صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25

موضوع: اختلاس میلیاردی در بانک تجارت شعبه انقلاب اصفهان

عضو فعال مهراز آواتار ها
    تشکر شده 579 بار در 168 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپه نمایش پست ها
    جهانگردی اروپایی گویا در دوران قاجاریه ( نمی دونم کدوم شاه یا شایدم اصلا دوران صفویه فرقی نمی کند)

که گویا جمعیت ایران 28 ملون نفر بوده
    به این مرز پر گهر برای نمی دانم چه کاری می اید

دربازگشت در سفرنامه خود ضمن تعریف از مهمان نوازی ایرانیها ( این یکی هم که دیگه با تخم مرغ 300 تومنی امکان پذیر نیست)

می نویسد:
    من تعجب می کنم از مملکتی که 28 میلیون نفر همه از هم می دزدند و با خوشی هم با هم زندگانی می کنند

خلاصه پاشای عزیز:
    اعتقاد فکری بنده ( هر چند اشتباه) همه ما دزدان قهاری هستیم
    اون کسی هم که دزدی نمی کنه دستش نمی رسه ودم از اخلاق و...
    والاهو اعلم
    طولانیه، ولی قول میدم اگه تا آخرش بخونین پشیمون نمی شین
    توی این روزهای بارانی اخیر منتظر تاکسی موندن واقعا خیلی سخته مخصوصا وقتی راننده ها هم بی انصافی به خرج داده و از جابجایی مسافر به صورت عادی خودداری کنند. این اتفاق برای ما رخ داد و راننده خط بی توجه به صف مسافران که منتظر ماشین بودند کنار خیابون داد میزد : " دربـــــــــــــــــست " . نگاه معنی دار و اعتراض های گاه و بی گاه مسافران هم راننده رو کلافه کرده بود و هم ما رو، به خاطر همین من و یک خانم و دو آقای دیگه با همدیگه ماشین رو با کرایه 6000 تومن دربست گرفتیم که برای هر مسافر نفری 1500 تومن میافتاد درحالی که کرایه خط فقط 550 تومن بود. به هر ترتیب سوار تاکسی شدیم و راننده شروع کرد از مشکلات ماشین و گیر نیومدن لاستیک و بنزین آزاد زدن صحبت کردن و به اصطلاح همون جلسه که پیش تر شرح دادم شروع شد.

کنار راننده مرد جوانی نشسته بود که انگار از خیس شدن زیر بارون دل خوشی نداشت. وقتی سخنرانی راننده درباره مشکلات بنیادی مملکت شروع شد خیلی سریع خودش رو وارد بحث کرد که بهتره ادامه بحث رو به صورت یه گفتگوی دو طرفه دنبال کنیم :

راننده تاکسی : برادر خانمم یه وام 6 میلیون تومنی میخواست بگیره مجبور شد ماشینش رو بذاره به عنوان وثیقه. بنده خدا الان خورده به مشکل دارند ماشینش رو مصادره میکنند. یه عده دزد دارند میلیارد میلیارد اختلاس میکنند کسی هم خبردار نمیشه اون وقت این جوون رو ببین چجوری سر میدوونند !

مسافر : نوش جونش !

راننده : (نگاه متعجب) نوش جون کی ؟

مسافر : نوش جون کسی که 3000 میلیارد تومن خورده

راننده : (با لحن عصبی آمیخته به تمسخر) نکنه اون بابا فامیل شما بوده ؟

مسافر : نه ! فامیل من نبوده اما یکی بوده مثل همین مردم . مثل شما! مگه این یارو از مریخ اومده اختلاس کرده ؟ یا اون مدیر بانک از اورانوس به ریاست رسیده بوده ؟

راننده : نه آقا جان اونا از ما بهترون اند. من برای یک جفت لاستیک باید 3 روز برم تعاونی اون وقت اون 3000 میلیارد تومن رو میخوره یه آبم روش !

مسافر : خب آقا جان راضی نیست نخر! لاستیک نخر ...

راننده : (با صدای بلند) چرا نامربوط میگی مرد حسابی؟ مجبورم بخرم ! لاستیک نخرم پس چجوری با ماشین کار کنم ؟

مسافر : وقتی شما که دستت به هیچ جا بند نیست و یه راننده عادی هستی وقتی میبینی بارندگی شده و مسافر مجبوره زود برسه به مقصد میای ماشینی که باید تو خط کار کنه رو دربست میکنی ...

راننده پرید وسط حرف طرف که : آقا راضی نبودی سوار نمیشدی !

مسافر : (با خونسردی) میبینی ؟ من الان دقیقا حال تو رو دارم وقتی داشتی لاستیک ماشین میخردی. مرد حسابی فکر کردی ما که الان سوار ماشین تو شدیم و 3 برابر کرایه رو داریم میدیم راضی هستیم ؟ ما هم مجبوریم سوار شیم ! وقتی تو به عنوان یه شهروند عادی اینجوری سواستفاده میکنی از مدیر یه بانک که میلیاردها تومن سرمایه زیر دستشه چه انتظاری داری ؟ اون هم یکی مثل تو در مقیاس بالاتر.

راننده آچمز شده بود و سرش تو فرمون بود ...

مسافر که حالا کاملا دست بالا رو داشت با خونسردی ادامه داد : دزدی دزدیه ... البته منظورم با شما نیستا ولی خداوکیلی چنددرصد از مردم ما اون کاری که بهشون سپرده شده رو خوب انجام میدن که انتظار دارند یه مدیر بانک کارش رو خوب انجام بده ؟ منتهی وقتی اونا وجدان کاری ندارند کسی بویی نمیبره اما گندکاری یه مدیر بانک رو همه میفهمند. برادر من تو خودت رو اصلاح کن تا اون مدیر بانک جرات همچین خلافی رو نداشته باشه

راننده که گوشاش تو اون هوای سرد از شدت خجالت حسابی سرخ شده بود گفت : چی بگم والا !

من اولین نفری بودم که تو مسیر باید پیاده میشدم و طبیعتا طبق قرار اجباری با راننده باید 1500 تومن کرایه میدادم. وقتی خواستم پیاده شم یه اسکناس 2000 تومنی به راننده دادم. راننده گفت 50 تومنی دارید ؟ با تعجب گفتم بله دارم و دست کردم تو کیفم و یه سکه 50 تومنی به راننده دادم . راننده هم یک اسکناس 1000 تومنی و یک اسکناس 500 تومنی بهم برگردوند و گفت : به سلامت !

همونطور که با نگاهم تاکسی رو که تو هوای بارونی مه آلود حرکت میکرد رو دنبال میکردم چترم رو باز کردم و پولا رو تو کیفم گذاشتم ... آروم شروع کردم به قدم زدن و با خودم فکر میکردم یعنی من هم باید خودم رو اصلاح کنم ...

کشتی در ساحل امنتر است ولی برای این کار ساخته نشده است. پائولو کوئلیو

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مهراز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال PASHA آواتار ها
    تشکر شده 5,731 بار در 1,245 ارسال
    حدودا" سه روزی هست که بانک ملی و صادرات با اختلالاتی در ارائه خدمات رو به رو شده اند . پشت پرده داستان ازانجا شروع شد که یک شنبه صبح کارمندان بانک صادرات سر کار آمدند و دیدند اطلاعات حساب حدود سه ملیون از حساب ها موجود نیست یعنی اطلاعات فردی حساب ها پریده است . از همان ساعت ابتدایی کار حواله های ارزی و تبدیل ریال به دلار با چنان شتابی در بانک ملی شروع شد که قیمت دلار از 1300 به 1400 رسید !!! بنابراین به سرعت سیستم حفاظتی کشور وارد عرصه شد و بانک ملی کلی از مدار خارج شد ... قضیه واضح بود ، گروهی هم در بحث اختلاس بانک صادرات حضور داشتند اطلاعاتی همچون نام و آدرس و تلفن حسابها را پاک کردند و فقط گردش حساب ماند بنابراین بانک صادرات اطلاعیه داد که کلیه صاحبان حساب به شعبات مراجعه کنند ازان طرف بانک ملی هم تا همین امروز خدمت رسانی نمی کرد . از طرفی نام خودشان را از حساب ها پاک کردند و از طرفی در حال تبدیل ارز بودند ... بنابراین یکی از دلایل منفی شدن بانک صادرات همین بود که تاثیری هم بر دیگر همگروهان داشت.

منبع : سایت بورس بازان

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 134 بار در 48 ارسال
    این فاصله بین اصفهان تا بقیه کشور مگر چقدره که تازه دوستان خبر را برای 22 ابان قید کردند البته من خودم ساکن شهر اصفهانم اما اصفهانی نیستم (خصوصیت اصفهانی داشتن )خدای ناکرده توهین به کسی نشد اصفهانیها هم مثل بقیه کاربران ایرانی محترم هستند

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pasha نمایش پست ها
    تناقضات بين داستانهاي رابين هود و داستانهاي پاليزدار

قبل از مطالعه اين مطلب ميتوانيد از لينك http://www.rso.blogfa.com/post-166.aspx داستانهاي پاليزدار را مطالعه كنيد يا در google جستجو نماييد.
    این پالیزدارم که مثل اینکه همه سخنانشو پس گرفته
    از رف.س.ن.ج.ا.ن.ی و خز.عل. .کا.شانی هم حلالیت طلبیده که

یاد داستان زیر افتادم
    بین نیروهای اطلاعات 3 کشور مسابقه ای ترتیب داده می شود
    شیطان بزرگ- یکی از محور های شرارت( ج.ا.ا) استعمار پیر

مسابقه از این قراره که سه تا خرگوش در قسمتی جنگل شروود رها می شود واین نیروهای زبده اطلاعاتی باید اونا رو در ککمترین زمان پیدا کنن

خرگوشها رها شده
    بعد از 3 ساعت سیا محل خرگوش اول رو پیدا وخرگوش رو م اره وتحویل میده
    انتلجنت هم بعد 2 روز موفق به یافتن خرگوش شده
    ....
    بعد از گذشت 2 هفته
    ( تو ان 2 هفته هم حتما هر روز محمود ا.ن می رفته پشت میکروفن و ادعا می کرده ما خرگوش رو دقیقه اول گرفتیم و در حال افشای اطلاعات مهمی می باشد)

داوران مسابقه می بینن که تعدادی از سربازان گمنام امام زمان موجودی شبیه به خرس رو به محل مسابقه می اورن

خرسه می رسه به محل میز مسابقه و در حالی که یه هویج تو دهنش چپونده شده با صدای بلند میگه من خرگوشم من خرگوشم
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

7. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید hmasjedi10 آواتار ها
    تشکر شده 22 بار در 6 ارسال
    دوست عزیزی که این تاپیک را ایجاد کرده ای.موضوع عنوان شده کذب محض میباشد واین اختلاس در یکی دیگر از بانکهائی که در موضوع اخیر فساد دخیل بوده است اتفاق افتاده است .بنده چون این موضوع را به روشنی میدانم ولی به دلایل حرفه ای نامی از این بانک نمیبرم.خواهشمندم جهت جلوگیری از نشر اخبار غیر واقعی نسبت به اصلاخ و خذف این تاپیک اقدام فرمائید.
    با تشکر.
    never compare yourself with any others

صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)