صفحه 1155 از 1968 نخست ... 15565510551105114511521153115411551156115711581165120512551655 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11,541 به 11,550 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 814 بار در 123 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

حماقت سهامدارای این سهم تمومی نداره...
    بازارگردان دقیقا کدوم گوریه!!!!

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تجهیزاتی89 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,220 بار در 578 ارسال

درود
    معاملات عالی
    افزایش حجم همراه با روند مثبت!
    باید عادت کنیم به حجم بالا در معاملات این سهم
    ارادت
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید bikaraneh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Arian02 آواتار ها
    تشکر شده 7,204 بار در 1,237 ارسال

صدرا با این حجم و این مثبت نشون داد دیگه اخراشه و اول شروع یه روند صعودی خوبه حالا بسته به میزان صبر سود بیشتری هم میده با فرض هدف 2000تومنی برای 6ماه اینده 400درصد سود خالص رو میگیره هر کی امروز خرید کرد
    به قول چرچیل این پایان کار نیست حتی شروع پایان هم نیست....... ولی پایان یه شروعه

6. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

خیلی جالبه برام وقتی سهما حجم میخورن اخر کار اگر منفی بودن سایتاو کانالا و گروها اون رو نشانه خروج پول هوشمند میدونن اگر مثبت بودن ورود پول هوشمند
    یعنی خزعبلات به تمام معنا خدایی
    والا تا جایی که قبلا میگفتن ورود پول هوشمند طی چند ماه و حداقل چند هفته انجام میشه حالا الان چی شده نمیدونم !!!!
    یه سهمی طی ده روز اخیر حداقل 5 بار گفتن ورود پول و چند بارم گفتن خروج پول اونم تو کف قیمتی و با افت زیاد
    انگار تو یه روز پول هوشمند وارد شده دیده اشتباه کرده حالا شده پول خنگ و خارج شده !!!!!!!!!
    ملتو خوب مچل کردن بخدا

روزای جالبیه تو بورس
    از وقتی هم اسم این الگوریتم اومده تو بازار وقتی سهم منفی میشه میگن رباته داره میفروشه

8. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,594 بار در 183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Arian02 نمایش پست ها
    صدرا با این حجم و این مثبت نشون داد دیگه اخراشه و اول شروع یه روند صعودی خوبه حالا بسته به میزان صبر سود بیشتری هم میده با فرض هدف 2000تومنی برای 6ماه اینده 400درصد سود خالص رو میگیره هر کی امروز خرید کرد
    به قول چرچیل این پایان کار نیست حتی شروع پایان هم نیست....... ولی پایان یه شروعه
    سلام
    ضمن تشکر از شما و ابراز خوشحالی از اینکه نظرتون نسبت به صدرا مثبته، اگه ممکنه بفرمایید احتمال رسیدن به 2 هزار تومان تا 6 ماه آینده چقدره؟

جناب تکنیکالر می گن طمع نکنید، برای من همین تاپیک کافیه که یک روز به ناامیدی کامل و یک روز به امیدواری کامل برسم و حس طمعم بیدار بشه. تو این مدتها بارها گفتم درد و بلای شکربن نازنینم بخوره تو سر صدرا... اگه صدرا 5 برابر بشه میشه از گناهانش صرفنظر کرد

پ.ن سوالی که برای همه امون بارها پیش اومده اینه که چرا با وجود خبرهای بنیادی سهم رشد نمی کنه. من به این نتیجه رسیدم که من بعد اگر قیمتش رشد کنه ربطی به پتانسیلهاش نخواهد داشت بلکه در حال حاضر هر رشدی داشته باشه به دلایل تکنیکی و جذابیت قیمت فعلیه. چرا؟ علاوه بر زیان تسعیر ارز که با شرایط تورمی و افزایش نرخ ارز بیشتر و بیشتر میشه نگاهی به گزارش حسابرس بندازید و بندهاش رو با دقت بخونید لطفا. تا وقتی مشکلات اساسیش که باعث بی اعتمادی بازاره برطرف نشه دلایل بنیادی باعث رشدش نمیشن. من بندهای مهم رو اینجا میارم

1-بدهي به شرکت ملی نفتکش شرکت اصلي به شرکت ملي نفتکش به مبلغ2.520 ميليارد ريال (معادل 99/8ميليون دلار آمريکا) مربوط به وجوه دريافتي بابت قرارداد ساخت 3 فروند کشتي 63 هزارتني در سنوات قبل مي باشد که از اين بابت مبلغ 477 ميليارد ريال هزينه گرديده و در سرفصل پيمان در جريان پيشرفت (يادداشت 2-1-19 توضيحي) منظور شده است. پروژه مزبور در سنوات اخير متوقف و قرارداد از طرف کارفرما بطور يکجانبه فسخ و موضوع به مراجع قضائي احاله گرديده است. بر اساس تائيديه دريافتي از وکيل حقوقي شرکت و نيز دادنامه شعبه 28 دادگاه تجديد نظر استان تهران ، شرکت علاوه بر مبلغ فوق محکوم به پرداخت 7/7 ميليون دلار آمريکا و 1،059 ميليارد ريال بابت جرائم و بهره گرديده ليکن به دليل اعتراض مجدد به رأي دادگاه ذخيره اي در حسابها لحاظ نگرديده است . تعيين تعديلات مقتضي از اين بابت بر صورتهاي مالي مورد گزارش منوط به رسيدگي به اعتراض شرکت و صدور رأي نهايي توسط مقامات قضايي مي باشد.
    2-قرارداد منعقده با شرکت پي دي وي مارينا کشور ونزوئلا موضوع يادداشتهاي توضيحي 1-5 و 1-6-18 توضيحي درخصوص ساخت 4 فروند کشتي نفت کش افراماکس، در سال 1385 به دليل عدم همکاري طرف قرارداد فاقد پيشرفت مطلوب مي باشد. در اين رابطه 1 فروند کشتي تکميل و تحويل شده و 1 فروند کشتي ديگر نيز در حال ساخت مي باشد. متعاقبا در سپتامبر سال 2018 ميلادي براساس الحاقيه تنظيم شده مبلغ 30/3 ميليون يورو مبلغ قرارداد افزايش و مقرر شده تا شرکت مورد گزارش پس از دريافت مبلغ 7/5 ميليون يورو قسط اول نسبت به شروع ساخت و تکميل 2 فروند کشتي ديگر اقدام نمايد که تا تاريخ اين گزارش اقدامي در اينخصوص صورت نپذيرفته است. تعيين آثار ناشي از تعديلات احتمالي که در صورت قطعيت هزينه هاي انجام شده جهت ساخت يک فروند کشتي و نيز بازيافت بهاي قطعات خريداري شده در اين رابطه که مدت زمان طولاني از اجراي آنها گذشته و بعضا فرسوده گرديده اند، بر صورتهاي مالي مورد گزارش براي اين موسسه مقدور نمي باشد.
    3-به دليل مسدود بودن اغلب حسابهاي بانکي شرکت اصلي و گروه، بخشي عمده اي از وجوه مربوط به عمليات شرکت، شامل دريافتها و پرداختها از طريق حسابهاي بانکي به نام اعضاي هيات مديره و ساير اشخاص صورت مي گيرد.
    4-خريدهاي خارجي و پرداختهاي ارزي در سنوات اخير بدون رعايت تشريفات قانوني از جمله گشايش اعتبار اسنادي، به صورت حواله هاي ارزي از طريق اشخاص و صرافي ها صورت گرفته است (به نظرتون چقدر این موضوع روی افزایش بدهی های ارزی و زیان تسعیر اثر داره؟!!!!)
    5-داراييهاي در جريان تکميل شرکت طي سال جاري عمدتا راکد بوده که تکميل اين پروژه ها منوط به انعقاد قراردادهاي سودآور و ايجاد ضرورت در تکميل اين داراييها مي باشد.
    6-قرارداد پروژه ميدان رشادت در سال 1385 و به منظور ساخت 4 سکوي نفتي در خليج فارس منعقد گرديده (يادداشت 1-1-5 توضيحي) که تعداد 2 سکوي نفتي در سنوات قبل تکميل و تحويل شده و به دليل اختلاف در موضوع پيمان عمليات 2 سکوي ديگر تعيين تکليف نگرديده است. لذا در سنوات قبل و ميان دوره اي مورد گزارش عمليات پروژه به دليل ابهام در برآورد ماحصل ارائه خدمات با سود صفر شناسايي و در حسابها انعکاس يافته است.
    ویرایش توسط belle fille : 2021/01/11 در ساعت 13:27

10. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید belle fille از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pournikdast آواتار ها
    تشکر شده 4,258 بار در 460 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Arian02 نمایش پست ها
    این فیلترا کمترین مزیتشون اینه که حداقل کف قیمتی هستن و روی حمایت خوب لاقل رو سقف سهم معرفی نمیکنه

سلام و عرض ادب...
    سپاس از راهنمایی شما آرین عزیز...
    این سهم ها خروجی فیلتری هستند که مشخصات زیر رو داره؛
    -بیش از 50 درصد افت پایانی از ماکس 90 روزه
    -قیمت پایانی کمتر از 5 درصد نسبت به کف مین 90 روزه
    -میانگین قدرت خزیدار حقیقی در سه روز اخیز بیش از فروشنده حقیقی
    -میانگین سرانه خریدار حقیقی بالای 30 میلیون
    -قیمت آخرین بالاتر از پایانی
    -(برتری چندبرابری ارزش معاملات نسبت به میانگین 60 روزه رو فعلا حذف کردم)
    باز اگر متغیری دیگری به ذهن دوستان میرسه؛ بفرمایید اضاف کنم...

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید pournikdast از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 814 بار در 123 ارسال

ظاهرن قرارداد جدید رشادت امروز امضا شده با قرارگاه

هشت قرارداد از مجموعه قراردادهای طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت به ارزش ۱.۲ میلیارد دلار میان شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های پیمانکار ایرانی امضا شد.

به گزارش خبرنگار شانا، این اسناد همکاری که امروز (دوشنبه، ۲۲ دی‌ماه) با حضور وزیر نفت امضا شد، شامل هفت بسته قراردادی میدان‌های بینک، سولابدر، لالی بنگستان، گچساران ۳ و ۴، گلخاری، بی‌بی‌حکیمه و اهواز ۲، ۳ و ۵ شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در استان‌های بوشهر، فارس، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد و بسته قراردادی میدان رشادت شرکت نفت فلات قاره ایران در حوزه دریایی استان هرمزگان در خلیج فارس است.

قراردادهای بسته‌های گلخاری، گچساران ۳ و ۴، بینک، بی‌بی‌حکیمه، سولابدر و لالی بنگستان به ترتیب با شرکت‌های حفاری شمال (هلدینگ انرژی‌گستر سینا)، شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران، توسعه پتروایران، مشارکت ماشین‌سازی اراک، مشارکت صنایع نفت و انرژی قشم و مارون‌کاران، شرکت ملی حفاری ایران و مهندسی و ساختمانی جهانپارس به امضا رسید و قرارداد بسته‌های اهواز ۲ و ۳ و ۵ و رشادت نیز با قرارگاه خاتم‌الانبیا امضا شد.

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید تجهیزاتی89 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 566 بار در 67 ارسال

سلام و عرض ادب

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، صبح امروز با حضور وزیر نفت، هشت قرارداد از مجموعه قراردادهای طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت به ارزش 1.2 میلیارد دلار میان شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های پیمانکار ایرانی امضا شد.این اسناد همکاری شامل هفت بسته قراردادی میدان‌های بینک، سولابدر، لالی بنگستان، گچساران 3 و 4، گلخاری، بی‌بی‌حکیمه و اهواز 2، 3 و 5 شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در استان‌های بوشهر، فارس، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد و بسته قراردادی میدان رشادت شرکت نفت فلات قاره ایران در حوزه دریایی استان هرمزگان در خلیج فارس است.قراردادهای بسته‌های گلخاری، گچساران 3 و 4، بینک، بی‌بی‌حکیمه، سولابدر و لالی بنگستان به ترتیب با شرکت‌های حفاری شمال (هلدینگ انرژی‌گستر سینا)، شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران، توسعه پتروایران، مشارکت ماشین‌سازی اراک، مشارکت صنایع نفت و انرژی قشم و مارون‌کاران، شرکت ملی حفاری ایران و مهندسی و ساختمانی جهانپارس به امضا رسید و قرارداد بسته‌های اهواز 2 و 3 و 5 و رشادت نیز با قرارگاه خاتم‌الانبیا امضا شد.

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید March13 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط belle fille نمایش پست ها
    سلام
    ضمن تشکر از شما و ابراز خوشحالی از اینکه نظرتون نسبت به صدرا مثبته، اگه ممکنه بفرمایید احتمال رسیدن به 2 هزار تومان تا 6 ماه آینده چقدره؟

جناب تکنیکالر می گن طمع نکنید، برای من همین تاپیک کافیه که یک روز به ناامیدی کامل و یک روز به امیدواری کامل برسم و حس طمعم بیدار بشه. تو این مدتها بارها گفتم درد و بلای شکربن نازنینم بخوره تو سر صدرا... اگه صدرا 5 برابر بشه میشه از گناهانش صرفنظر کرد

پ.ن سوالی که برای همه امون بارها پیش اومده اینه که چرا با وجود خبرهای بنیادی سهم رشد نمی کنه. من به این نتیجه رسیدم که من بعد اگر قیمتش رشد کنه ربطی به پتانسیلهاش نخواهد داشت بلکه در حال حاضر هر رشدی داشته باشه به دلایل تکنیکی و جذابیت قیمت فعلیه. چرا؟ علاوه بر زیان تسعیر ارز که با شرایط تورمی و افزایش نرخ ارز بیشتر و بیشتر میشه نگاهی به گزارش حسابرس بندازید و بندهاش رو با دقت بخونید لطفا. تا وقتی مشکلات اساسیش که باعث بی اعتمادی بازاره برطرف نشه دلایل بنیادی باعث رشدش نمیشن. من بندهای مهم رو اینجا میارم

1-بدهي به شرکت ملی نفتکش شرکت اصلي به شرکت ملي نفتکش به مبلغ2.520 ميليارد ريال (معادل 99/8ميليون دلار آمريکا) مربوط به وجوه دريافتي بابت قرارداد ساخت 3 فروند کشتي 63 هزارتني در سنوات قبل مي باشد که از اين بابت مبلغ 477 ميليارد ريال هزينه گرديده و در سرفصل پيمان در جريان پيشرفت (يادداشت 2-1-19 توضيحي) منظور شده است. پروژه مزبور در سنوات اخير متوقف و قرارداد از طرف کارفرما بطور يکجانبه فسخ و موضوع به مراجع قضائي احاله گرديده است. بر اساس تائيديه دريافتي از وکيل حقوقي شرکت و نيز دادنامه شعبه 28 دادگاه تجديد نظر استان تهران ، شرکت علاوه بر مبلغ فوق محکوم به پرداخت 7/7 ميليون دلار آمريکا و 1،059 ميليارد ريال بابت جرائم و بهره گرديده ليکن به دليل اعتراض مجدد به رأي دادگاه ذخيره اي در حسابها لحاظ نگرديده است . تعيين تعديلات مقتضي از اين بابت بر صورتهاي مالي مورد گزارش منوط به رسيدگي به اعتراض شرکت و صدور رأي نهايي توسط مقامات قضايي مي باشد.
    2-قرارداد منعقده با شرکت پي دي وي مارينا کشور ونزوئلا موضوع يادداشتهاي توضيحي 1-5 و 1-6-18 توضيحي درخصوص ساخت 4 فروند کشتي نفت کش افراماکس، در سال 1385 به دليل عدم همکاري طرف قرارداد فاقد پيشرفت مطلوب مي باشد. در اين رابطه 1 فروند کشتي تکميل و تحويل شده و 1 فروند کشتي ديگر نيز در حال ساخت مي باشد. متعاقبا در سپتامبر سال 2018 ميلادي براساس الحاقيه تنظيم شده مبلغ 30/3 ميليون يورو مبلغ قرارداد افزايش و مقرر شده تا شرکت مورد گزارش پس از دريافت مبلغ 7/5 ميليون يورو قسط اول نسبت به شروع ساخت و تکميل 2 فروند کشتي ديگر اقدام نمايد که تا تاريخ اين گزارش اقدامي در اينخصوص صورت نپذيرفته است. تعيين آثار ناشي از تعديلات احتمالي که در صورت قطعيت هزينه هاي انجام شده جهت ساخت يک فروند کشتي و نيز بازيافت بهاي قطعات خريداري شده در اين رابطه که مدت زمان طولاني از اجراي آنها گذشته و بعضا فرسوده گرديده اند، بر صورتهاي مالي مورد گزارش براي اين موسسه مقدور نمي باشد.
    3-به دليل مسدود بودن اغلب حسابهاي بانکي شرکت اصلي و گروه، بخشي عمده اي از وجوه مربوط به عمليات شرکت، شامل دريافتها و پرداختها از طريق حسابهاي بانکي به نام اعضاي هيات مديره و ساير اشخاص صورت مي گيرد.
    4-خريدهاي خارجي و پرداختهاي ارزي در سنوات اخير بدون رعايت تشريفات قانوني از جمله گشايش اعتبار اسنادي، به صورت حواله هاي ارزي از طريق اشخاص و صرافي ها صورت گرفته است (به نظرتون چقدر این موضوع روی افزایش بدهی های ارزی و زیان تسعیر اثر داره؟!!!!)
    5-داراييهاي در جريان تکميل شرکت طي سال جاري عمدتا راکد بوده که تکميل اين پروژه ها منوط به انعقاد قراردادهاي سودآور و ايجاد ضرورت در تکميل اين داراييها مي باشد.
    6-قرارداد پروژه ميدان رشادت در سال 1385 و به منظور ساخت 4 سکوي نفتي در خليج فارس منعقد گرديده (يادداشت 1-1-5 توضيحي) که تعداد 2 سکوي نفتي در سنوات قبل تکميل و تحويل شده و به دليل اختلاف در موضوع پيمان عمليات 2 سکوي ديگر تعيين تکليف نگرديده است. لذا در سنوات قبل و ميان دوره اي مورد گزارش عمليات پروژه به دليل ابهام در برآورد ماحصل ارائه خدمات با سود صفر شناسايي و در حسابها انعکاس يافته است.
    سلام سرکار خانم بلفی
    ببخشید طولانیه
    احتمال که خب نه من نه هیچ کس.... نه میشه نه میتونیم حساب کنیم به لحاظ ریاضی منتها وقتی از احتمالات حرف میزنیم و درصد رو بیان می کنم منظور اینه که دست مخاطب بیاد ذهنیتمون در موردش چیه
    برای مثال عرض میکنم وقتی از سقف قیمت اومد پایین من قیمت حدودی 500رو تقریبا مطمئن بودم و به فرض با خودم میگفتم به احتمال بالای 80 درصد میرسه یا در مورد این قیمت زیر 475 نهایت پیش خودم 1 درصد احتمال میدادم برسه که در نهایت تعجب رسید متاسفانه (حالا به هر دلیل ممکن که خب برای خود من مهم نیست دلیلش چی بود)
    در مورد قیمت سقف من همیشه دو تا عدد رو گفتم و برخی وقتا میانگینشو در نظر گرفتم 3200و 2000با میانگین 2500 و اینم به خاطر فقط و فقط ارزش بازار و مارکت صدراست که بنده عدد 2000رو براش در نظر میگیرم یعنی کل سهم حدود 50همت که به نظرم عدد معقولیه برای صدرا در صورتی که بازار خوب باشه و خبر خوبی بیاد تو روند صعودی و تاثیر مضاعف بزاره وکمی سهم هیجانی بره بالا مثل بازار اواخر خرداد و اوایل تیر میشه به 3000 فکر کرد براش منتها بیشتر از این رو واقعیتش باید دید بازار بعد از عید چی میشه
    در مورد چارتشم جدا از مقاومتهای کوچک (مینور )دو منطقه مقاومتی مهم(ماژور)رو براش داریم
    اولین منطقه مهم1000-1250 دومی 1800-2000 یعنی کسی که میخره از الان به فکر خروج تو این مناطق هست اولی با 200درصد سود اون یکی با 400درصد سود که هر دو با توجه به زمانی که سپری میشه سود قابل قبولی هست برای خریدار
    بعد از عبور از سقف قبلی و مخصوصا 1260 تومن(22000قبلی) به نظرم کار راحتتر میشه و توجه بفرمایید که سرعت رشد بیشتر میشه نسبت به قبل این منطقه
    ولی قبلش کار سخته و تو قیمتای مختلف مقاومت و حمایتهای زیادی داره مثل اکثریت و خیلی از سهمای بازار
    خلاصه کلام اینکه ببینید ما چارتیستا درسته تقریبا همه مون در مورد قیمت کف تا اینجا حداقل 20 درصد اشتباه کردیم ولی خب روند رو تشخیص داده بودیم منتها با این اختلاف که به نظرم قابل قبول باشه حالا جزئیات این وسط چی بود و چی شد مهم نیست
    الان هم مطمئن باشید در مورد برگشت روند از نزولی به صعودی همه ما اتفاق نظر داریم منتها کیفیت صعود رو هر کس از دید خودش میبینه
    روند نزولی میان مدت صدرا تقریبا تمومه و وارد روند صعودی میان مدت شده حالا دقیقا از چه عددی برگرده باز برای خود من مهم نیست دیگه(به خاطر همین برگشت روند) که امیدوارم همین 375 باشه و دیگه کف دیگه ای رو نبینه
    و اینکه تا کجا بتونه پیش بره حداقل حداقل حداقل میشه به 1200-1400فکر کرد یعنی احتمال بالای 90 درصد
    حداکثرش هم فعلا با این دیتایی که داریم و این گزارشات و اخبار از سهم به 3000 میشه فکر کرد
    حالا با توجه به شرایطی که دارید تصمیم بگیرید که بخرید یا اگر سهم رو دارید کی خروج بزنید و اگر سهم بهتری مد نظر دارید که تو همین مدت بتونه سود راحتتر و بهتری بده تعویض کنید

18. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط pournikdast نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب...
    سپاس از راهنمایی شما آرین عزیز...
    این سهم ها خروجی فیلتری هستند که مشخصات زیر رو داره؛
    -بیش از 50 درصد افت پایانی از ماکس 90 روزه
    -قیمت پایانی کمتر از 5 درصد نسبت به کف مین 90 روزه
    -میانگین قدرت خزیدار حقیقی در سه روز اخیز بیش از فروشنده حقیقی
    -میانگین سرانه خریدار حقیقی بالای 30 میلیون
    -قیمت آخرین بالاتر از پایانی
    -(برتری چندبرابری ارزش معاملات نسبت به میانگین 60 روزه رو فعلا حذف کردم)
    باز اگر متغیری دیگری به ذهن دوستان میرسه؛ بفرمایید اضاف کنم...
    دست شما درد نکنه
    خروجی امروز رو قرار بدید دستم خالیه بررسی میکنم تا شب اگر زیر 4تا سهم باشه میتونم برسم همه رو اخر شب نتیجه رو میگم ....زیاد بود در حد توان بررسی میکنم
    جسارتا اگر اشتباه نکنم فکر میکنم گزینه دوم و پنجم برای دوستانی که نوسان چند درصدی و سریع میخوان بگیرن مناسبه نه برای کسی که دنبال خرید در کف و تغییر روند و سهامداری هست چون به راحتی میتونه تو یک روز تغییر کنه ........برداشته بشه بهتره مخصوصا تو این بازار که هر ساعت قیمت سهم یه سمت میره
    بقیه عالین
    و اگر امکان داره بتونید کف میانگین متحرک 100یا 200یا 300 رو به نوعی بهش اضافه کنید خروجی بهتری بده یعنی طوری باشه که وقتی سهم رسید به این میانگین خروجی بده
    اکثر سهما از میانگین 200روزه و برخیشون از میانگین 300روزه برگشت زدن که البته تو این بازار شدیدا نزولی ممکن شد از این به بعد برای مدتی خیلی بعیده سهما بخوان دوباره واکنش نشون بدن معمولا از میانگین 100روزه تو بدترین حالت اصلاح برمیگشتن

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)