صفحه 22 از 151 نخست ... 12192021222324253272122 ... آخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 1504

موضوع: شما بگویید... (ارتباط با مدیران)

کاربر ویژه بورسی ناشناس آواتار ها
    تشکر شده 2,356 بار در 793 ارسال
    با درود
    به طور کلی این سایت رکوددار تاپیک های غیرمرتبط در بین فرومهای بورس است. نام این انجمن "بورس اوراق بهادار" است ولی در آن از عقد و عروسی و تولد و شوخی و عزا مطلب نوشته می شود. پرسش من از مدیریت محترم سایت آنست که آیا انجمن مباحث آزاد برای موارد مذکور فضای مناسبتری نیست؟
    با سپاس
    هیچ کاری برای انسان سخت تر از فکر کردن نیست. منتسب به آلبرت اینشتین

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی تیزبین آواتار ها
    تشکر شده 447 بار در 78 ارسال
    با سلام به مدیرت سایت خوب بورسی.
    باتوجه به آنکه مطالب سایت کاملا به روز میباشد و سایت از عضویت افراد کاربلد و ماهر بهره مند میباشد از مطالعه مطالب سایت میتوان کمال استفاده را برد.
    باتشکر از تلاشتون موفق باشید.
    راستی ادمین جان نرم افزار امی بروکر و کرکش را از کجا میتوانم تهیه کنم؟

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تیزبین از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 13,005 بار در 1,466 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناشناس نمایش پست ها
    با درود
    به طور کلی این سایت رکوددار تاپیک های غیرمرتبط در بین فرومهای بورس است. نام این انجمن "بورس اوراق بهادار" است ولی در آن از عقد و عروسی و تولد و شوخی و عزا مطلب نوشته می شود. پرسش من از مدیریت محترم سایت آنست که آیا انجمن مباحث آزاد برای موارد مذکور فضای مناسبتری نیست؟
    با سپاس
    دوست عزیز
    خیلی شرمنده که دخالت می کنم
    یه سوالی ذهن بنده رو مشغول کرده برای همین می پرسم
    شما نمی تونید اون تاپیک ها رو باز نکنید ؟

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بوف کور نمایش پست ها
    دوست عزیز
    خیلی شرمنده که دخالت می کنم
    یه سوالی ذهن بنده رو مشغول کرده برای همین می پرسم
    شما نمی تونید اون تاپیک ها رو باز نکنید ؟
    با درود
    پرسش يا به عبارت بهتر راه حل خلاقانه شما اين لطيفه را براي من تداعي مي كند:
    "يه نفر ميگه نميدونم چرا همچين كه نفس مي كشم تمام قفسه سينم از درد تير مي كشه، طرف برمي گرده ميگه اينكه كاري نداره خوب نفس نكش تا درد نگيره!"
    اين اندازه انجمن هاي مختلف در سايت ايجاد شده است چرا همه چيز بايد به انجمن گفتگوهاي بورسي ختم شود؟ من نيز به سينما و تنيس علاقمندم و همچون من بسياري از كاربران ديگر نيز علايقي دارند آيا هر يك مجاز هستيم تاپيكي مخصوص به موارد مذكور ايجاد و مستقيماً وارد انجمن گفتگوهاي بورسي نماييم؟ پس كاركرد "انجمن آزاد" در اين سايت چيست؟
    با سپاس

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 8,428 بار در 1,179 ارسال
    کاربر ناشناس سلام. از انجایی که سوالاتتان را رک میپرسید، پس میشه امیدوار بود دیگران هم میتونند سوالاتشان را رک بپرسند.
    این سوالی که میخوام بپرسم از روی کنجکاوی خودم میباشد و برام جالب شده!
    چرا اختلاف تشکر و تشکر شده های شما اینقدر زیاده؟!

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط تصمیم کبری نمایش پست ها
    کاربر ناشناس سلام. از انجایی که سوالاتتان را رک میپرسید، پس میشه امیدوار بود دیگران هم میتونند سوالاتشان را رک بپرسند.
    این سوالی که میخوام بپرسم از روی کنجکاوی خودم میباشد و برام جالب شده!
    چرا اختلاف تشکر و تشکر شده های شما اینقدر زیاده؟!
    با درود
    http://forums.boursy.com/showthread....ll=1#post57305

به گمان من استفاده پوپوليستي از پديده "تشكر" يكي از معضلات فروم هاي بورسي است. البته من نكات ديگري هم در اين خصوص نوشته بودم در تاپيك "شوخي" كه تاپيك مورد نظر را نيافتم.
    با سپاس

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    با سلام خدمت مدیریت محترم
    از دیروز برای باز کردن تاپیکها و صفحات مختلف با همون مشکل قدیمی مواجه میشم
    باز شدن هر صفحه چندین دقیقه طول میکشه
    به سختی میشه یه پست ارسال کرد
    نمی دونم از دوستان هم کسی این مشکل رو داره یا نه

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

ادمین سایت
    تشکر شده 2,068 بار در 182 ارسال
    با درودحقیقتاً قرار گرفتن تاپیکهای تبریک ازدواج و تولد و شوخی و... در گفتگوهای بورسی در بحبوحه معاملات باعث بر هم خوردن تمرکز و تداخل در فعالیت و در سایر لحظات نیز نقض غرض و غیر همراستا با اهداف انجمن است لذا از مدیریت محترم سایت تقاضا دارم انجمن جداگانه برای این منظور ایجاد نمایند و تاپیکهای مذکور صرفاً در آن انجمن ها به نمایش در آیند.با سپاس
    با درودبه طور کلی این سایت رکوددار تاپیک های غیرمرتبط در بین فرومهای بورس است. نام این انجمن "بورس اوراق بهادار" است ولی در آن از عقد و عروسی و تولد و شوخی و عزا مطلب نوشته می شود. پرسش من از مدیریت محترم سایت آنست که آیا انجمن مباحث آزاد برای موارد مذکور فضای مناسبتری نیست؟با سپاس
    سلام و عرض ادب
    با عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخ به نوشته های دوستان در این مدت...
    جناب ناشناس با احترام به نظر شما باید بگم که برخلاف دیدگاه شما این سایت از معدود سایت هایی است که تاپیک های غیر بورسی در اون کمتر به بخش بورسی راه پیدا میکنند.
    برای کنترل این مورد هم سیاست هایی اعمال کردیم که نمونه اش ایجاد تاپیک جدید در انجمنی به این نام هست.اما... اینکه بعضی از تاپیک ها مثل "مسابقه فارکس", "روانشناسی, مدیریت سرمایه و .... و یا تاپیک هایی که گه گاه از بخش آزاد به بخش گفتگوهای بورسی منتقل میشند در این بخش قرار دارند, این هست که دوستانی که بدلیل سر زدن به این بخش کمتر به سایر بخش ها سر میزنند (چیزی که به تجربه و با بررسی مطالب مورد نظر کاربران آنلاین و تعداد نمایش هر تاپیک مشخص شده) اینه که از وجود چنین بخش هایی در سایت مطلع بشن....مثلا کاری که در مورد تاپیک های بخش آزاد صورت گرفته, ایده ای بود که زمانی خانم آمن با نظر سنجی از کاربران عملیش کرد و بعد از این کار -یعنی معرفی تاپیک های این بخش در بخش پر بیننده سایت- شاهد رونق نسبی این بخش بودیم.

بخش بازار جهانی ارز (یا همون فارکس) هم در سایت ما کما بیش مهجور مونده و با قرار گرفتن تاپیک های این بخش در انجمن بورسی مشخص شد تعداد کاربران فعال و علاقه مند به این بخش بیش از انتظار بوده, و امید داریم معرفی این تاپیک ها با حضور چند مدتی در بخش بورسی به فعال بودن بیشترشون بعد از انتقال به بخش مربوطه منجر بشه.

تو مدیریت این سایت نو آوری هایی داشتیم که مهمترینش اتکا به کاربران و نظر ایشون بوده و اختلاطی که بیشتر در غالب پیام خصوصی با کاربران انجام شده و میشه (کما اینکه جنابعالی هم بعضا مخاطب بوده اید) و سعی کردیم ادبیات نوشتاری رو در سایت با کمک کاربران به شکلی قابل قبول ارایه کنیم.

اما در مورد مقایسه ای که با سایر سایت های مشابه داشتید, کافیه سری به این سایت ها بزنید تا ببینید اونجا هم وجود تاپیک های تبریک و تسلیت و .... در بخش بورسی به شکلی بارزتر از این سایت مرسوم هست...

نکته دیگه اینکه درسته که اینجا بخش بورس هست و ما هم هم رای شما انتظار داریم مطالب ارتباط بیشتری با عنوان انجمن داشته باشه و بارها و به اشکال مختلف -ایمیل به کاربران و نمایش در بالای صفحه و...- این مطلب رو بیان کردیم اما همونطور که تو بسیاری از شرکت ها و کمپانی ها در کنار محل کار باشگاه و امکانات تفریحی و رستوران و بار و... وجود داره و حتی جالبتر اینکه طبق شنیده های من طبقه ای در ساختمان ترید وال استریت هست که فعالان در حین ترید میتونن نوشیدنی سرو کنند و باهم به گپ و گفتگو بپردازند و... اینجا هم وجود این بخش ها شاید حالتی اینچنینی داشته باشه.

با این حال من هم موافق این موضوع هستم که نباید این مساله تاپیک های اصلی رو تحت تاثیر قرار بده.در کنار این مسایل همونطور که من سهامدار و حتی مدیر بدلیل کثرت نوشته ها نمیرسم همه مطالب رو بخونم و فقط تاپیک های مورد علاقه ام رو مرور میکنم (یا تاپیک سهم هایی که مد نظر دارم) میشه از مرور این تاپیک های کم ارتباط با بخش بورسی چشم پوشی کرد.

در آخر باز هم از حضور فعال شما در سایت بورسی ممنونم و مطمینم شما از کاربرانی هستید که دلسوزانه برای سایت خودتون زحمت میکشید و به فکر پیشرفت این سایت هستید.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Admin از ایشان تشکر کرده اند:

ادمین سایت
    تشکر شده 2,068 بار در 182 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط تصمیم کبری نمایش پست ها
    دقیقا منم میخواستم این موضوع را مطرح کنم.
    با سلام
    باور کنید با اینکه چندین بار این موضوع مطرح شده, اما به شخصه و با تست سرعت سایت با اینترنت adsl , دایال آپ و gprs مشکل خاصی در سرعت سایت مشاهده نکردم و حتی بعضا از دوستان هم پرسیدم که ایشون هم مشکلی نداشتند. (حتی در این روزها که ظاهرا سرعت اینترنت بنا به سیاست های موجود پایینتر از حد انتظار هست)

مورد دیگه ای که در تست سرعت سایت و مقایسه اون با سایت های مشابه ازش استفاده کردیم و نمره قبولی گرفتیم بررسی سرعت لود شدن سایت در سایت های مربوطه هست؛ با جستجوی عبارت website speed test در گوگل سایتهایی که این کار رو انجام میدن میتونید پیدا کنید و خودتون به بررسی سرعت سایت بورسی و مقایسه با سایت های مشابه اقدام کنید...

با این حال هنوز دلیل قانع کننده ای برای تغییر سرور سایت پیدا نکردیم...

تنها پیشنهاد در حال حاضر اینه که مرورگر اینترنتتون رو تغییر بدید, مثلا بهتره از گوگل کروم یا سفری یا اپرا بجای اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس استفاده کنید...
    امیدوارم مشکلتون حل بشه با این حال اگر مشکل پا برجا بود باز منتظر اعلام موضوع و البته راهنمایی دوستان هستیم.

موفق باشید

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Admin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابي چارلتون آواتار ها
    تشکر شده 5,665 بار در 986 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها
    با سلام
    براي من هم همين طور شده ، درست شده بود ولي نميدونم چرا 2 روز هست نمي تونم صفحات رو باز کنم و مجبورم پيج ها رو همگي باز کرده و سپس Work Offline رو بزنم تا صفحات برام باز بشن و نمايش داده بشن

ممنون به خاطر زحماتي که مي کشيد

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابي چارلتون از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)