صفحه 1235 از 1970 نخست ... 23573511351185122512321233123412351236123712381245128513351735 ... آخرین
نمایش نتایج: از 12,341 به 12,350 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 6,780 بار در 680 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط bikaraneh نمایش پست ها
    درود
    رسیدن بخیر!
    آیا سهامی که در شروع استارت موج رشد جدیدی قرار گرفته، بعد از افزایش سرمایه آن نبایستی موج قبلی خودش را تکمیل کند و به رشدش ادامه دهد؟
    ارادت
    عرض ادب

اون سهم منظور در روند بلند مدت نزولی قرار گرفته .
    در واقع حرکتش از 10 تومن تا 20 تومن برای تشکیل قله ی این موج نزولی بود .

منتهی ما امید داشتیم و داریم که در یک موج اصلاحی مثبت مثل صدرا که تا هزار رفت خالی کنیم که زرنگتر از ما هم دربازار هست و نشد .

قبلا هم عرض کردم که افزایش سرمایه باعث نزولی شدن نمودار می شود و عجیب اینست که این اتفاقات درست درجائیکه ظرف زمانی پر شده و باید بیافتد می افتد .

حمایت بعدی صدرا 320 است که حمایت نسبتا قوی هم هست .
    از زمان نزول صدرا حدود 4 هفته باقی است .

صدرا در یک اصلاح چندگانه قرار گرفته است . اصلاح چندگانه دوتایی و سه تایی هستند . صدرا الان در پایان دومین اصلاح است اما با توجه به زمانی که داریم ، سومین اصلاح هم مهمان صدرا هستیم اما به نظرم دیگه اینطوری تند و تیز نیست و میشود بساط نوسان گیری را در ماه آینده پهن کرد .

استارت موج صعودی بعدی همزمان با سال نو شمسی خواهد بود ، حالا ممکن است شرکت گزارش خوبی منتشر بکند یا نکند .

ولی در مجموع روزهای سخت بازار را داریم سپری میکنیم .

تمام دلخوشی اینجانب حفاری و نوساناتش است .

ارادت
    ویرایش توسط technicaler : 2021/02/15 در ساعت 18:51

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید technicaler از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Arian02 آواتار ها
    تشکر شده 7,285 بار در 1,258 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط technicaler نمایش پست ها
    عرض ادب

منتهی ما امید داشتیم و داریم که در یک موج اصلاحی مثبت مثل صدرا که تا هزار رفت خالی کنیم که زرنگتر از ما هم دربازار هست و نشد .

قبلا هم عرض کردم که افزایش سرمایه باعث نزولی شدن نمودار می شود و عجیب اینست که این اتفاقات درست درجائیکه ظرف زمانی پر شده و باید بیافتد می افتد .

استارت همزمان با سال نو شمسی خواهد بود ، حالا ممکن است شرکت گزارش خوبی منتشر بکند یا نکند .

ارادت
    بزرگوار رسیدن بخیر
    ایدی شاگردتون اصالت در این حد رو نداره و نخواهد داشت این ایدی یه چیز دیگه س
    مدتی بود نوسان رو گذاشته بودم کنار ولی چاره ای نیست شروع کردم
    تو چندتا سهم حمایت و مقاومت میانگین متحرک10و20و50و100و200 رو که بررسی میکنم احساس میکنم چون مقاومتا و حمایت های سهام در این برهه طوری شده که بهم نزدیک شدن علت این بازار نوسانی هست سهام بین حمایت و مقاومت نزدیک بهم گیر کردن و تا مشخص شدن این که کدوم یکی رو رد میکنن فعلا این نوسان رو خواهیم داشت
    شبیه به اینه که چندتا تیله رو همزمان میندازیم تو یه قیف وقتی تو قسمت باریک قیف بهم میرسن نوسان میکنن برای رد شدن از قسمت باریک
    برخی وقتا چنان فروش بی دلیلی رو از بازار میبینه ادم واقعا با خودش میگه شاید این الگوریتم و ربات که میگن واقعیت داره !!!!!!!!!
    الله اعلم

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی MHMN آواتار ها
    تشکر شده 1,264 بار در 268 ارسال

سلام و ارادت..
    فروم قبلی بارها گفته شد بازیگر داره و همه خندیدند.

دوست عزیز اون بازیگر رو نمیگم این بازیگر رو دارم میگم.

منم نفروختم.
    اما خدمتتون عرض کنم بازیگران این سهم همون دغل دوستانی هستند که بارشون سال ها قبل بستن. دکتر محمدیتونم جزئ از اون بازیگرانه و الا این همه درز اطلاعات برای نوچشمیان دور از انتظار بود
    هیچگاه وجود نحسشو فراموش نمیکنم.

تا حالا فکر کردید چرا نسبت خریدار به فروشنده صدرا تو این چندماه این همه بد و افتضاح بوده
    یه عده تو قیمت های 60 تومن تا 300 تومن دوره هم جمع شدند و شدند بازیگران گردن گلفت نحس این صدرا با چراغ سبز قرارگاه

حالا هم تعداد سهمشون 17 برابر شده.

موفق باشید
    الحمد لله الذی جَعَلَ رِزقی فی یَدِهِ وَ لَم یَجعَلهُ فیِ اَیدِی الناسِ

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید MHMN از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,845 بار در 1,405 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط technicaler نمایش پست ها
    عرض ادب

صدرا در یک اصلاح چندگانه قرار گرفته است . اصلاح چندگانه دوتایی و سه تایی هستند . صدرا الان در پایان دومین اصلاح است اما با توجه به زمانی که داریم ، سومین اصلاح هم مهمان صدرا هستیم اما به نظرم دیگه اینطوری تند و تیز نیست و میشود بساط نوسان گیری را در ماه آینده پهن کرد .

استارت موج صعودی بعدی همزمان با سال نو شمسی خواهد بود ، حالا ممکن است شرکت گزارش خوبی منتشر بکند یا نکند .

ارادت
    جناب تکنیکالر گرامی کجا رفتی ما را از دانش و اطلاعات خود در سهم صدرا بی نصیب نگذار خدا خیرت دهد

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشان2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی MHMN آواتار ها
    تشکر شده 1,264 بار در 268 ارسال

حالا شما حدیث مفصل بخوان که من، توهم. آقا من اصلا هیچ. من پوچ، من نابلد، من توهم توطئه...
    حداقل به فکر آخر و عاقبت خودتون باشید....
    الحمد لله الذی جَعَلَ رِزقی فی یَدِهِ وَ لَم یَجعَلهُ فیِ اَیدِی الناسِ

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید MHMN از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اگر امکان دارد با یک صندوقی صحبت کنید سهم را جمع کنند

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشان2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,535 بار در 783 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط MHMN نمایش پست ها
    حالا شما حدیث مفصل بخوان که من، توهم. آقا من اصلا هیچ. من پوچ، من نابلد، من توهم توطئه...
    حداقل به فکر آخر و عاقبت خودتون باشید....
    سلام
    برادر عزیز ملت گرسنه خودمون ساعت ها در فقیر ترین و محرومترین نقاط کشور ساعت ها منتظر یک کپسول گاز مایع هستند تا پخت و پز خونه شون رو بتونن انجام بدن، در حالی که دیروز دیدیم ده ها کامیون گاز مایع به مقصد افغانستان در پایانه مرزی منفجر شد، وقتی یک همچون جماعتی که گاز ملت رو که در داخل اینقدر در مضیقه هستند ملت رو برای آوردن دلار و چند صباح حکومت بیشتر میفروشند به خارجی صحبت بهشت و جهنم میکنید
    بهشت و جهنم برای ما عوام هست
    یا بفروشید و خودتون رو مثل دکتر راحت کنید و برید یک سهم دیگه
    یا نگه داری کنید و صبر کنیم اگر به سهم اعتقاد داریم
    و یا اگر مستدرکی مبنی بر دستکاری قیمت سهم و یا گزارشات مالی و مخفی کاری دارید پیگیری کنیم و تجمع و گفتگو و شکایت و از این موارد

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,765 بار در 1,525 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ASUS-Pooya نمایش پست ها

جالبی قضیه اینه که آیدی طیب، میاد و تیکه بار دکتر محمدی می‌کنه و قشنگ می‌دونه که مثلا دکتر محمدی کجا فروخته، کجا خریده و همچنین بالعکس. یعنی پشت قیمت تابلو، یک جنگی هست که نتیجه ش میشه قیمت نهایی تابلو.
    ۲ تومن رو بولد می کنن، که هزار خودشون خالی کنن. شما به مخیله ت هم خطور نمی کنه که اینقدر راحت سرت کلاه رفته. اول از همه خودمو میگم.
    یادتونه مدلا از همه چی خبر داشت؟ بعد مقایسه کنید با منفی های پی در پی که بعد از ۱۰-۱۲ روز مشخص میشد گزارش منفیه. یعنی درز اطلاعات یه جوکه. با چاله طرفیم

به قول دوستی، این یه قانون تکنیکال هست که «قیمت تکرار میشه». اینبار که برگشت، «سند جزیره»، «حساب‌های شرکت»، کلیم و ... وسوسه‌مون نکنه که بازم بمونیم. صدرا بازی و بازیگر خودش رو داره. بازگیرش هم همونایی ان که زمان ۶۰ تومن، تا خرخره خریدن و حالا هم هر جور حال کنن، رفتار می‌کنن.
    كثافت از سر و روی این سهم می باره

برستلیتف...

عرض ادب
    دکتر محمدی که سهامدار درصدی هستند ، حتی یک دونه خرید و یا فروششون تو تی اس ای نشون داده میشه .
    تا به حال چند بار ظاهرا برا اعتراض یک عددی در حدود 1000 تا دونه اضافه کرده و دوستان فورا در همین تاپیک تصویرش را گذاشته اند.
    غیر از این است ؟
    آیا از سهام دکتر محمدی در کد به کدهای روزانه استفاده و معاملات الگوریتمی می شود ؟

ضمنا چرا مدتیست از پرنا و دار و دسته اش در ماجراهای شرکت صدرا هیچ صحبتی نیست ؟
    ویرایش توسط shahin : 2021/02/15 در ساعت 19:52

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید shahin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

با این کارهاشان مردم را نسبت به انقلاب و نظام بدبین کردند یکی از جاهایی که این بدبینی خودش را نشان خواهد داد انتخابات ریاست جمهوری در خرداد1400 است این دفعه با دفعات قبل خیلی فرق کرده الان خشم. و نفرت سهامداران که کم هم نیستند و خشم معلمان حق التدریس و.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشان2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,594 بار در 183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط دلخوش نمایش پست ها
    باسلام
    خانم بزرگوار باورکنید این سیصدوپنجاه تومان قیمت سهام صدرا همان صدتومان سال نود دوهست که کسی جرات خرید نداشت وکسانی که دل به دریا زده وخریدند برنده شدند.ازاینجا به بعد معلوم نیست تا کجا قیمت سهام را پایین ببرند ولی مطمئن باشید که برگشت فوق العاده ای داشته باشد اگرتونستید بخرید واگر نشد دوسه ماه صبرداشته باشید که روزهای خوبی درپیش هست حالا چند تومان بالا پایین وچند روز اینور اونور مهم نیست
    سلام
    بله درست می فرمایید صدرا وقتی ۴۷ برابر شد که رشد خیلی از سهمها به مراتب کمتر بود و صدرا هم وضعیت جالبی در صورتهای مالیش نداشت. الان شرایطش بهتره و پتانسیل رشد بیشتر از بار پیش رو داره( به اعتقاد من می تونه خیلی خیلی بهتر از این باشه) ولی من اعتراف می کنم که به خاطر طمع منفعلانه رفتار کردم و در ۱۰۰۰ تومان حداقل بخشی از اون رو نفروختم و به سهم دیگه ای تبدیل نکردم یا در قیمتها پایین تر تعداد سهامم رو بیشتر نکردم. اگر این کار رو کرده بودم الان ارزش صدرا هام حفظ شده بود. حداقل تا مجمع سال بعد سهم رو نگه میدارم اگر تونستم اضافه می کنم ولی اینها دلیل نمیشه که خطاهای خودم رو در رفتار با این سهم نادیده بگیرم. مشکلی که من و خیلی های دیگه داریم و شاید برای جنابعالی و کسانی که چون جنابعالی دید بلند مدت دارند قابل درک نباشه اینه که مبلغ سرمایه گذاریمون در سهام مهمترین داراییمونه و به دلیل شرایط بی ثبات اقتصادی هر روز ارزش این دارایی در حال کم شدنه و تضمینی برای برگشت وجود نداره.اگر کل سهمهای پرتفویم رو زمانی که صدرا ۱۰۰۰ تومان بود می فروختم می تونستم یه اپارتمان ۱۰۰ متری بخرم اما الان با کل ارزش پرتفویم که ماشینم رو هم فروختم و بهش اضافه کردم حتی یه اپارتمان ۴۰ متری در همون جا نمی تونم بخرم

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید belle fille از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)