صفحه 52 از 64 نخست ... 2424950515253545562 ... آخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 639

موضوع: شركت آ.س.پ ( آ س پ )

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,568 ارسال

پاسخ : شركت آ.س.پ ( آ س پ )

نقل قول نوشته اصلی توسط salar saham نمایش پست ها
    دوستان و همراهان عزیز و گرامی

آ س پ طبق صورتهای مالی حسابرسی شده برای مجمع سهمی 110 تومان میتواند سود تقسیم کند ، البته پیشنهاد توسعه 67 تومان است که با چانه زنی سهامدار جزء میتوان تقسیم سود را تا بالای 80 تومان افزایش داد ، یعنی سهم برایتان 81 تومان در می آید ، طبق اخبار ی که دارم ، خبری در مجمع توسط مهندس کلایه اعلام میشود که بازار 3 سال منتظر این خبر بود....منتظر بازگشایی بالای 200 تومان بعد از تقسیم سود 80 تومانی هستیم ... ان شاالله به لطف خدا
    از تیرماه امسال تا الان منتظر خبرهاش بودیم.امیدواریم خبرهای خوبی در مجمع اعلام بشه.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mohsen68 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 50 بار در 30 ارسال

تبریک به همه فطانت آمد و صالح آبادی رفت

عضو عادی

لاوروف: توافق در حال دستیابی است/ فکر نمی‌کنم تمدید دیگری در کار باشد

وزیر خارجه روسیه امروز سه شنبه تاکید کرد که توافق بر سر برنامه هسته‌ای ایران امکان‌پذیر است.سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در مصاحبه با فرانس ۲۴ تصریح کرد که «باید واقع گرا باشیم. ما ترجیح می دهیم که واقع گرا باشیم و اگر بخواهیم به صورت واقعی صحبت کنیم باید گفت، توافق بر سر برنامه هسته‌ای ایران در حال دستیابی است.»وی افزود: قطعا چارچوب زمانی که بار دیگر بر سر آن توافق شده، یعنی تا پایان ژوئن سال آینده، به این دلیل انتخاب شده که علاوه بر دستیابی به توافقنامه بر اساس چارچوب سیاسی که می توان طی چند ماه به آن دست یافت به این مساله نیز نیاز است که ضمیمه های بسیار جزئی و دقیق و فنی توافقنامه نیز آماده شود. به این دلیل است که به نظر می رسد ژوئن یک زمان واقعی است و من فکر نمی کنم تمدید دیگری در کار باشد.وی در ادامه تاکید کرد: من گفتم برای دستیابی توافق سیاسی چند ماه زمان نیاز است نه بیشتر من مطمئن هستم، منظور من این است که عزم سیاسی از سوی همه شرکت کنندگان در مذاکرات لازم است چرا که مسائل خیلی خوب ایجاد شده و شکاف در رویکردها خیلی بزرگ نیست. ولی علاوه بر این چارچوب توافق که یک توافق سیاسی است نیاز به تفسیر فنی برخی مسائل است که نیاز به دو تا سه ماه فرصت بیشتر دارد.لاوروف در خصوص تحریم های آمریکا علیه روسیه نیز گفت: دلایل جدی در اختیار دارم که نشان می دهد آمریکا با اعمال تحریم ها سعی در تغییر رژیم و بی ثبات کردن اوضاع روسیه دارد.وزیر خارجه روسیه تصریح کرد: برخی سیاستمداران حتی این مساله را پنهان نمی کنند. بی شک تحریم ها زیان می رساند ولی من بر این باورم که تحریم ها کمکی به اتحادیه اروپا نخواهد کرد. این آمریکا بوده که به اتحادیه اروپا برای اعمال تحریم ها دستور داده است. روسیه بر تحریم های غرب غلبه خواهد کرد و این تحریم ها تنها موجب قوی تر شدن روسیه خواهد شد. روسیه نه تنها به حیات خود ادامه خواهد داد بلکه قوی تر خواهد شد.

عضو عادی

سخنگوی دولت: دلار رسمی ۲۸۵۰ تومانی افزایش نمی یابد/ هجوم‌کنندگان به بازار ارز خودشان ضرر می‌کنند

سیاست > دولت - سخنگوی دولت گفت:دولت تحت هیچ شرایطی نرخ رسمی ارز را از۲۸۵۰ تومان که برای سال آینده پیش بینی کرده، افزایش نخواهد داد. ممکن است یک عده ای ناشی از اتفاقات یا تحلیل های نادرست به بازار ارز هجوم ببرند اما باید بدانند خودشان ضرر می کنند.

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

دوستان توجه کنند تاپیک مربوط به سهم آ س پ هست !!
    بازی بدی رو حق سهم شروع کردن، به احتمال زیاد رو 30-35 حقا رو جمع می کنن. هیچ وقت توی سهمی که افزایش سرمایه از آورده داشته باشه شرکت نمی کنم مگر اینکه قصد واریز 100 تومن رو داشته باشم. تجربه نشان داده دل حقوقی به حال کسی نمی سوزد.

كاربر فعال سلطان بورس آواتار ها
    تشکر شده 8,781 بار در 2,930 ارسال

کلا سهم آشغالی هست
    سهام دار عمدش واقعا ک ... هست
    الانم نزدیک مجمع شرکت هست و جز اینکه پول سود مجمع را 8 ماه دیگه بگیرین چیزی نصیب نمیشه

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سلطان بورس از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

٢١٣درصد افزایش سرمایه مجدد در اختیار هیت مدیره در رآه رجوع به صورت جلسه مجمع فوق العاده افزایش سرمایه93/2

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید salar saham از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

توقف نمادهاي معاملاتي آ س پ1 و آ س پح1 93/10/3 10:11

كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت آ س پ (آ س پ1) و حق تقدم استفاده نشده نماد مذکور (آ س پح1) جهت برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام در روز يکشنبه مورخ 07/10/1393، در پايان معاملات امروز چهارشنبه مورخ 03/10/1393 متوقف مي گردد. مديريت بازار فرابورس ايران

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 108 بار در 14 ارسال

با سلام به تمامی دوستان و اساتید محترم:
    آیا کسی از زمان بازگشائی این سهم خبر داره و آیا برایر خرید مناسبه یا نه لطفا" راهنمائی بفرمائین با تشکر

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi110 نمایش پست ها
    با سلام به تمامی دوستان و اساتید محترم:
    آیا کسی از زمان بازگشائی این سهم خبر داره و آیا برایر خرید مناسبه یا نه لطفا" راهنمائی بفرمائین با تشکر
    با سلام
    اگر بنده جای شما بودم ، بعد از بازگشایی سهم، تا زمان پایان بازی حق تقدم صبر می کردم.

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ائلچی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 52 از 64 نخست ... 2424950515253545562 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع