صفحه 1219 از 1970 نخست ... 21971911191169120912161217121812191220122112221229126913191719 ... آخرین
نمایش نتایج: از 12,181 به 12,190 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 6,765 بار در 1,525 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عرض ادب
    این مطلب تو یکی از فضاهای مجازی بود. ( چیزی شبیه شرح حال شرکت فعلا بی صاحب صدرا )

تئوری توطئه:

فرض می‌کنیم من مالک یک شرکت هستم که شرکتم تولید و فروش خوبی داره، محصول انحصاری داره، سودساز شده، افزایش سرمایه داره، طرح توسعه داره
    و البته طوری عمل کردم که بازار از اینها اطلاعات نداره و سمت سهم شرکت من که در بازار معامله میشه، نمیاد

حال تصمیم میگیرم از این موقعیت پیش اومده نهایت بهره برداری رو بکنم
    سهم را در صف فروش قفل می کنم، سهامداران ناامید میشوند، گزارش نمیدم که سهم به فلاکت بیفته و سهامدارن در صدد تجمع بر بیان
    خب الان با سیلی از سهامداران ناامید و عصبی و شاکی روبرو هستیم که همه حاضرند سهم رو دودستی بفروشند و در برن

تصمیم می‌گیرم برنامه پنهانی خودم رو اجرا کنم و از موقعیت استفاده کنم، با سرمایه گذاری مبلغ هنگفتی سهم رو جمع می‌کنم و منت سر سهامداران میزارم که بخاطر شما سهم رو جمع کردم و سهامداران معترض رو هم آروم می‌کنم و سهامدار عجول و سهامدار خسته خارج میشه
    و خودم می مونم و سهامدار بلندمدتی که به ارزش سهم آگاهه و بلندمدتی در سهمه و فروشنده نیست

خب استارت برنامه خورد
    در ادامه اخبار سهم را رو می‌کنم، از گزارشات تولید و فروش شروع میکنم، سودسازی سهم رو گزارش میکنم، قراردادهارو افشا میکنم ، شایعه افزایش سرمایه رو در بازار میندازم، طرح توسعه رو رومیکنم
    همه اینها مرحله به مرحله در جهت رشد سهم و خوبیش اینه فروشنده ای در سهم نیست یا بلندمدتی ها هستند یا حقوقی های بلندمدتی و یا خودم!

هرچند ممکن است اهداف این .... بازیها یک مقدار متفاوت باشه
    اما چقدر آشناست این شرکت!

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید shahin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,845 بار در 1,405 ارسال

یک شرکت را نمی توانند اداره کنند طرف بدش نمی آید کشور را بهش بدهند. اداره کند جناب سعید محمد تو را می گویم

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشان2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,845 بار در 1,405 ارسال

اینطوری که داره پیش می رود این پدر سوختگی اینها شاید صدرا را به صد تومان و حتی زیر صد تومان رساندند. بر پدر و مادر تان لعنت

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشان2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bolinger آواتار ها
    تشکر شده 4,759 بار در 468 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin نمایش پست ها
    عرض ادب
    این مطلب تو یکی از فضاهای مجازی بود. ( چیزی شبیه شرح حال شرکت فعلا بی صاحب صدرا )

تئوری توطئه:

فرض می‌کنیم من مالک یک شرکت هستم که شرکتم تولید و فروش خوبی داره، محصول انحصاری داره، سودساز شده، افزایش سرمایه داره، طرح توسعه داره
    و البته طوری عمل کردم که بازار از اینها اطلاعات نداره و سمت سهم شرکت من که در بازار معامله میشه، نمیاد

حال تصمیم میگیرم از این موقعیت پیش اومده نهایت بهره برداری رو بکنم
    سهم را در صف فروش قفل می کنم، سهامداران ناامید میشوند، گزارش نمیدم که سهم به فلاکت بیفته و سهامدارن در صدد تجمع بر بیان
    خب الان با سیلی از سهامداران ناامید و عصبی و شاکی روبرو هستیم که همه حاضرند سهم رو دودستی بفروشند و در برن

تصمیم می‌گیرم برنامه پنهانی خودم رو اجرا کنم و از موقعیت استفاده کنم، با سرمایه گذاری مبلغ هنگفتی سهم رو جمع می‌کنم و منت سر سهامداران میزارم که بخاطر شما سهم رو جمع کردم و سهامداران معترض رو هم آروم می‌کنم و سهامدار عجول و سهامدار خسته خارج میشه
    و خودم می مونم و سهامدار بلندمدتی که به ارزش سهم آگاهه و بلندمدتی در سهمه و فروشنده نیست

خب استارت برنامه خورد
    در ادامه اخبار سهم را رو می‌کنم، از گزارشات تولید و فروش شروع میکنم، سودسازی سهم رو گزارش میکنم، قراردادهارو افشا میکنم ، شایعه افزایش سرمایه رو در بازار میندازم، طرح توسعه رو رومیکنم
    همه اینها مرحله به مرحله در جهت رشد سهم و خوبیش اینه فروشنده ای در سهم نیست یا بلندمدتی ها هستند یا حقوقی های بلندمدتی و یا خودم!

هرچند ممکن است اهداف این .... بازیها یک مقدار متفاوت باشه
    اما چقدر آشناست این شرکت!
    سلام از بنده است

این دقیقا نظریه قاطبه ی مردمی است که زحمت فکر کردن ، یاد گرفتن و مسئولیت پذیرفتن را نمی خواهند تحمل کنند .

اینها همانهایی هستند که در استبداد بزرگ شده اند و در استبداد زندگی میکنند و حتی اگر کسی هم نخواهد آقا بالاسر شان باشد ، طرف را برگرده ی خودشان سوار میکنند فقط به این دلیل که ناتوانی و نا آگاهی و بد بختی خودشان را به گردن او بیاندازند.

خیلی حرف است که شما در بازاری که همه بصورت منفرد و مجزا دنبال سود خودشان هستند و رقابت تا پایینترین سطح وجود دارد ، تصور کنی که یک ارباب در شرکت اخبار را از رعایا پنهان می کند و برنامه های پنهانی اجرا می کند .

من صمیمانه توصیه میکنم چهارتا کتاب درست حسابی پیدا کن و بخوان ، یاد بگیر کی بخری و کی بفروشی ، اگر هم اشتباه کردی بتوانی اشکال کار خودت را پیدا کنی و مسئولیت معامله ی خودت را قبول کنی .

اونوقت میبینی که مثلا شتران یا همین ثشاهد و دی و فملی و حتی پالایشی که مثلا آبروی دولت را باید حفظ می کرد هم که شهریار مهستان در آنها منحل نشده بود ، سقوط کرده اند و شما هستی که باید قبل از سقوط می‌فروختی چه شهریار مهستان منحل می شد ، چه نمی شد .

وگرنه باید بنشیی پای صحبت چهارتا فوندالیبند ، که سه سال پیش گفته اند مشکل حسابهای شرکت حل شده و بعد فکر کنی که زیر چشم اینهمه رند میشود چیزی را در شرکت پنهان کرد و هنوز نفهمیده باشی که چرا سهامداران صدرا برخلاف اینهمه اخبار مثبت اشتباه کرده اند و بیش از یک میلیارد سهم را روی ۱۰۰۰ فروخته اند .

بمحض اینکه چارچوب گزارش منفی دوره ای در داخل پایینترین رده ی مالی صدرا شکل گرفته و اولین نفرات خبر دار شده اند که گزارش خوب نیست ، قیمت صدرا سرازیر شده و تا روز انتشار گزارش منفی بوده است، چه چیزی را میشود پنهان کرد ؟
    شب خوش،
    ویرایش توسط bolinger : 2021/02/10 در ساعت 10:52
    به ما فرمود طیب ، ده دلاری می شود صدرا
    چرا پس می فروشند مفت ، سهم ده دلاری را ؟

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید bolinger از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 272 بار در 52 ارسال

عرض سلام
    قصه ای که شمابه آن به تفسیر پاسخ دادید فقط کمتر از ده درصد ماجراست والبته به سود خودزرنگ پندارها.ولی هیچگاه از آن نود درصد پنهان پرده گشایی ننموده اید.پاسخ آنرا زمان تعیین خواهد کرد.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید HSN از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 509 بار در 51 ارسال

هر چی از هزار اومد پایین، تحمل کردم. اما دیگه نمیتونم. می دونید از 300 بخواد برسه به 1000 چقدر باید رشد کنه؟؟؟؟

صدرا یک سهم به شدت مافیایی و کثیف هست.

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ASUS-Pooya از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,765 بار در 1,525 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط bolinger نمایش پست ها
    سلام از بنده است

این دقیقا نظریه قاطبه ی مردمی است که زحمت فکر کردن ، یاد گرفتن و مسئولیت پذیرفتن را نمی خواهند تحمل کنند .

اینها همانهایی هستند که در استبداد بزرگ شده اند و در استبداد زندگی میکنند و حتی اگر کسی هم نخواهد آقا بالاسر شان باشد ، طرف را برگرده ی خودشان سوار میکنند فقط به این دلیل که ناتوانی و نا آگاهی و بد بختی خودشان را به گردن او بیاندازند.

خیلی حرف است که شما در بازاری که همه بصورت منفرد و مجزا دنبال سود خودشان هستند و رقابت تا پایینترین سطح وجود دارد ، تصور کنی که یک ارباب در شرکت اخبار را از رعایا پنهان می کند و برنامه های پنهانی اجرا می کند .

من صمیمانه توصیه میکنم چهارتا کتاب درست حسابی پیدا کن و بخوان ، یاد بگیر کی بخری و کی بفروشی ، اگر هم اشتباه کردی بتوانی اشکال کار خودت را پیدا کنی و مسئولیت معامله ی خودت را قبول کنی .

اونوقت میبینی که مثلا شتران یا همین ثشاهد و دی و فملی و حتی پالایشی که مثلا آبروی دولت را باید حفظ می کرد هم که شهریار مهستان در آنها منحل نشده بود ، سقوط کرده اند و شما هستی که باید قبل از سقوط می‌فروختی چه شهریار مهستان منحل می شد ، چه نمی شد .

وگرنه باید بنشیی پای صحبت چهارتا فوندالیبند ، که سه سال پیش گفته اند مشکل حسابهای شرکت حل شده و بعد فکر کنی که زیر چشم اینهمه رند میشود چیزی را در شرکت پنهان کرد و هنوز نفهمیده باشی که چرا سهامداران صدرا برخلاف اینهمه اخبار مثبت اشتباه کرده اند و بیش از یک میلیارد سهم را روی ۱۰۰۰ فروخته اند .

بمحض اینکه چارچوب گزارش منفی دوره ای در داخل پایینترین رده ی مالی صدرا شکل گرفته و اولین نفرات خبر دار شده اند که گزارش خوب نیست ، قیمت صدرا سرازیر شده و تا روز انتشار گزارش منفی بوده است، چه چیزی را میشود پنهان کرد ؟
    شب خوش،

عرض ادب

بنده اغلب اطلاعات لازم برای نوسانگیری و سهام بازی را از بسیاری از نوسان گیران قهار بیشتر دارم .
    اغلب این صعود و فرودهای بورس را هم با دقت خوبی پیش بینی کرده ام.از جمله ریزش اخیر خردادماه صد را.
    اما تا به حال تمایلی ترجیح داده ام سهامدار باشم و نه سهام باز . چون به نوسانگیری از مردم علاقه ای نداشته ام.

البته باید اعتراف کنم اصلا انتظار این مقدار ریزش بورس و خیانت به مردم در جهت اهداف سیاه سی را نداشتم .
    اینها اگر بورس را به عنوان موتور محرکه پیشرفت و قدرتمند شدن کشور می خواستند اینگونه به اعتماد مردم خیانت نمی کردند.
    در هیچکدام از کشورهای دنیا بورس را اینگونه ریزش نمی دهند . آن هم بورسی که ارزش تمام شرکتها و صنایعش یک سوم ارزش یک شرکت آمریکایی هم نیست.
    در همین آمریکا پس از رشدهای طوفانی ، بورس را بیشتر از 30٪ سقوط نمی دهند. چون واقعا هدفشان اصلاح و تقویت است و نه تخریب و ...

اگر با این دیدگاه به موضوع نگاه کنیم بله افرادی با دیدگاه سهامداری متاسفانه یک بازنده بزرگ هستند.
    این گروه از افراد زیانهای بزرگی متحمل شده اند اما سرمایه شون نه تنها کمکی به اقتصاد و صنعت کشور نکرده که هیچ ، بلکه در جیبب حکومت و عواملش رفته. ( بدترین نوع اشتباه )

کاش بیت کوین خریده بودیم و امروز با فروش بیت کوین 48000 دلاری سهام این شرکت 350 میلیون دلاری را از دست این جماعت بیرون می کشیدیم.
    ویرایش توسط shahin : 2021/02/10 در ساعت 12:37

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید shahin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bolinger آواتار ها
    تشکر شده 4,759 بار در 468 ارسال

عرض ادب

کاش بیت کوین خریده بودیم و امروز با فروش بیت کوین 48000 دلاری سهام این شرکت 350 میلیون دلاری را از دست این جماعت بیرون می کشیدیم.
    سلام از بنده ست

صدها فرصت بهتر از بیت کوین تا ساعت ۲۴ امشب هست که اگر بتونی سرمایه گذاری کنی تا کمتر از سه ماه آینده این شرکت ۳۵۰ میلیون دلاری را می توانی از دست این جماعت در بیاری .

فردا نگی من خبر نداشتم ، من بهت گفتم .

ولی تا زمانیکه این فکر در ذهنت باشد فکر نمیکنم کاری از پیش ببری:

در هیچکدام از کشورهای دنیا بورس را اینگونه ریزش نمی دهند
    .
    در دنیا یک مفاهیم دیگری متفاوت از چیزهایی که ما تجربه کرده این بنام آزادی ، رقابت ، دموکراسی ، حق ، مسئولیت ، راستی ، درستی ،صلح ،مدارا ،امنیت ، عدل ، رفاه ، سعادت ، اخلاق و... وجود دارد .

شب خوش
    به ما فرمود طیب ، ده دلاری می شود صدرا
    چرا پس می فروشند مفت ، سهم ده دلاری را ؟

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید bolinger از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 131 بار در 21 ارسال

درود
    به نظرتون اونی که میخواد توی انتخابات کاندید بشه پول تبلیغات رو از کجا میاره؟؟؟
    پیدا کردن پرتقال فروش با خودتون

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید farshad-k از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,535 بار در 783 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad-k نمایش پست ها
    درود
    به نظرتون اونی که میخواد توی انتخابات کاندید بشه پول تبلیغات رو از کجا میاره؟؟؟
    پیدا کردن پرتقال فروش با خودتون
    سلام
    زیاد دنبال پرتقال فروش نباش
    اول اینکه طرف جز سیاهی لشکر هاست
    بعدش هم اونقدر هستند افرادی که از قبلش به نان و نوایی رسیدن و حاظرن پول خرجش کنند
    با چند تا تخم مرغ سازمان بورس تغییراتی کرد
    ولی قرارگاه!!!!خیلی دلم میخواست تهران بودم و....

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد. از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)