صفحه 98 از 151 نخست ... 48889596979899100101108148 ... آخرین
نمایش نتایج: از 971 به 980 از 1504

موضوع: شما بگویید... (ارتباط با مدیران)

عضو جدید
    تشکر شده 136 بار در 20 ارسال

پاسخ : شما بگویید... (ارتباط با مدیران)

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    مدیران محترم
    با سلام
    ورود به سایت با مشکل مواجه است لطفا بررسی فرمایید . با تشکر
    با سلام مدیران محترم! این سایت تحت حمله dos قرار گرفته به همین دلیل ورود به سایت برای کاربران با مشکل و سختی مواجه شده و بعضاً اصلا نمیتوان وارد شد. آن اسامی هم که آقای نوام عکس گرفتند آیدی های فیک هستند که توسط ربات حمله کننده ساخته شده و به صورت انبوه وارد سایت میشوند و به کاربران اصلی اجازه ورود نمیدهند. مدیران محترم زودتر سایت خود را از این حمله dos ایمن کنید.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید masoud_bo از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

سلام. مشکل سایت رو حل نمی کنید؟؟؟

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

سلام و عرض احترام خدمت دوستان محترم

در رابطه با مشکل بوجود آمده با مدیران و جناب جمالی طرح موضوع کردیم و ظاهرا مشکلی در سایت بابت حمله سایبری بوجود آمده بود که تعداد انبوهی کاربر فیک ثبت نام و ورود به سایت کرده بودند که به این علت ورود به سایت برای کاربران با مشکلاتی مواجه شده بود.

در حال حاضر کاربران فیک را حذف اکانت کرده و برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، ثبت نام در سایت را متوقف کردیم و جناب جمالی در حال پیگیری و رفع مشکل هستند.

ممنون از همکاری شما
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی petter آواتار ها
    تشکر شده 577 بار در 131 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    سلام خدمت مدیران محترم سایت. میشه لطفا مشکل به وجود اومده توی سایت رو حل کنید؟؟؟ من البته خودم مشکلی ندارم. اما به نظرات آقای آباد نیاز دارم که گویا ایشون نمی تونن وارد سایت بشن. لطفا رسیدگی بفرمایید. متشکرم.
    سلام به مدیران محترم و کاربران سایت

خطاب به roya123
    مرسی که بقیه رو با پشمک برابر فرض کردین ...یعنی مدیران لطف کنن مشکل سایت رو خیلی سریع حل کنند فقط بخاطر شما که نیاز به پستهای آیدی abad عزیز دارید!!!؟!!!

اصلا بقیه مهم نیستن ها ...اینکه بدلیل این مشکل خیلی ها نمیتونن پست بذارن اشکالی نداره؟؟! فقط مهم شمایید که سوالاتتون رو بپرسید و برای جوابش نیاز به آیدی هایی چون اروم بورس و نوام چامسکی و آباد و ... دارید؟!!
    درود بر روان و زبان شما ...

کمی در ادبیاتی که در برخورد با بقیه استفاده میکنیم حساس باشیم بد نیست ...

قدردان زحمات مدیران سایت هستیم...
    ویرایش توسط petter : 2019/08/02 در ساعت 14:25

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید petter از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط petter نمایش پست ها
    سلام به مدیران محترم و کاربران سایت

خطاب به roya123
    مرسی که بقیه رو با پشمک برابر فرض کردین ...یعنی مدیران لطف کنن مشکل سایت رو خیلی سریع حل کنند فقط بخاطر شما که نیاز به پستهای آیدی abad عزیز دارید!!!؟!!!

اصلا بقیه مهم نیستن ها ...اینکه بدلیل این مشکل خیلی ها نمیتونن پست بذارن اشکالی نداره؟؟! فقط مهم شمایید که سوالاتتون رو بپرسید و برای جوابش نیاز به آیدی هایی چون اروم بورس و نوام چامسکی و آباد و ... دارید؟!!
    درود بر روان و زبان شما ...

کمی در ادبیاتی که در برخورد با بقیه استفاده میکنیم حساس باشیم بد نیست ...

قدردان زحمات مدیران سایت هستیم...
    من عذز میخوام. منظوری نداشتم یا اونجوری که شما فک می کنید نبوده. موردی که من مطرح کردم یه جز از کل بوده. اینکه گفتم من مشکلی ندارم یعنی منظورم این بود که من در وارد شدن به سایت مشکلی ندارم و اینکه گفتم به نظرات آقای آباد نیاز دارم چون می دونستم که ایشون به علت مشکلی که توی سایت به وجود اومده نمی تونن وارد سایت بشن. و نه تنها من که خیلی از کاربران سایت به نظرات ایشون نیاز دارن. به هر حال اگه نوع ادبیات من به شما یا هر کس دیگه ای برخورده من عذرخواهی می کنم.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 136 بار در 20 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Aiming نمایش پست ها
    سلام و عرض احترام خدمت دوستان محترم

در رابطه با مشکل بوجود آمده با مدیران و جناب جمالی طرح موضوع کردیم و ظاهرا مشکلی در سایت بابت حمله سایبری بوجود آمده بود که تعداد انبوهی کاربر فیک ثبت نام و ورود به سایت کرده بودند که به این علت ورود به سایت برای کاربران با مشکلاتی مواجه شده بود.

در حال حاضر کاربران فیک را حذف اکانت کرده و برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، ثبت نام در سایت را متوقف کردیم و جناب جمالی در حال پیگیری و رفع مشکل هستند.

ممنون از همکاری شما
    باسلام به مدیران محترم. از درست کردن ورود به سایت چه خبر؟ خیلی از دوستان هنوز مشکل دارند. من هم مشکل دارم و الان از طریق کامپیوترم نمیتونم به یوزرم لاگین کنم و فقط از طریق موبایل آن هم قبلاً لاگین کردم و چون خروج نزدم از یوزر میتونم داخل صفحه خودم برم اگر از طریق موبایل هم یکبار از حساب کاربری خارج بشم دیگه نمیتونم لاگین کنم. جهت اطلاع وقتی میخواهم لاگین کنم پس از وارد کردن یوزر و پسورد با پیام this site can not be reached مواجه میشم. لطفا سریعتر مشکل را حل کنید. خیلی از کاربران فعال اگر مشکل حل نشود مجبور به مهاجرت به فروم‌های دیگر خواهند شد. باتشکر.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید masoud_bo از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا جمالي نمایش پست ها
    سلام و عرض احترام
    ضمن عرض پوزش از کاربران عزیز بورسی به استحضار میرسانیم با توجه به مشکلات اخیر سایت بورسی در اثر حمله و ایجاد اخلال از سوی گروهی ناشناس، درصدد رفع مشکل هستیم.
    هرچند با حذف نام های کاربری فیک و سخت کردن روند ثبت نام و نصب فایروال اقدامات بخشی از مشکلات ایجاد شده رفع شده است اما هنوز موفق به رفع مشکل لاگین کردن نشده ایم.
    با این حال و تا چاره اندیشی برای این مشکل ، نیاز به چند بار تلاش برای ورود است و توصیه میشود با تیک زدن باکس «ذخیره» در زمان لاگین کردنن، در سایت باقی بمانید.
    به محض رفع مشکل اطلاع رسانی خواهد شد.
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا جمالی نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز سایت بورسی

بعد از چند روز کلنجار رفتن با مشکل نامشخصی که مانع لاگین کردن در سایت میشد مجبور شدیم مثل یک سایت جدید سایت رو بالا بیاریم و طبیعیه که پلاگین ها و تنظیمات بسیاری هم به حالت پیش فرض برگشت.

در نهایت بعد از اینکه مشکل رو با کلیه تغییرات لازم تو سایت بورسی پیدا نکردیم به سراغ هاست ایرانیمون (مبین نت) رفتیم که بعد از کلی تیکت زدن و اختلاط بدون اینکه توضیح واضحی ارایه بدند تغییراتی که بدون هماهنگی و احتمالا برای محدود کردن دسترسی ما (یا اعمال دسترسی های بیشتر خودشون) داشتند رو به حالت قبل برگردوند تا سایت بعد از حدود دو هفته بالاخره بدون مشکل در دسترس قرار بگیره!

این هم از مزایای هاست وطنی که تو سه چهار سال اخیری که سایت رو بهش منتقل کردیم بدون هماهنگی سایت رو میبنده، مطلب حذف میکنه، لینک فیلتر میکنه و یا مثل این مورد اخیر با تغییراتی نامعلوم برامون مشکل ایجاد میکنه....

امیدوارم دیگه شاهد چنین مواردی نباشیم و با یاری هم بتونیم محیطی رو که برای ساختنش با اعضای عزیز خانواده بورسی زحمت کشیدیم بدون مشکل حفظ کنیم.

با توجه به تغییرات اخیر بعضی از تنظیمات که به حالت پیش فرض نرم افزار تغییر پیدا کرده به زودی تنظیم خواهد شد.

با تشکر

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,132 بار در 569 ارسال

سلام و خسته نباشید خدمت عزیزانی که

زحمت کشیدند و مشکل را برطرف کردند

باتشکر

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید محمدیان50 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi1400 نمایش پست ها
    یک درصد هم احتمال بدهید که مدیر سایت مثل غالب افراد جامعه به کسب و کاری مشغول باشد که توان سرکشی هر روزه را ندارد.
    چرا در هر واقعه ای به دنبال یک مقصر میگردیم؟
    سهم خود را از وقوع این اشکالات چقدر میدانیم؟
    میزان صبر و تحمل ما چه میزان است؟
    مگر نه این است که کاربران این سایت غالبا تحصیل کرده و با سنین بالای 25 سال هستند؟
    چرا باید همواره و تا آخر عمر یک مبصر بالای سرمان باشد. تا خطایمان را جلوگیری یا تصحیح کند؟

مقداری هم به این فکر کنید که مدیر این سایت محیطی فراهم کرده که بعضی افراد تازه کار بورس بیایند و از این بستر بهره برده و به دانش خود میافزایند.
    تعدادی بیایند و تجارب گرانبهای خود را در اختیار دیگران قرار دهند.
    بعضی بیایند از جزئیات پنهان بعضی سهام برای سایرین بگویند.
    اینها مگر چیز کمی است که به راحتی و در میان یک دعوا فراموش میکنید و صرفا میگویید مدیر سایت مقصر است.

بنده و شما چه کردیم برای جامعه سهامداران؟

چرا فکر میکنید که شما فقط باید زندگی کنید و دیگران باید وقت خود را صرف شما کنند که حتی در بروز یک مشکل با هم صنف خود عاجز به ارائه راه حل و رفع مشکل هستید؟

چرا با اندک خطایی بر میاشوبیم و انتظار داریم زمین و زمان به حمایت ما بسیج شوند.
    پس صبر و تحمل بنده و شما کجاست؟
    فرمودید من و شما برای جامعه سهامداری چه کار کردیم؟
    شما رو نمیدونم ولی در 44 ساعت گذشته که من یه صفحه جدید باز کردم به 8 سوال کاربران به بضاعت اطلاعاتم کم و بیش جواب دادم.تاپیک های دیگه ای هم داشته ام که شاید حداقل به دویست سیصد سوال کاربران در تاپیک های اختصاصی و جدا جواب داده ام طوری بوده که دیگه گفتم کسی سوالی نکنه چون اونقدر وقتم رو گرفته بود که خودش تبدیل به یه کار وقت گیر شده بود.من نمیدونم شما برای استخراج اطلاعات از گزارشات یا نمودارهای یک شرکت چه قدر وقت میگذارید ولی برای هر کدوم حداقل نیم ساعت وقت بگذارید ببینید چقدر میشه؟
    اما سوال من از شما و اون آیدی های سبز رنگی که به آقای جمالی مشورت دادندکه به سجاد امکانات حذف پست یا باز و بستن تاپیک رو ندهید،شماها برای سایت چیکار کردید؟
    ایا شماها هم وقتتون رو برای کاربران گذاشتید یا فقط 5-6 تا تحلیلگر سایت اینکار رو باید بکنند.بالاخره باید یکی باشه به سوالات کاربران جواب بده.
    شما که ماشالله تعداد ستاره هاتون توی پروفایلتون جا نمیشه،این نشون میده که خیلی کاربلد هستید!!!چرا اطلاعاتتون رو در اختیار اونا نمیذارید؟
    شایدم این ستاره ها،ستاره های واقعی نباشند؟!یعنی هستند؟!
    یا شایدم وقت تون رو با لایک کردن پست های مخالف من پر میکنید؟!!!
    ویرایش توسط orumbourse : 2019/09/04 در ساعت 16:09
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)