صفحه 5 از 7 اولیناولین ... 234567 آخرینآخرین
نتایج از شماره 41 تا 50 از مجموع 63

موضوع: معرفی سهام برای خرید و مشاوره و راهنمایی best

كاربر فعال سپه آواتار ها
    ارسال
    766
    تشکر شده 2,166 بار در 670 ارسال
    [QUOTE=best;65835]
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپه نمایش ارسال ها

بله حقوقیها صبر زیادی دارند ولی دیگه اونطوری هم نیست که سهم 220 تومانی 260 بخرن بخاطر اینکه صبر دارن اتفاقا جدیدا راه بهتری یاد گرفته و با حراج کردن و ایجاد ترس بین سهمدار حقیقی خیلی پایین تر می خرن و بعد بقول من و شما حسلبی روش صبر می کنن و بالاتر می فروشن به کی؟؟
    این مثال رو زدم چون تو سهمی که خودم سهامدارشم دارم می بینم
    بکام رو ببینین تو 220 سهامدار اصلی داشته می خریده
    روز کاری قبل داشته می خریده
    امروز تو 202 داشته می خریده
    احتمالا فردا تو 190 خواهد خرید
    اختلاف قیمت اولین خید وخرید اخر همچین کم هم نیست

( حالا کار ندارم این سهمایی که داره می خره رو حول وحوش 260 داشت به من وامثال من می فروخت)
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال best آواتار ها
    ارسال
    294
    تشکر شده 1,798 بار در 283 ارسال
    در گزارش آمانو عمدتا سه ادعا مطرح شده است:

1 - یكی از این ادعاها مربوط به تصاویر ماهواره ای از كانتینر فولادی است كه ادعا شده در آن آزمایش های هسته ای انجام می شود.

2 - ادعای دیگر گزارش پیرامون تلاش ایران برای طراحی نمونه های رایانه ای كلاهك هسته ای است.

3 - ادعای سوم مطرح شده در این گزارش نیز استفاده ایران از كمك دانشمندان خارجی برای برداشتن گامهای اساسی در جهت تولید سلاح هسته ای و غلبه بر مشكلات فنی است.

نشست آینده شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در تاریخ 17و 18نوامبر (26 و 27 آبان) در مقر آژانس در وین برگزار خواهد شد.

ابهام افکنی درباره یک آزمایشگاه/ ادعای توسعه ادوات انفجاری هستهای
    به گزارش خبرنگار مهر، گزارش جدید یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی شب گذشته منتشر شد که خلاصه آن به این شرح است:

در حالی که آژانس به راستی آزمایی عدم انحراف مواد هسته ای اعلام شده در تاسیسات هسته ای و در مکانهایی خارج از این تاسیسات که این مواد به طور معمول در آنجا استفاده می شوند ادامه می دهد، از آنجا که ایران همکاری لازم را به عمل نمی آورد و از جمله پروتکل الحاقی را اجرا نمی کند آژانس قادر نیست اطمینان موثق در باره فقدان مواد و فعالیتهای هسته ای اعلام نشده در ایران را فراهم، و جمع بنــدی کند که مواد هسـته ای در ایران برای مقاصد صلح آمیز است.

آژانس در رابطه با ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته ای ایران، نگرانیهای جدی دارد. بعد از ارزیابی دقیق و موشکافانه اطلاعات وسیعی که در اختیارش است، آژانس دریافت که این اطلاعات، در مجموع معتبر هستند. این اطلاعات حاکی از آن است که ایران فعالیتهایی را در ارتباط با توسعه ادوات انفجاری هسته ای انجام داده است. این اطلاعات همچنین نشان می دهد که پیش از پایان سال 2003، این فعالیتها تحت یک برنامه تنظیم شده، انجام گشته و برخی از این فعالیتها ممکن است همچنان ادامه داشته باشند.

نظر به نگرانی هایی که در سطور فوق شناسایی شد، از ایران خواسته می شود، به منظور فراهم نمودن توضیحات روشنگرانه نسبت به ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته ای اش که در ضمیمه گزارش مورد شناسایی قرار گرفتند، بدون تعلل و به طور محتوایی وارد گفتگو و همکاری با آژانس شود.

آژانس مشغول کار با ایران به منظور حل و فصل ناهمخوانی موجود در راستی آزمایی موجودی فیزیکی آزمایشگاه تحقیقاتی چند منظوره جابر بن حیان می باشد.

به منظور ایجاد اعتماد بین المللی به ماهیت صرفا صلح آمیز برنامه هسته ای ایران، مدیر کل از ایران می خواهد، همان گونه که در قطعنامه های الزام آور شورای حکام و شورای امنیت خواسته شده، در جهت اجرای کامل موافقتنامه پادمان و سایر تعهداتش از جمله: اجرای مفاد پروتکل الحاقی، اجرای کد اصلاحی 1/3 ترتیبات فرعی موافقتنامه پادمانهایش، تعلیق فعالیتهای مرتبط با غنی سازی، تعلیق فعالیتهای مرتبط با آب سنگین، گام بردارد و همانطور که در فوق اشاره شد، به نگرانی های جدی آژانس درمورد ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته ایش بپردازد.

مدیر کل به گزارش دهی به طور مقتضی ادامه خواهد داد.

--------------------------------------------------------------------------------
    تنها آن را دوست دارم که همه رادوست دارد

عضو جدید sabagarbi آواتار ها
    ارسال
    11
    تشکر شده 57 بار در 8 ارسال
    ممنون از وقتی که میزارید
    نظرتون در مورد خرید خکاوه چیه؟

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sabagarbi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال best آواتار ها
    ارسال
    294
    نقل قول نوشته اصلی توسط sabagarbi نمایش ارسال ها
    ممنون از وقتی که میزارید
    نظرتون در مورد خرید خکاوه چیه؟

دوست من محصولات اصلی شرک عبارتند از ولوو -میدلام-فوتون و البرز که در سال جاری با افزایش تولید رشد سود اوری شرکت را باعث شده است.رشد بهای تمام شده شرکت بیشتر به دلیل افزایش خرید مواد مستقیم (واردات مواد اولیه تولید به شکل ckd) افزایش پیدا کرده است. میزان مصرف مواد مستقیم در دوره جدید 10 درصد افزاهزینه های مالی شرکت نیز در سال 90 کاهش خواهد یافت به نحوی که این کاهش به میزان 18 درصد تخمین زده شده است.هزینه های مالی شرکت نیز در سال 90 کاهش خواهد یافت به نحوی که این کاهش به میزان 18 درصد تخمین زده شده است.شرکت مشمول مفاد ماده 141 اصلاحیه قانون تجارت شده است و از پرداخت مالیات معاف خواهد شد. به نظر من شرکتی که از زیان 58 تومانی خودشو به سود 6 تومانی می رسونه ارزشمنده خرید در حوالی 66-68 توصیه می گردد.
    اتخاب خوبی بود دوست عزیز

7. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید best از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    ارسال
    617
    تشکر شده 1,764 بار در 533 ارسال
    اقای best اگه براتون مقدور بود در تاپیک " امروز چه کردید چرا " هم شرکت کنید تا استفاده کنیم از تجربه شما

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamed89 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال best آواتار ها
    ارسال
    294
    سهم های سرمایه گزاری پردیس-رینگ سازی مشهد -برای خرید پیشنهاد می گردد اماجز سبد 10% نمی باشد ممکن است بالای 15% هم سود بدهد فعلا تحت نظرتان برای خرید باشد .باز هم تاکید می کنم برای خرید پیشنهاد می گردد تصمیم با شما.

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید best از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال best آواتار ها
    ارسال
    294
    قابل توجه دوستانی که از شمواد ایراد می گرفتن با این گزارش عالی دیگه جایی برای صحبت هست؟؟؟؟؟؟
    ) شرکت پيشبيني سود (زيان) هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/89 را در تاريخهاي 24/08/88 و 11/11/88(حسابرسي شده) مبلغ 37 ريال ، در تاريخ 12/02/89 (به بازار منعکس نشد) مبلغ 37 ريال، در تاريخهاي 14/04/89 و 28/04/89 و 06/06/89(حسابرسي شده) مبلغ 29 ريال، در تاريخ 29/06/89 و 19/08/89 مبلغ 21 ريال و مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده در تاريخ 03/09/89 مبلغ 19 ريال و صورتهاي مالي حسابرسي شده نيز مبلغ 19 ريال تحقق يافته است.

2) شرکت پيشبيني سود (زيان) هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/90 را در تاريخهاي 29/06/89 ،19/08/89(حسابرسي شده) و 29/10/89 مبلغ (17) ريال ، در تاريخهاي 11/04/90 و 06/05/90(حسابرسي شده) و 07/06/90 مبلغ 116 ريال ، در تاريخ 14/06/90 مبلغ 253 ريال و مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده مبلغ 262 ريال اعلام نموده است.

3) عملکرد واقعي (حسابرسي نشده) سال مالي منتهي به 31/06/90 در مقايسه با عملکرد واقعي سال مالي قبل بهترتيب فروش50 درصد افزايش، بهاي تمامشدة کالاي فروشرفته 43 درصد افزايش، سود عملياتي 324 درصد افزايش و سود خالص 267ر1 درصد افزايش نشان ميدهد.

4) درآمدهاي متفرقه سال مالي منتهي به 31/06/90 به مبلغ 425 ر12 ميليون ريال (به ازا، هر سهم مبلغ 87 ريال و حدود 33درصد سود خالص دوره) مي باشد.

5) مزيد اطلاع، مطابق صورتهاي مالي مياندوره اي 6 ماهه حسابرسي شده منتهي به 29/12/89، زيان انباشته شرکت در تاريخ مذکور بالغ بر (770ر60) ميليون ريال (به ازاء هر سهم مبلغ (430) ريال) معادل 43درصد سرمايه مي باشد.

عضو عادی نيما آواتار ها
    ارسال
    75
    تشکر شده 244 بار در 68 ارسال
    با عرض تبريك به مناسبت عيد غدير
    دوست خوبم نظرتون در مورد فاذر چه؟ با توجه به تعديل منفي كه صدرا داشته نگهداري سهم رو پيشنهاد مي كنيد .(سهم رو در قيمت226تومان خريداري كردم)
    امام علي :
    دنيا روزي بر له تو و روزي بر علييه توست
    روزي كه بر له توست مغرور مشو و روزي كه بر عليه توست نا اميد مشو

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید نيما از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال best آواتار ها
    ارسال
    294
    نقل قول نوشته اصلی توسط نيما نمایش ارسال ها
    با عرض تبريك به مناسبت عيد غدير
    دوست خوبم نظرتون در مورد فاذر چه؟ با توجه به تعديل منفي كه صدرا داشته نگهداري سهم رو پيشنهاد مي كنيد .(سهم رو در قيمت226تومان خريداري كردم)

دوست من چه بخواهیم و چه نخواهیم سرنوشت دو سهم خوب فاذر و فاراک وابسته به سهم الوده صدراست.کف سهم 208 تومان است ولی فکر نمی کنم به آنجا برسد و در یک دوره 30 روزه به 240 می رسد نگهداری توصیه می گردد و در صورت شناسایی کمترین سود خروج فرمایید.

Banned باربد آواتار ها
    ارسال
    3,226
    تشکر شده 18,996 بار در 3,053 ارسال
    چرا این تاپیک الان یک ماهه بالا نیومده
    حالا که شمواد داره صعود میکنه
    صاحب تاپیک.......

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 7 اولیناولین ... 234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)