صفحه 3 از 6 نخست 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 53

موضوع: پیش بینی تعدیل مثبت شرکت ها با توجه به گزاراشات مشکوک آن ها !!!!!!!!!!

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,980 بار در 19,073 ارسال
    صرفا جهت اطلاع
    -------------------------------
    الان داشتم گزارش و پیش بینی درامد هر سهم شپمچا رو میخوندم که سهمم که امروز خریدم رو نگه دارم یا به ضرر ردش کنم بره.نکته ای در این گزارش دیده شد.
    -------------------------------------------------------------------------------
    قسمتی از گزارش :
    همچنين بر خلف انتظار که پيش بيني مي گرديد سپرده هاي بانکي طي سال 90 جهت خريد مواد اوليه مصرف گردد با مديريت دقيق منابع مالي سپرده هاي فوق همچنان محفوظ مانده که بالطبع درآمدهاي ناشي از سود سپرده
    نزد بانک ها را جهت شرکت ايجاد نموده است .

بررسي سوابق اين شرکت نشان مي دهد که چنين حجم فروشي بي سابقه بوده است و نسبت به 31/06/89 متجاوز از 300 % افزايش داشته و بديهي است جهت حضور هرچه موثرتر در پروژه هاي ملي و افزايش سهم بازار
    خويش هزينه هاي متنوعي را متقبل گردد به همين علت اين شرکت اقدام به استخدام مشاورين و نيروي ناظر متخصص جهت حضور تمام وقت در پروژه ها نموده تا بتواند تعهدات خود را به نحو احسنت ايفا نمايد و روند
    صعودي فعاليت هاي خود را ادامه دهد . انشاءا...
    ---------------------------------------------------------------

امسال ظرفیت تولید این شرکت 300 درصد رشد داشته و سود هر سهم پس از کسر مالیات 570 درصد رشد
    اما نکته این شرکت چی بوده؟؟
    تکتش این بود که ظرفیت اسمی رنگ 16500 تن که امسال پیش بینی کرده 4900 تن تولید کنه. پس تا ظرفیت اسمی حدود 330 درصد دیگه فاصله داره
    اما ظرفیت اسمی رزینش 20000 تن که پیش بینی امسالش 6300 تن پس این محصول هم تا ظرفیت اسمیش حدود 317 درصد دیگه فاصله داره.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    حالا اگه شرکت بخواد با ظرفیت اسمیش کار کنه سودش نسبت به پارسال چقدر رشد میکنه؟؟؟
    من تقریبی حساب کردم اگه یه روزی این شرکت بخواد با تمام ظرفیت تولید کنه میتونه سود 400 تومنی هم بسازه پس اگه یه روز این سهم شد 2000 تومن تعجب نکنید
    البته من هرچی هم که بگم احتمالا فردا صف فروشه
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    http://codal.ir/Reports/Exports/rTPj...xzJw%3d%3d.pdf
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

البته گزارش شرکت درسته و فعلا جای تعدیلی نیست فقط خواستم بگم شرکت پتاسیل خوبی داره. و پیشنهادی روش ندارم
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2011/12/11 در ساعت 01:39
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال mehran آواتار ها
    تشکر شده 8,232 بار در 1,458 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    تخیلات ما:

1-فسپا< برای امسال حدود 110 خواهد ساخت و برای سال بعد 120-130 اعلام خواهد کرد>

2-چافست<برای امسال حدود 75 میسازد و سال بعد بیش از 85 تومان خواهد ساخت<مراقب این سهم در قیمت های زیر 300 باشید>

3-دارویی لقماناحتمالا بالای 40%<البته برای سال بعد...اما نرخ دلار هم باید بیشتر بررسی شود>

4-بهسرام<احتمال تعدیل مثبت بالای 100% میدهم> البته اگه به سهامدارا نگاه کنید پی خواهید برد که ممکن است این حساب کتاب ما با یک سرفه یا عطسه دود شود....

5-کساوه تا پایان سال حدود 25% تعدیل مثبت میدهد...

6-شصفها سودی بین 74 تا 77 تومان خواهد ساخت <البته فعلا جو تحریم ما را مغلوب کرده>

7-لخزر یحتمل 6 ماهش مناسب نیست و شاید تعدیل منفی هم بدهد ولی اغلب این کاهش یا عدم پوشش در 9 و 12 ماهه جبران میشه<ولی تعدیل مثبتی که دوستان گفتن به نظرم بعیده>

8-ثاخت...آ س پ و ثباغ....تعدیلی حدود 20% تا پایان دوره مالی خواهند داشت

9-خکار احتمالا یک تعدیل منفی حدود 25% دیگر خواهد داد

10-لپارس احتمالا 6 ماهه بسیار ضعیفی ارائه میکند شاید زیان هم ساخته باشد

11-جام دارو احتمالا تا پایان سال باز هم تعدیل مثبت خواهد داشت....

12-کاذر احتمالا در 6 ماهه حدود 35 ریال<شاید هم 36 ریال> زیان ساخته باشد....اگر فکری به حالش نشود تا پایان سال 10-12 تومان زیان خواهد ساخت...

13-80% سیمانیها در 9 ماهه تعدیل مثبتی بین 10-20 % اعلام خواهند کرد...

14-کچینی احتمالا در 9 ماهه حدود 25% تعدیل مثبت میدهد

15-تجارت الکترونیک پارسیان تا آخر سال 60-70% تعدیل مثبت خواهد داد...

در آینده ادامه میدهیم.... 11.9.90
    چند نکته:

1-در مورد شصفها حساب کتاب خودم همون حوالیه 77 تومان سود رو نشون میده اما امروز یکی از دوستان شرکت صحبت از سود حدود 95 تومان میکرد که باید بیشتر بررسی کرد ضمنا هرچند به قیمتای بالای 400 این سهم ایمان دارم اما به 2 دلیل احتمالا از فردا پله ای خارج میشم....1-تعداد زیادی که دارم با تمام شده 316 تومان 2-نیاز به نقدینگی بیشتر جهت خرید 2-3 سهمی که دارن میگن بیا منو بخور

2-در مورد کچینی و کساوه انگار باز هم جوی به راه افتاد و .....تعدیل عملیاتیشان نهایتا همین چیزی است که بالا نوشتم...البته بعید میدانم کسی در سبدش اندازه من کساوه و کسعدی جمع کرده باشد امروز هم 20 تا کساوه دادم دوستان حالشو ببرن....اینو گفتم یهو پس فردا اینجوری صدایمان نزنند....مهران جا مانده.....

3-دارویی لقمان گویا برای سال بعد توانایی تعدیل بالای 60% خواهد داشت<البته میتواند بیشتر هم باشد> شرمنده تعدادم اندازه ای نیست حجم مبنا بدهم چون با 2 تا حجم مبنا تمام میشود و صبرش برای من بوده و سودش برای دوستان.......

4-دوست دارم به اندازه 4 تا حجم مبنا به افست هایم اضافه کنم فک کنم کم کم لازم میشه.......یک آمار دقیق میگیرم ببینم این که تا میگیم افست میگن انتخابات و سود زیاد راسته یا نه........یعنی یک بار هم میشود انتخابات به ما سود برساند...البته چیزی که به نظر میرسد تبلیغات بسیار گسترده است...خبرش رو به دوستان میدم و شما فعلا این که در بعضی سایتها تعدیل مثبت سنگین برای افست را با نزدیکی انتخابات پیوند میزنند شایعه به حساب آورید....اما به جز این مورد انتخابات باید منتظر 2 تا تعدیل مثبت عملیاتی باشیم...چقدر حال میده آدم سهمشو چاق کنه....

5-گویا تعدیل مثبت 14% فولاد مبارکه در راه است...

6-تعدیل مثبت بین 20-30% کارتن ایران در گزارش 9 ماهه.....

7-حپترو هم میتواند 9 ماهه 30-40% تعدیل مثبت بدهد....

8-فولاژ و فولای هم از سهم هایی هستند که 9 و 12 ماهه تعدیل مثبت دارد فولای فک کنم حدود60-70% و فولاژ 40-30%......

ادامه میدهیم....

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

با این تعدیلی که شاراک و کرمانشا دادن سود 95 تومنی شصفها بعید نیست حتما خبریه که اینجوری صف شده (-: اما 95 کمی زیاده فک کنم تعدیلش خیلی میشه دیگه (-:
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2011/12/12 در ساعت 00:02

کاربر ویژه بورسی ناشناس آواتار ها
    تشکر شده 2,356 بار در 793 ارسال
    یاد این سایت بورس پرشیا افتادم که بدون هیچ تحلیلی برای همه سهم ها تعدیل مثبت پیش بینی می کند. بالاخره از 10 تا حدس، 4 تا درست از آب در می آید!
    هیچ کاری برای انسان سخت تر از فکر کردن نیست. منتسب به آلبرت اینشتین

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط ناشناس نمایش پست ها
    یاد این سایت بورس پرشیا افتادم که بدون هیچ تحلیلی برای همه سهم ها تعدیل مثبت پیش بینی می کند. بالاخره از 10 تا حدس، 4 تا درست از آب در می آید!
    به نظرم از 10 تا 2 تاش هم درست از اب دربیاد سود خوبی میشه کرد (-: البته خواننده هم باید پیگیر باشه و توی اون سهم ها خودش هم تحقیق کنه و بهترین رو انتخاب کنه. همه رو که نمیشه خرید و تو سبد داشت (-: البته کار نشد نداره ولی مدیریتش سخته

نقل قول نوشته اصلی توسط ناشناس نمایش پست ها
    به به مشاوره غیر پوپول.......شنیدم زدی تو کار سهمای زیانده....اگه از 10 تا 8 تاش درست درومد چی؟؟ خب معلومه دیگه میگی از راهروهای شرکت اطلاعات گرفتی 2 تا سوال ازت پرسیدم برو جواب اونارو بیار تا بدونم فقط سوال کردن بلد نیستی جواب دادنم بلدی...

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,861 بار در 569 ارسال
    با سلام

من خودم را چشم نزنم این ماه تریدهای خوبی داشتم .فسرب شصفها باما ثامان و کمی کسعدی touch wood
    ولی به جاش چشمتا ن روز بد نبینه چه ضرر هنگفتی توی ............... دارم امید است از فردا سهم برگردد
    مهران جان تارگت شصفها را دوست عزیزی 370 داده است من هم زیاد دارم فردا خارج میشوم نه پله ای یکهویی
    فسرب هم که فردا به گره میرود شاید متعادل شود نظرتان به خروج است یا خیر ؟
    فولای هم باید دیروز می فروختم خوابم برد جاماندم حمایت ان چنداست ؟
    با سپاس از دوستان و اساتید
    جناب ناشناس فرصت کنم پستهای مو شکافانه شما را می خوانم ولی این محیط فقط و فقط صحبت از بورس و تریدهایمان نیست همدلی و به اشتراک گذاشتن تجارب و دوستی است .نیازی به زیر ذره بین بردن پستها نیست به هر حال هر کسی که وارد
    بورس میشود ریسک انرا می پذیرد و اگر پیشنهادی از جانب عزیزان میشودمسولیتش با خودمان است .

آرامش در آن است که بدانی در هر گام دست تودر دست خداست
    لحظه هایتان آرام
    آرزوهایت را بر آورده می کند آنکه ابر را می گریاند تا گل را بخنداند

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید rojan از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی ناشناس آواتار ها
    تشکر شده 2,356 بار در 793 ارسال
    با درود
    سهامداری که 80% پیش بینی هایش درست باشد اصولاً وقتی برای نوشتن در فروم ها برایش باقی نمی ماند.
    باسپاس
    هیچ کاری برای انسان سخت تر از فکر کردن نیست. منتسب به آلبرت اینشتین

مهران جان چافست رو خوب اومدی کفم برید (-: اصلا فکر اونجاشو نمیکردم . مگه پوستر هم میزنه ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rojan نمایش پست ها
    با سلام

من خودم را چشم نزنم این ماه تریدهای خوبی داشتم .فسرب شصفها باما ثامان و کمی کسعدی touch wood
    ولی به جاش چشمتا ن روز بد نبینه چه ضرر هنگفتی توی ............... دارم امید است از فردا سهم برگردد
    مهران جان تارگت شصفها را دوست عزیزی 370 داده است من هم زیاد دارم فردا خارج میشوم نه پله ای یکهویی
    فسرب هم که فردا به گره میرود شاید متعادل شود نظرتان به خروج است یا خیر ؟
    فولای هم باید دیروز می فروختم خوابم برد جاماندم حمایت ان چنداست ؟
    با سپاس از دوستان و اساتید
    جناب ناشناس فرصت کنم پستهای مو شکافانه شما را می خوانم ولی این محیط فقط و فقط صحبت از بورس و تریدهایمان نیست همدلی و به اشتراک گذاشتن تجارب و دوستی است .نیازی به زیر ذره بین بردن پستها نیست به هر حال هر کسی که وارد
    بورس میشود ریسک انرا می پذیرد و اگر پیشنهادی از جانب عزیزان میشودمسولیتش با خودمان است .

آرامش در آن است که بدانی در هر گام دست تودر دست خداست
    لحظه هایتان آرام
    آفرین آبجی روژان چه کردی....

فسرب را دوستان خودم هم زیاد خرید داشتن ....ببینید این که من الآن نظر بدم درباره خروج کاملا اشتباهه....ولی راحت بگم اگر من بودم خارج میشدم چون این سهم با مثبت فردا صعئد خوبی داشته و میشه با نقدینگیه حاصل از قروشش سهم هایی در قیمت بسیار مناسب خرید...اما برای مثال دوستان من اصرار به صعود قیمت های جهانی دارند و میگویند با سهم میمانیم....ضمنا به گره امروز باما و معامله جالبش هم تکیه کرده اند...

به نظرم فولاد مثبت میشود و به دنبال آن فولای هرچند برای فولای هم فعلا سخت است که از 260 تومان فراتر رود....اما شنیدم تعدیل گزارش 9 ماهش که احتمالا قبل از گزارش اصلی 9 ماهه میاد مناسبه...حمایتش را بروید در تاپیک اونوری از استاد پانی بپرسید........حرف استاد برای من سند است...

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 6 نخست 123456 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)