صفحه 56 از 99 اولیناولین ... 6465354555657585966 ... آخرینآخرین
نتایج از شماره 551 تا 560 از مجموع 988

موضوع: شما بگویید... (ارتباط با مدیران)

ناظر ناظر سایت آواتار ها
    ارسال
    10
    تشکر شده 299 بار در 20 ارسال
    درود

ابتدا بابت تاخیر در پاسخ پوزش میطلبم

بابت حسن نظری هم که بابت حذف سریع مطالب نامرتبط نسبت به گروه نظارتی دارین از شما سپاس گزارم

در مورد پیام خصوصی علاوه بر حد نصاب 100 پست رویه ی کاری بر این بوده که کاربرانی که اکانت آنها به عنوان

اکانت دوم یک نفر شناسایی میشود، از دسترسی به پیام خصوصی محروم باشند

البته طبیعتا حتی کسانی که حق خود میدانند که 10 اکانت هم داشته باشند، زیر بار اقرار به اینکه چند اکانت

دارند نمیروند، اما انتظار داریم به ما حق بدین که اقداماتی ازین دست در راستای محدود کردن شیوع این پدیده ی

ناپسند را اجرایی کنیم(طبیعتا این اقدام محتمل هست دچار خطا ها و نواقصی نیز باشد)
    آخرین ویرایش توسط ناظر سایت ، ۱۳۹۲/۰۴/۰۶ در ۱۵:۴۲.

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ناظر سایت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال خودشکوفا آواتار ها
    ارسال
    1,134
    تشکر شده 12,117 بار در 1,678 ارسال
    راستش دل شیر می خواد بیای و بگی پیام خصوصیت قطع شده..

این جانب فقط 1600 پست تو فروم بورسی نوشته ام ..
    شاید علت قطع شدن پیام خصوصیم هم تلاش برای ساختن یک آیدی با عنوان مدیریت اداف بوده که سیستم من رو محدود کرده.. اون هم البته با اطلاع مستقیم شخص مهندس جمالی صورت گرفته و جنبه زیرابی یا کرال پشت و شنای قورباغه نداره

ضمنا گلاب به روتون بنده هنوز نمی تونم امضام رو ویرایش کنم.. به فریادم برسین!!!
    برای مثال امشب میخواستم امضای بسیار کوتاه زیر رو قرار بدم اما سیستم پیام خطایی به شرح پیوست رو داد.

خطا های زیر پس از ثبت این پیام رخ داده اند
    Your signature contains too many lines and must be shortened. You may only have up to 1 line(s). Long text may have been implicitly wrapped, causing it to be counted as multiple lines.

"مردان بزرگ فقط آرمانهاي خود را نمايش داده اند."
    (نيچه)
    آخرین ویرایش توسط خودشکوفا ، ۱۳۹۲/۰۴/۰۸ در ۰۲:۱۸.
    "سياستمدار انسانها را به دو دسته تقسيم مي كند: ابزار و دشمن؛ يعني تنها يك طبقه را مي شناسند و آن هم دشمن است."
    (نيچه)

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید خودشکوفا از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال قاتل بروسلی آواتار ها
    ارسال
    668
    تشکر شده 3,732 بار در 651 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناظر سایت نمایش ارسال ها
    درود

بابت حسن نظری هم که بابت حذف سریع مطالب نامرتبط نسبت به گروه نظارتی دارین از شما سپاس گزارم

در مورد پیام خصوصی علاوه بر حد نصاب 100 پست رویه ی کاری بر این بوده که کاربرانی که اکانت آنها به عنوان

البته طبیعتا حتی کسانی که حق خود میدانند که 10 اکانت هم داشته باشند، زیر بار اقرار به اینکه چند اکانت

دارند نمیروند، اما انتظار داریم به ما حق بدین که اقداماتی ازین دست در راستای محدود کردن شیوع این پدیده ی

با سلام
    بنده یک اکانت داشتم به نام بورسیون که پس از مدتی استفاده آن را به یکی از همکاران دادم که از آن استفاده میکرد تا زمانی که از طرف ناظر مسدود شد البته بدون ذکر هیچ دلیلی!!!!
    حالا اگر بنده اکانت دیگری به جز قاتل بروسلی دارم بی زحمت معرفی کنید که جلوی شیوع این پدیده ناپسند چند اکانتی گرفته بشه!!

کودکی اندیشید که خدا چه می خورد، چه می پوشد و در کجا منزل دارد؟
    ندایی آمد که :
    او غم بندگانش را می خورد، گناهانشان را می پوشد و در قلب شکسته آنان ساکن است...

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید قاتل بروسلی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال NICOLE آواتار ها
    ارسال
    523
    تشکر شده 1,573 بار در 464 ارسال
    سلام و ضمن خسته نباشيد و تشكر از مديران محترم سايت ، متاسفانه من نميتونم پيام خصوصي ارسال كنم ممنوم ميشم مشكلم رو حل كنيد

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید NICOLE از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) عليرضا جمالی آواتار ها
    ارسال
    745
    تشکر شده 6,131 بار در 715 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خودشکوفا نمایش ارسال ها
    راستش دل شیر می خواد بیای و بگی پیام خصوصیت قطع شده..

این جانب فقط 1600 پست تو فروم بورسی نوشته ام ..
    شاید علت قطع شدن پیام خصوصیم هم تلاش برای ساختن یک آیدی با عنوان مدیریت اداف بوده که سیستم من رو محدود کرده.. اون هم البته با اطلاع مستقیم شخص مهندس جمالی صورت گرفته و جنبه زیرابی یا کرال پشت و شنای قورباغه نداره

ضمنا گلاب به روتون بنده هنوز نمی تونم امضام رو ویرایش کنم.. به فریادم برسین!!!
    برای مثال امشب میخواستم امضای بسیار کوتاه زیر رو قرار بدم اما سیستم پیام خطایی به شرح پیوست رو داد.

خطا های زیر پس از ثبت این پیام رخ داده اند
    Your signature contains too many lines and must be shortened. You may only have up to 1 line(s). Long text may have been implicitly wrapped, causing it to be counted as multiple lines.

"مردان بزرگ فقط آرمانهاي خود را نمايش داده اند."
    (نيچه)
    سلام
    عرض ادب و احترام

با توجه به اینکه مدتی هست بخاطر چیزی فراتر مشغله های روز مره نتونستم چنانکه باید به سایت سر بزنم , با مطلع شدن از مباحثی نظیر مطلبی که تو نوشته شما با رنگ قرمز مشخص شده لازم دیدم پاسخگو باشم...

متاسفانه موردی که شما گفتید رو به یاد نمیارم و ابدا در مورد ایجاد چنین اکانت هایی با هیچ یک از عزیزان توافقی نداشته و نخواهیم داشت.
    اما دوست و همکار گرامیم جناب پور احمدی که تو تاپیک اداف مشغول هستند در مورد لزوم ایجاد چنین اکانتی تو دیدار حضوری با من صحبت کردند که من
    هم خدمت ایشون عرض کردم نیازی به اکانت های موازی نیست و در موارد لازم و با راهنمایی کاربران گرامی حتما دوستان مدیر با اکانتهای مدیریتی اقدام لازم رو انجام خواهند داد و هر جا لازم بود حتما از مدیران سایت کمک گرفته بشه.

در مورد پیام خصوصی جویا میشم اما دلایل کلی بارها ذکر شده.
    در مورد امضا هم دسترسیش مربوط به گروه کاربری هست و نه فرد و کاربر خاصی بنابراین مانند سایر دوستان شما هم توانایی تغییر در امضاتون رو دارید.

با تشکر
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    ارسال
    4
    تشکر شده 50 بار در 9 ارسال
    سلام مدیریت سایت بورسی
    اقای علیرضا جمالی

من در تاپیک استراتژی، دقت، انتخاب... فتح قله ها (اداف) یک واقعیت و بیان کردم که چرا مدیران از دیشب تا امروز فعالیت نمیکنن و دیشب تا امروز صبح این پپیج بسته و قفل بود

ولی بعد دیدم پست منو حذف کردن ایا این توهین به مخاطب نیست؟؟؟؟؟

من خیلی محترمانه از مدیران سایت خواستم مسئله را بررسی نمایند ایا احترم گذاشتن باید جوابش با بی احترامی باشه؟؟؟

و الان هم منو بلاک کردن که ابتدا باید پستم برا تایید مدیریت بره و سپس نمایش داده شود !!!!!!!!!!!!!

ایا بررسی یک مسئله که ازتون خواستم واقعا نیاز به این همه توهین داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من از سایت شما توقع این برخورد را نداشتم ، الان عصر گفتگوی تمدن ها ست

کسی که خالصانه برای مردم ایران کار بکند باید حتما چوب لای چرخش گذاشته شود ؟؟؟؟؟ اگه در یک جامعه کوچک سایتی که فقط برای بورس فعالیت میکند اینجوری بخواهیم موجب ناراحتی همدیگر شویم و بی منطق برخورد کنیم پس باید فاتحه این مملکت خوانده شود.

با شناختی که از شما دارم که فرد تحصیل کرده این جامعه هستید باورم نمیشه که این کار شما باشه الان ما از اشخاصی مثل شما توقع دیگری داریم

از شما درخواست دارم که این مسئله را پیگیری نمایید تا باهم و در کنار هم به اهداف بزرگ خود برسیم
    بعضی از خوانندگان با استفاده از مطالب تاپیک، سود می کنن و سودشو به یه زخمی از زندگیشون می زنن ایا این هدف کوچکی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا ما نمیخواهیم یاد بگیریم که باید به هم نوع خود کمک کنیم در هرجا که کاری بتوانیم بکنیم ((فقط مسئله مادیات مدنظر من نیست)) چون مدیران اداف همچنین هدفی داشتند .
    امید وارم شما هم هدف بزرگ مانند کمک به هم نوع خود در هر شرایط را داشته باشید .

باز هم از شما میخواهم که این مسئله رو پیگیری نمایید بعد از خدا امید به شما دارم

با تشکر از شما

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mgh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال دکتر یزدان آواتار ها
    ارسال
    133
    تشکر شده 1,350 بار در 203 ارسال
    با سلام خدمت مدیریت محترم سایت

علت مسدود شدن سایت اداف چیه؟

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید دکتر یزدان از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    133
    سلام شرمنده اقای جمالی علت بسته شدن سایت گروه اداف چیه؟

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید دکتر یزدان از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    133
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناظر سایت نمایش ارسال ها
    درود

شرمنده علت مسدود شدن سایت گروه اداف چیست؟
    مرسی

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید دکتر یزدان از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    133
    سلام

چطور میشه با ناظر سایت صحبت نمود

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید دکتر یزدان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)