صفحه 2 از 8 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 78

موضوع: خبرهاي جنجالي...

عضو فعال ماهور آواتار ها
    تشکر شده 10,491 بار در 1,256 ارسال
    بازیگر جنجالی سریال نرگس در بی بی سی فارسی

بی بی سی فارسی زهرا امیرابراهیمی بازیگر جنجالی سریال «نرگس» را استخدام کرد.

به گزارش جام نیوز، ظاهرا، شبکه بی بی سی فارسی، به طور علنی، به دنبال افزایش حساسیت در افکار عمومی است، و با این که از حساسیت ملت مسلمان ایران نسبت به مسائل اخلاقی و ارزشی و جنجالی با خبر است، با این حال، با هدف خاص به دنبال حاشیه هایی در حوزه فرهنگ و هنر و رسانه است و به نام دفاع از حقوق بشر، سعی دارد که تعهدات اخلاقی و رفتارها وهنجارهای ارزشی را زیر سوال ببرد یا تضعیف کند.

در یکی دوسال اخیر، بی بی سی فارسی، نه تنها در حوادث بعد از انتخابات، به دنبال تشویق اغتشاش گران بوده و در پرونده هسته ای و تحریم اقتصادی و نفتی و بانکی نیز به دنبال افزایش فشار علیه ایران و جنجال سازی خبری بوده است، بلکه چند تن از همکاران خود را تشویق کرده که به فرقه بهائیت گرویده و علیه هنجارهای مذهبی ملت ایران جریان سازی خبری کنند.
    همچنین چند تن از کارکنان بی بی سی فارسی، با اقدامات غیر اخلاقی و تجاوز، طلاق و مسائل خصوصی دیگر وانتشار اخبار وعکس ها و... آنها، افکار عمومی را جریحه دار کرده اند و در صفحه فیس بوک خود علنا، رفتارهای غیر اخلاقی و عدم تعهد اخلاقی را تشویق می کنند و از دیگران می خواهند که در مورد آن نظر بدهند....

«زهرا امیرابراهیمی» علت خروج خود از ایران را واکنش های مردم به شایعات انتشاریافته در مورد خود عنوان کرده است.

به گزارش جام نیوز، "زهرا امیرابراهیمی" بازیگر سابق سریال های تلویزیونی در ایران، از چندی قبل و پس از مصاحبه با شبکه بی بی سی فارسی (BBCPersian) و تکذیب حواشی پیرامون روابط خصوصی خود، به استخدام این شبکه در آمده و همکاری خود را به عنوان گزارشگر با بنگاه خبرپراکنی دولت انگلیس آغاز کرده است.

بازیگر نقش «زهره» در سریال معروف "نرگس"، در مصاحبه با بی بی سی فارسی، علت خروج خود از ایران را واکنش های مردم به شایعات انتشاریافته در مورد خود عنوان کرده است؛ شایعاتی که به دنبال انتشار یک کلیپ غیراخلاقی منتسب به وی، فراگیر شد.
    امیرابراهیمی که در پاریس اقامت دارد، ارتباط کلیپ یادشده با خود را انکار کرده و به بی بی سی گفته است: «شاید تولیدکنندگان آن از کردار خویش پشیمان شده باشند.»
    چو قسمت ازلی بی حضور ما کردند
    گر اندکی نه به وفق رضاست خرده مگیر...

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    سبزی پلوماهی حدادعادل به نمایندگان برای کسب ریاست مجلس

در ادامه تلاشهای غلامعلی حدادعادل برای تصدی صندلی ریاست مجلس نهم وی ۶۰ نفر از منتخبین مجلس نهم در دور اول را هفته گذشته به دفتر خود دعوت کرده است.

قانون کسب اطلاع کرد که که در ادامه تلاشهای غلامعلی حدادعادل برای تصدی صندلی ریاست مجلس نهم وی 60 نفر از منتخبین مجلس نهم در دور اول را هفته گذشته به دفتر خود دعوت کرده است. به گزارش خبرنگار قانون، ظاهرا در این جلسه تنها 25 نفر از نمایندگان دعوت حدادعادل را قبول کرده و به دفتر وی رفتند که در این جلسه سه نفر به سخنرانی پرداختهاند که یکی از آنها شخص حداد عادل بوده است.

همچنین پس از برگزاری این جلسه از سوی حدادعادل به مدعوین به عنوان نهار سبزی پلوماهی داده شده است.

لازم به ذکر است که حدادعادل که این روزها به شدت مشغول رایزنی برای ریاست مجلس نهم است پیش از این نیز با برگزاری اردوی انتخاباتی شلمچه و باغ گیلاس نیز منتخبین مجلس نهم را برای رایزنی در مورد ریاست به دور یکدیگر جمع کرده بود.
    از سوی دیگر این روزها حملات گستردهای از سوی برخی افراد منتسب به گروه های تندرو به علی لاریجانی که شانس بالاتری برای کسب ریاست مجلس نهم دارد صورت گرفته است که عمدتا با هدف تخریب وی بوده است.
    to continue, please follow me on my page

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال kh25 آواتار ها
    تشکر شده 3,677 بار در 678 ارسال
    http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=299989

ايرج قادری درگذشت و بدون مراسم در كرج به خاك سپرده شد
    ...بی خداحافظی رفت!

من باختم و تمام زندگيام سياه شد، اما ممنون هستم كه به من مجوز كار دادند!
    ایرج قادری، کارگردان سینمای ایران که بعداز ماهها مبارزه با بیماری سرطان ساعت ۴ صبح دیروز (۱۷ اردیبهشت) درگذشت، صبح دیروز بدون هیچ برنامه خاصي در بهشت بیبی سکینه واقع در گوهردشت کرج به خاک سپرده شد.

فرج حیدری در گفتوگو با ایلنا با اعلام این مطلب افزود: به درخواست خانواده ایرج قادری و همسر وی صبح امروز در کرج غسل داده شد و در بهشت بیبی سکینه كمال شهر کرج قطعه 12 فقط با حضور ۱۲ نفر به خاک سپرده شد.
    وی ادامه داد: اینگونه تدفین و تشییع در حق هنرمندی همچون ایرج قادری نبود و ایرج قادری با آن پشتوانه هنری و مردمی که به وی علاقه داشت، باید در یک مراسم گسترده و در قطعه هنرمندان به خاک سپرده میشد.
    ايرج قادري فروردينماه سال 83 در گفتوگويي تفصيلي با ايسنا تاريخ دوران بازيگري و فيلم سازياش را مرور كرد.
    قادري به ايسنا گفته بود: «من زياد علاقهمند به بازيگري نبودم در يك شرايط روحي بدي قرار گرفتم؛ بهطوريكه از دانشگاه و تحصيل بريده و ميخواستم يك جوري خودم را راضي كنم تا اينكه از سوي سيامك ياسمي پيشنهاد بازي در فيلم «چشمه آب حيات» شد و به خاطر اينكه از تهران دور شوم بازي اين فيلم را قبول كردم و به اطراف شيراز رفتم. بعد از اين فيلم به سينما علاقهمند شدم و تصميم گرفتم به درستي به سمتش بروم.»
    ايرج قادري گفته بود: «تا سال 61 و فيلم «برزخيها» و «دادا»، بهطور مداوم مشغول كارگرداني و بازيگري بودم كه به يكباره بيكار شدم و نفهميدم چرا نگذاشتند من كار و بازي كنم! بعد از فيلم «تاراج» هم مرتب اين طرف و آن طرف با مقامات صحبت ميكردم و ميپرسيدم مشكل من چيست؟ تا اينكه توسط لاريجاني وزير فرهنگ و ارشاد وقت، كار كردن من بلامانع اعلام شد و با فيلم «ميخواهم زنده بمانم» دوباره شروع كردم.»
    قادري، در معرفي بهترين فيلمهايش ميگفت: «من از كارهايم كامل راضي نبودم؛ چون هميشه يك جاي كار ايراد داشته و آدم هم تحتالشعاع آن اشكالات مجبور بوده تن دهد. در كل كارهايي كه به عنوان بازيگر حضور داشتم از صحنههايي از فيلمهاي «كوچه مردها» و «پشت و خنجر» كه خيلي مورد محبت مردم قرار گرفته است خوشم ميآيد ولي به هر حال من فيلم مورد نظرم را هنوز نساختم و بازي نكردهام.»
    قادري با ابراز علاقه به شروع فعاليت بازيگري در سينما به ايسنا يادآور شده بود: «چون در فيلم «ميخواهم زنده بمانم» به خودم رل ندادم اينجوري به نظر آمد كه اجازه بازيگري ندارم. بعد از آن هم گفتند بازي نكنم. قاعدتا من كه در اين مملكت هستم و دارم زندگي ميكنم حق ممنوعالكار شدن ندارم. اگر گناه و خلافي هم دارم بايد جايي به آن رسيدگي كنند. فعلا بايد به همين كه اجازه كارگرداني دارم قانع باشم. البته الان نور يك پروژكتور دارد از دور تلألو ميكند و ممكن است كارم درست شود.
    اگر قرار باشد بازي كنم نميآيم رل پسر 35 تا 40 ساله را بازي كنم. مثل تمام هنرپيشههاي دنيا رل خودم را بازي ميكنم. مثل آنتوني كويين كه نقش خودش را بازي ميكرد. به خودم تلفن ميكنم و ميگويم اين رل به تو ميخورد يا نه من در كارم خيلي وحشتناك دقت دارم كه اشتباهات اينجوري نداشته باشد.» قادري از شب اكران «آكواريوم» و اينكه پس از سالها خود را روي پرده سينما در كنار مردم ديده است ياد كرد و گفت بود: «آن شب بغض داشتم اما از خوشحالي نبود بلكه از دربهدري و بدبختيهايي كه داشتم و سالهاي زيادي كه از بين رفت. من باختم و تمام زندگيم سياه شد گاهي كاري هم كردم و ممنون هستم كه به من مجوز دادند، اما معتقدم دير شده است.»

واکنش فاطمه گودرزی به نحوه خاکسپاری ایرج قادری
    واقعا متاسفم

فاطمه گودرزی معتقد است مرحوم ایرج قادری شایستگی داشت در یک مراسم ویژه به خاک سپرده شود.
    به گزارش خبرآنلاین، این بازیگر سینما و تلویزیون که در فیلم «میخواهم زنده بمانم» با ایرج قادری همکاری داشت با اشاره به دفن قادری در سکوت خبری و بدون برگزاری مراسمی ویژه، گفت: «بعید میدانم این خواست آقای قادری باشد. بالاخره هر هنرمندی که مردم به او علاقه دارند، دوست دارد همان مردم در خاکسپاریاش حضور داشته باشند. من واقعا از دفن آقای قادری به این صورت متاسف و متعجب هستم. فکر میکنم حتما باید مراسمی در شأن ایشان برگزار میشد.»

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید kh25 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    اقدام عجیب یک زوج برای اثبات عشق خود

یک زوج جوان برای اثبات عشق خود را زیر 1 میلیون زنبور مدفون کردند. این زوج شجاع ثابت کردند که عشق گاهی خطرناک است. آنها برای اثبات وحدت و یکی بودنشان خود را زیر 1 میلیون زنبور پنهان کردند.
    به گزارش آخرین نیوز به نقل از برترین ها این مرد چینی یک زنبور دار است و همسرش را متقاعد کرد که برای اثبات عشقشان به زندگی مشترک خود را در پوششی از زنبور های عسل قرار دهند و این زن هم حرف شوهر خود را پذیرفت. وزن این زنبورها 96.5 کیلوگرم بود. این مرد میگوید: من نسبت به زنبورها آشنایی دارم و نیش آنها در من اثر نمی گذارد.

وی میگوید یک بار توسط 400 زنبور گزیده شده است اما برایش اتفاقی پیش نیامده است و این در حالی است که اگر این اتفاق برای یک فرد عادی رخ دهد حتما خواهد مرد. آنها در حالیکه دستان یکدیگر را گرفته بودند کم کم با پوشش زنبوری پوشیده شدند.

The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    لیست مهمانان بارسایی عروسی کاسیاس خبرساز شد

مراسم عروسی ایکر کاسیاس و نامزدش سارا کاربونرو هفته اول ماه جولای برگزار می شود .
    اما انتشار نام تعداد زیادی از میهمانان در سایت اجتماعی توییتر توسط استوکالزادا مدیر برنامه های کاسیاس سبب شگفتی رسانه های اسپانیا شده است .طبق این لیست کاسیاس از تیم بارسا اسپانیایی های بیشتری را نسبت به هم تیمی هایش در رئال مادرید دعوت کرده است . از کاتالانها کارلوس پویول، ژاوی ، سسک فابرگاس و آندره اینیستا به عروسی کاسیاس می روند درحالیکه ازاسپانیایی های رئالی تنها نام ژابی الونسو، سرخیو راموس و آلوارو آربلوئا دیده می شود.

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ماهور آواتار ها
    خودکشی یک مسئول به خاطر شرایط اقتصادی!

مشاور منطقه ای یکی از شهرهای مهم ایتالیا به علت مشکل های ناشی از بحران اقتصادی در آن کشور خودکشی کرده است!

به گزارش انتخاب، مائوریتسیو چونینی مشاور منطقه ای امیلیا رومانیا و مشاور شهرداری بلونیا امروز صبح با به پایین انداختن خود از بالکن محل کارش در برابر ساختمان شورای اجرایی شهر بلونیا، خودکشی کرد.

وی در یاداشتی بر روی میز کار خود نوشته است، «به فکر دختر و همسرم باشید».

پایگاه اینترنتی ایتالیایی زبان نت اونو نیوز پونتو اورگ، خودکشی مسئول سیاسی، به گرداب خودکشی هایی اضافه شده است که در ساعت های اخیر به علت مشکل های ناشی از بحران اقتصادی دست به این اقدام زده اند.

درهمین زمینه، انریکو روسی رئیس منطقه توسکان ایتالیا نیز گفت، این مرگ به همه بویژه به دنیای سیاست و هر شخصی که متعهد به انجام دادن امور نهادی کشور شده است ارتباط دارد.

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ماهور آواتار ها
    ورود مجلس به ماجرای پیامک «ایرانسل» در «ابوموسی»

خوشآمدگویی به سبک «ایرانسل» در جزیره «ابوموسی» واکنش مجلس را برانگیخت.

به گزارش شرق، دیروز شتاب نمایندگان برای بررسی لایحه بودجه سال 1391 هم باعث نشد ارسال پیامکهایی از سوی اپراتور ایرانسل در ابوموسی مبنی بر خوشامدگویی به کشور امارات نادیده گرفته شود. نمایندگان مجلس در دو مورد جداگانه با واکنش به این مساله نسبت به این اقدام اعتراض کرده و خواستار برخورد با عاملان این اقدام در صورت تعمدیبودن آن شدند.
    در اولین مورد «شریف حسینی» نماینده اهواز در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس با اشاره به این موضوع خواستار قطع دست خارجیان از شبکههای حساس مخابراتی شد.
    حسینی این تذکر را در آغاز جلسه نوبت عصر شنبه مجلس که به بررسی لایحه بودجه سال 1391 اختصاص داشت با قرائت متن پیامک ایرانسل بیان کرد. نماینده اهواز در اینباره گفت: «چه تعبیری میتوانیم از سوی این حرکت ناشایست داشته باشیم که از سوی یکی از اپراتورهای ایرانی - خارجی انجام میشود؟ این شرکت سالانه دههامیلیارد تومان برای معرفی خود به عنوان یک شرکت ایرانی هزینه میکند. از طرفی این موضوع را کنار حذف نام خلیجفارس از لیگبرتر بگذارید. این موارد باید کامل بررسی شود.» حسینی پس از آن اضافه کرد: «ما خواستار قطع دست خارجیان از شبکههای حساس مخابراتی کشور هستیم.» این نماینده مجلس تذکر خود را خطاب به وزیر ارتباطات و همه مسوولانی که در این ارتباط وظیفه قانونی دارند بیان کرد.

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ماهور آواتار ها
    پیوند کبد رضا داودنژاد انجام شد

پیوند کبد رضا داودنژاد امروز در بیمارستان نمازی شیراز انجام شد.

به گزارش ایسنا، علیرضا داودنژاد ـ کارگردان و پدر این بازیگر ـ گفت: این عمل تحت نظر دکتر ملکحسینی با موفقیت انجام شده است.

به گفتهٔ او، رضا داودنژاد اکنون در بخش مراقبتهای ویژهٔ بیمارستان بستری است.

این بازیگر در فیلمهایی مانند «مصائب شیرین»، «بچه های بد»، «نیش زنبور» و... ایفای نقش کرده است. او ۱۳ اردیبهشتماه برای پیوند کبد به شیراز منتقل شد.

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    مقدار دارایی اوباما و همسرش

نتایج اسنادی که از سوی کاخ سفید و در خصوص دارایی های خانواده باراک اوباما، رییسجمهوری آمریکا انتشار یافته، حاکی از آن است که دارایی های سال گذشته باراک اوباما و همسر وی، میشل اوباما بالغ بر ۶ / ۲ تا ۶ / ۸ میلیون دلار است.

به گزارش خبرگزاری آلمان ، این گزارش میافزاید که دارایی خانواده اوباما در سال ۲۰۱۰ مبلغی بالغ بر ۱/۸ تا تقریبا ۱۲ میلیون دلار برآورد شده بود.

به گزارش ایسنا،این اسناد میافزاید که تالیفات اوباما که بخشی از آنها شامل کتابهای وی میشوند نیز مبلغی بالغ بر ۲۵۰ هزار و همین طور ۲/۱ میلیون دلار برای اوباما درآمد به دنبال داشته است.

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    رد پیشنهاد دو میلیون دلاری برای میهمانی رئالی ها در خانه یک زن کویتی !

رئالی ها قید 2 میلیون دلار برای گرفتن عکس یادگاری را زدند.
    به گزارش خبرآنلاین یک تاجر زن کویتی حاضر شده بود که دو میلیون دلار بدهد تا بازیکنان رئال مادرید را به خانه اش ببرد و با آنها در کنار خانواده اش عکس بگیرد .
    یک وبسایت کویتی گزارش داد که این پیشنهاد از سوی رئالی ها در زمان حضورشان در این کشور نفتی خلیج فارس رد شده است .
    این تاجر زن ، حاضر بوده که برای حضور بازیکنان رئال در خانه اش 2 میلیون دلار بدهد . به گزارش روزنامه سعودی عاجل ، البته مدیران رئال این پیشنهاد را به علت کمبود وقت ، رد کرده اند .

The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 8 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع