صفحه 4 از 6 اولیناولین 123456 آخرینآخرین
نتایج از شماره 31 تا 40 از مجموع 53

موضوع: پیش بینی تعدیل مثبت شرکت ها با توجه به گزاراشات مشکوک آن ها !!!!!!!!!!

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    ارسال
    11,198
    تشکر شده 50,562 بار در 10,463 ارسال
    من فک میکنم غاذر هم امسال بتونه اندازه پارسال سود بسازه با اینکه 100 درصد افزایش سرمایه داده. گزارش حسابرسی شدش هم که الان اومد رو کدال (-: پس فعلا من پیش بینی میکنم که حداقل 30 درصد تا گزارش 12ماهه تعدیل بده فعلا که پیش بینیش 447 ریاله
    شاید هم بتونه بین 65-تا 85 تومن سود بسازه . حالا موقع 12 ماهه همه این پیش بینی هایی که کردیم رو رو میکنیم امیدوارم درست باشه
    .http://codal.ir/Reports/Exports/sH6K...enBw%3d%3d.pdf

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده است:

كاربر فعال mehran آواتار ها
    ارسال
    1,462
    تشکر شده 8,152 بار در 1,437 ارسال
    همین الآن هم وقتی واسه نوشتن نداریم البته نوشتن به معنای واقعی نه گیر دادن به این و اون و پیرزن نویسی...1 ماه پیش صغری خانوم سبزی آشی خرید الآن اومده در خونه ما میگه ندارم یعنی چکارشون کرده....؟؟!!

ضمنا اگر به صداقت انسان ها بد بین نیستی سود مجموع 3 سال گذشته کد خودم حدود 580% بوده ...چون به نظرم به جز مشکلات خاص دیگه بدبین هم هستید میتونم لیست کلیه خریدها و فروشهام رو بیارم بشینیم بررسی کنیم ضمنا دوستان که ما رو تو نمایشگاه هم دیدن و هر دوستی هم از استان های دیگر اصفهان آمده و پی ام داده رفتم و همدیگرو دیدیم و به نظرم این اصل شفافیته نه پنهان شدن و حتی اسم خود را نیاوردن ...بنده 4 شنبه و 5 شنبه این هفته تهرانم...یکشنبه و 2 شنبه هفته بعد شمال و بعد ارومیه....و قطعا تا 2 ماهه آینده شما ساکن هر استانی باشید سفری به آنجا خواهم داشت...همدیگر را خواهیم دید...معاملات گذشته یکدیگر را هم بررسی میکنیم خدا را چه دیدید شاید شدیم اولین دوست دوران زندگی شما...منتظر پاسختان در همین تاپیک هستم....

حال کردم چه قدر من پوپولم....ادبیاتو حال کردین....

4. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    11,198
    قند لرستان هم که تابلو تعدیل مثبت داره برا سال دیگه ولی چون زمان زیادی مونده گفتیم بعدا بهش بپردازیم.روی 1400-1300 خریدینه این سهم و 2000 میارزه به نظرم (-: البته بدون اینکه جو گروه قندی مثبت باشه اگه بخواین با بقیه مقایسه کنیم شاید بیشتر بیارزه مثلا 3000 تومن من رو 1400 میخواستمش ولی نشد نقد نبودم

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    47
    تشکر شده 195 بار در 54 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش ارسال ها
    همین الآن هم وقتی واسه نوشتن نداریم البته نوشتن به معنای واقعی نه گیر دادن به این و اون و پیرزن نویسی...1 ماه پیش صغری خانوم سبزی آشی خرید الآن اومده در خونه ما میگه ندارم یعنی چکارشون کرده....؟؟!!

ضمنا اگر به صداقت انسان ها بد بین نیستی سود مجموع 3 سال گذشته کد خودم حدود 580% بوده ...چون به نظرم به جز مشکلات خاص دیگه بدبین هم هستید میتونم لیست کلیه خریدها و فروشهام رو بیارم بشینیم بررسی کنیم ضمنا دوستان که ما رو تو نمایشگاه هم دیدن و هر دوستی هم از استان های دیگر اصفهان آمده و پی ام داده رفتم و همدیگرو دیدیم و به نظرم این اصل شفافیته نه پنهان شدن و حتی اسم خود را نیاوردن ...بنده 4 شنبه و 5 شنبه این هفته تهرانم...یکشنبه و 2 شنبه هفته بعد شمال و بعد ارومیه....و قطعا تا 2 ماهه آینده شما ساکن هر استانی باشید سفری به آنجا خواهم داشت...همدیگر را خواهیم دید...معاملات گذشته یکدیگر را هم بررسی میکنیم خدا را چه دیدید شاید شدیم اولین دوست دوران زندگی شما...منتظر پاسختان در همین تاپیک هستم....

حال کردم چه قدر من پوپولم....ادبیاتو حال کردین....
    با سلام
    جناب مهران (پوپول عزیز) ، وجه امتیاز شما بغیر از اطلاعات و تجربه در حقیقت صداقت ، شفافیت و سلامت مرام است که در همه نوشته هایتان مشهود است.و دیگر دلیل دوست داشتنی بودن شما ، آواتار شماست که شخصیت حقیقی ایشان به مراتب دوستداشتنی تر از شخصیت نمایشی جذاب ایشان بود (روحش شاد )
    بنده که از فرمایشات شما کسب فیض میکنم و امیدوارم موفق و سربلند باشید .

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید farasat از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    11,198
    سلام دوستان
    داشتم گزارش شفارس رو زیر و رو میکردم میخواستم از توش یه پارس پامچال بسازم. چون هر دو رزین تولید میکردن گفتم نکنه اینم مثل اون بشه .(-: البته بیشتر درامد شپمچا از روی رنگ بود پس شفارس نمیتونه یه پارس پامچال باشه. این از این.

تو گزارش 12 ماهه پارسال شفارس حدود 37696 تن فرمالین تولید کرده که 392 تنش رو فروخته. سال 88 رو هم نگاه کردم 30000 تن تولید کرده ولی 109 تنش رو فروخته.
    6 ماه ی امسال 19011 تن تولید کرده و 5 تنش رو فروخته.
    خلاصه سرتون رو درد نیارم من اخر متوجه نشدم این شرکت برا چی فرمالین رو تولید میکنه ولی نمیفروشه!!!!!!!!!!!!!!!!

کسی میدونه قیمت هر تن فرمالین چقدره؟ تو گزارش که 5 تن رو فروخته 17 میلیون ریال میشه کیلویی 340 تومن فک کنم .
    احتمالا زنگ بزنم فردا امور سهام سوال کنم چرا فرمالین های تولیدی فروش نمیشه شاید باد کرده رو دستشون و فروش نمیره اگه اینجوریه چرا سال 92 خط جدید تولید فرمالین به بهره برداری میرسه؟؟؟؟؟؟

هیچ پیشنهاد خرید و فروشی رو ی این سهم ندارم.(خودمم نمیدونم فردا نگه دارم یا بفروشم )
    آخرین ویرایش توسط meysam_sh_2020 ، ۱۳۹۰/۰۹/۲۳ در ۰۲:۴۶.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده است:

ارسال
    11,198
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش ارسال ها
    سلام دوستان
    داشتم گزارش شفارس رو زیر و رو میکردم میخواستم از توش یه پارس پامچال بسازم. چون هر دو رزین تولید میکردن گفتم نکنه اینم مثل اون بشه .(-: البته بیشتر درامد شپمچا از روی رنگ بود پس شفارس نمیتونه یه پارس پامچال باشه. این از این.

تو گزارش 12 ماهه پارسال شفارس حدود 37696 تن فرمالین تولید کرده که 392 تنش رو فروخته. سال 88 رو هم نگاه کردم 30000 تن تولید کرده ولی 109 تنش رو فروخته.
    6 ماه ی امسال 19011 تن تولید کرده و 5 تنش رو فروخته.
    خلاصه سرتون رو درد نیارم من اخر متوجه نشدم این شرکت برا چی فرمالین رو تولید میکنه ولی نمیفروشه!!!!!!!!!!!!!!!!

کسی میدونه قیمت هر تن فرمالین چقدره؟ تو گزارش که 5 تن رو فروخته 17 میلیون ریال میشه کیلویی 340 تومن فک کنم .
    احتمالا زنگ بزنم فردا امور سهام سوال کنم چرا فرمالین های تولیدی فروش نمیشه شاید باد کرده رو دستشون و فروش نمیره اگه اینجوریه چرا سال 92 خط جدید تولید فرمالین به بهره برداری میرسه؟؟؟؟؟؟

هیچ پیشنهاد خرید و فروشی رو ی این سهم ندارم.(خودمم نمیدونم فردا نگه دارم یا بفروشم )
    الان زنگ زدم امور سهامش گفت فرمالین مصرف خودمونه و نمیفروشیم.
    بهش گفتم سهام شرکت چند میارزه گفت نمیدونم
    اینم از امور سهام شرکت ها

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مات آواتار ها
    ارسال
    5,650
    تشکر شده 13,878 بار در 4,558 ارسال
    فلوله امار معاملات شركت مشكوك ميزنه گزارشات شركت هم مشكوك

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

ارسال
    1,462
    به نظر میرسه دارویی کوثر که eps کنونیش 716 ریاله....+152 ریال افزایش از محل فروش ملک + حدود 4 تا 5 تومان از محل افزایش eps و در نتیجه dps دارویی امین< کوثر تقسیمی دارویی امین رو 25 تومان در نظر گرفته که دارویی امین در اطلاعیه 6 ماهه عنوان کرده که 35 تومان تقسیمی داره که به احتمال بسیار با توجه به امکان تعدیل مثبت دارویی امین بتونه حدود 40 تومان تقسیم کنه.......... از محل عملیاتی هم فکر میکنم بتونه حدود 15 تا 20% تعدیل مثبت بده و در مجموع میتونه به سود عملیاتی + غیر عملیاتی حدود 100 تا 105 تومان دست پیدا کنه.که با p/e 4 هم قیمتی حدود 400 تا 420 تومان ارزنده است....

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    1,462
    گویا شرکت شهد ایران<غشهد> هم تعدیل غیر عملیاتی مناسبی خواهد داشت از محل فروش پروژه 80 واحد مسکونی خود در شهرک گلبهار مشهد<در مجموع فکر کنم غشهد امسال حوالیه 30 تومان غیر عملیاتی بسازد مگر اینکه واحد ها فروش نروند>

این خبر رو حدود 6 ماه پیش یکی از دوستان داده بود اما گفت از زمانش بی اطلاعه اما چند روز پیش خبر قطعیشو گرفتیم ضمنا دوست عزیزم آقای امینی <از دوستان همین سایت> این خبر رو به من دادن متاسفانه خیلی زود صف خرید شد و نشد که بخریم دوستان خودشون بررسی کنند ...

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    156
    تشکر شده 278 بار در 122 ارسال
    دوستان درمورد سهام تمحركه،فولاژ وفن اوا هم نظراتشون بدن، باتشكر فراوان.

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •