صفحه 24 از 66 نخست ... 142122232425262734 ... آخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 659

موضوع: سرمايه گذاري توسعه شمال ( وشمال )

عضو جدید
    تشکر شده 20 بار در 8 ارسال
    اگر تا پايان مهلت داده شده به فروش نرود شركت متعهد به خريد آيا بدون توجه به قيمت سهم همان يك ريال خواهد خريد؟

بنظر شما با توجه به اينكه اين شركت حدود 10نفر حقيقي وحقوقي بالاي يك درصد دارد چرا آنان هيچ واكنشي نسبت به اين قضيه نمي كنند؟

يك زماني عنوان مي شد دانايان پارس در حال خريد حق تقدم سهم هستند بنظر شما با وجود اينكه مي تواندبا هزينه حدود 5 ميليلرد صاحب بلوك مديريتي شركت شود چرا ديگر تمايلي به خريد ندارد؟

آيا واقعا" اين شركت ارزش آن را ندارد تا يك حقوقي وارد عمل شود يادم يكي از دوستان دوماه پيش از قيمت 200 تومان سهم در سال آينده صحبت ميكرد

در پايان دوستان عزيز و همدرد واقعا" ديگري هيچ كاري از ماساخته نيست وبايد شاهد ازدست رفتن سرمايه هايمان باشيم

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحدت از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 2,028 بار در 537 ارسال
    فرهاد نوشته است

جناب آقای هامونی و مسئولین محترم فرابورس

پیشگیری نکردن از اقدامات غیر قانونی و غیر انسانی شرکتهایی چون سرمایهگذاری توسعه شمال، پیش از هر چیز به شرکت فرابورس که مورد اعتماد خریداران است لطمه خواهد زد و خریداران را نسبت به این بازار به خصوص در عرضه سهام حق تقدم بدبین خواهد نمود. چرا که در معاملات بورسی مردم به ساز و کار و نظارت بورس اعتماد میکنند و به همین خاطر است که بیآنکه از محصولات، خدمات، شیوه مدیریت، توانایی و اعتبار مالی … شرکتی اطلاع و ارتباط مستقیمی حاصل کنند، بر اساس اعتماد خود به سازمان بورس انجام معاملات را میپذیرند.
    جای بسی شگفتی است که شرکت توسعه شمال با فروش بیش از ۴۷ میلیون سهام حق تقدم، نقدینگی بسیاری را از جیب مردم و از جیب همین خریداران به سمت شرکت خود سرازیر نمود. حال نه تنها پول بلکه سهامهای فروخته را رایگان به شرکت برمیگرداند. خریداران بی آنکه اختیاری داشتهباشند باید سهامهای خود را با چند ریال (صد ریال، چهل ریال) در اختیار شرکت سرمایه گذاری توسعه شمال قرار دهند و بگویند دستتان درد نکند، پول و وقت اضافی داشتیم و آوردیم تقدیم کلاهبرداران توسعه شمال کنیم.
    این پولها از جیب همین خریداران در جیب شرکت توسعه شمال وارد شده و در مقابل حالا نه سهمی برایشان میماند و نه حق تقدمی. اینان در ازای چه چیزی این پولها را روانه این شرکت کردهاند. چه چیزی در قبال آن بدست خریداران میرسد مسئولین محترم فرابورس ؟؟!! کو، کجاست، کدام حق تقدم؟؟؟!!!
    جناب آقای هامونی و مسئولین محترم فرابورس، خواهشمندم قدری توجه کنید و تأمل. آسیب معنوی در این معامله برای خریداران شما بسیار سنگینتر است چون اعتمادشان از شما سلب میشود. نگذارید این اعتماد آسیب ببیند. ما در لوای فرابورس آمده ایم خرید کنیم نیامدهایم پولمان را در جیب دیگران خالی کنیم.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید يگانه از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 2,028 بار در 537 ارسال
    محمودی نوشته است

جناب اقای هامونی
    ضمن تشکر از جناب عالی در دفاعی که از حقوق دارندگاه حق تقدم سرمایه گزاری توسعه شمال انجام دادید که به قیمت گزافی خریداری کرده اند و عنقریب است که دست رنج چندین ساله شان در ازائ بی اطلاعی از وضعیت شرکت فوق( با عرض معذرت پوزش باید به عرض برسانم بی شعوری خودم باعث شد که این حق تقدم را با قیمت بالایی بخرم)از دستشان برود. اقای هامونی، من نمی دانم چرا شرکتی را که با احتساب مدیر عامل دارای چهار پرسنل هست اجازه داده اند این همه افزایش سر مایه دهد و انهم با این سرعت در بازار عرضه گردد.
    روزی که حق تقدم اولیه شروع به عرضه شد۳/۸/۹۰ فقط ۶۳ روز ورود سهم توسعه شمال گذشته بود. جای تامل هست یعنی یک شرکتی با این وضعیت به این سرعت وارد بورس شد و سریعا حق تقدمش هم ارائه شد. و جالب تر اینکه موقع ارائه حق تقدم استفاده نشده در مورخ ۱۷/۱۱/۹۰ سهم اصلی از تاریخ ۲۴/۱۰/۹۰ یعنی در عرض ۲۳ روزحتی یک سهم معامله نشده . ایا نباید به مشکل دار بودن این شرکت حساس باشند مسئولین محترم بورس و فرابورس ؟؟؟؟
    باز هم نمی دانم صاحبان این شرکت با این پول هایی که از فروش حق تقدم توسع شمال بدست اوردند چگونه زندگی خواهند کرد و انرا به زنو فرزندانشان خواهن خوراند. ایا واقعا کائنات و هستی بدون صاحب هست؟ ایا تاوانی ندارد؟
    هر چند من اشتباه کردم در خرید این حق تقدم . ایا صاحبان سهام اصلی این شرکت هم می دانند که اشتباهی بزرگ انجام دادند؟
    شاید حرف من خوشایند نباشد و یا به یک شوخی مشابهت داشته باشد و لی منتظر باشند نتیجه این گونه جمع اوری پول را. انها این حق تقدم را همانگونه که تعهد کرده اند خواهن خرید با قیمتی نازل و صاحب سهم خواهند شد و چه بسا به ازای هر سهم یکصد تو مان واریز نمایند و چون عمده ترین سهامداران هستند بعد به روشهای مختلف ان را خارج کنند. و فقط اینجا نفعی از فروش حق تقدم نصیبشان شده . انهم با این قیمت بالا.چون بازار پایه هم هست انچنان نظارتی اعمال نمیشود… پس انان را در صورت عدم پیگیری مسئولین به خدا وامی گزارم که بهترین حکم کنندگان است

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید يگانه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال حامد آواتار ها
    تشکر شده 3,648 بار در 1,160 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط يگانه نمایش پست ها
    والله هر کاری از دستم بر بیاد دارم میکنم ولی متاسفانه هیچ کس جوابگو نیست
    نه ضوابطی
    نه قانونی
    لفظ سفته بازهم دیگه نباید بکار ببریم- باید بگیم آدم زیرک - توهین میشه به آقایون
    همان ظور که سید ناصر هم گفت داره بصورت قانونی قیمت سهم رو میاره پایین تا خرید تو 40 ریال یا 1 ریال توجیه داشته باشه

ولی من پیگیری های خودم رو دارم انجام میدم شما هم کوتاهی نکنید به هر جایی که میتونید تماس بگیرید
    دونفرشكايت به بازرسي كرديم اس ها شم اومد
    زنجیر عادت سبک تر از آن است که حس شود،
    اما رفته رفته سنگین شود که پاره نتوان کرد،

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حامد از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی rajoo آواتار ها
    تشکر شده 468 بار در 86 ارسال
    میگم اگر خودمون حق هامونو بخریم بهتر نیست؟
    چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟

عضو عادی rajoo آواتار ها
    یعنی ممکنه صورت مالیاشم اشتباه باشه

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajoo نمایش پست ها
    میگم اگر خودمون حق هامونو بخریم بهتر نیست؟
    چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟
    چرا خيلي خوبه ولي ما كه يه همچين پولي نداريم؟
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی rajoo آواتار ها
    ساده ی ساده عزیز قرار بود از سهم حمایت کنی مارو حمایتت حساب کرده بودیم پس چی شد؟

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rajoo از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajoo نمایش پست ها
    ساده ی ساده عزیز قرار بود از سهم حمایت کنی مارو حمایتت حساب کرده بودیم پس چی شد؟
    از سهم حمايت كردم تو اين مدت 300000 تا با 3 تا كد خريدم همزمان كه حقها داشت معامله ميشد منم خود سهمو ميخريدم اگه الان دست به سهم نميزنم به خاطر اينه كه سهم ديگه اهميتي نداره حقها خريدار نداره دوست من...در ضمن مگه من چقد پول دارم؟قيمت كه از 135 داشت ميومد پايين عمده خريدار من بودم فقط رو 120 تومن رهروان ميخريد....الانم اون قد پول ندارم كه بخام حقشو بخرم......اردراي ما بود كه موقع معامله حقها اجازه نميداديم سهم زير 135 بياد......من اصلا فك نميكردم اين سهم اينقد غير ارزنده باشه كه حتي يه خريدارم نداشته باشه

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    مطمئن باش دوست من اگه پول داشتم تو قيمتاي بالا ميخريدم كه همتون سود كنيد نميزاشتم اين كفتارا اينجوري مالمونو بخورن.....من شركت بهم اجازه نداد و گرنه پول بيشتري رو اين سهم ميزاشتم.....نقدينگي شخصي خودمم اونقدا نيست كه از پس سهامدار عمده بر بيام

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 24 از 66 نخست ... 142122232425262734 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)