صفحه 13 از 151 نخست ... 3101112131415162363113 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 1504

موضوع: شما بگویید... (ارتباط با مدیران)

ادمین سایت
    تشکر شده 2,068 بار در 182 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط nik نمایش پست ها
    باسلام وخسته نباشید چطورمیتوانم دراطاق گفتگو فعال (پرسش وپاسخ) نمایم
    سلام
    با همين روشي كه اينجا مطلبتون رو نوشتيد ميتونيد تو بخش گفتگوي بورسي هم مطلب بنويسيد، اما با توجه به محدوديت ايجاد تاپيك در بخش گفتگوي بورسي اگر قصد ايجاد تاپيك جديد داريد همونطور كه تو پيام خوش آمدگويي راهنمايي شديد، بايد با مراجعه به انجمن "ايجاد تاپيك جديد" در اين لينك اقدام كنيد كه در صورت تاييد شدن توسط مديران سايت به بخش مربوط انتقال خواهد يافت.
    ممنون و موفق باشيد

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Admin از ایشان تشکر کرده است:

کاربر ویژه بورسی ناشناس آواتار ها
    تشکر شده 2,356 بار در 793 ارسال
    مدیریت محترم فروم بورسی
    با سلام و احترام
    گمان می کنم فلسفه شکل گیری فضاهایی مانند فروم در دسترس قرار دادن اطلاعات و تبادل نظر طیفهای گوناگونی از افراد است که هر یک به نوعی در بازار سهام ایران فعالیت می کنند و این امر قطعاً بایست به تمرکززدایی اطلاعات و تحلیل بیانجامد. مدیریت شایسته این فروم از زمان شکل گیری صورتی متفاوت و صمیمانه به آن بخشیده است و حضور موثر در بزنگاه ها باعث شده این فروم در مسیر صحیح طی طریق نماید.
    مدتی است که چند تن از دوستان مجرب و آگاه که قطعاً مورد احترام همه ما قرار دارند خواسته یا ناخواسته در جهتی گام برمیدارند که به زعم من فلسفه شکل گیری این فضا را زیر سوال میبرد. به طور واضحتر این فضا با ادامه روند کنونی به سمت نوعی تمرکز پیش خواهد رفت و این فردمحوری یا گروه محوری این فروم را که قطعاً مهمتر از تمامی اعضای آن است در ادامه با مشکل مواجه خواهد کرد. امیدوارم این نوشته قادر باشد آنچه منظور نظر اینجانب بوده است را بازتاب داده و سوء تفاهمی ایجاد ننموده باشد.
    هیچ کاری برای انسان سخت تر از فکر کردن نیست. منتسب به آلبرت اینشتین

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده اند:

ادمین سایت
    تشکر شده 2,068 بار در 182 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناشناس نمایش پست ها
    مدیریت محترم فروم بورسی
    با سلام و احترام
    گمان می کنم فلسفه شکل گیری فضاهایی مانند فروم در دسترس قرار دادن اطلاعات و تبادل نظر طیفهای گوناگونی از افراد است که هر یک به نوعی در بازار سهام ایران فعالیت می کنند و این امر قطعاً بایست به تمرکززدایی اطلاعات و تحلیل بیانجامد. مدیریت شایسته این فروم از زمان شکل گیری صورتی متفاوت و صمیمانه به آن بخشیده است و حضور موثر در بزنگاه ها باعث شده این فروم در مسیر صحیح طی طریق نماید.
    مدتی است که چند تن از دوستان مجرب و آگاه که قطعاً مورد احترام همه ما قرار دارند خواسته یا ناخواسته در جهتی گام برمیدارند که به زعم من فلسفه شکل گیری این فضا را زیر سوال میبرد. به طور واضحتر این فضا با ادامه روند کنونی به سمت نوعی تمرکز پیش خواهد رفت و این فردمحوری یا گروه محوری این فروم را که قطعاً مهمتر از تمامی اعضای آن است در ادامه با مشکل مواجه خواهد کرد. امیدوارم این نوشته قادر باشد آنچه منظور نظر اینجانب بوده است را بازتاب داده و سوء تفاهمی ایجاد ننموده باشد.
    سلام و عرض ادب
    دوست عزیزم جناب ناشناس, ضمن تشکر از محبتی که به سایت خودتون دارید باید بگم کاملا با شما موافق هستم و مخالف فرد محوری در انجمن های اینچنینی ...
    اما متاسفانه بعضی وقت ها عملکرد کاربران باعث میشه یک جریان کوچک تبدیل به سیلاب بشه...
    و از روزی هراسانم که بازار منفی بشه و بازنوسان های ناخواسته سرمایه افراد باعث استرس و عصبانیت هایی بشه که در نوشته هاشون بروز پیدا کنه...
    به سهم خودمون سعی میکنیم با یاری شما و نظرات سایر دوستان از پیش رفتن فروم در مسیری اشتباه جلوگیری کنیم و بی صبرانه مشتاق شنیدن نظرات شما و دوستان (ترجیحا در پیام خصوصی) هستیم.

موفق باشید

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Admin از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Admin نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    دوست عزیزم جناب ناشناس, ضمن تشکر از محبتی که به سایت خودتون دارید باید بگم کاملا با شما موافق هستم و مخالف فرد محوری در انجمن های اینچنینی ...
    اما متاسفانه بعضی وقت ها عملکرد کاربران باعث میشه یک جریان کوچک تبدیل به سیلاب بشه...
    و از روزی هراسانم که بازار منفی بشه و بازنوسان های ناخواسته سرمایه افراد باعث استرس و عصبانیت هایی بشه که در نوشته هاشون بروز پیدا کنه...
    به سهم خودمون سعی میکنیم با یاری شما و نظرات سایر دوستان از پیش رفتن فروم در مسیری اشتباه جلوگیری کنیم و بی صبرانه مشتاق شنیدن نظرات شما و دوستان (ترجیحا در پیام خصوصی) هستیم.

موفق باشید
    بعضاً در مرور این سایت به مواردی خوبی بر میخورم به عنوان مثال دوست مجربی که مخاطبان فراوانی دارد در یک تاپیک مشخص به بیان تحلیل ها و پاسخ به سوالات می پردازد لذا پیشنهاد من این است زیر گروهی تحت عنوان فرضا "ارتباط با سهامداران مجرب" ایجاد شود و افرادی که شناخته شده و مورد وثوق مدیران و اعضای این سایت هستند در تاپیک مخصوص به خود پاسخگوی سوالات مخاطبانشان باشند.
    مورد دیگر آنکه تشتت و تکرار موضوعات مشابه در چندین تاپیک، خواننده را دچار سردرگمی می کند لذا برای هر موضوع خاص یک تاپیک کفایت می کند و این موردی است که اخیراً به گونه ای هیجانزده در سایت رشد کرده و توسط مدیران محترم نادیده گرفته شده است.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال
    با سلام جناب admin نام کاربری منو به *شاهین* تغییر میدید ممنون از سایت و امکانات عالی

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید شاهین محلوجی از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 625 بار در 209 ارسال
    با سلام
    و خسته نباشید
    آیا امکان داره که تاریخ نشان داده شده در پستها را فارسی کرد....این تطبیق دادن
    تاریخ ها ( میلادی به فارسی) دردسر ساز است
    اگر امکان داره ممنون میشم راهنمایی کنید .

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید 20reza از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    با سلام خدمت مدیریت محترم
    می خواستم بپرسم چرا تاپیک تحلیلی بابک پناهی و محسن نظری توی لیست تاپیکهای بورسی نیست ؟

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

با درود
    یکی از مواردی که بازار سرمایه را جذاب می کند اختلاف نظر صاحبنظران، تحلیلگران و به طور کلی فعالان بازار است. یکی از کانال های تلویزیونی آمریکا(گمان کنمcbs) برنامه ای هفتگی دارد که دو صاحبنظر بازار سرمایه با دیدگاه های متضاد را دعوت و مسئله ای چالشی را به بحث می گذارد. از دل این بحث یا مناظره بیننده فکور آنچه را که باید، می آموزد. این برنامه مورد علاقه و توجه مردم است و تماشاگران فراوانی دارد.
    آنطور که بنظر می رسد در این سایت دو جناح شکل گرفته است. در هر دو جناح افراد بسیار مسلط و خبره به بازار حضور دارند که نظراتشان برای سایر اعضا و خوانندگان راهگشا و ارزشمند است و این نقطه قوت این سایت است. از طرف دیگر رقابت محسوسی برای جلب تمرکز خوانندگان بین این دو گروه وجود دارد که این در مواردی به جدل می انجامد که جز دلخوری و دلسردی برای همه نتیجه ای نخواهد داشت.
    گمان می کنم فضای ایجاد شده نه تنها تهدید محسوب نمی شود بلکه فرصتی برای سایت و اعضا و خوانندگان آن است که تضارب آرا دو طیف را به نظاره بنشینند و آنچه را که باید از بحث برداشت کنند. لذا پیشنهاد می کنم تاپیک جدیدی تحت عنوان مناظره ایجاد شود و با صلاحدید مدیران و اعضای سایت هر روز یا هر هفته یک سهم(یا موضوع) چالشی و بحث انگیز که دو گروه بر سر آن اختلاف نظر دارند تعیین و از هر گروه یک نماینده انتخاب شود. بحث تحت نظارت مدیران سایت پیش برود و سایر اعضا و خوانندگان سایت صرفاً ناظر بوده و اجازه ورود به بحث را نداشته باشند.
    با سپاس

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناشناس نمایش پست ها
    با درود
    یکی از مواردی که بازار سرمایه را جذاب می کند اختلاف نظر صاحبنظران، تحلیلگران و به طور کلی فعالان بازار است. یکی از کانال های تلویزیونی آمریکا(گمان کنمcbs) برنامه ای هفتگی دارد که دو صاحبنظر بازار سرمایه با دیدگاه های متضاد را دعوت و مسئله ای چالشی را به بحث می گذارد. از دل این بحث یا مناظره بیننده فکور آنچه را که باید، می آموزد. این برنامه مورد علاقه و توجه مردم است و تماشاگران فراوانی دارد.
    آنطور که بنظر می رسد در این سایت دو جناح شکل گرفته است. در هر دو جناح افراد بسیار مسلط و خبره به بازار حضور دارند که نظراتشان برای سایر اعضا و خوانندگان راهگشا و ارزشمند است و این نقطه قوت این سایت است. از طرف دیگر رقابت محسوسی برای جلب تمرکز خوانندگان بین این دو گروه وجود دارد که این در مواردی به جدل می انجامد که جز دلخوری و دلسردی برای همه نتیجه ای نخواهد داشت.
    گمان می کنم فضای ایجاد شده نه تنها تهدید محسوب نمی شود بلکه فرصتی برای سایت و اعضا و خوانندگان آن است که تضارب آرا دو طیف را به نظاره بنشینند و آنچه را که باید از بحث برداشت کنند. لذا پیشنهاد می کنم تاپیک جدیدی تحت عنوان مناظره ایجاد شود و با صلاحدید مدیران و اعضای سایت هر روز یا هر هفته یک سهم(یا موضوع) چالشی و بحث انگیز که دو گروه بر سر آن اختلاف نظر دارند تعیین و از هر گروه یک نماینده انتخاب شود. بحث تحت نظارت مدیران سایت پیش برود و سایر اعضا و خوانندگان سایت صرفاً ناظر بوده و اجازه ورود به بحث را نداشته باشند.
    با سپاس
    كاملا مخالفم نه اين سايت جناح بندي شده است نه اينكه كسي سعي در جذب ارا يا عقيده دارد براي مثال خوشبختانه خود بنده فاندامنتاليستم نظراتم در اكثر مواقع با دوستان فاندامنتاليست اين سايت كاملا تطابق دارد و شايد در برخي مواد اخلاف نظري باشد و كه كاملا طبيعي است
    اين را بگويم البته با تشكر از مدير سايت كه اين محيط را براي همه عزيزان فراهم كرده است نه بورسي به كسي حقوق و پول ميدهد براي فعاليت نه چيزي هر كسي هم اينجا مينويسد بنا بر اعتقادات شخصي خود ميباشد و فكر نميكنم در اين اعتقادات شخصي بحث جذب كردن بيشتر مخاطب و يا منم منم كردن وجود داشته باشد اگر كمي دقت كنيم هدف تمامي عزيزاني كه در سايت زحمت ميكشند مشترك است ان هم منفعت همه دوستان ميباشد حال روشها فقط متفاوت ميباشد
    درباره سهامي هم كه اختلاف نظري باشد با بحث هاي سازنده مطرح ميشود بحث هايي كه فكر ميكنم تا به حال در هيچ فرومي شاهدش نبوديم
    من به نوبه خودم دست بوس تمامي دوستاني هستم كه سهمي را با تحليل معرفي ميكنند حتي اگر ان تحليل درست از اب درنيايد و به هدفش نرسد چون اعتقاد دارم هيچكدام از ما پيغمبرزاده نيستيم كه تمامي حرفها و تحليلهايمان درست در بيايد كه اگر چنين شود ان روز سنگ روي سنگ بند نخواهد شد
    هر عزيزي بيايد دو خط تحليل بزند سهم معرفي كند به خدا اگه كسي بگه بالاي چشمش ابروست خود ما هم حمايتش ميكنيم ولي تحليل با تبليغ فرقش زمين است تا اسمان هفتم خدا....
    شاد و سلامت باشيد
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

18. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    ارای صحیح همیشه از تقابل منتقدان و موافقان بر میاید
    من از خودم مثال میزنم
    شاید گاهی در جایی اشتباه کنم که بسیار پیش امده
    حالا اگر همه به به و چه چه کنند که نه من به دنبال رفع اشتباه میروم و نه فرصت ان میسر میشود
    من همیشه از منتقد استقبال کردم اما منتقد باید بحث علمی کند
    کسی که میگوید جناب باربد فلان صنعت اینگونه...
    باید در توانایی خود ببیند که دو خط تحلیل بزند تا دیگری را نقد کند
    من همیشه گفتم برای هر انتقاد سازنده ای اماده ام
    اما انتقاد تا به چالش کشیدن افراد فرق دارد
    ببخشید من اسم میاورم
    ولی خود من با جناب نظری مگر کم بحث علمی کردیم
    مگر دلخوری پیش امد
    مگر جسارتی شد
    نه به خدا
    گفتیم و شنیدیم با منطق با استدلال با علم
    همه هم استفاده بردند
    اما گاها دوستی از راه میرسد و سوالی میپرسد و توهین میکند و
    علی از تو مدد
    حالا نه میاد جوابشو بگیره
    نه سوال کسی را که به چالش کشیده جواب میدهد
    این میگذرد تا هفته بعد همین اش و همین کاسه
    منم با صحبت دوستان موافقم
    اینجا کسی دنبال اعتبار نیست
    چون اعتبار ادما تو کارنامه عملشونه
    کسی با تبلیغ بزرگ نمیشه
    اگر دور هم جمع شدیم
    خواستیم یاد بگیریم نه اینکه کسی به رخ دیگری بکشد

20. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)