برای مخاطبان خیالی خود سخنرانی میکرد.
    در گزارش لوپوئن آمده است: پس از عمیقتر شدن رابطه هیتلر و لوبژوا، ژان ماری لوره در مارس 1918 به دنیا آمد و پس از مدتی این پسر به فرزند خواندگی قبول شد و مادرش تنها چند هفته پیش از مرگ در دهه 50 زندگیاش، هویت پدر لوره را فاش کرد.
    به گزارش لوپوئن، مدارک جمع آوری شده توسط لوره نشان دهنده صدق گفتار زن فرانسوی است.
    تحقیقات انجام شده توسط دانشگاه هیدل برگ نیز نشان میدهد که هیتلر و لوره دارای گروه خونی مشترک هستند. یک تحقیق دیگر نشان داده که دست خط آنها نیز بسیار شبیه ژان است.
    روزنامه تلگراف گزارش داده که کتاب ژان ماری لوره به نام "نام پدر تو هیتلر بود" دوباره چاپ خواهد شد.
    آدولف هیتلر از سال 1933 تا 1945رهبری آلمان را در دست داشت، زمانی که در آن آلمان در جنگ جهانی دوم حضور داشت. گفته میشود در جریان جنگ جهانی دوم به رهبری هیلتر میلیونها نفر کشته شدند.
    هیلتر در جریان جنگ جهانی اول در ارتش آلمان یک سرجوخه بود و در فرانسه مبارزه میکرد.
    هیتلر در سال 1945 با اوا براون ازدواج کرد و پس از مدتی خودکشی نمود. این زوج هیچگاه فرزندی نداشتند

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    محصولی به خاطر بد آمدن استخاره به برنامه تلویزیونی نرفت؟

حسین رنجبران مجری برنامه تلویزیونی "دیروز، امروز، فردا" گفت: پنج شنبه هفته گذشته (چهارم اسفندماه) از آقای محصولی جهت شرکت در برنامه دعوت کردیم، ایشان در مورد مهمان دیگر برنامه پرسیدند که گفتم آقای صفار هرندی یا آقای خاموشی است.

به گزارش جهان، وی افزود: ایشان (محصولی) گفتند که روزجمعه هماهنگ می کنیم، روز جمعه ابتدا با آقای صفار هماهنگ کردم و سپس به آقای محصولی خبر دادم و ایشان موافقت کردند که در برنامه حضور پیدا کنند، البته اشاره کردند که اگر آقای صفار نباشد بهتر است چرا که به لحاظ گفتمانی نزدیک هستیم.
    وی با بیان اینکه صبح امروز مجددا با ایشان (محصولی) تماس گرفتم و محورهای برنامه را تقدیم کردم اظهار داشت: آقای محصولی ظهر تماس گرفتند و اظهار داشتند که معده ام درد می کند و نمی توانم بیایم، شما به فکر شخص دیگری باش.
    مجری برنام "دیروز، امروز، فردا" با اشاره به اینکه قرار شد محصولی آقای الهام را برای برنامه هماهنگ کند ادامه داد: ایشان تماس نگرفت و حتی دو بار تماس من هم با ایشان بی جواب ماند.
    وی افزود: آقای صفار هرندی اظهار داشت که محصولی به وی گفته که استخاره کرده و اینکه این دو با هم به برنامه بروند، بد آمده است.

گفتنی است به گزارش نسیمآنلاین، جبهه پایداری در اطلاعیه ای بدون تکذیب موضوع استخاره، از بیان یک طرفه مطلب در برنامه تلویزیونی گلایه شده است.

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    مردان در این کشور از همسران خود کتک میخورند

اجتماعی - طی سال گذشته تنها در پایتخت این کشور ٤٦۰ هزار مرد از سوی همسرانشان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

مردان کنیایی که قربانی خشونت همسران خود هستند، با هدف پایان دادن به وضع موجود، در مطبوعات این کشور بسیج تبلیغاتی گسترده ای را آغاز کردند.

سازمان "ماندلو یا واناومه" که سازمان دفاع از حقوق مردان می باشد، با ترتیب یک برنامه تلویزیونی از مردانی که قربانی خشونت زنان خود هستند، دعوت نمود تا جهت مقابله با این امر با امتناع از خوردن غذایی که توسط همسرانشان حاضر می شود، دست به اعتصاب بزنند.

این سازمان با متهم کردن حکومت به عدم توجه لازمه به اعمال خشونت علیه مردان، اعلام کرد که هدفش جلب توجه بر مساله اعمال خشونت علیه مردان می باشد.

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    درخواست طلاق به خاطر حسودی زن به سگ مرد!

زنی در دادگاه خانواده با بیان اینکه که شوهرش بیش از حد به سگش وابسته است و تحمل دوری این سگ را سختتر از تحمل دوری او میداند، درخواست جدایی کرد.

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    کفشهای ساخته شده از شکار و شکارچی

یک طراح آلمانی با استفاده از سم و پوست حیوانات و تلفیق آنها با تفنگ های کمری کفش های جالبی درست می کند.

آیریش شفرستن در کفش های خود قسمت های مختلف بدن حیوانات مثل سم اسبها و پوست مارها را با وسایلی که آنها را کشته است مثل تفنگ بهره می گیرد و نوعی تناقض انتزاعی در کارهای خود خلق می کند.

یکی از تفریحات این طراح 45 ساله آلمانی برای ساخت این کفش ها جمع آوری لاشه های حیوانات از منابع مختلف کشتارگاهی است.

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    این کفش را باید کاشت !

یک شرکت هلندی کفشی را عرضه کرده است که پس از استفاده می تواند در باغچه کاشته شود و جوانه بزند. این شرکت هلندی به نام Oat نوعی کفش کتانی را عرضه کرده است که کاملا تجدیدپذیر زیستی است.

درحقیقت، ویژگی این کفش عجیب در این است که به جای دور انداخته شدن می تواند در باغچه کاشته شود و همانند یک گیاه رشد کند.این کفش که ظرف چند هفته آینده بر روی سایت این شرکت برای فروش عرضه می شود سبزترین و تجدیدپذیرترین کفش دنیا است.

محققان این شرکت برای اختراع این کفش قابل جوانه زدن دو سال تحقیق کردند. این کفش از چوپ پنبه، شاهدانه، کتان زیستی، پلاستیک تجدیدپذیر و سفیدکننده های غیر کلرات ساخته شده است .

این کفش که برنده جایزه زیستی ترین محصول "هفته مد آمستردام" شد به محض اینکه در خاک قرار بگیرد کاملا تجزیه می شود و دانه هایی که داخل زبانه بالایی آن قرار گرفته اند شروع به جوانه زدن کرده و یک گیاه واقعی را به وجود می آورند

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 26 نخست 12345613 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع