صفحه 36 از 151 نخست ... 26333435363738394686136 ... آخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 1504

موضوع: شما بگویید... (ارتباط با مدیران)

کاربر ویژه بورسی کریم مهدوی آواتار ها
    تشکر شده 3,846 بار در 775 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سردارسپه نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    چرا عنوان کاربرا با هم فرق داره؟
    تو مرد باش و میاندیش از گرانی درد/همیشه درد به سروقت «مرد» می آید

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کریم مهدوی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    سلام
    خسته نباشید

سلام بر شما
    این عناوین بر اساس فعالیت در بازار و سایت تعیین شده که شامل تحلیلگر, تحلیلگر بازار, تکنیکالیست, تحلیلگر بنیادی و کاربر ویژه است...

البته یک عنوان دیگر به نام "ستاره دار" هم وجود دارد که به برندگان مسابقه سایت بورسی،اعطا می شود(برای اطلاعات بیشتر می تونید تاپیک های مسابقه هفتگی و ماهانه رو مطالعه فرمایید)
    to continue, please follow me on my page

4. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال حامد آواتار ها
    تشکر شده 3,648 بار در 1,160 ارسال
    سلام
    خسته نباشید
    عنوان منهم تايپ نميشه تهايت ارسال پيام ندارم
    باتشكرپيشاپيش
    زنجیر عادت سبک تر از آن است که حس شود،
    اما رفته رفته سنگین شود که پاره نتوان کرد،

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید حامد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    با سلام و عرض ادب

روند شکل گیری مسابقه بورسی بدین صورت بود که ابتدا تاپیکی ایجاد شد و قرار شد هر کس سهم مناسبی به نظرش میرسید در تاپیک فوق بررسی و تحلیل کند و هفته بعد روند سهم بررسی میشد به تدریج برای اینکه انگیزه برای مشارکت بیشتر شود پیشنهاد شد همین سهامها در قالب مسابقه انجام شود تا هم انگیزه برای معرفی سهم افزایش یابد و هم جذابیت بیشتری داشته باشد این بود که موضوع با مدیریت سایت مطرح و با موافقت صورت گرفته رسما تاپیک مسابقه بورسی آغاز به کار کرد البته به تدریج در طول برگزاری قوانین اصلاح و تدوین شد تا به مرحله کنونی رسید که پیشنهاد میکنم دوستان برای آشنایی بیشتر باروند مسابقه از صفحه اول مطالعه داشته باشند .
    از ابتدا نیز هدف اصلی مسابقه معرفی سهامهای برتر بود که بعدا افزایش دانش فاندامنتال و تکنیکال نیز در دستور کار قرار گرفت .
    بعداز برگزاری موفق مسابقه هفتگی به پیشنهاد تعدادی از دوستان مسابقه ماهانه را نیز شروع کردیم و بدین ترتیب سایت بورسی به عنوان اولین و تنها پایگاه مسابقات بورسی معرفی شد .
    بنده از ابتدا با روند مسابقات همراه بودم و از لحظه لحظه آن خاطره دارم و به همین دلیل جدائی از این مسابقات و جمع دوستان عزیز برایم بسیار دشوار است ولی بر خلاف میل باطنی همانگونه که چند روز پیش عرض کردم در شرایط کنونی ترجیح میدهم از مسئولیت مسابقات بورسی کناره گیری کنم البته خوشبختانه اکنون با تدوین قوانین و تقسیم وظایفی که صورت گرفته مسابقات به هیچ فردی وابسته نیست و با حضور همکاران کاربلدم مطمئن هستم نه تنها به روند این مسابقات خللی وارد نخواهد شد بلکه این دوستان با افکار و ایده های جدید و با انرژی بیشتری مسابقات را با قدرت بیشتر ادامه خواهند داد .
    جا دارد از تمام دوستان عزیزی که در این مدت با بنده همکاری داشته اند تشکر داشته باشم از دوستان عزیزم جناب وحید 20 و جناب سید یاسر شریعت و همچنین جناب محسن ادیبی و جناب بابک 52 و جناب ناشناس که به بنده افتخار همکاری دادند کمال تشکر را دارم و برای این دوستان در ادامه مسیر مسابقات آرزوی موفقیت دارم .
    همچنین از جناب بهنام و جناب مجید 20 نیز که چند هفته اخیر اعلام نتایج را برعهده داشتند تشکر میکنم .
    همچنین در این مدت مدیریت محترم سایت به ویژه شخص جناب جمالی کاملا حامی و پشتیبان تیم مسابقات بودند و بدون شک موفقیت مسابقات در سایه حمایتهای ایشان صورت گرفته است که جا دارد بابت آن تشکر ویژه ای داشته باشم .
    همچنین تک تک شرکت کنندگان این مسابقات نیز نقش پررنگی برعهده داشتند و حضور پررنگ شما دوستان اصل و اساس این مسابقات بوده و خواهد بود بنابراین ضمن تشکر از شما دوستان عزیز که در این مدت بنده را تحمل کردید در این جا چنانچه به دلیل انجام وظیفه ای که برعهده داشتم کدورتی برای هر یک از عزیزان حاصل شده است عذرخواهی میکنم . با تشکر و احترام حسن برادران
    ویرایش توسط baradaran : 2012/05/27 در ساعت 00:50
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    با سلام و عرض ادب

ظاهرا" سایت با مشکل مواجه شده

به هنگام ورود در قسمتهایی از سایت پیام زیر مشاهده می شود

خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به برطرف نمودن عیب اقدام فرمایند

با تقدیم احترام

Database error
    The database has encountered a problem.

Please try the following:
    • Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
    • Open the www.boursy.com home page, then try to open another page.
    • Click the Back button to try another link.
    The www.boursy.com forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.
    We apologise for any inconvenience.

الان که از مرورگر FIREFOX استفاده کردم مشکل حل شد

یه سوال داشتم و آن اینکه تا همین چند ساعت پیش که از مرورگر Google Chrome استفاده می کردم هیچ مشکلی نبود

چرا باید مرورگرمان را عوض نماییم ؟

ضمن آنکه مرورگر firefox اسامی افراد را به رنگهای متفاوت نشان نمی دهد!!!

با احترام
    ویرایش توسط بابک 52 : 2012/05/27 در ساعت 21:15
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابي چارلتون آواتار ها
    تشکر شده 5,665 بار در 986 ارسال
    با سلام
    فکر کنم مشکلي پيش اومده ، فايرفاکس امروز براي من سايت رو باز نمي کرد ، ولي گوگل کروم باز کرد همين الان

البته آدرس سايت رو بدم باز نمي کنه ، ولي با اين آدرس باز مي کنه
    http://forums.boursy.com/forumdispla...B1%D8%B3%D9%8A

با تشکر

خطاي Database error رو ميده

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابي چارلتون از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی ژولیده آواتار ها
    تشکر شده 367 بار در 63 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابي چارلتون نمایش پست ها
    با سلام
    فکر کنم مشکلي پيش اومده ، فايرفاکس امروز براي من سايت رو باز نمي کرد ، ولي گوگل کروم باز کرد همين الان

البته آدرس سايت رو بدم باز نمي کنه ، ولي با اين آدرس باز مي کنه
    http://forums.boursy.com/forumdispla...B1%D8%B3%D9%8A

با تشکر

خطاي Database error رو ميده
    بابی جان کش فایرفاکس رو با طی کردن مسیر زیر پاک کن، احتمالا مشکل حل بشه.

Option > Advanced > Network > Cached Web Content > Clear Now

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ژولیده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابي چارلتون آواتار ها
    تشکر شده 5,665 بار در 986 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ژولیده نمایش پست ها
    بابی جان کش فایرفاکس رو با طی کردن مسیر زیر پاک کن، احتمالا مشکل حل بشه.

Option > Advanced > Network > Cached Web Content > Clear Now
    ممنون ژوليده عزيز
    درست نشد ، موندم والا - آخه ديدم توي تالار هاي همسايه کسي شاکي نبود و يا نمي گفت که بورسي قطع هست يه ping از سرور گرفتم ديدم reply داد ، بعد کار داشتم ديگه پيگير نشدم
    ديدم از آقاي مسلم توي تالارها در مورد بکام گذاشتن ، گفتم بيام با مروگر کروم امتحان کنم ، که ديدم باز شد
    البته عکس هاي مسابقه رو هم نمي تونم ببينم ، اين خطا رو ميده
    The server can not find the requested page:

/uploads/f48c9d8722548e56d5c6e6908a4f1192.jpg (port 80)

البته با توجه به Exploit هايي که ديدم در اينترنت ، اگه ورژن vBulletin Version 4.1.12 آپديت بشه بد نيست (حرف و حديثي پيش نمياد)

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابي چارلتون از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی ژولیده آواتار ها
    تشکر شده 367 بار در 63 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابي چارلتون نمایش پست ها
    ممنون ژوليده عزيز
    درست نشد ، موندم والا - آخه ديدم توي تالار هاي همسايه کسي شاکي نبود و يا نمي گفت که بورسي قطع هست يه ping از سرور گرفتم ديدم reply داد ، بعد کار داشتم ديگه پيگير نشدم
    ديدم از آقاي مسلم توي تالارها در مورد بکام گذاشتن ، گفتم بيام با مروگر کروم امتحان کنم ، که ديدم باز شد
    البته عکس هاي مسابقه رو هم نمي تونم ببينم ، اين خطا رو ميده
    The server can not find the requested page:

/uploads/f48c9d8722548e56d5c6e6908a4f1192.jpg (port 80)

البته با توجه به Exploit هايي که ديدم در اينترنت ، اگه ورژن vBulletin Version 4.1.12 آپديت بشه بد نيست (حرف و حديثي پيش نمياد)
    من اینترنتم شاتل هست، یک هفته ای میشه بعضی روزها بعضی سایتها رو درست باز نمیکنه. جالبیش اینجاست که با استفاده از فی&لترشکن مشکم حل میشه.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ژولیده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    نقل قولی از تاپیک * چو میبینی که نابینا و چاه است *

نقل قول نوشته اصلی توسط مجيد 20 نمایش پست ها
    با عرض سلام

جناب m..z

با وجود شما و چند تن دیگر که بعنوان مدیر در آن فروم هستید خوشبختانه به هیچ وجه علاقمند به خواندن مطالب آنجا نیستم اما دوستانی هستند که نه در آنجا بلکه تمامی سایتها تاپیکها و کامنتها را رصد می کنند و اطلاعات لازم را می رسانند خبر ماجرای شما را وقتی خواندم بی شباهت به قصه حسین کرد ندیدم ولی چون در قسمتی بنده را مورد خطاب قرار دادید بر خود لازم دانستم که برسم ادب و روزگار گذشته که در اتاق ایران تحلیل داشتیم پاسخگو باشم .

چه روزهایی بود، مجید اگر مجیزگوی برخی افراد میشد بهش میگفتن مجید 20 اما اگر حرف حق میزد میشد مجیدبن ذی الجوشن ولی همواره ترجیح میدهم که حقگو باشم ولو مجید صفر که هیچ ادعایی برخود ندارم. ظاهرا نسبت به جنسیت بنده هم مشکوک بودید که بعرضتان میرسانم حضوری در خدمت شما هستم همینطورخوشحالم از اینکه کم کم یاد گرفتید تا از کسی نام نبرید به هرحال بشر قابل ترقیست.

نفرت در مطالب مغرضانه شما موج میزد که خب با وجود اطلاعاتی که ناظر محترم در اختیار همگان قرار دادند بسیار طبیعی میدانم چرا که همچو کبک سر در زیر برف دارید و خوشحالم که عده کثیری با مطالعه چند نمونه از شاهکارهای شما و دوستانتان پی به ماهیت پشت پرده چهره های مظلوم نما بردند که میتواند در آینده سوژه جالبی نیز برای خبرگزاریها باشد.

راستی بهتر نبود بجای باز کردن چندین تاپیک و فرافکنی حداقل حقیقت را می پذیرفتید و به اشتباه خود اقرار میکردید تا به شعور مخاطبان توهین نمیشد؟ واقعا چرا عذرخواهی برای ما اینقدر مشکل است؟ شاید هنوز در دیار ما این عنصر ناشناخته است. پذیرش اشتباه شجاعت بالایی را می طلبد که متاسفانه نوع شما ازاین خصیصه بی بهره اید.

از جناب مهندس جمالی و دکتر عمادی گفتید که بی ادبانه جناب آقای جمالی را جمالی خطاب کردید و مسلما از بیسوادی شماست که بقول همکار گرامیتان بیسوادی توهین نیست. علی ایحال این دو بزرگوار زمانی دوست بودند و یقینا مسائلی در بین است که شاید فعلا بنا بر مصلحت سکوت نمودند و دخالت شما در این حوزه بی معناست اما لازمست بدانید که جناب دکتر عمادی اولین نفری بودند که در سایت بورسی جناب مهندس جمالی را از ایجاد باند خلافکاریهای شما و اعضایتان مطلع ساختند و

امیدوارم که از وجود وی برای پوشش اعمال مجرمانه خود استفاده نفرمایید و
    چنانچه خیلی برای ایشان ارزش قایل هستید مسلما پست مدیریت در آن فروم حداقل کاریست که میتواند حسن نیت شما را نسبت به گفته هایتان ثابت نماید و مطمئن هستم که صلاحیت ایشان بمراتب بالاتر از جنابعالی و چند نفر دیگر است.

نکات بسیار جالبی بقول خودتان از کاربرانی گفتید که بدلیل عدم تمکین از قوانین سایت بورسی اخراج شدند و باز هم بعنوان مدیر یک فروم قطعا باید بدانید که این نیز یک دخالت بیجا در اموری است که ارتباطی با شما پیدا نمی کند، البته به شما حق میدهم چون بتازگی مدیر شدید و باید تجربیات زیادی را کسب نمایید.

اینها را همه گفتید اما نگفتید از خودتان، سرشاخه ها، چیدن صفوف کاذب در نمادهای کم حجم، جمع آوری سرمایه های کوچک اعضا و تمرکز برشرکتهای نسبتا کوچک، تبلیغات هماهنگ سرگروهها در تمامی انجمنها جهت معطوف ساختن افکار به سهم هدف، ایجاد مباحث صوری و بالا آوردن سریع یک تاپیک، عضو گیری و ایجاد زیر انجمنهای مخفی برای رهبری سرشاخه ها، اعلام همزمان به حدود 400 نفر از اعضای باند برای خرید و در نتیجه بالا رفتن کاذب قیمت، اعلام غیر واقعی تارگت بالاتر از مقاومت سهم جهت اغوای دیگران که در زمان فروش سرشاخه ها عرضه ها بالا نرود و مشکلی در حجم عرضه گروه پدید نیاید و نهایتا ایجاد و تشکیل یک شبکه سازمان یافته برای کسب سود نامشروع، که البته هیچکدام از موارد یاد شده از منظر شما و دوستانتان مصداق سفته بازی نیست بلکه روش صحیح معامله میباشد و بقول مدیر ارشد این شبکه بنده هنوز معنای سفته بازی را درک نکردم و خوشا به حال وجدانهای بیدار که معنای سفته بازی را فهمیدند.

بازی با الفاظ و کلمات بسیار آسان است ولی اشخاصیکه در بورس فعالیت دارند انسانهای باهوشی هستند ( بلا نسبت چند نفر ) و حقایق را خیلی خوب تشخیص میدهند که شما و امثالهم اگر ارزنی انصاف داشتید حداقل برای مدتی روزه سکوت می گرفتید.

آری جناب m..z در معاملات، کسب سود بسیار شیرین است اما زمانی حلاوت این شیرینی پایدار میماند که عنصر برکت هم در آن آمیخته باشد و متاسفانه کسانی هستند که تیلیت نانشان را درکاسه خون دوستانشان میخورند و نقاب مظلومیت نیز بر چهره می زنند.

یــــــــــــا حـــــــــــــق

http://forums.boursy.com/showthread....3%D8%AA/page19

http://forums.boursy.com/showthread....9%84-%29/page9

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)