صفحه 80 از 151 نخست ... 30707778798081828390130 ... آخرین
نمایش نتایج: از 791 به 800 از 1504

موضوع: شما بگویید... (ارتباط با مدیران)

عضو فعال خوشبخت آواتار ها
    تشکر شده 45,465 بار در 5,450 ارسال

پاسخ : شما بگویید... (ارتباط با مدیران)

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام جناب خوشبخت
    اتفاقا این نوع فعالیت که شما بهش نقد دارید واقعا عالی است و جای تشکر دارد.
    در جستار مرتبط به هر سهمی اطلاعات بسیار عالی ای در خصوص فعالیت های آن شرکت به صورت چکیده در اختیار مخاطب قرار می گیرد...

به علاوه اگر شما می خواهید یک جستار را پیدا کنید دو راه بسیار عالی پیش روی شما است:
    1- از جستجو استفاده کنید و با چند کلیک به جستار مورد علاقه تان برسید
    2- اگر جستاری مورد علاقه شما است و آن را زیر نظر دارید آن را به لیست مورد علاقه خود اضافه کنید تا به محض به روز رسانی در کنترل پنلتان آن را ببینید.
    درود محمد حسین جان

من نقدی به کار ندارم ولی دقت کنید فقط تاپیک داره میاد و اکثرشون کپی گزارشه

ولی اگه یه تاپیک مجزا باشه گزارشی هم اومده باشه میتونیم همونجا نقدش کنیم چون این گزارشا فقط کپیه عزیزم و تو هیچ فرومی همچین وضعی نیست و یه تاپیک مجزا هست والا

بهر حال ممنون از نظرتون

================

درود

میتوانید از تاپیک آخرین گزارش شرکتها روی سایت codal استفاده فرمایید.

با احترام - مدیر نظارت

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید خوشبخت از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

همچنان اعتقاد دارم رویه ای که شما در تایپک های ستاره دارها در پیش گرفته اید کار نادرستی هست و باعث ایجاد نوعی تبعیض بین اعضا میشود.
    شما میتونید ارسال پست را در این تایپک ها بغیر از اعضای آن محدود کنید ولی رویه عدم دسترسی کاربرهای غیر ستاره دار کار ناشایست و نادرستی هست.
    ضمن اینکه هیچ علاقه ای به خوندن مطالب اون تایپک ندارم و چه بسا مطالب سایر تایپک ها بسیار پربارتر از اون تایپک ها باشه ولی این جور کارها به اعتبار سایت لطمه میزند.
    چرا باید به یه عده امتیازات بیشتری از سایرین داده بشه و برای خود تایپک های خصوصی داشته باشند؟
    با ادامه این رویه هر کی از راه برسه میگه من باید یه تایپک خصوصی داشته باشم که فقط اقای ایکس و ایگرد بتونند بیان داخلش!
    اینجا همه با هم برابرند و چیز مخفی نداریم و مطالب هم رایگان و با تلاش تمامی کاربرها تهیه میشه.
    لطفا رسیدگی کنید.

==================

عرض سلام و ادب

همانطور که در جوابیه قبلی نیز عرض شد، در انجمن ستاره داران تنها دو مسابقه برگزار می گردد و در حال حاضر تاپیک خصوصی وجود ندارد.

با تشکر و آرزوی موفقیت

ویرایش توسط ناظر مسابقات : 2015/11/01 در ساعت 20:24
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

عرض سلام و ادب

همانطور که در جوابیه قبلی نیز عرض شد، در انجمن ستاره داران تنها دو مسابقه برگزار می گردد و در حال حاضر تاپیک خصوصی وجود ندارد.

با تشکر و آرزوی موفقیت

وقتی من و سایر کاربرهای بدون ستاره نمیتونیم وارد اون تایپک بشیم یعنی اینکه اونجا یه تایپک خصوصیه،چطور عمومیه ،ولی نمیشد واردش شد؟
    مسابقه هم باشد باید همه اعضا سایت بتونند از مطالب اون استفاده کنند.
    ایا شما میتوانید ترتیبی اتخاذ کنید که مطالب و پست های من برای اعضا ستاره دار قابل رویت نباشه؟ اگر جوابتان منفی هست پس من هم همین حق رو دارم که مطالب اون ها رو ببینم تا عدالت رعایت شه.
    مرسی
    ویرایش توسط orumbourse : 2015/11/01 در ساعت 21:17
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال

وقتی من و سایر کاربرهای بدون ستاره نمیتونیم وارد اون تایپک بشیم یعنی اینکه اونجا یه تایپک خصوصیه،چطور عمومیه ،ولی نمیشد واردش شد؟
    ایا شما میتوانید ترتیبی اتخاذ کنید که مطالب و پست های من برای اعضا ستاره دار قابل رویت نباشه؟ اگر جوابتان منفی هست پس من هم همین حق رو دارم که مطالب اون ها رو ببینم تا عدالت رعایت شه.
    مرسی
    موافقم

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناظر مسابقات آواتار ها
    تشکر شده 5,413 بار در 844 ارسال

مرسی
    عرض سلام و ادب

تمامی کاربران بدون ستاره میتوانند با شرکت در مسابقات هفتگی و ماهانه چنانچه برنده شوند از انجمن ستاره داران بازدید نمایند و با توجه به اینکه شرکت در مسابقات برای تمامی کاربران آزاد و شرایط برنده شدن برای همه یکسان است لذا بکارگیری واژه خصوصی استنباط نادرستی است.

لطفأ به این نکته توجه فرمایید:

چنانچه مدیریت انجمن، کاربران خاصی را جهت دسترسی به انجمن ستاره داران بصورت گزینشی و دلخواه انتخاب میکرد در آنصورت واژه خصوصی معنا میگرفت اما در حال حاضر ستاره داران تنها تحت شرایط و قوانین مسابقه انتخاب میشوند و مدیریت هیچگونه دخالت و یا اعمال نظری در خصوص برندگان مسابقه و بازدیدکنندگان انجمن ستاره داران ندارد.

امیدوارم که توضیحاتم جنابعالی را مجاب نموده باشد.

با تشکر و آرزوی موفقیت

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ناظر مسابقات از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ناظر مسابقات نمایش پست ها
    عرض سلام و ادب

تمامی کاربران بدون ستاره میتوانند با شرکت در مسابقات هفتگی و ماهانه چنانچه برنده شوند از انجمن ستاره داران بازدید نمایند و با توجه به اینکه شرکت در مسابقات برای تمامی کاربران آزاد و شرایط برنده شدن برای همه یکسان است لذا بکارگیری واژه خصوصی استنباط نادرستی است.

لطفأ به این نکته توجه فرمایید:

چنانچه مدیریت انجمن، کاربران خاصی را جهت دسترسی به انجمن ستاره داران بصورت گزینشی و دلخواه انتخاب میکرد در آنصورت واژه خصوصی معنا میگرفت اما در حال حاضر ستاره داران تنها تحت شرایط و قوانین مسابقه انتخاب میشوند و مدیریت هیچگونه دخالت و یا اعمال نظری در خصوص برندگان مسابقه و بازدیدکنندگان انجمن ستاره داران ندارد.

امیدوارم که توضیحاتم جنابعالی را مجاب نموده باشد.

با تشکر و آرزوی موفقیت
    درود و عرض خسته نباشید
    ببخشید مثل اینکه من منظورم رو درست نتونستم برسونم.
    بحث سر این نیست که چطوری میشود ستاره دار شد یا کاربرهای دیگه هم میتونند با شرکت در مسابقات ستاره دار شوند بحث بر سر این هست که یه تعداد بنام ستاره دار محفلی خصوصی درست میکنند،سوالم رو بشکلی دیگر و خیلی واضح مطرح میکنم آیا کاربرهای آبی رنگ هم میتونند برای خودشان محفلی درست کنند که فقط ابی رنگ ها حق ورود داشته باشند؟
    اگر جواب منفی هست،پس متوجه باشید که ایجاد تایپک ستاره دار ها که فقط ستاره دار ها حق ورود دارند ،نیز اشتباه هست.
    بحث رو ادامه نمیدهم ،چون فکر میکنم تغییری در دیدگاه مدیریت داده نخواهد شد.
    تشکری از وقتی که گذاشتید.

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناظر مسابقات آواتار ها
    تشکر شده 5,413 بار در 844 ارسال

درود و عرض خسته نباشید
    ببخشید مثل اینکه من منظورم رو درست نتونستم برسونم.
    بحث سر این نیست که چطوری میشود ستاره دار شد یا کاربرهای دیگه هم میتونند با شرکت در مسابقات ستاره دار شوند بحث بر سر این هست که یه تعداد بنام ستاره دار محفلی خصوصی درست میکنند،سوالم رو بشکلی دیگر و خیلی واضح مطرح میکنم آیا کاربرهای آبی رنگ هم میتونند برای خودشان محفلی درست کنند که فقط ابی رنگ ها حق ورود داشته باشند؟
    اگر جواب منفی هست،پس متوجه باشید که ایجاد تایپک ستاره دار ها که فقط ستاره دار ها حق ورود دارند ،نیز اشتباه هست.
    بحث رو ادامه نمیدهم ،چون فکر میکنم تغییری در دیدگاه مدیریت داده نخواهد شد.
    تشکری از وقتی که گذاشتید.
    با درود مجدد

متوجه منظورتان هستم اما برداشت جنابعالی از انجمن ستاره داران که محفل خصوصی محسوب شود کاملأ نادرست است زیرا کاربران ستاره دار برای خود محفلی درست نکرده اند که شما می فرمایید دیگران هم محفل درست کنند، ستاره داران به واسطه ی شرکت در مسابقات و بر اساس مهارت و تواناایی که داشته اند توانسته اند برنده شوند و به انجمن ستاره داران راه یابند مثل اینکه برای راهیابی به دانشگاه در آزمون سراسری شرکت می کنید.

در هر صورت نظر جنابعالی قابل احترام است و از اینکه جهت بهبود سطح کیفی انجمن دغدغه های خود را در میان می گذارید صمیمانه سپاسگزارم و برایتان آرزوی موفقیت دارم.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ناظر مسابقات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,372 بار در 1,383 ارسال

مدیریت محترم من هم میخواستم همین را بگویم. بعضی مثل وحید بیست خان که همیشه ستاره ها را درو میکند در آن انجمن ستاره داران میباشند و برای کسانی مثل من که تقلبی و از روی دست این وآن سهم میخرند خوب بود مثلا سبدش را ببینم و یا یادبگیرم که نمیگیرم یا از رویشان بخرم. یا نه اصلا زیر نظر بگیرم سبدش را که چطوری اینهمه ستاره برده است. لااقل خودش بعداز مسابقه بیاید در تاپیک عمومی بگوید کدام سهم و چرا انتخاب کرده است. آخر به سن من دیگر از کجا ستاره بگیرم؟ اگر هم برای پیرمردها حق بازنشستگی قائل میباشید یک ستاره به من بدهید تا خودم بروم سبدها را ببینم.باتشکر
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ناظر مسابقات نمایش پست ها
    با درود مجدد

متوجه منظورتان هستم اما برداشت جنابعالی از انجمن ستاره داران که محفل خصوصی محسوب شود کاملأ نادرست است زیرا کاربران ستاره دار برای خود محفلی درست نکرده اند که شما می فرمایید دیگران هم محفل درست کنند، ستاره داران به واسطه ی شرکت در مسابقات و بر اساس مهارت و تواناایی که داشته اند توانسته اند برنده شوند و به انجمن ستاره داران راه یابند مثل اینکه برای راهیابی به دانشگاه در آزمون سراسری شرکت می کنید.

در هر صورت نظر جنابعالی قابل احترام است و از اینکه جهت بهبود سطح کیفی انجمن دغدغه های خود را در میان می گذارید صمیمانه سپاسگزارم و برایتان آرزوی موفقیت دارم.
    سلام
    هر چند بنده هم با نظر آیدی orrumbourse موافقم ولی کاملا از ناظر محترم تشکر می کنم بابت این حسن ادبیات و رفتار معقول

نقل قول نوشته اصلی توسط امام قلی خان نمایش پست ها
    مدیریت محترم من هم میخواستم همین را بگویم. بعضی مثل وحید بیست خان که همیشه ستاره ها را درو میکند در آن انجمن ستاره داران میباشند و برای کسانی مثل من که تقلبی و از روی دست این وآن سهم میخرند خوب بود مثلا سبدش را ببینم و یا یادبگیرم که نمیگیرم یا از رویشان بخرم. یا نه اصلا زیر نظر بگیرم سبدش را که چطوری اینهمه ستاره برده است. لااقل خودش بعداز مسابقه بیاید در تاپیک عمومی بگوید کدام سهم و چرا انتخاب کرده است. آخر به سن من دیگر از کجا ستاره بگیرم؟ اگر هم برای پیرمردها حق بازنشستگی قائل میباشید یک ستاره به من بدهید تا خودم بروم سبدها را ببینم.باتشکر
    سلام بر امام قلی جان،
    یا امیر! اگر هر دفعه می خواهید سبدشان را نگاه کنید که هیچ،
    ولی اگر می خواهید به صورت کلی تجربه ای از این خصوص حاصل کنید، این
    پیوند را ببینید. چرا که بنده پیش تر ارسال دوستان چند ستاره را بررسی کرده ام و خلاصه ای در اینجا گرد آورده ام:
    http://forums.boursy.com/showthread....l=1#post638286
    ضمن اینکه عزیزان چند ستاره در مسابقات ماهانه هم شرکت می کنند. (تقریبا دلایل انتخاب سبد و احیانا چیدمان سبدشان هم در مسابقات ماهانه و هفتگی هم یکی است.)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال H.samimi آواتار ها
    تشکر شده 6,542 بار در 1,909 ارسال

با سلام و تقدیم احترام
    با توجه باینکه بنده با دو تا سیستم به سایت سر میزنم ( ا-منزل با کامپیوتر و 2- با تبلت سر کار) چند روزیه که با تبلت نمیتونم روی سایت بیام میخواستم سوال کنم که دسترسی من از جانب مدیر سایت محدود شده؟ یا اینکه اشکال از جایی دیگه هست؟

======================

درود

هیچگونه تغییر و محدودیتی از طرف مدیریت سایت روی حساب کاربری شما اعمال نشده است.

با احترام - مدیر نظارت

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید H.samimi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)