صفحه 1158 از 1968 نخست ... 15865810581108114811551156115711581159116011611168120812581658 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11,571 به 11,580 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال Arian02 آواتار ها
    تشکر شده 7,204 بار در 1,237 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

به هیچ وجه نگران بازار و شاخص کل نباشید دوستان
    شاخص کل روی 1230 یه حمایتی داره که از سال 2016 زیرش نرفته
    سال 2014 رفته زیر این حمایت و دو سال طول کشیده بیاد بالا ولی بعدش دیگه تو بدترین حالت بالای این حمایت قرار گرفته و برگشته بالا
    دفعه قبل شاخص از 1200برگشت این دفعه نهایت بتونه نفوذ کنه بهش و باز از 1200 یعنی 30000 تا پایین تر از این حمایت برگرده
    هیچ مشکلی وجود نداره فقط دارن تتمه سهامدار بدبخت که ترسیده و داره زندگیشو حراج میکنه خارج میکنن از سهما باز روز از نو روزی از نو
    بله اگر دیدیم واکنش خوبی نشون نداد به این حمایت باید نگران باشیم
    ولی با توجه به سایر فاکتور ها تا اینجای کار من به هیچ وجه نگرانی ندارم در مورد بازار و اتفاقا خیلی امیدوارم به برگشت و صعود طولانی مدت بازار برای حداقل 3 ماه

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط jalili نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    ارین جان نظرت راجع به غگل چیه؟
    به نظرت برای خرید تا شب عید میارزه ؟
    تشکر ارادت

ببخشید بی ربط با اینجا بود ولی مهندس رو اینجا میشه پیدا کرد
    جناب جلیلی غگل حمایت معتبری داره روی 385-400
    اینکه اینو به سمت پایین بشکنه به نظرخیلی بعیده ........بازارم اواخر هفته یا اوایل هفته اینده حمایت بشه و برگرده اینم همراه میشه باهاش
    اگر سهمو دارید بهترین نقطه برای میانگین کم کردن 385 هست حتی ممکنه یه نفوذ هم داشته باشه بشه پایین تر خرید
    اگر میخواین بخرین و نوسان بگیرین سقف قیمتی 580 رو مد نظر قرار بدین برای خروج منتها اگر رد کرد حتما تا پله اول 750 و بعدی تا 1000میره
    ولی در کل فعلا بین 380 تا 600 در نوسان خواهد بود
    ویرایش توسط Arian02 : 2021/01/12 در ساعت 15:58

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال دفتردار آواتار ها
    تشکر شده 1,581 بار در 524 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تجهیزاتی89 نمایش پست ها
    عین آب خوردن صف فروش میشه ...اونم تو چه قیمتهایی.....!!!! خوب بیشعور چند خریدی که الان رفتی تو صف فروش.....
    سلام
    شما که قدیمی هستی چرا این حرف را میزنی!؟
    اگر کسی دیروز در 4004 ریال فروخته باشه فردا می تواند با 4%سود خالص دوباره خرید نماید..
    هرکسی تکنیکال بلد باشد همین کار را خواهد کرد!!! اینجا کسی برای رضای خدا وحس وطن پرستی سهم نخریده است!! ..

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید دفتردار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال

یه سر به تاپیک بهرام خان بزن شتخص۱۰۵۰رادیده وصعوذ شاخص از اردیبهشت برای سقف قبلی۲۱۰۰وبلند مدت۸۰۰۰۰۰۰

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ابشار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 814 بار در 123 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط دفتردار نمایش پست ها
    سلام
    شما که قدیمی هستی چرا این حرف را میزنی!؟
    اگر کسی دیروز در 4004 ریال فروخته باشه فردا می تواند با 4%سود خالص دوباره خرید نماید..
    هرکسی تکنیکال بلد باشد همین کار را خواهد کرد!!! اینجا کسی برای رضای خدا وحس وطن پرستی سهم نخریده است!! ..
    دیروز روز ورود نقدینگی به سهم بود کامل مشخص بود .... امروز اگه شاخص خراب نمیشد صدرا مثبت خوب میبست...

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید تجهیزاتی89 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,532 بار در 782 ارسال

پیرمردی هشتاد ساله با محاسن بلند از گذری عبور میکرد
    جوانی به او رسید
    جوان از او پرسید ،شب هنگام موقع خواب ریش های خود را زیر پتو میگذاری یا روی پتو؟؟
    پیرمرد لحظه ای تامل کرد و گفت تا حالا دقت نکرده بودم
    خلاصه هردو راه خودشون رو گرفتند و از هم دور شدند
    چند روز بعد پیرمرد جوان رو دید و باصدای بلند شروع به ناسزاگفتن کرد
    جوان علت تندخویی رو از پیرمرد جویا شد
    پیرمرد گفت، هشتاد سال از خدا عمر گرفتم و هر شب بدون هیچ مشکلی خواب خوب و آرامی رو داشتم تا تو چند روز قبل اون سوال رو پرسیدی، و الان چند شب هست که موقع خواب ریشم روی پتو هست و ناراحتی حس میکنم و وقتی میزارم زیر پتو دوباره میبینم مشکل دارم
    لذا خواب راحت رو از من گرفتی با این سوالت
    الان هم وضعیت ما هست و اعدادی که برای شاخص میگند
    با تکرار اعداد گوناگون و ترسیم دوراهی های گوناگون سرمایه گذارهای جدید هم بلاتکلیف مانده اند

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 375 بار در 60 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Arian02 نمایش پست ها
    جناب جلیلی غگل حمایت معتبری داره روی 385-400
    اینکه اینو به سمت پایین بشکنه به نظرخیلی بعیده ........بازارم اواخر هفته یا اوایل هفته اینده حمایت بشه و برگرده اینم همراه میشه باهاش
    اگر سهمو دارید بهترین نقطه برای میانگین کم کردن 385 هست حتی ممکنه یه نفوذ هم داشته باشه بشه پایین تر خرید
    اگر میخواین بخرین و نوسان بگیرین سقف قیمتی 580 رو مد نظر قرار بدین برای خروج منتها اگر رد کرد حتما تا پله اول 750 و بعدی تا 1000میره
    ولی در کل فعلا بین 380 تا 600 در نوسان خواهد بود
    سلام عرض ادب
    تشکر بابت وقتی که گذاشتید
    ان شاءالله جبران کنیم
    ارادت

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید jalili از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ابشار نمایش پست ها
    یه سر به تاپیک بهرام خان بزن شتخص۱۰۵۰رادیده وصعوذ شاخص از اردیبهشت برای سقف قبلی۲۱۰۰وبلند مدت۸۰۰۰۰۰۰
    با سلام
    شناختی از جناب بهرام ندارم و روی سخنم صرفا با شما نیست و جسارت نمیکنم
    ولی اگر شاخص قرار باشه بره زیر1200- 1160 و به قول شما بره تا 1050 یعنی زیر این حمایتی که عرض کردم تثبیت میشه برای چند سال و حداقل چند ماه یعنی کار بازار تمام
    وقتی حمایتی 5 سال تونسته عدد شاخص رو بالای خودش حفظ بکنه اگر اینبار نتونه واویلاست میشه مثل حمایت 25 روزه شاخص که بعد از مدتها اینبار نتونست بالای 1925 حفظش کنه و این بلا رو سر سهامدار اورد تو این چند ماه 3هفته پشت سر هم اخطارشم دادیم
    منتها فرقش این بود که اون موقع تایم هفتگی شاخص منفی شده بود و از اصلاح مطمئن بودیم ولی این بار برعکسه
    شاخص و بازار هفته بعد حتما حمایت میشه و برمیگرده
    هر کس صلاح کار خودشو بهتر میدونه بنده هم اصراری به تحلیل و نوشته خودم ندارم به هیچ وجه فقط میدونم هر کسی از راه میرسه با یک ماه کلاس تکنیکال یا حتی اونم نرفته میاد تحلیل میزاره اونم با اعتماد به نفس کامل بنده هم نظرم رو عنوان می کنم هر کسی دوست داشت بخونه و در موردش فکر کنه به قول معروف تلنگری باشه براش هر کس هم ردش کرد مخلصش هم هستم
    بنده چند سالی میشه حتی یک درصد از تصمیم خودم طبق نظر دیگران برنگشتم و اتفاقا از عملکرد خودمم تا حدودی راضی هم هستم
    تصمیم با خود عزیزان
    به هر ترتیب انشالله موفق باشید

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد. نمایش پست ها
    پیرمردی هشتاد ساله با محاسن بلند از گذری عبور میکرد
    جوانی به او رسید
    جوان از او پرسید ،شب هنگام موقع خواب ریش های خود را زیر پتو میگذاری یا روی پتو؟؟
    پیرمرد لحظه ای تامل کرد و گفت تا حالا دقت نکرده بودم
    خلاصه هردو راه خودشون رو گرفتند و از هم دور شدند
    چند روز بعد پیرمرد جوان رو دید و باصدای بلند شروع به ناسزاگفتن کرد
    جوان علت تندخویی رو از پیرمرد جویا شد
    پیرمرد گفت، هشتاد سال از خدا عمر گرفتم و هر شب بدون هیچ مشکلی خواب خوب و آرامی رو داشتم تا تو چند روز قبل اون سوال رو پرسیدی، و الان چند شب هست که موقع خواب ریشم روی پتو هست و ناراحتی حس میکنم و وقتی میزارم زیر پتو دوباره میبینم مشکل دارم
    لذا خواب راحت رو از من گرفتی با این سوالت
    الان هم وضعیت ما هست و اعدادی که برای شاخص میگند
    با تکرار اعداد گوناگون و ترسیم دوراهی های گوناگون سرمایه گذارهای جدید هم بلاتکلیف مانده اند
    محمد 65 عزیز
    این نوشته شما یعنی اینکه خودت تحلیل شخصی نداری و منتظری ببینی دیگران چی میگن عمل کنی این ایراد اول
    دوم اینکه شما با این همه مدتی که تو بورس هستید اگر خودت تحلیل شخصی نداری و طبقش عمل نمیکنی و ریسکشم به جون نمیخری باید حداقل ببینی به چه کسی اطمینان داری در مورد تحلیل و طبق نظرش پیش بری این حداقل کاره
    ببین چه بنیادی چه تکنیکال و در کل تحلیل بازار چه کسی از اطرافیان رو قبول داری به حرفش عمل کن دکتر فاتح باشه یا جناب مجتبی باشه یا هر کس دیگه
    دیگران که اغلب جدید اومدن و با حرف این یا اون منتظرن تصمیم بگیرن حقشونه ضرر کنن به همین راحتی و سادگی
    قانونش خیلی سادست
    اتفاقا هدف از این چیزی که فرمودی هم همینه که سرمایه گذار جدید رو تو برزخ نگه دارن فکرشو بهم بریزن مثلا با ضرر 50 درصدی سهمو تقدیم کنه بهشون و باز اون بالا بخره این طوری نباشه باید شک کرد

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,532 بار در 782 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Arian02 نمایش پست ها
    محمد 65 عزیز
    این نوشته شما یعنی اینکه خودت تحلیل شخصی نداری و منتظری ببینی دیگران چی میگن عمل کنی این ایراد اول
    دوم اینکه شما با این همه مدتی که تو بورس هستید اگر خودت تحلیل شخصی نداری و طبقش عمل نمیکنی و ریسکشم به جون نمیخری باید حداقل ببینی به چه کسی اطمینان داری در مورد تحلیل و طبق نظرش پیش بری این حداقل کاره
    ببین چه بنیادی چه تکنیکال و در کل تحلیل بازار چه کسی از اطرافیان رو قبول داری به حرفش عمل کن دکتر فاتح باشه یا جناب مجتبی باشه یا هر کس دیگه
    دیگران که اغلب جدید اومدن و با حرف این یا اون منتظرن تصمیم بگیرن حقشونه ضرر کنن به همین راحتی و سادگی
    قانونش خیلی سادست
    اتفاقا هدف از این چیزی که فرمودی هم همینه که سرمایه گذار جدید رو تو برزخ نگه دارن فکرشو بهم بریزن مثلا با ضرر 50 درصدی سهمو تقدیم کنه بهشون و باز اون بالا بخره این طوری نباشه باید شک کرد
    سلام
    امروز چند تا تحلیل از اساتید دیدم در رابطه با شاخص که بوی الرحمن ازش بلند میشد و باز بعضی ها برعکس از صعود صددرصدی میگفتن

جدیدا اونقدر گروه تلگرامی زدن و با سیگنال دزدی و تحلیلهای دروغی ملت رو گیر آوردن و سهم ها رو خرید گروهی میکنن و میندازن به خلق الله همه سردرگم شدند، از یک طرف سهم های بزرگ به این فلاکت افتادند و از طرف دیگه خیلی ها با سفته بازی و خرید گروهی دارند تازه واردین که سرمایه کمی دارند رو میچاپن
    خدا رو شکر بعد از کلی ضرر دادن دست و پا شکسته شروع کردم به نوسان گرفتن، سودش زیاد نیست ولی آموزشیه
    فعلا هم تا رسیدن به قیمت مدنظرم روی صدرا و دتماد میمانم

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد. از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)