صفحه 1234 از 1664 نخست ... 2347341134118412241231123212331234123512361237124412841334 ... آخرین
نمایش نتایج: از 12,331 به 12,340 از 16639

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 339 بار در 45 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط belle fille نمایش پست ها
    سلام
    دوست ندارم درباره افراد قضاوت کنم وقتی ادمها رو بد و دنیا رو پر از تباهی و سیاهی و حقه بازی می بینم انگیزه هام برای زندگی رو از دست میدم و افسرده میشم. برای همین بعید می دونم ما اینجا در حال نابود شدن در جنگ میان سهامداران حقیقی باشیم. یعنی اصلا نمیخوام بهش فکر کنم. چطور ممکنه افرادی با علم به آسیبی که به سهامداران خیلی خیلی جز مثل من که تعداد سهامم خیلی ناچیزه ولی در زندگیمون بسیار اثرگذاره، میرسه چنین بازی ای راه بندازند؟ مگه چقدر سهم دست سهامداران حقیقی هست اصلا که چنین قدرتی داشته باشن؟ اگر دستکاری قیمتی هست اگر کنترل قیمت هست اگر هر دزدی اشکار و پنهانی از ورودیهای ریالی و دلاری به شرکت هست مسوولیتش با شرکت و سهامدار عمده است. بازار هوشیاره سراغ سهمی که سهامدارش بارها و بارها در زمینه ها و‌موضوعات ماهیتش رو اثبات کرده نمیاد.
    کاش وقتیجناب عبداللهی اینجا اعلام کردن وقت خروجه می فروختم و در همین قیمتها دوباره می خریدم الان تعداد صدراهام دو و نیم برابر تعداد فعلیم بود. به جای تشکر چقدر هجمه به ایشون وارد شد. من فکر می کردم اگر دارن به چند نفر خاص اعلام فروش می کنند چرا تو پی وی نمیگن الان متوجه مبشم که میخواستن به ماها کمک کنند و باید از این اعلان عمومی استفاده می کردیم. برای من که تجربه شد. امیدوارم لطف کنند و باز هم اینجا اعلام کنند تا اینبار استفاده کنیم و‌در قیمتهای پایین تر دوباره بخریم
    باسلام
    خانم بزرگوار باورکنید این سیصدوپنجاه تومان قیمت سهام صدرا همان صدتومان سال نود دوهست که کسی جرات خرید نداشت وکسانی که دل به دریا زده وخریدند برنده شدند.ازاینجا به بعد معلوم نیست تا کجا قیمت سهام را پایین ببرند ولی مطمئن باشید که برگشت فوق العاده ای داشته باشد اگرتونستید بخرید واگر نشد دوسه ماه صبرداشته باشید که روزهای خوبی درپیش هست حالا چند تومان بالا پایین وچند روز اینور اونور مهم نیست

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید دلخوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,855 بار در 479 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط دلخوش نمایش پست ها
    باسلام
    خانم بزرگوار باورکنید این سیصدوپنجاه تومان قیمت سهام صدرا همان صدتومان سال نود دوهست که کسی جرات خرید نداشت وکسانی که دل به دریا زده وخریدند برنده شدند.ازاینجا به بعد معلوم نیست تا کجا قیمت سهام را پایین ببرند ولی مطمئن باشید که برگشت فوق العاده ای داشته باشد اگرتونستید بخرید واگر نشد دوسه ماه صبرداشته باشید که روزهای خوبی درپیش هست حالا چند تومان بالا پایین وچند روز اینور اونور مهم نیست
    درود
    سهمی که قبل از افزایش سرمایه اینقدر سهامدارانش را اذیت کرد، بعد از افزایش چکار خواهد کرد! بگردید در بقیه بازار سهامی را پیدا کنید که از سال 92 به بعد رشد داشته و شفاف عمل کرده و در مجامع سود پرداخت میکرده بخرید که اگر قرار بر مقایسه صدرا با سال 92 باشد قطعا بقیه رشد و سود بیشتری در پیش دارند،مگر اینکه صبور باشید و برای مدت مدیدی به تابلو و معاملات نگاه نکنید.
    ارادت
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید bikaraneh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,161 بار در 879 ارسال

سعید محمد برو برای ریاست جمهوری ثبت نام کن ما که امیدی به هیچی نداریم

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشان2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط technicaler نمایش پست ها
    عرض ادب

این کامنت را نوشتم ببینم محدویت اینجانب برداشته شده یا نه ؟

دیدم برداشته شده .

علی برکت الله !
    ارادت
    درود
    رسیدن بخیر!
    آیا سهامی که در شروع استارت موج رشد جدیدی قرار گرفته، بعد از افزایش سرمایه آن نبایستی موج قبلی خودش را تکمیل کند و به رشدش ادامه دهد؟
    ارادت

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید bikaraneh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,161 بار در 879 ارسال

هرکس بورس را از ورطه نابودی نجات بدهد شانس این را دارد که در انتخابات ریاست جمهوری رای بیاورد

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشان2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 509 بار در 51 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط HSN نمایش پست ها
    با سلام<br>
    تاجاییکه مطلعم جوانی اهل مطالعه ومحاسبه هستید.<br>
    باقدری تامل وتعمق بیشتر خواهید دریافت که بخشی از اشارات شما تنها سهم کمی از اهداف طراحی شده توسط سهامدار عمده بی لیاقت می باشد.طبیعی است در راستای اجرای سناریوهای طراحی شده برخی بظاهر سهامدار نقش پادوهایی را بازی می کنند که هرازچندگاهی به تکه.......راضی ونقش خویش را ادا می کنند.<br>
    اما در راه رسیدن به اهداف ناپاک خود موانعی نیز دارند که بوضوح باآن تقابل می کنند.<br>
    یقینا سهامداری اینجانب همچو خاری برچشم پلیدشان بوده وهست وخواهد بود.<br>
    طی یک حرکت توام با پولتیک فقط دوخط به فرابورس ارسال شده وتمام شیطنت های اخیرشان نیز ناشی ازآن است که شاید برایشان فرجی حاصل شود.طبیعتا در این راه هزینه های حیثیتی فراوانی را نیز متحمل گردیده اند وهمچنان ادامه خواهد داشت.امیدوارم درتجزیه وتحلیل خود بازنگری داشته باشید.انشاالله
    سلام و عرض ادب
    واقعیت این هست که اینجا فضای مجازی هست و دامنه داده های ورودی من از تمامی دوستان حاضر در تاپیک، همین متن هایی هست که دریافت و خوانده میشه. من نه می دونم طیب، شخصه، گروهه یا هر چیز دیگه. و یا خیلی از دوستان دیگه. از طیب میگم چون خصدرا=طیب
    وقتی که طیبی که سالها داره فقط از مدیران صدیق و شریف تقدیر می کنه و قیمت سهمش یک سوم میشه و آخ نمیگه (انشالا که سهامدار قدری هست)، و ایشون بارها و بارها به شما متلک میگه و جوری می نویسه که حضرتعالی در کاهش قیمت دخیل هستی، نتیجه گیری چیه؟ قطعا من نمیگم پس طیب راست میگه و دکتر محمدی داره نوسان میگیره، اما من متقاعد میشم که پشت پرده خبرهایی هست. جنگ قدرتی هست. تعیین جبهه خیر و شر هم کار من نیست.
    وقتی شخصی با یک جمله خاص، عبارت خاص، منظورش رو میرسونه و حجم زیاد میشه و ... نمی تونم به خودم بقبولونم که شرایط عادیه. کارمندی که توی شرکت کار می کنه و اینجا مدام طیب رو تخریب می کنه، از تمامی اقدامات مالی شرکت، از لحظه تایپ نامه تا کدال شدن با خبره. اما ظاهرا شما نه.
    شما سهامدار درصدی هستید. یکبار افتخار دادید و صحبت کردیم و بسیار موثر بود. چرا در همین تاپیک با ما صحبت نمی کنید؟ چرا از ماوقع این سهم صحبت نمی کنید؟ ارزش سرمایه شما یک سوم شده، چرا کاری نمی کنید و یا اگر کرده اید با سایرین در میان نمی گذارید؟ شما همیشه در لفافه صحبت می کنید و هیچ اقدام حقوقی نمی کنید؟ چرا؟ تخلف دیدید، چرا با صدای بلند افشاگری نمی کنید؟؟؟ چرا وقتی طیب شما را مقصر میداند، توضیح نمی دهید؟ چرا؟ و هزاران چرای بی زیرا
    ما مردم عادی، با سرمایه اندک، پودر شدیم. آیا کسی صدای ما رو میشنوه؟...

12. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید ASUS-Pooya از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 509 بار در 51 ارسال

سلام
    دوست ندارم درباره افراد قضاوت کنم وقتی ادمها رو بد و دنیا رو پر از تباهی و سیاهی و حقه بازی می بینم انگیزه هام برای زندگی رو از دست میدم و افسرده میشم. برای همین بعید می دونم ما اینجا در حال نابود شدن در جنگ میان سهامداران حقیقی باشیم. یعنی اصلا نمیخوام بهش فکر کنم. چطور ممکنه افرادی با علم به آسیبی که به سهامداران خیلی خیلی جز مثل من که تعداد سهامم خیلی ناچیزه ولی در زندگیمون بسیار اثرگذاره، میرسه چنین بازی ای راه بندازند؟ مگه چقدر سهم دست سهامداران حقیقی هست اصلا که چنین قدرتی داشته باشن؟ اگر دستکاری قیمتی هست اگر کنترل قیمت هست اگر هر دزدی اشکار و پنهانی از ورودیهای ریالی و دلاری به شرکت هست مسوولیتش با شرکت و سهامدار عمده است. بازار هوشیاره سراغ سهمی که سهامدارش بارها و بارها در زمینه ها و‌موضوعات ماهیتش رو اثبات کرده نمیاد.
    کاش وقتیجناب عبداللهی اینجا اعلام کردن وقت خروجه می فروختم و در همین قیمتها دوباره می خریدم الان تعداد صدراهام دو و نیم برابر تعداد فعلیم بود. به جای تشکر چقدر هجمه به ایشون وارد شد. من فکر می کردم اگر دارن به چند نفر خاص اعلام فروش می کنند چرا تو پی وی نمیگن الان متوجه مبشم که میخواستن به ماها کمک کنند و باید از این اعلان عمومی استفاده می کردیم. برای من که تجربه شد. امیدوارم لطف کنند و باز هم اینجا اعلام کنند تا اینبار استفاده کنیم و‌در قیمتهای پایین تر دوباره بخریم
    با سلام و عرض ادب

من هم اصلا دوست نداشتم به این موضوعات بپردازم. اما شما بهتر از من میدونید که "هر چیزی در این جهان محتمله"
    همون جناب عبدالهی هم آیا صرفا از طریق تکنیکال می دونستن؟ یا اطلاعات پشت پرده داشتن؟ یا هزاران چیز دیگه.
    همه ی اینها مبهمه. همه چی توی این سهم مبهمه.

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید ASUS-Pooya از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 41,353 بار در 7,601 ارسال

درود
    به نظر حباب نمادهایی که تجدید دارایی انجام داده اند پس ازمجمع تجدید درحال شکسته شدن هست
    درشرایط فعلی بازارسهمی با 1000-2000درصد تجدید دارایی و تعداد سهم به مراتب پایین تر از صدرا در رنج 4000-6000 به وفور دیده میشه

لذا ریزشی که در این سهم وبسیاری از سهم های مجمع برگشته تجدیدی میبینیم به واسطه تیوریک های پایین درتجدیدی های فعلی بازارهست!!

2روز قبل وارد شدیم اما توان حفظ محدوده مهم360-350 را نداشت با اندکی ضررخارج شدیم .....

حدود300-280 معادل تیوریک5000تومن نقطه نسبتا مهمی در تغییر روند آتی سهم هست

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 405 بار در 52 ارسال

سلام
    سلام بر شما
    عبدالهی سیگنال خروج داد؟! کی ؟! یادتان رفته مرتب میگفت فردا روز گریه حقوقی های فروشنده هست؟! الان این جمله گریه حقوقی های فروشنده از نظر شما سیگنال فروش بود ؟!

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید alireza1807 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط technicaler نمایش پست ها
    عرض ادب

حاجی علی این شاگرد مارو چرا چاقوییش کردید ؟

مسدود شد .

ارادت
    درود
    این اواخر خدابیامرز را هم خلع لباس کرده بودند!
    پ ن:الکی الکی به پایان سال رسیدیم و بازار همچنان تپیده در گِل!
    ارادت

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید bikaraneh از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 19 مهمان ها)

1. aveen،
  2. محمود