صفحه 251 از 1968 نخست ... 1512012412482492502512522532542613013517511251 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,501 به 2,510 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرهاد نمایش پست ها
    پانی جان 1650 ریال

کف کانال فعلی 170 تومان است و با توجه به شیب صعودی و زمانیکه برای رسیدن به کف کانال خواهد گذشت قطعا انتهای اصلاح بالای 170 خواهد بود.
    نظر من همینه که گفتم اگه سهم 220 را رد کنه که هیچ و درغیر اینصورت بین 170-180 با توجه به شیب نزول سهم , خواهد رسید.

ببینید یک روی سخنم به عنوان یک تازه کارتر از همه با تکنیکالیستها هست:

وقتی هرکدوم از ما یه تحلیلی از سهمی میزنیم و با هر بادی تحلیلمونو عوض میکنیم موجب بی اعتمادی دیگران نسبت به تکنیکال و تواناییهای ان است.
    هیچکس نمیتونه تو تحلیلش همه پارامترها رو خوب رعایت کنه و همین موجب فیل شدن تحلیلها از یک جایی میشه تحلیل یکی زودتر فیل میشه و یکی دیرتر ولی اینکه مدام تحلیلها عوض میشن خیلی بده الان تاپیک صدرا در بورکس رو مطالعه کنید و ببینید چطور تکنیکال زیر سوال رفته.

بشخصه یک نکته از تحلیل جناب ایرتان را پسندیدم و اون هم این بود که گفته بود نظر من برگشت سهم از 200-215 و نظرمو تغییر نمیدم .
    و این خیلی خوبه.

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال farhad.fathi آواتار ها
    تشکر شده 1,318 بار در 249 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    کف کانال فعلی 170 تومان است و با توجه به شیب صعودی و زمانیکه برای رسیدن به کف کانال خواهد گذشت قطعا انتهای اصلاح بالای 170 خواهد بود.
    نظر من همینه که گفتم اگه سهم 220 را رد کنه که هیچ و درغیر اینصورت بین 170-180 با توجه به شیب نزول سهم , خواهد رسید.

ببینید یک روی سخنم به عنوان یک تازه کارتر از همه با تکنیکالیستها هست:

وقتی هرکدوم از ما یه تحلیلی از سهمی میزنیم و با هر بادی تحلیلمونو عوض میکنیم موجب بی اعتمادی دیگران نسبت به تکنیکال و تواناییهای ان است.
    هیچکس نمیتونه تو تحلیلش همه پارامترها رو خوب رعایت کنه و همین موجب فیل شدن تحلیلها از یک جایی میشه تحلیل یکی زودتر فیل میشه و یکی دیرتر ولی اینکه مدام تحلیلها عوض میشن خیلی بده الان تاپیک صدرا در بورکس رو مطالعه کنید و ببینید چطور تکنیکال زیر سوال رفته.

بشخصه یک نکته از تحلیل جناب ایرتان را پسندیدم و اون هم این بود که گفته بود نظر من برگشت سهم از 200-215 و نظرمو تغییر نمیدم .
    و این خیلی خوبه.

پانی جان درسته من تازه کارم
    اما نظر م رو تغییر ندادم به خدا
    yahoo messenger: farhad.farhad1360 تبادل اطلاعات

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad.fathi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرهاد نمایش پست ها
    پانی جان درسته من تازه کارم
    اما نظر م رو تغییر ندادم به خدا
    اقا فرهاد اصلا و ابدا نظرم رو هیچکس نیست با توجه به جو خیلی بد تاپیک صدرا تو بورکس گفتم.
    اتفاقا مطمئنا من از همه تازه کارترم.
    استادیتون از وقتی نمودار صدرا که تحلیلی عالی بود 3-4 ماه پیش تو pm برام فرستادید بمن اثبات شده.

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    سلام دوستان
    شاید بد نباشه در شرایط فعلی که پیشبینی ادامه روند صدرا کمی پیچیده شده نگاهی هم به همگروهیاش داشته باشیم
    حتما دوستان خاطرشون هست موج شماری که توسط جناب عمادی از این دو ارائه شده بود که توضیحات کاملش رو چند وقت پیش نوشتم
    طبق اون موج شماری اصلاح اخیر فاراک و فاذر موج 5 از c از y از 4 بوده

حد ضرر موج شماری فاراک عدد 1550 و حدد ضرر فاذر در این موج شماری 2119 هست
    حالا فاراک از 1561 برگشته و فاذر از 2150

یعنی عملا جای افت بیشتری نداشتن و قبل از اینکه حد ضرر رو فعال کنند به خوبی برگشتن

حالا با در نظر گرفتن این مطلب اگه به این نکته هم توجه کنیم که صدرا هم از حوالی 61.8 برگشته که مهمترین هدف موج 2 هست میتونیم امیدوار باشیم که همینجا پایان موج 2 بوده و موج 3 از 3 شروع شده

البته همونطور که پانی عزیز هم اشاره کردند 220 خیلی مهم هست که باید بالای این عدد تثبیت بشه تا بتونیم با اطمینان بیشتری از پایان اصلاحش صحبت کنیم ، اگر واقعا در موج پر قدرت 3 از 3 باشیم باید در هفته آینده با قدرت این سطحو بشکنه و اگه نتونه این کارو انجام بده و بهش عکس العمل نشون بده به احتمال زیاد یک موج نزولی دیگه هم خواهیم داشت

اما یه نکته دیگه اینکه موج شماری که در سایت همسایه به صورت یک موج کارکشن صعودی ارائه شده احتیاج به بحث بیشتری داره ..
    چون این امکان وجود نداره که این صعود یه کارکشن abc بوده باشه ، در این صورت در موج ایمپالسیو بعدی سهم باید تا عددی زیر صفر نزول کنه! و این غیر ممکنه.
    به نظر من سهم مشخصا در موج ایمپالسیو هست و در این موج این توانایی رو داره که اعداد بالای 1000 رو ببینه تا نظر دوستان چی باشه

8. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال farhad.fathi آواتار ها
    تشکر شده 1,318 بار در 249 ارسال
    اقا فرهاد اصلا و ابدا نظرم رو هیچکس نیست با توجه به جو خیلی بد تاپیک صدرا تو بورکس گفتم.
    اتفاقا مطمئنا من از همه تازه کارترم.
    استادیتون از وقتی نمودار صدرا که تحلیلی عالی بود 3-4 ماه پیش تو pm برام فرستادید بمن اثبات شده.
    پانی جان نظر لطفتونه
    صدرا اینا رو باید بشکنه به طرف بالا 208
    210
    214
    216
    و گر نه باید منتظر 180 و 165 بود
    8 ماهه رو چارت صدرا کار میکنم پدری از من درآورده که نگو

yahoo messenger: farhad.farhad1360 تبادل اطلاعات

10. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad.fathi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    سلام بر دوست عزیز جناب مسلم.

متوجه نشدم منظورتون موج شماری کدوم فرومه؟نظر یکی از دوستان بر صعود اخیر از 145 تا 285 بر موج x یا موج شماری جناب ایرتان؟

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    سلام بر دوست عزیز جناب مسلم.

متوجه نشدم منظورتون موج شماری کدوم فرومه؟نظر یکی از دوستان بر صعود اخیر از 145 تا 285 بر موج x یا موج شماری جناب ایرتان؟
    سلام پانی جان
    یکی از دوستان یه موج شماری اینجا کپی کرده بود متن طولانی داشت
    هدفی که با اون موج شماری تعیین شده بود اگه اشتباه نکنم 350-400 بود .
    چون بعد از پایان این صعود ( که به اعتقاد ایشون یک صعود اصلاحی هست ) طبیعتا باید در سایکل بعدی شاهد موج ایمپالسیو در جهت نزول باشیم. و این نزول قیمت رو به زیر صفر میکشونه حالا بسته به اینکه موج 3 باشه یا 5 اهداف میتونه فرق کنه ..
    تا نظر دوستان چی باشه .

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شاید بد نباشه در شرایط فعلی که پیشبینی ادامه روند صدرا کمی پیچیده شده نگاهی هم به همگروهیاش داشته باشیم
    حتما دوستان خاطرشون هست موج شماری که توسط جناب عمادی از این دو ارائه شده بود که توضیحات کاملش رو چند وقت پیش نوشتم
    طبق اون موج شماری اصلاح اخیر فاراک و فاذر موج 5 از c از y از 4 بوده

حد ضرر موج شماری فاراک عدد 1550 و حدد ضرر فاذر در این موج شماری 2119 هست
    حالا فاراک از 1561 برگشته و فاذر از 2150

یعنی عملا جای افت بیشتری نداشتن و قبل از اینکه حد ضرر رو فعال کنند به خوبی برگشتن

حالا با در نظر گرفتن این مطلب اگه به این نکته هم توجه کنیم که صدرا هم از حوالی 61.8 برگشته که مهمترین هدف موج 2 هست میتونیم امیدوار باشیم که همینجا پایان موج 2 بوده و موج 3 از 3 شروع شده

البته همونطور که پانی عزیز هم اشاره کردند 220 خیلی مهم هست که باید بالای این عدد تثبیت بشه تا بتونیم با اطمینان بیشتری از پایان اصلاحش صحبت کنیم ، اگر واقعا در موج پر قدرت 3 از 3 باشیم باید در هفته آینده با قدرت این سطحو بشکنه و اگه نتونه این کارو انجام بده و بهش عکس العمل نشون بده به احتمال زیاد یک موج نزولی دیگه هم خواهیم داشت

اما یه نکته دیگه اینکه موج شماری که در سایت همسایه به صورت یک موج کارکشن صعودی ارائه شده احتیاج به بحث بیشتری داره ..
    چون این امکان وجود نداره که این صعود یه کارکشن abc بوده باشه ، در این صورت در موج ایمپالسیو بعدی سهم باید تا عددی زیر صفر نزول کنه! و این غیر ممکنه.
    به نظر من سهم مشخصا در موج ایمپالسیو هست و در این موج این توانایی رو داره که اعداد بالای 1000 رو ببینه تا نظر دوستان چی باشه

مسلم جان من واسم سواله شما که حرکت 145 تا 285 تومان را موج پیشرو فرض نمودید به الیوت اسیلانور دقت نمودید ؟
    چطور ممکنه الیوت اسیلاتور تو یه سیکل 5 موجه در راس موج ، پیک بزنه . به نظر من اگر موج شماری با این اسیلاتور فیلتر بشه جوری دیگه باید به روند نگاه کرد همانطور که میدونی الیوت اسیلاتور روی سه پیک میزنه تا با 5 دایورجنس منفی بده و روند عوض بشه . در نزول ها هم همینطور
    من این تحلیل را در هم این سایت و هم در سایت بورکس هم دادم که سهم روی قیمت های 250 تا 265 نوسان میکرد و گفتم اگر این موج پیشرو باشه باید یه تک موج دیگه هم داشته باشیم که همون 4 به 5 است که من هم متاسفانه معاملعه هم زدم که متاسفانه تحلیل فیل شد و سپس هم اعلام کردم که تو موج اصلاحی هستیم و موج پیشرو نمیتونه سه موجه باشه
    این موج شماری من از موج مذکور با تمام ریز موج ها در تایم یک ساعت هست که از راه آورد نوین گرفتم . هر سه کندل معادل یه روز کاری هست.

لینک تصویر
    به الیوت اسیلاتور دقت کنید. حتی از مکدی استاندار هم میشه کمک گرفت .
    به هر حال این موج از نظره من مشکوک هست که پیشرو باشه
    البته این نظره بنده هست و نظر شما و دیگر دوستان صد در صد محترم و مقدم به نظره بنده هست. به هر حال فروم های بورسی ساخته شده برای تبادل نظر تا دوستان بتونند از نظرات مختلف بهترین تصمیم را بگیریند
    موفق باشید
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

16. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط esi_mohammadi نمایش پست ها
    مسلم جان من واسم سواله شما که حرکت 145 تا 285 تومان را موج پیشرو فرض نمودید به الیوت اسیلانور دقت نمودید ؟
    چطور ممکنه الیوت اسیلاتور تو یه سیکل 5 موجه در راس موج ، پیک بزنه . به نظر من اگر موج شماری با این اسیلاتور فیلتر بشه جوری دیگه باید به روند نگاه کرد همانطور که میدونی الیوت اسیلاتور روی سه پیک میزنه تا با 5 دایورجنس منفی بده و روند عوض بشه . در نزول ها هم همینطور
    من این تحلیل را در هم این سایت و هم در سایت بورکس هم دادم که سهم روی قیمت های 250 تا 265 نوسان میکرد و گفتم اگر این موج پیشرو باشه باید یه تک موج دیگه هم داشته باشیم که همون 4 به 5 است که من هم متاسفانه معاملعه هم زدم که متاسفانه تحلیل فیل شد و سپس هم اعلام کردم که تو موج اصلاحی هستیم و موج پیشرو نمیتونه سه موجه باشه
    این موج شماری من از موج مذکور با تمام ریز موج ها در تایم یک ساعت هست که از راه آورد نوین گرفتم . هر سه کندل معادل یه روز کاری هست.

لینک تصویر
    به الیوت اسیلاتور دقت کنید. حتی از مکدی استاندار هم میشه کمک گرفت .
    به هر حال این موج از نظره من مشکوک هست که پیشرو باشه
    البته این نظره بنده هست و نظر شما و دیگر دوستان صد در صد محترم و مقدم به نظره بنده هست. به هر حال فروم های بورسی ساخته شده برای تبادل نظر تا دوستان بتونند از نظرات مختلف بهترین تصمیم را بگیریند
    موفق باشید
    اسی جان ، اولا ممنون که این بحثو شروع کردید
    من هم قبول دارم ابزار هایی مثل الیوت اسیلاتور یا مکدی و ار اس ای می تونن در موج شماری خیلی کمک کننده باشن اما عدم تایید اونها نمیتونه دلیل بر غلط بودن موج شماری باشه
    برای مثال چارت بکام رو ملاحظه بفرمائید از نظر من یک 5 موجه تمام شده و فکر نکنم جور دیگه ای بشه شمرد کما اینکه بالاترین پیک الیوت اسیلاتور در همون موج 5 میوفته.

اما در مورد خود الیوت اسیلاتور و کلا مومنتوم ها
    اینها هر کدوم تنظیمات خاصی دارند که در هر تایمی تنظیماتشون متفاوته مثلا در ارتباط با مومنتوم بیل ویلیامز نوشته شما فقط در صورتی میتونید از مکدی در یک تایم خاص استفاده کنید که مثلا برای شناسایی موج 4 که تعداد کندل های موج بین 100 تا 140 تا باشه در غیر این صورت مکدی امواج یک سایکل بالاتر رو نشون میده .
    پس ممکنه اینها در یک تایم فریم واگرایی داده باشند و در تایم دیگه نداده باشند!
    ضمن اینکه در همین چارت صدرا شاید الیوت اسیلاتور واگرایی نزده باشه اما در مکدی هیستوگرام واگرایی داریم .

من اصراری ندارم که حتما برای یک راهنما در موج شماری باید از الیوت اسیلاتور استفاده کرد و برای اینکه موج شماری با این اسیلاتور خاص تطابق داشته باشه امواج رو تا این حد اکستند کنیم..

که اگر این ابزار به صورت داینامیکی همیشه درست عمل میکرد به کمک اون نرم افزار های موج شمار میساختند و نیازی نبود ما با این زحمت چارت رو تحلیل کنیم کما اینکه بهتر از من میدونید نرم افزارهایی مثل الیوت ویو شاید از هر 10 موج شماریش فقط یکی درست از آب دربیاد.
    به همین دلیل هست که خیلی از بزرگان مثل گلن نیلی اصلا از هیچ ابزار کمکی برای موج شماری استفاده نمیکنه و فقط به قیمت و خود امواج نگاه میکنه.

با همه اینها نظر شما ممکنه کاملا درست باشه و قابل احترام هست اما من بدون توجه به این اسیلاتور این موج رو ایمپالسیو میدونم که درست یا غلط بودنش رو زمان مشخص میکنه.
    (اگر امکانش هست موج شماری کاملتون هم قرار بدید اگه اشتباه نکنم شما abc قبلی رو W گرفتیدو این موج رو موج x گرفتید)

18. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    اسی جان ، اولا ممنون که این بحثو شروع کردید
    من هم قبول دارم ابزار هایی مثل الیوت اسیلاتور یا مکدی و ار اس ای می تونن در موج شماری خیلی کمک کننده باشن اما عدم تایید اونها نمیتونه دلیل بر غلط بودن موج شماری باشه
    برای مثال چارت بکام رو ملاحظه بفرمائید از نظر من یک 5 موجه تمام شده و فکر نکنم جور دیگه ای بشه شمرد کما اینکه بالاترین پیک الیوت اسیلاتور در همون موج 5 میوفته.

اما در مورد خود الیوت اسیلاتور و کلا مومنتوم ها
    اینها هر کدوم تنظیمات خاصی دارند که در هر تایمی تنظیماتشون متفاوته مثلا در ارتباط با مومنتوم بیل ویلیامز نوشته شما فقط در صورتی میتونید از مکدی در یک تایم خاص استفاده کنید که مثلا برای شناسایی موج 4 که تعداد کندل های موج بین 100 تا 140 تا باشه در غیر این صورت مکدی امواج یک سایکل بالاتر رو نشون میده .
    پس ممکنه اینها در یک تایم فریم واگرایی داده باشند و در تایم دیگه نداده باشند!
    ضمن اینکه در همین چارت صدرا شاید الیوت اسیلاتور واگرایی نزده باشه اما در مکدی هیستوگرام واگرایی داریم .

من اصراری ندارم که حتما برای یک راهنما در موج شماری باید از الیوت اسیلاتور استفاده کرد و برای اینکه موج شماری با این اسیلاتور خاص تطابق داشته باشه امواج رو تا این حد اکستند کنیم..

که اگر این ابزار به صورت داینامیکی همیشه درست عمل میکرد به کمک اون نرم افزار های موج شمار میساختند و نیازی نبود ما با این زحمت چارت رو تحلیل کنیم کما اینکه بهتر از من میدونید نرم افزارهایی مثل الیوت ویو شاید از هر 10 موج شماریش فقط یکی درست از آب دربیاد.
    به همین دلیل هست که خیلی از بزرگان مثل گلن نیلی اصلا از هیچ ابزار کمکی برای موج شماری استفاده نمیکنه و فقط به قیمت و خود امواج نگاه میکنه.

با همه اینها نظر شما ممکنه کاملا درست باشه و قابل احترام هست اما من بدون توجه به این اسیلاتور این موج رو ایمپالسیو میدونم که درست یا غلط بودنش رو زمان مشخص میکنه.
    (اگر امکانش هست موج شماری کاملتون هم قرار بدید اگه اشتباه نکنم شما abc قبلی رو W گرفتیدو این موج رو موج x گرفتید)

موافقم.
    شرط لازمه ولی کافی نیست.

ولی من یه دلیل بر موج شماری اسی خان در کتاب مرجع کامل امواج الیوت پیدا کردم.با این وجود که نظر من هم مثل دوست عزیزجناب مسلم بر قرار گرفتن سهم در امواج پیشروست.

ابتدا در مورد این کتاب یه توضیح بدم : چند ماه پیش تو pm نظر استاد عزیز جناب HOLY را پرسیدم .سوال من این بود که تو کتاب نوشته خط 0-2 ما اصلا نباید هیچ ریز موجی از موج 3 اصلی را قطع کنه و هر وقت با این حالت مواجهه شدیم باید دوباره موج شماری انجام شود که جناب هالی گفتند چون این نظر اجماع همه سبکهای موج شماری نیست فیل شدن ان اشکال زیادی ایجاد نمیکنه.
    و گفتند این کتاب را یه بار مطالعه کردم و نظرات ان مجموعی از همه سبکهای موج شماری است بدون ذکر اینکه مخصوص کدام سبک میباشد.

حال با استناد به همان کتاب نکته ای پیدا کردم که در تاپیک و وبلاگ خودم در تحلیل شاخص کل از ان استفاده میکنم و ان اینست:

وقتی از انتهای موج پیشرو به انتهای b یاx خط بکشیم و از a یا w خطی به موازی ان بصورت کانال رسم کنیم .هر گاه y یا c بروی کانال تشکیل شود صعود بعد از ان به احتمال زیاد یک موج x برای ادامه اصلاح است.

[IMG][/IMG]

نظر دوستان تکنیکالیست در مورد نظریه فوق چیه؟(ای کاش نظر استاد HOLY را هم میشنیدیم)

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)