صفحه 1334 از 1970 نخست ... 33483412341284132413311332133313341335133613371344138414341834 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13,331 به 13,340 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 1,594 بار در 183 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط Arian02 نمایش پست ها
    تاپیک بقلی دارن از مهناز صادقی خاطره میگن کلاه برداریش
    سلام
    من چقدر اونوقتها غبطه می خوردم به خانم صادقی که خوش به حالشون که تحلیل بلدن. اینجاست که رودکی علیه الرحمه می فرمایند به روز نیک کسان غم نخور زنهار بسا کسا که به روز تو آرزومند است
    چه بسا که با این همه هجمه ایشون با خودشون بگن کاش یک گوشه نشسته بودن و واسه خودشون تحلیل و معامله می کردند. البته از روی نمودارهاشون هم مشخص بود که بازه زمانی مورد نظرشون خیلی بلند مدته
    نباید این نکته رو فراموش کنیم که در اون زمان نه تنها ایشون بلکه معامله گران مجرب و معتبر هم انتظار رشد داشتن برای سال 99 و حتی اونها هم متضرر شدن. بنابراین نمیشه بعد از وقوع حادثه خرده گرفت به افراد که چرا حواسشون رو جمع نکردن و وارد بازی ای شدن که بلد نبودن. یادتونه فروردین 99 نوشتم که وقتی سهام اینطوری رشد می کنه چطور ممکنه قیمت ملک و... ثابت بمونه؟ و انتظار باید این باشه که بعد از رشد شدید بورس قیمت سایر کالاها هم افزایش پیدا کنه؟ گفتم که قیمت سهم به سمت ارزش ذاتیش حرکت می کنه و ارزش ذاتی هم بر اساس توانایی کسب عایدی محاسبه میشه و نباید قیمت سهام شرکتهایی با زیانهای انباشته و عملیات زیان ده چنین رشدهایی داشته باشه. مقایسه کردم پی بر ای شرکتهای بورس رو با پی بر ای اپل که فکر کنم 22 23 بود و پی بر ای شرکتهای ما خیلی خیلی بالاتر بود... ولی به حرفهای من خیلی از دوستان خندیدند. ضابطه و اساس تقاضا همینه. اگر معتقدیم عرضه و تقاضا قیمت رو تعیین می کنه باید قبول کنیم که تقاضا برای خرید سهمهای زیان ده یا با توانایی کسب عایدی خیلی پایین نباید اون اندازه بالا باشه. ولی وقتی می بینیم جوی به راه می افته و با تجربه های بازار هم انتظار رشد دارن، اعتماد می کنیم و میخوایم از فرصت پیش اومده استفاده کنیم. چون اینقدر همه چیز در این کشور بی قاعده و بی ضابطه است که یک فرد می تونه یک شبه ره صد ساله بره اگر از فرصت به موقع استفاده کنه . شک نکنید که در همون مرداد ماه افرادی بارشون رو بستن و با اطلاع از ریزش بازار پولشون رو بیرون کشیدن و جای دیگه بردن.
    الان اگه گفته بشه بانک ملی به سپرده های یکساله 40 درصد سود میده حتی من و شمایی که به تحلیل نکردن افراد ایراد می گیریم، بدون اینکه فکر کنیم و ببینیم بانک چطور توانایی پرداخت چنین بهره ای داره سعی می کنیم از فرصت استفاده کنیم چون بانک معتبر و مطمئنیه و سود اعلامی هم خیلی جذابه.

پ.ن : شاید باز هم به من بخندید ولی باید منفعت جمع رو به منفعت شخصی ترجیح بدیم. اگر دلار پایین بیاد و در نتیجه این پایین اومدن وضعیت مردم بهتر بشه و کالاهای اساسیشون رو ارزونتر تهیه کنند منزل و اتومبیلشون رو راحت تر بخرن یا عوض کنند و سطح رفاه بالا بره به مراتب ارزشمند تر از اینه که سرمایه فعلی هر کدوم از ما چند ده برابر بشه به خاطر رشد دلار. یعنی من حاضرم این مبلغ ناچیزی که برام باقی مونده و باهاش هیچ کاری نمی تونم انجام بدم دیگه یک چهارم بشه ولی هزینه های زندگی اینقدر کمرشکن نباشه برای همه امون

پ.ن 2: جناب تکنیکالر رسیدن به خیر
    ویرایش توسط belle fille : 2021/04/19 در ساعت 11:39

2. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید belle fille از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,220 بار در 578 ارسال

درود
    میگن کدهای بسته سفته بازها را باز کردند، از این جماعت محترم دعوت میشه روی این سهم که سابقه ای درخشان در این زمینه خطیر داراست فعال گردند.
    سرکار خانم بلفی اینکه فکر کنید با گشایش کاهش دلار و قیمتها را در بر داره، باید گفت متاسفانه سخت در اشتباهید! اینها خیلی هنر کنند با این نبوغ و عملکردشان بتواند مدتی تورم را کنترل کنند. با این حجم عظیم نقدینگی و سودای بانکی که بدون پشتوانه ماهیانه بیش از یکصد هزار میلیارد تومن خلق میشه چنین انتظاری بیشتر شبیه رویاست.
    آقا رنگارنگ از اینکه سلامتی خوشحالم.
    ارادت
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید bikaraneh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

ببخشید تاپیک را اشتباه اومدم !!!!
    آخه اینجا در مورد همه چی صحبت شده غیر از خصدرا !!!
    سلام

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,594 بار در 183 ارسال

سلام

محسن خدابخش مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار در نامه‌ای در مورد معاملات الگوریتمی در بورس اوراق بهادار و فرابورس ایران خطاب به شرکت‌های کارگزاری اعلام کرد: پیرو اطلاعیه مورخ اول مهرماه سال گذشته که در آن عدم امکان انجام معاملات الگوریتمی تأکید شده بود، هم اکنون به اطلاع می‌رسد، ارائه خدمات معاملات الگوریتمی توسط مؤسسات دارای مجوز از سازمان بورس به شرط رعایت ۸ مورد بلامانع است.

اصلا معلوم هست چیکار دارن می کنن؟
    این تصمیمات متغیر لحظه ای رو بسط بدید به کل موضوعات کشور.
    همه چیز همینقدر بی حساب و کتاب و باری به هر جهت

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید belle fille از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Arian02 آواتار ها
    تشکر شده 7,293 بار در 1,259 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط belle fille نمایش پست ها
    سلاممن چقدر اونوقتها غبطه می خوردم به خانم صادقی که خوش به حالشون که تحلیل بلدن. اینجاست که رودکی علیه الرحمه می فرمایند به روز نیک کسان غم نخور زنهار بسا کسا که به روز تو آرزومند استچه بسا که با این همه هجمه ایشون با خودشون بگن کاش یک گوشه نشسته بودن و واسه خودشون تحلیل و معامله می کردند. البته از روی نمودارهاشون هم مشخص بود که بازه زمانی مورد نظرشون خیلی بلند مدتهنباید این نکته رو فراموش کنیم که در اون زمان نه تنها ایشون بلکه معامله گران مجرب و معتبر هم انتظار رشد داشتن برای سال 99 و حتی اونها هم متضرر شدن. بنابراین نمیشه بعد از وقوع حادثه خرده گرفت به افراد که چرا حواسشون رو جمع نکردن و وارد بازی ای شدن که بلد نبودن. یادتونه فروردین 99 نوشتم که وقتی سهام اینطوری رشد می کنه چطور ممکنه قیمت ملک و... ثابت بمونه؟ و انتظار باید این باشه که بعد از رشد شدید بورس قیمت سایر کالاها هم افزایش پیدا کنه؟ گفتم که قیمت سهم به سمت ارزش ذاتیش حرکت می کنه و ارزش ذاتی هم بر اساس توانایی کسب عایدی محاسبه میشه و نباید قیمت سهام شرکتهایی با زیانهای انباشته و عملیات زیان ده چنین رشدهایی داشته باشه. مقایسه کردم پی بر ای شرکتهای بورس رو با پی بر ای اپل که فکر کنم 22 23 بود و پی بر ای شرکتهای ما خیلی خیلی بالاتر بود... ولی به حرفهای من خیلی از دوستان خندیدند. ضابطه و اساس تقاضا همینه. اگر معتقدیم عرضه و تقاضا قیمت رو تعیین می کنه باید قبول کنیم که تقاضا برای خرید سهمهای زیان ده یا با توانایی کسب عایدی خیلی پایین نباید اون اندازه بالا باشه. ولی وقتی می بینیم جوی به راه می افته و با تجربه های بازار هم انتظار رشد دارن، اعتماد می کنیم و میخوایم از فرصت پیش اومده استفاده کنیم. چون اینقدر همه چیز در این کشور بی قاعده و بی ضابطه است که یک فرد می تونه یک شبه ره صد ساله بره اگر از فرصت به موقع استفاده کنه . شک نکنید که در همون مرداد ماه افرادی بارشون رو بستن و با اطلاع از ریزش بازار پولشون رو بیرون کشیدن و جای دیگه بردن. الان اگه گفته بشه بانک ملی به سپرده های یکساله 40 درصد سود میده حتی من و شمایی که به تحلیل نکردن افراد ایراد می گیریم، بدون اینکه فکر کنیم و ببینیم بانک چطور توانایی پرداخت چنین بهره ای داره سعی می کنیم از فرصت استفاده کنیم چون بانک معتبر و مطمئنیه و سود اعلامی هم خیلی جذابه. پ.ن : شاید باز هم به من بخندید ولی باید منفعت جمع رو به منفعت شخصی ترجیح بدیم. اگر دلار پایین بیاد و در نتیجه این پایین اومدن وضعیت مردم بهتر بشه و کالاهای اساسیشون رو ارزونتر تهیه کنند منزل و اتومبیلشون رو راحت تر بخرن یا عوض کنند و سطح رفاه بالا بره به مراتب ارزشمند تر از اینه که سرمایه فعلی هر کدوم از ما چند ده برابر بشه به خاطر رشد دلار. یعنی من حاضرم این مبلغ ناچیزی که برام باقی مونده و باهاش هیچ کاری نمی تونم انجام بدم دیگه یک چهارم بشه ولی هزینه های زندگی اینقدر کمرشکن نباشه برای همه امونپ.ن 2: جناب تکنیکالر رسیدن به خیر
    من زیاد پیگیر حرفاش نبودم تا زمانی که وغدیر ۸۰۰ تومنی خریدم فرداش تحلیل گذاشت وغدیر میره تا ۱۰۰هزار تومن !!!اونجا عمق فاجعه رو میشد فهمید چطوری وغدیر ۷۵ میلیارد سهمی میتونه از ۱۰۰۰بره تا ۱۰۰هزار و مارکتش چقد میشه ؟؟؟شمردن صفرهاش و در اوردن عددش هم سخته ...با این همه زنجان چند نفر از اشناها حتی یکی دو نفر از قدیمیها با همین هدف سهمو نزدیک ۲۰۰۰ خریده بودن نکته جالب اینجاس که وغدیر دقیقا با شاخص هم فازه و بالا پایین میشه و به لحاظ عددی خیلی شبیه همن منهای صفرای اضافه شاخص یعنی شاخص باید میشد ۱۰۰ میلیون !!!عرضم اینه که ایشون دانسته این حرفا و تحلیلها رو میذاشت ملتم که ...
    ویرایش توسط Arian02 : 2021/04/19 در ساعت 21:23

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,778 بار در 1,530 ارسال

چرا انتخابات کذایی رو جلو نمی اندازن تکلیف مردم و این کشور فلک زده سریع تر روشن بشه ؟!!
    آنقدر لفتش بدن تا بالاخره هرچه تو چندسال گذشته رشته اند یکهو پنبه بِشَّد

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید shahin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,535 بار در 783 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin نمایش پست ها
    چرا انتخابات کذایی رو جلو نمی اندازن تکلیف مردم و این کشور فلک زده سریع تر روشن بشه ؟!!
    آنقدر لفتش بدن تا بالاخره هرچه تو چندسال گذشته رشته اند یکهو پنبه بِشَّد
    با سلام
    دوست عزیز بنظر من حقوقی های وابسطه به قدرت همانطور که در بهار و تابستان پارسال باعث اون رشد شدند الان وظیفه سرکوب بازار رو دارند
    به هر طریق ممکن میخوان ملت رو نسبت به دولت فعلی و جریان برآمده از اون که گفتمان تعامل با دنیا داشت بدبین کنند تا در انتخابات نیمچه آزاد گزینه مطلوب خودشون اقای رییسی رو رییس جمهور کنند و احتمالا هشت سال آینده رییس قوه مجریه نقش بسیار تعیین کننده ای در آینده کشور خواهد داشت
    چرا که رهبری الان در دهه نهم سنی هستند
    دولت روحانی هم به دام اونها افتاد و الان دست خالی هست و نقدینگی که از بازار خارج کرده همه رو خرج جاری کرد

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,780 بار در 680 ارسال

عرض ادب

بازار بورس یک نهاد کاملا غیر دولتی است .

دولتیش کردند شد همین که می بینید ، قفل ،ساکن ،راکد ،بن بست .

تقصیر دولت و حکومت سر جای خودش .

ما خودمون هم دلمون حمایت میخواد . آزاد زندگی کردن را بلد نیستیم در هیچیک از شئونات .

ارادت
    امر نمودیم چهارتا سهامدار خرد دانه درشت صدرا را جلوی چشم رعیت فلک کنند تا بقیه حساب کار دستشان بیاید .(دستور سهامدار عمده زیر نامه ی اعتراضی سهامداران )

16. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید technicaler از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,780 بار در 680 ارسال

عرض ادب
    این قضیه ی شرکت صدرا و متغیر های بنیادی و کلیم و ارتقاء بازار و قرارداد جدید و جزیره و ..... چی شد .

دیگه کسی صحبتی از صدرا آنست که رستم بود پهلوان نمیکند ؟

نتیجه میگیریم این حرفها همه مال دوره ی رونق است ،

دوره ی رکود گوشش به این حرفها بدهکار نیست

قراردادهای جدیدی و افشاهای الف چی شد ؟

رشادت چی شد ؟
    تحویل نهایی سکوها چی شد ؟

حالا قیمت سهم پایین است که پایین است ، از خود شرکت چرا خبری نیست ؟
    شرکت هم تعطیل است ؟

ارادت
    امر نمودیم چهارتا سهامدار خرد دانه درشت صدرا را جلوی چشم رعیت فلک کنند تا بقیه حساب کار دستشان بیاید .(دستور سهامدار عمده زیر نامه ی اعتراضی سهامداران )

18. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید technicaler از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,814 بار در 9,356 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط technicaler نمایش پست ها
    عرض ادب

این قضیه شرکت صدرا و متغیر های بنیادی و کلیم و ارتقاء بازار و قرارداد جدید و جزیره و ..... چی شد .

دیگه کسی صحبتی از صدرا آنست که رستم بود پهلوان نمیکند ؟

نتیجه میگیریم این حرفها همه مال دوره ی رونق است ، دوره ی رکود گوشش به این حرفها بدهکار نیست
    ارادت
    ارادت
    درود
    اون280 حساس را هم پرقدرت شکوند!! احتمالا هوس رکوردشکنی در ریزش را کرده!.... فعلا از سقف حساب کنیم 75.5درصد!

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)