صفحه 250 از 1970 نخست ... 1502002402472482492502512522532603003507501250 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,491 به 2,500 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 1,429 بار در 255 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir3236 نمایش پست ها
    195 تک سهم میشم .
    این پست سوم آبان زده شده .به نظرمن امروز صدرا کف موج دوم زده .

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید amir3236 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,429 بار در 255 ارسال
    به نظر من امروز صدرا باحدضرر190خریدنیست .195برای صدرا حیاتیه .به نظرمن اگه صدرا زیر195 بسته بشه باید فاتحه صدراروخوند.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید amir3236 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال
    من اینجور احتمال میدم :
    سهم تا 214 الی 216 میاد بالا تا ریز موج دو از موج 5 از a را بزنه و سپس .....
    البته این نظر شخصی بنده هست و میتونه اشتباه باشه
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال s_hashem54 آواتار ها
    تشکر شده 622 بار در 149 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط esi_mohammadi نمایش پست ها
    من اینجور احتمال میدم :
    سهم تا 214 الی 216 میاد بالا تا ریز موج دو از موج 5 از a را بزنه و سپس .....
    البته این نظر شخصی بنده هست و میتونه اشتباه باشه
    اسی جان نظرت راجب دو قلو کف با هدف 2500 چیه ؟ اسیلاتورها واگرایی مثبت دارند و کندل امروزش هم خیلی خوشگله .
    ;آنکس که بخواهد کاری انجام دهد راهش را و آنکه نخواهد انجام دهد بهانه اش را پیدا می کند !!

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید s_hashem54 از ایشان تشکر کرده اند:

در ضمن اگه هدف این دوقلو محقق بشه دوباره خط روند و شکسته و میشه ازش سیگنال خرید گرفت .
    ;آنکس که بخواهد کاری انجام دهد راهش را و آنکه نخواهد انجام دهد بهانه اش را پیدا می کند !!

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید s_hashem54 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    اسیلاتورها rsi cci macd ... همه RD+ زدند اگه HD+ بود چه میشد.......

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط s_hashem54 نمایش پست ها
    اسی جان نظرت راجب دو قلو کف با هدف 2500 چیه ؟ اسیلاتورها واگرایی مثبت دارند و کندل امروزش هم خیلی خوشگله .
    بله این احتمال هم وجود داره اما من هر جور بررسیش میکنم صعوده خوبی در نمودار با این همه عرضه روی سهم فعلا نمیبینم
    این سهم پیش بینی حرکاتش خیلی سخته اما فعلا همون ریز موج دو از 5 از a بیشتر بهش میاد
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

مطالب زیر رو جناب بدشانس از سایت همسایه از جناب ایرتان از سایت اون یکی همسایه نقل کردند قابل توجه و خوندنیه

سلام به دوستان
    راستش همه جا و اکثر افرادی که من بهشون اعتماد دارم همه از صعود صدرا حرف میزنن(مخصوصا تکنیکالیستهای سر شناس) و همون طور هم که دیدیم داشت صعودشو شروع میکرد ولی یهو بازار (به دلایل تقریبا نا مشخص از بدشانسیه ما حالا که بعد اونروز تا حالا صدرا داشت میرفت بالا) به هم ریخت و این افت اخیر هم مربوط به بازار میشه.به نظر من انتظار صعود صدرا تو این بازاری که شاخص 300واحد افت کرده انتظار کاملا بی جاییه.اگه بازار متعادل بود به نظر من صدرا هم آروم آروم رفته بود بالا.
    من به شخصه اصلا اونقدر که از اوضاع خراب مملکت و بازار میترسم از صدرا نمیترسم.
    اینم یه نقل قول از جناب آقای ایرتان از سایت همسایه(دیروز نوشته شده)

س
    پست زیر متعلق به حدود دو هفته پیش همچنان نظر بنده در مورد روند سهم طی ماههای آتیست /// و همونطور که گفتم نظر شخص بنده هر کس ایده خودش رو داشته باشه///

یه نکته دیگه این که خواهشا خودتون رو پستهای من عادت ندید من نمیتونم مدام اینجا پست بزنم و شرمنده اون دوستانی هستم که پیام خصوصی ویا میل میدند وسوال میپرسند که منم متاسفانه به دلایلی جواب نمیدم حمل بر بی ادبی نکنید ///من نظرم کلا همین پست زیر هستش در هر شرایطی پست زیر تا ماهها به نطرم اعتبار خواهد داشت اونهایی که تکنیکال رو دنبال میکنند میدونند چی میگم حتی یه تلرانس هم دلیل بر نقض تحلیل فوق نیست این تحلیل خیلی گسترده تر ازاونیه که بخواد با دیدن یه قیمت خاص فیلد بشه دیدم برخی دوستان بر فیلد شدن تحلیل فوق طی روزهای آینده تاکید داشتن که سخت در اشتباهند ساختار تحلیلی وشاکله حرکت سهم طبق بررسی بنده چیزی جز این تا ماههای آینده نیست نوسان عددی بخشی از این تحلیله من 4 ماه پیش یه تحلیل واسه قیمت زدم و بعد 2 ماه بعد هم یه تحلیل کلی به مانند تحلیل زیر که دقیقا تارگت زده شد بینابین اتفاقات زیادی افتاد و یه سری تحلیلهای مقطعی اما تحلیل زیر که من با دقت روش کار کردم به همین راحتی فیلد نخواهد شد حتی تا ماهها بعد //// نکته دیگه اینکه دوستان دیگه انتقاد کردند که چرا به جای وقت گذاشتن واسه صدرا روی سهمهای دیگه که دستکاری قیمت کمتری دارند بررسی تحلیلی نمیکنی که باید بگم تا حدی حرفشون درسته واقعا برخی شیطنتها تو روند سهم کاملا مشخصه سهامدار عمده که دقیقا داره سهم رو کنترل میکنه و با توجه به حجم بالای سهم که تو کدهای مختلف به غیر از کد اصلی دارند به راحتی روند سهم رو به نحور دلخواه عوض میکنه شاید تنها سهم بازار که به این حد دستکاری قیمت باشه همین صدراست واسه همینم به قول برخی دوستان خیلی از تکنیکالیستهای بازار رو این سهم مدام اشتباه میکنند //// ببیند ایرتان خیلی جرات به خرج داد که خودش رو درگیر این سهم کرد من ندیدم تحلیل تو این چند سال رو صدرا که بتونه روند سهم رو درست پیش بینی کنه برای یه بازه میان مدت منم میتونستم برم رو سهمهای دیگه همین وقت رو بگذارم که اگه میگذاشتم خیلی ازتحلیلها میلیمتری درست در میمومد ولی صدرا سهم خاصیست و کسانی که بازیگر سهم هستنددقیقا میدونند باید چطور دیدگاه بازار رو نسبت به تحلیلهای مختلف عوض کنند این رو من به صرف قاطع میگم چون قبلا یه سری اتفاقات رو دقیقا خبر دارم این وسط فقط یه سری تحلیلگران آخر همه کاسه کوزه ها سرشون میشکنه برخی مواقع ما فکر میکنیم اینجا وال استریته ولی متاسفانه تو بورس ما در جه اعتبار تحلیلها و احتمال فیلد شدن آنها بالاست // بازم میگم خودتون رو به پست و نظر کسی عادت ندید این خیلی واستون مشکل ایجاد میکنه خیلی از دوستان مدام دوست دارن پست بزنم که من اصلا نمیخوام خودم رو دیگر این چنین محیطهایی کنم من فقط چون اومدم این داستان رو شروع کردم که کاش از اول شروع نمیکردم چون نوشتن من اینجا باعث برخی اشتاباهات بنده شد که قبلا گفتم .. و کسی نیستم که وسط راه بشکم کنار هر از چند گاهی یه پست و تحلیل کلی میزنم پست زیر رو هم بنده فعلا تا ماهها معتبر میدونم خیلی دوست دارم سهم وارد اون موجی بشه که مدتها دوستان منتظرند تا شرایط عوض بشه خیلی داره سهم خودش رو بالا پایین میکنه واسه آماده کردن واسه اون موج البته نظر کسانی که پشت سهم بودند بر حرکت سهم طی هفته گذشته بود که دقیقا با توجه به روند حجم و سیگنالهای مقطعی نشان از برگشت دیده میشد اما با توجه به اتفاقا سیاسی طی هفته جاری واینکه دقیفا حمایت از بارار در دستور کار برای بعد از اتفاق سیاسی خاص قرار داره به یکباره روند سهم عوض شد که خیلی غیر مصطلح بود چنین برگشتی اگرچه نوسان عددی بالایی رو نخواهد داشت وفقط یه تاخیر زمانی رو به سهم تحمیل کرد ببنید ////

نوشته شده توسط ایرتان (2 هفته پیش نوشته شده)
    س ... قرار بود سه شنبه بيام بگم که نشد و چون قول داده بودم به دوستان آخر هفته اي وقت گذاشتم البته خيلي خيلي موارد رو حذف کردم که زياد شلوغ نشه خيلي ساده و قابل درک با اين پست فکر کنم ديگه کمتر لازم به توضيح زياد در مورد تکنيکال سهم و پست زدنهاي مدام باشه کليت روند از نظر من همينه بين راه اگه لازم بود توضيح ميدم براي دوستاني هم که تو پيام خصوصي سوال داشتند شرمنده وقت نشد جواب بدم ... دوستان ديگه هم سعي کنند با جسارت نظراتشون رو بگند و ايده خودشون رو داشته باشند علي رغم برخي دلخوريها ازسوي دوستان شخصا حضور افراد مختلف رو در مباحث تکنيکي خوب ميبينم شخصا خيلي اصول رو در بررسي سهمها زير پا ميگذارم که ديدگاهم اينه دوستان ديگه ميتونند ساختارهاي خودشون رو داشته باشند در ضمن شرمنده اگه پستهايي که از من سوال ميشه رو وقت نمیشه جواب نميدم ....

اولين موضوع قيمت صدراست .. بارها ديدم قيمت هاي بالاي 4000 تومن رو براي صدرا دوستان بحث ميکنند که اينطور نيست ...

بالاترين قيمت معاملاتي خالص قيمتي سهم 7238 ريال بوده ...

سال 82 قيمت صدرا 47785 در اوج خودش بوده با سرمايه 20 م ... اما سرمايه فعلي 150 م که شرکت چندين بار طي ساليان گذشته افزايش سرمايه داده که ميشه حدود 5/7 برابر يعني 650 % (((150% سال 83و 88% سال 84 و 60% سال 86)) که با محاسبه ضريب مستقيم نسبت به درصد افزايش سرمايه و اعمال کلي ميشه همون 650% ..

پس محاسبه بالاترين قيمت صدرا به صورت خالص .... خوب بااستفاده از فرمول افزايش سرمايه از محل آورده نقدي که قبلا من اينجا گذاشته بودم

به 47785+6500==54285÷5/7= 7238 بالاترين قيمت صدرا 7238 ريال بوده نسبت به سرمايه فعلي

خوب ميرسيم به خود سهم

ببيند چندين ديدگاه در مورد بلند مدت صدرا وجود داره که هر کدوم در جاي خودش اهميت داره خيلي از دوستان در موج 3 بزرگ بودن صدرا رو نظر دارن و لي شخصا علي رغم برخي اشکالات در ساختار سهم نظرم بر ABC در جهت اصلاح ريزش بززگ است در موج 3 بودن صدرا يعني سهم با تکميل سيکل صعودي خودش قيمتهاي عجيب وغريبي در انتهاي موج 3 و همچنين موج 5 خواهد ديد که شخصا چنين قيمتهايي رو متصور نيستم در بازه فعلي (( یه نکته بگم واسه دوستان تجربه بشه ببیند سهمهایی که از زیر 100 تومنیعنی قیمت اسمی حرکت میکنند خیلی ساختارهای گول زننده ای دارند مخصوصا در ساختار لگاریتمی سعی کنید همیشه محتاطتر برخورد کنید لخ خصوص همیشه یه چشمتون به نمودار لاینر باشه ))... البته الان که سهم تو اين قيمتهاست بحث از اون قيمتها زياد مصطلح نيست اما بيشتر ساختار بلند مدت رو منظورم هستش .. نظر بنده اينه که از قيمت 7238 ريال شاهد يه سيکل نزولي بلند مدت در قالب 5 موج بوديم که طي مدت حدود 5 سال اين ساختار نزولي ادامه يافت وسهم در اوج روزهاي فلاکت بار خود به قميتهاي زير اسمي رسيد و در نهايت با خريد صدرا تو سط قرارگاه خاتم شاهد اتمام اين ساختار نزولي بلند مدت بوديم .... و بعد از اون شاهد شکليگري يه ABC بزرگ در جهت اصلاح ريزش بزرگ بوديم

اولين ساختار که نظر بنده بيشتر بر اينه که البته در ساختار لاينر هارموني بهتري در جهت تاييد اين ديگاه ديده ميشه ...

موج A= که صورت يه 5 موجي ازسطح 50 تومن تا سطح 420 تومن و موج B= در جهت اصلاح موج قبلي از سطح 420تا محدوده 145

و در بازه فعلي در موج Cبزرگ به سر ميبريم که تا ميتونه ميخواد خودش رو به سطح 7238 ريال نزديک کنه که اين موج علي رغم برخي ايرادات(( از نظر من در ساختارها کلاسيک )) به صورت يه 5 موجي خودش رو تاسطح 595 600 خواهد رسوند در بازه بلند مدت ..

خوب همونطور که گفتم در موج C قرار داريم که به صورت يه 5 موجي خواهد بود ...که از سطح 145 تا 285 ما موج 1 رو داشتيم وسپس طي 1 ماه اخير ما درموج 2 بسر ميبريم که يه موج اصلاحيست در جهت مهيا کردن سهم براي ورود به موج بسيار پر قدرت 3 که هم واکنون در اواخر اصلاح موج 2 به سر ميبريم ... سطح 200 215 انتهاي اصلاح در اين موج خواهد بود ((61.8--50))اگر چه حمايتها در سطح 215 به خوبي دارند عمل ميکنند وبه سختي بتونه سطح 200 تومن رو لمس کنه ..بعد از اين موج که حالا چند تومن اين ور و اون رو شاهد موج 3 خواهيم بود((( که در سیکل اول هدف الگوی تحکیمی که dbw به احتمال بالا باشه کما اینکه هنوز fflag قابل بررسیست البته این الگو زیر مجموعه ساختار اصلی حرکتی سهم میباشد واسه همین نباید روش زیاد زوم کرد این الگوی تحکیمی من یه بررسی کلی داشتم با مثالهای خاصی که تو بازهای مالی دنیا اتفاق افتاده که به دلیل کم اهمیت بودن تو این پست نمیزنم باشه واسه یه وقت دیگه ))) که خيلي از اين اذيت شدنها جبران ميشه که اين موج هم به صورت يه 5 موجي به سطح حدود 495 500 خواهد رسيد طي روزهاي آينده به مرور موج 1 از 3 از C اغاز خواهد شد با هدف حدود 315 320

اما در بازه ميان مدت همونطور که گفتم ما موج 2 از C رو داريم با اتمام اين موج طي روزهاي اينده ميريم واسه شروع يه 5 موجي بسيار پر قدرت تا سطخ 495 500

همونطوز که گفتم مو 3از C به صورت 5 موجي خواهد بود که موج 1 از سطح 200 215 حرکت خودش رو شروع خواهد کرد که سطح 315 320 به عنوان هدف اين موج خواهد بود

اما در بازه يک هفته آينده که خيلي دوستان سطح بازگشت رو مدنظرشونه

سهم هم اکنون در قالب يه الگوي تحکيمي در موج 2 حداکثر تا سطح 200 215 اصلاح خواهد شد و سطح بازگشت سطوح فعليست تکرار چندين باره سطج 215 به عنوان يه حمايت معتبر طي روزهاي کوتا مدت 200 215 سطح حمايت و اولين مقامتهاي پيش روي سهم در برگشت سطح 240 242 خواهد بود به مرور شاهد حرکت سهم از حداکثر اوسط هفته آينده به سمت 240 242 خواهيم بود بازه زماني 5 تا 20 آبان شاهد سرعت ريتم حرکتي سهم خواهيم بود که انتظار بنده رسيدن و به سطح 275 280 تا حدود 18 20 ابان و افزايش قابل توجه حجم معاملات خواهد بود ....

در مورد ريزش سهم از سطح 275 280 قبلا هم گفتم که نبايد شاهد عدم پايداري قيمت باشيم و همچنين سکوتهاي زياد در جهت روند در صدرا که نشانهاي از ريزش بود که صداش رو کسي نشنيد ..ازسطح 275 280 شاهد گسختگي قيمت در سطح لغزش و ريزش قيمت بوديم که شروع به اصلاح قيمت کرد دقيقا مثل لغزش انتقالي در يک زمين لرزه که توده ازمواد به روي يک سطح کم و پيش سفت به سمت پايين دامنه ميلغزند اينجا هم ما تو سطح 275 280 شاهد گسیختگي قيمت و در واقع يه زلزله قيمتي بوديم که آوار قيمتها رو فرو ريخت حالا اين ريزش تا جايي ادامه پيدا ميکنه که پايداري قيمت به وجود بياد با توجه به حمايتها و سطوع معتبر و پر اصطکاک فعلي شاهد پايان اين ريزش در سطح 200 215 خواهيم بود ...من قبلا بارها گفتم زماني که قيمت بالاي 270 بود گفتم چندين و چند بار پستها رو بخونيد و اين رو هم بارها تاکيد کردم به هر حال باز ميگم يه سري موضوع ها بايد بعدا گفته بشه الان وقتش نيست که اگه همون زمان و مواقعي که بهتون ميگفتم اقا به جاي رفتن به مسائل حاشيه اي بيايد رو بحثهاي که شده کارکنيد الان اينقدر گلايه نميکرديد همونجا هم گقتم کسي که زحمت نکشه حقش سود کامل تمام نيست دقيقا من گفتم اقا 2 ضرب سکوت بيشتر يعني پايان ريتم همونجا هم گفتم که گوشتون رو به موزيک و رهبر ارکستر بسپريد هر موقع موزيک قطع شد ديگه رقص رو متوقف کنيد خيليها تازه اون روزها رقصشون شروع شد چون گوشهاشون نميشنيد دقيقا گفتم به نوسان عددي بالا ورفت برگشت زياد يعني عدم پايداري قيمت و گسيختگي قيمت همونجا هم دقيقا مثال 295 تا 205 تومن ماهها پيش رو زدم و گفتم که فعلا پايداري قيمت خوبه در زماني که سهم در سطح 280 285 يود ولي همونجا هم اشاره کردم که بررسي کنيد هر موقع پايداري قيمت از دست رفت بايد فروخت که ديديم روي سطح 260 تا 280 چه طور ريتم سهم به هم خورد و عدم پايداي قيمت ...ببيند يه چيزي رو من به دوستانم هم گفتمم همه سهمها تو حرکت شروع به نواختن موزيک ميکنند اين ماييم که بايد بشنويم اين موزيک گاه آهسته و گاه تند ميشه گاه زير و گاه بم دقيقا ميشه حس کرد صداي موزيک رو شما فقط بايد معادل سازي کني ريتمها رو هر وقت ديديد اتفاقات داره عوض ميشه سريع از سهم خارج شيد ببنيد من از سطح 155 اومدم و مدام هر چند روز يه بار بررسي ميکردم همه چيز طبق روال پيش ميرفت چندين خبر بد اومد ولي سکوتها زياد نبود و همه چيز طبق روال بود تا سطح 275 280 به يکباره مدير عامل مصاحبه ميکنه يه سري شايعه مياد و ديگه ايرتان هم يکي دوتا اشتباه ميکنه بدش ميره کم کم احساس خظر ميکنيد خوب بدنيد ريتم به هم خورده شک نکنيد چه طور بگم ببنيد اگه هر روز از در اپارتمان ميايد بيرون يه پرنده می بینید که میشینه کنار پنجره وقتي ازدر خونه مياد بيرون با همسایه حال واحوال میکنید و همون روز صدرا مثبته واگه يه روز ديديد پرنده ديگه نبود و همسایه هم نیست م اتفاقا همون روز صدرا منفي شد بدونيد ((( ادوار لورنز)) اشتباه نکرده حالا اگه فردا هم همین قضیه تکرار شد و شما عمل نکردید بودنید مشکل از خودمونه // سريع از سهم خارج شيد فکر کنم واضح گفتم تو همه سهمها همينطوره ريتم رو حس کنيد خيليها مدتها اهنگ قطع شده و لي هنوز دارند ميرقصند ودقيقا زماني خسته ميشند ميفتند که مجدد دوباره آهنگ نواخته ميشه شما از در اپارتمان مياد بيرون ميبيند پرنده اومد از درخونه ميايد بيرون ميبيند همسایتون رو و صدرا هم مثبت میشه خوب بدونيد ريتم برگشت و گاهي اوقات ريتم آهنگ جديد فرق ميکنه و اتفاقات جديدي رو بايد معادل سازي کرد ديگه حوصله توضيح بيش از اين رو ندارم خودتون هم استعداد به خرج بديد دقيقا مثل پرنده اي که اولين خطر رو احساس ميکنه وميپره بماند که همونطور که گفتم بعدها يه سري موارد رو ميگم در مورد اتفاقات 275 280 .... اين صفحه قديمي وپستهاي شمار 34489 و 34500 رو بخونيد ... http://www.talarebourse.com/forum/sh...A7-)?p=1009603 همون بحث پایداری قیمت وریتمها

الانم ميگم اين پست امروز رو چند بار بخونيد و خودتون بررسي کنيد و همونطور که ماهها پيش گفتم ايده خودتون رو داشته باشيد .....

اما ديدگاه برخي تحليلگران در موج 3 بودن صدراست که شخصا چنين موضوعي رو فعلا روش حساب نميکنم ...

در اينصورت سهم اهداف بالاي رو در بازه بلند مدت خواهد زد که ميتونهه حتي قيمتهاي بالاي 1000 رو براي اون متصور بود که همونطور که گفتم فقط از باب تکميل تمامي ديگاها اين رو عنوان ميکنم در صورتي که ما درموج 3 باشيم ..

با فرض در موج 3 بزرگ بودن سهم
    ما از سطح 50 تا 420 موج 1 بزرگ رو داشتيم و از سطح 420 تا 150 موج 2 بزرگ و هم اکنون در موج 3 بزرگ که به صورت 5 موجي خواهد بود

موج 3 فعلي در قالب 5 موج که موج 1 از سطح 145 150 تا 285 و موج 2 از سطح 285 تا سطح 215 و به مرور وارد موج 1 از 3 بزرگ ميشيم همونطور که ميبينيد تو باره ميان مدت تفاوت چنداني نخواهد داشت ولي تو بلند مدت ديگاهها به کلي از سهم دور خواهند شد ..

تو نمودار ميتونيد اهداف موج 3 بزرگ رو ببيند که درصورت تاييد سطوح بسيار بالايي رو مدنظر داره که همونطر که گفتم اين ديدگاه از نظر من غير معتير خواهد بود . ...

ديدگاههاي ديگري رو هم ميشه بررسي کرد که در جه اعتبار پاييني برخورداره هر دو ديگاه فوق دراراي ايردات و نواقض در سطح تکنيکال کلاسيک داره ببيند برخي نمودارهاي من يه مقدار فرق ميکنه شايد دوستان برخي اعداد رو متوجه نشد مثلا فيبو 323.6 که دوستان توجه کنند اون همون 423.6 آميبروکره برخي جاها ممکنه برخي موارد رو ببنيد که فرق ميکنه که دقت کنيد البته من سعي کردم خيلي ساده و مفهومي بگم تا دوستان گيج نشند در مورد واکنشها 25% 50 % 75% که من اونها رو خيلي جالب ميبينم يه سري بررسي بود و همينطور ساختارهاي زماني که گفتم نياز نيست که زياد شلوغش کنيم خيلي سعي کردم اين پست ساده باشه تا کليت ديدگاه رو همه متوجه بشند اگه دوستاني خواستند برخي موارد ديگه هم هستش که ميتونم بگذارم که به نظرم فعلا نياز نيست ... ..

اما چند کلام در مورد بينادي سهم قبلا هم يه بار اشاره کردم فقط جهت ياد آوري

صدرا در اوج خودش در سال 82 ((47785 با سرمايه 20 م يا 7238 با سرمايه 150))) ارزش بازاري معادل 1100 ميليارد تومن داشت در زماني که حتي نصف پروژه هاي فعلي و هم نداشت
    ميانگين نرخ تورم رو هم حساب کنيم ميرسيم به ارزش روز 3300 ميليارد تومن

اما صدرا فعلي با حدود 10000 هزار ميليارد تومن پروژه و خيلي بحثهاي ديگه ارزش روزش ببخشيد ببخشيد (( واقعا تاسف باره واسه ساختار بورس ما که تمام يه سري دستکاري قيمت و باند بازيست )) بله ارزش روز صدرا حدود 330 ميليارد تومن يعني 1 به 10 سال 82 واقعا خجالت آوره جالب اينجاست که 407 ميليارد تومن فقط کليم رو مخفي کردند و 50 ميليارد تومن هم هزينه مالي رو در حالي گرفتند که جرايم بانکي بخشيده شده و خيلي ازموارد ديگه من مودنم بورس ما کجاست . ...

بينيد صدرا بايد و بايد افزايش سرمايه بده که حداقل 100% خواهد بود که با توجه به اينکه از محل تجديد ارزيابيست رايگان خواهد بود حالا با قيمت فعلي محاسبه کنيد يعني تمام شده 100 تومن... اصلا تکنيکال ر و بگذاريم کنار //سهم خيلي از قيمت واقعيش پرته ... جناب طيب چندين بار خواستند دوستان در مورد بينادي سهم هم صحيت کنند که به نظرم لپ کلام همينه ديگه نيازبه توضيح بيشتر نيست شما فقطيه شرکت تو دنيا مثال بزنيد که ارزش روزش کمتر از 3% ارزش قرار دادهاش باشه که حاشيه سود اونها تو بدترين حالت و با کلي مخفي کاري بالاي 10% هشست اصلا اينها به کنار صدرا اصلا هيچي قرار دادي نداره و هيچ پولي هم نداره و وزير نفت و همه موارد کشک تنها ارزش ساختمان صدراي يک سال پيش حدود 300 تا 400 ميليارد تومن بوده و حالا تجيهزات و کارخانه و نکا و جزيره صدرا هم هيچي ديگه // طيب عزير ديگه در مورد بنيادي چي بگم هر چي بيشتر گفته بشه خجالت آورتر ميشه کارهاي اينها .. وقتي کسي نميتونه بين شرکتي که بايد با NAV محاسبه بشه شرکتي که بايد با DPS , EPS مقايسه وبشه و يه شرکت مثل صدرا که ساختار پيمانکاري خاص خودش رو داره چيه ...صدرا سود عملياتي همين الان تو گزارش حدود 40 تومنه با اين همه دروغ در حالي که امسال سود عملياتي راحت ميتونه بالاي 100 تومن هم باشه و سود خالص هم ميشه به سطح 55 برسه که قبلا محاسباتش رو گذاشتم حالا قيمت فعلي و ببيند و بخنديد . . .

.
    نتيجه .. بلند مدت سهم هدف 595 600 رو در دستور کار داره

ميان مدت ما طي بازه 1 ماهه به سطح 275 280 نزديک خواهيم شود

کوتا مدت سطح 200 215 سطح بازگشت و محدوده خريد اونهايي که بالاي 260 فروختند آفرين ميتونند مجدد به خيال راحت اقدام به خريد در موج اصلاحي فعلي کنند واونهاي هم که جا موندن اتفاق عجيبي نيفتاده به راحتي تو سيکلهاي صعودي ميرند تو سود ////هميشه تصميمي درسته که شما بگيريد نه تصميم که بازار به شما تحميل کنه اونهايي که 275 280 فروختند خودشون فروختند ولي فروشندگان فعلي فکر ميکنند فروختند بلکه بازار سهمشون رو خريد اونها نفروختن چون تصميمشون ثمره تحميل بازار بود نه تصميم شخصي اين موضوع خيلي تو بازار تکرار ميشه دقيقا زماني ميفروشيد که ديگه زمان فروش به اتمام رسيد

کلام اخر نظر بنده بر گفته هاي بالاست خوددانيد و خیلی از پستهاییکه من میزنم من کمتر وقت میکنم پست بزنم ولی وقتی اینجا چیزی رو میگم بدونید من هم کارهای خودم رو میکنم نمیتونم بیام هر چی تو ذهنمه بگم شما هم باد ایده خودتو ن رو داشته باشید و بازم میکگم اگه پستها رو بادقت و نکات ریزش رو که خودم تاکید میکنم دقت کنیدضرر نمیکنید ولی اینکه انتظار باشه من هر روز بیام ریال به ریال بگم بلد نیستم .....

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید s_hashem54 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    اگه صدرا تو این صعود بالای 220 تثبیت نشه به احتمال فراوان تا کف کانال افت میکنه.

فعلا اولین مقاومت جدی سهم 210-213 میباشد.

[IMG][/IMG]

18. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال farhad.fathi آواتار ها
    تشکر شده 1,318 بار در 249 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    اگه صدرا تو این صعود بالای 220 تثبیت نشه به احتمال فراوان تا کف کانال افت میکنه.

فعلا اولین مقاومت جدی سهم 210-213 میباشد.

[/URL][/IMG]
    پانی جان 1650 ریال
    yahoo messenger: farhad.farhad1360 تبادل اطلاعات

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad.fathi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)