صفحه 57 از 151 نخست ... 7475455565758596067107 ... آخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 1504

موضوع: شما بگویید... (ارتباط با مدیران)

عضو جدید Great.A آواتار ها
    تشکر شده 86 بار در 12 ارسال
    باسلام و احترام و عرض خسته نباشید خدمت مدیران محترم سایت بورسی
    علت بسته شدن تاپیک اداف چیست؟ باتشکر از پاسخ شما

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Great.A از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 830 بار در 188 ارسال
    سلام
    میخواستم علت بسته بودن گروه اداف را بدونم؟؟گروهی از بچه ها اومدن بدون هیچ چشم داشتی گروه اداف را تشکیل دادن .با توجه به این موضوع که افراد زیادی هستند که با استفاده از این تاپیک خرج خود وخانوادهشون را

تامین میکنند.لازم به ذکر است که بازده سهام های معرفی شده نشان دهنده عملکرد خوب گروه است و از مدیریت گروه خواهشمند است که نسبت به باز شدن تاپیک همکاری لازم را مرحمت بفرمایند.

با تشکر
    زندگی آتشگهی دیرینه پابرجاست,گر بیفروزیش شعله اش از هر کران پیداست ,گرنه خاموشست و خاموشی از خود ماست

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید blue_eb1982 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 278 بار در 67 ارسال
    با سلام خدمت ناظر فنی سایت لطفا علت بسته شدن تاپیک اداف را اعلام بفرمایید
    اگر اینجا دموکراسی حاکم است شما باید موضوعات یک موجود متکبر و متوقع را که جو سایت را بر هم زد حذف می نمودید و نه اینکه سایت را مسدود نمایید - در چند ماهی که ازسایت شما و تاپیک اداف بهره مند بودم جز احترام و ادب وصداقت شاهد نبودم خواهش می کنم برای برخورد با برخی عناصر بی شخصیت- برخورد حذفی با همه را در پیش نگیرید- در عین حال از زحمات شما متشکرم

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید farrokhi از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,881 بار در 1,201 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mgh نمایش پست ها
    سلام مدیریت سایت بورسی
    اقای علیرضا جمالی

من در تاپیک استراتژی، دقت، انتخاب... فتح قله ها (اداف) یک واقعیت و بیان کردم که چرا مدیران از دیشب تا امروز فعالیت نمیکنن و دیشب تا امروز صبح این پپیج بسته و قفل بود

ولی بعد دیدم پست منو حذف کردن ایا این توهین به مخاطب نیست؟؟؟؟؟

من خیلی محترمانه از مدیران سایت خواستم مسئله را بررسی نمایند ایا احترم گذاشتن باید جوابش با بی احترامی باشه؟؟؟

و الان هم منو بلاک کردن که ابتدا باید پستم برا تایید مدیریت بره و سپس نمایش داده شود !!!!!!!!!!!!!

ایا بررسی یک مسئله که ازتون خواستم واقعا نیاز به این همه توهین داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من از سایت شما توقع این برخورد را نداشتم ، الان عصر گفتگوی تمدن ها ست

کسی که خالصانه برای مردم ایران کار بکند باید حتما چوب لای چرخش گذاشته شود ؟؟؟؟؟ اگه در یک جامعه کوچک سایتی که فقط برای بورس فعالیت میکند اینجوری بخواهیم موجب ناراحتی همدیگر شویم و بی منطق برخورد کنیم پس باید فاتحه این مملکت خوانده شود.

با شناختی که از شما دارم که فرد تحصیل کرده این جامعه هستید باورم نمیشه که این کار شما باشه الان ما از اشخاصی مثل شما توقع دیگری داریم

از شما درخواست دارم که این مسئله را پیگیری نمایید تا باهم و در کنار هم به اهداف بزرگ خود برسیم
    بعضی از خوانندگان با استفاده از مطالب تاپیک، سود می کنن و سودشو به یه زخمی از زندگیشون می زنن ایا این هدف کوچکی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا ما نمیخواهیم یاد بگیریم که باید به هم نوع خود کمک کنیم در هرجا که کاری بتوانیم بکنیم ((فقط مسئله مادیات مدنظر من نیست)) چون مدیران اداف همچنین هدفی داشتند .
    امید وارم شما هم هدف بزرگ مانند کمک به هم نوع خود در هر شرایط را داشته باشید .

باز هم از شما میخواهم که این مسئله رو پیگیری نمایید بعد از خدا امید به شما دارم

با تشکر از شما
    سلام و عرض ادب

فروم بورسی هم مثل سایر سایتهای مشابه متعلق به کاربران و فعالینش هست و نه فرد خاصی.
    اما این محیط مجازی هم مثل خیلی از محیط های مجازی و همینطور دنیای واقعی با وجود برخی قانون شکنی ها و عدم رعایت حریم ها مواجه هست و نیاز به قانون و همینطور حضور مدیران و ناظرین داره.

اما... در مورد فرمایش شما در مورد آزادی بیان و ... باید بگم آیا شما میتونید یا اگه بتونید هر جایی هر حرفی رو خواهید زد؟
    آیا ترسی از برخورد و عکس العمل در مقابل رفتارهای خارج از عرف ندارید؟
    اگه اینطور باشه که هر کس هر جا که خواست مطلبی رو بدون سبک و سنگین کردن بگه که سنگ رو سنگ بند نمیشه...
    اجازه بدید بحث رو بیشتر باز نکنم و به همین بسنده کنم که فرمایش شما هیزم تو آتش ریختن بوده (اگه بنزین ریختن نبوده باشه) و مطمینا مطالب اینچنینی باید به سبک رایج بورسی تو اختلاط های خصوصی و یا تو این تاپیک درج بشه (البته در اینصورت هم ملزم به رعایت خطوط قرمز هستیم)

در ضمن دسترسی شما نه بخاطر مطلبتون که بخاطر اینکه با بیش از یک نام کاربری فعالیت میکنید محدود شده.

موفق باشید
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

8. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_eb1982 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم علت بسته بودن گروه اداف را بدونم؟؟گروهی از بچه ها اومدن بدون هیچ چشم داشتی گروه اداف را تشکیل دادن .با توجه به این موضوع که افراد زیادی هستند که با استفاده از این تاپیک خرج خود وخانوادهشون را

تامین میکنند.لازم به ذکر است که بازده سهام های معرفی شده نشان دهنده عملکرد خوب گروه است و از مدیریت گروه خواهشمند است که نسبت به باز شدن تاپیک همکاری لازم را مرحمت بفرمایند.

با تشکر
    سلام

دوست گرامی بعضا بخاطر کنترل و جلوگیری از به بیراهه رفتن تاپیکی ممکنه تاپیک بسته بشه.
    اما در جواب بخش بولد شده نوشته شما:

لازم بدونید عده ای هم هستند که نه تنها چشم داشت ندارند که حتی از وقت و دارایی شون برای ایجاد سایت بورسی و برپا نگه داشتنش هزینه میکنند و به یمن حضور کاربران و تحلیلگرانی اخلاق مدار و محترم محیطی که مطمینا تو سایت های مشابه بارز هست رو شکل دادند... اما چون هیچ یک از مدیران این سایت اهل جنجال و شلوغ بازی نیستند گویا از نظر دوستان دور میمونه...

و از آنجا که ایجاد کننده تاپیک اداف از دوستان صمیمی و نزدیک بنده هستند باید بگم که : یادمون باشه که کاربران فعال تاپیک اداف هم اولویتشون رشد و ارتقای سایت بورسی است و تاپیک رو جزیی از سایت میدونن که نباید کل رو فدای جز کرد.

امیدوارم با دقت بیشتر شما و سایر دوستان اجازه ندیم سایت به بیراهه بره.

با تشکر
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر یزدان نمایش پست ها
    سلام شرمنده اقای جمالی علت بسته شدن سایت گروه اداف چیه؟
    سلام و عرض ادب

امیدوارم تو دو پاسخ قبلی جواب شما رو هم داده باشم.

موفق باشید

11. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی ron آواتار ها
    تشکر شده 1,489 بار در 279 ارسال
    درد دلی برادرانه
    خدمت ناظرین و مدیریت محترم سایت بورسی عرض ادب و احترام ویژه دارم
    سروران بزرگوار به عقیده حقیر کنکاش و استمرار در یک مسئله در اکثر شرایط نتیجه خوبی نخواهد داشت
    اما چشم پوشی نیز می تواند یک نتیجه اسفناک را با خود به ارمغان بیاورد
    حقیر از کاربران مستمر سایت هستم و به نوعی از بودن در کنار این خانواده بزرگ بر خود می بالم
    بد نیست بر این نکته تاکید داشته باشم که شاید بتوانم ادعا داشته باشم نماینده ای از خانواده فرهنگی
    کشور هم هستم یعنی بسیاری از همکاران اجرایی دبیران بزرگوار و حتی دانش آموزان عزیزمان از طریق
    حقیر از امکانات روز افزون این سایت بهره می برند
    ضمن قدردانی از تمامی اساتید موجود در تاپیک های متعدد سایت نمی توانم منکر این موضوع شوم که
    استفاده از تاپیک اداف برای هم افزایی علمی و رصد بهتر بازار سرمایه نقش ویژه ای را ایجاد کرده است
    خوشبختانه اساتید این تاپیک صداقت خود را برای اکثریت غالب کاربران به اثبات رسانده اند هرچند که
    شخصا شاید با خیلی از این عزیزان اختلاف نظرهای بنیادی داشته باشم و یا رویکردهای آنها برایم مورد
    قبول نباشد اما مگر نه آن است که پویایی محیط های اجتماعی از درون همین تضادها زاده می شود
    حقیر اعتقاد دارم برخورد قهری با مسئله تاپیک ادادف به هیچ عنوان زیبنده هیچ یک از کاربران نبوده
    و سئوالات متعددی را در ذهن ایجاد می کند که با توجه به مجازی بودن محیط کنکاش و ریشه یابی آنها
    بسیار سخت و عملا نشدنی خواهد بود
    ایکاش به جای مسدود نمودن تاپیک با اتخاذ روشی مدبرانه تر و با گفتمانی سازنده به حل موضوع می پرداختید
    و ناخواسته سایر کاربران را در این موضوع وارد نمی کردید
    تورق صفحات اداف این موضوع را نشان می دهد که عزیزان همت مضاعفی را در نهادینه کردن یک فرهنگ سهامداری
    ایجاد کرده اندو باید قدر دان این موضوع بود
    اما یادمان باشد هیچ عملکردی نمی تواند عاری از خطا باشد چه بهتر که حتی در صورت بروز این خطاهای ناخواسته که
    حقیر معتقدم اصلا خطایی نبوده با بزرگ منشی و تعامل مسئله مدیریت شود نه آنکه موجب تشویش شود
    مدیران و ناظرین محترم و دوست داشتنی بورسی امید که زیاده گویی های بنده را از باب جسارت در نظر نگیرید و یقین بدانید
    که از صمیم قلب آرزوی بهبود و پیشرفت روزافزون را برای عزیزان دارم
    بی شک بهره گیری از بزرگان ارجمندی همچون یاسر شریعت مصطفی مصری پور محسن مهرورز جناب پور احمدی اشکبوس عزیز و....
    (خوشبختانه وجود انسانهای شریف و عزیز در اینجا بی نهایت است)
    در کنار مدیریت بی بدیل شما عزیزان موجب بهبود خواهد بود و مراتب امتنان کاربران خواهد شد
    نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش : پسرم یک بهار تابستان پاییز و زمستان را دیدی از این پس همه چیز جهان تکراری است جز مهربانی کردن

عضو فعال
    تشکر شده 980 بار در 224 ارسال
    جناب مدیریت سایت سلام

با خبر شدیم که دیشب تاپیک اداف به دلایل نامعلومی بلاک شده بوده و خیل عظیمی از کاربران این تاپیک پر بیننده که شاید به بدون اغراق (به گواهی امار افراد آنلاین)پرمخاطب ترین تاپیک سایت بورسی می باشد دچار سردرگمی و اضطراب از بسته شدن دایم تاپیک شده اند ...من واقعا نمی دانم که مراحل نطارت بر نوشته های دوستان از چه طریقی و در چه زمانهایی واقعا کنترل می شود و اصلا هم به اینکه علت بسته شدن اداف حتی به صورت محدود چه بوده کاری فعلا ندارم اما جناب جمالی قطعا وقتی زیر عکس مارلون براندو شما نام مدیر سایت را میبینم با خودم فکر میکنم ایشان حتما یک آشنایی کلی با دوستانی که به هر حال لیدر و یا به بیانی بهتر تحلیلگرهای مورد وثوق اکثریت یک تاپیک هستند آشنایی دارند و بلافاصله وقتی متوجه میشوم اکانت کاربری مانند جناب خودشکوفا که خیلی از ماها در همین تاپیک بورسی علاوه بر مسایل بورسی موارد فراوان دیگری در حوزه ادبیات. سینما. جامعه شناسی. و .... از همه مهمتر انسانیت یاد گرفته ایم مسدود شده است مقداری دچار پارادوکس میشوم ....

جناب جمالی
    بنده تا حال شاتس هم کلام شدن با شما را نداشته ام و بسیار خوشحالتر میشدم که در فضایی دیگر خدمتتان عرض میکردم به حق سایت بورسی در میان قاطبه فرومهای بورسی از وزن بیشتری برخوردار است ولی....
    این رویه که به راحتی آب خوردن استادانی که صحت گفتار و سابقه عملکردشان بر همگان و البته خود شما ثابت شده است کنار گداشته شوند احتمال کم شدن این وزن را در آینده بیشتر میکند و اطمینان کامل دارم که جنابعالی نیز در این مورد خاص با من هم نظر هستید...
    بیاییم کاری کنیم که محیط سایت بورسی مکانی شود برای تجمع امثال خود شکوفاها"اشکبوسها"پور احمدیها"سجاد اروم بورسها" وووو....
    ببخشید اگر که رشته کلامم احیانا گسیخته شد.... با شناختی که از تصمیمات مدیریت سایت بورسی در قبل داشته ام مطمئنم علت بلاک شدن جناب خودشکوفا هر چه که باشد به زودی پایان خواهد یافت و انشالله هر چه سریعتر ایشان را در جمع دوستان فرهیخته سایت ببینیم.
    از شما ممنونم.
    فعلا

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید فرید از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 50 بار در 9 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا جمالي نمایش پست ها
    سلام و عرض ادبفروم بورسی هم مثل سایر سایتهای مشابه متعلق به کاربران و فعالینش هست و نه فرد خاصی.اما این محیط مجازی هم مثل خیلی از محیط های مجازی و همینطور دنیای واقعی با وجود برخی قانون شکنی ها و عدم رعایت حریم ها مواجه هست و نیاز به قانون و همینطور حضور مدیران و ناظرین داره.اما... در مورد فرمایش شما در مورد آزادی بیان و ... باید بگم آیا شما میتونید یا اگه بتونید هر جایی هر حرفی رو خواهید زد؟ آیا ترسی از برخورد و عکس العمل در مقابل رفتارهای خارج از عرف ندارید؟اگه اینطور باشه که هر کس هر جا که خواست مطلبی رو بدون سبک و سنگین کردن بگه که سنگ رو سنگ بند نمیشه...اجازه بدید بحث رو بیشتر باز نکنم و به همین بسنده کنم که فرمایش شما هیزم تو آتش ریختن بوده (اگه بنزین ریختن نبوده باشه) و مطمینا مطالب اینچنینی باید به سبک رایج بورسی تو اختلاط های خصوصی و یا تو این تاپیک درج بشه (البته در اینصورت هم ملزم به رعایت خطوط قرمز هستیم)در ضمن دسترسی شما نه بخاطر مطلبتون که بخاطر اینکه با بیش از یک نام کاربری فعالیت میکنید محدود شده.موفق باشید
    با سلام پست اولی که من گذاشتم از مدیران خواستم به بررسی مسئله بپردازند و نه هیزمی در کار بود و نه اتشی اگر اتشی بر پا شده بود از طرف من نبوده ولی از توهینی که به من شد و پست من را حذف کردن از این برخورد واقعا متاسفم و این که میگویید من با بیش از یک نام کاربری فعالیت میکنم این طور نیست و شما که بر دسترسی همه ایتم ها نظارت دارین به تاریخ لاگین هم توجه کنید بد نیست ک بعد از ثبت نام کاربری دوم به هیچ عنوان از نام کاربری اول استفاده نکرده ام و اگر امکان حذف داشتم حذف میکردم به دلایل شخصی نخواستم از اون نام کاربری اول استفاده کنم اگر سایت شما امکان ویرایش پروفایل را داشت من همچین کاری نمیکردم چون به سادگی شما از روی ایپی یکسان تشخیص میدهید که چه کسی با چه نامی لاگین میکند اگر میخواستم با نام دیگر فعالیت کنم این را هم میدانستم که از یک سیستم نباید استفاده کنم و اینکه دسترسی من دقیقا بعد از پست گذاشتن محدود شد و شما اینگونه توجیح میکنید برایم جالب است !!!!!!!!!!! از اینکه به رفع مسئله پیش امده پرداختید از شما تشکر میکنم

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mgh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی askari0616 آواتار ها
    تشکر شده 954 بار در 119 ارسال
    با سلام
    درخواستی که فکر میکنم درخواست همه اعضای سایت باشه رو مطرح میکنم، امیدوارم با موافقت مدیران سایت، اجرایی شود...

مدیران سایت امکان اینو دارن که اعضایی که با چندین نام کاربری در سایت هستند رو شناسایی کنند
    لطفا لیست اعضایی که با چند نام کاربری در سایت مشغول فعالیت هستند رو درج کنید تا برای دیگر افراد، قابل شناسایی باشند تا اینگونه افراد نتوانند برای ایجاد جو هیجانی برای خرید یا فروش سهام اقدامی انجام بدهند.......
    و مهمتر از آن دست اینگونه افراد برای اعضا رو میشه و سایت با شفافیت بیشتری به راه ادامه میدهد

با تشکر از مدیریت سایت

18. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید askari0616 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)