صفحه 252 از 1664 نخست ... 1522022422492502512522532542552623023527521252 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,511 به 2,520 از 16639

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,127 بار در 1,074 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    موافقم.
    شرط لازمه ولی کافی نیست.

ولی من یه دلیل بر موج شماری اسی خان در کتاب مرجع کامل امواج الیوت پیدا کردم.با این وجود که نظر من هم مثل دوست عزیزجناب مسلم بر قرار گرفتن سهم در امواج پیشروست.

ابتدا در مورد این کتاب یه توضیح بدم : چند ماه پیش تو pm نظر استاد عزیز جناب HOLY را پرسیدم .سوال من این بود که تو کتاب نوشته خط 0-2 ما اصلا نباید هیچ ریز موجی از موج 3 اصلی را قطع کنه و هر وقت با این حالت مواجهه شدیم باید دوباره موج شماری انجام شود که جناب هالی گفتند چون این نظر اجماع همه سبکهای موج شماری نیست فیل شدن ان اشکال زیادی ایجاد نمیکنه.
    و گفتند این کتاب را یه بار مطالعه کردم و نظرات ان مجموعی از همه سبکهای موج شماری است بدون ذکر اینکه مخصوص کدام سبک میباشد.

حال با استناد به همان کتاب نکته ای پیدا کردم که در تاپیک و وبلاگ خودم در تحلیل شاخص کل از ان استفاده میکنم و ان اینست:

وقتی از انتهای موج پیشرو به انتهای b یاx خط بکشیم و از a یا w خطی به موازی ان بصورت کانال رسم کنیم .هر گاه y یا c بروی کانال تشکیل شود صعود بعد از ان به احتمال زیاد یک موج x برای ادامه اصلاح است.

[/URL][/IMG]

نظر دوستان تکنیکالیست در مورد نظریه فوق چیه؟(ای کاش نظر استاد HOLY را هم میشنیدیم)
    این نظریه متعلق هست به گلن نیلی (=آواتار من! ) که در کتاب نئو ویوش اومده. کاملا فراموشش کرده بودم

خب اگه قرار باشه همچین اتفاقی بیفته پس موج شماری فاراک و فاذر هم باید فیل بشند و موج 4 فرضی ما وارد حریم موج 1 میشه ..
    شما موج شماریتون از این دو سهم چجوری هست ؟
    البته با رعایت همه قوانین کانال کشی و ترند لاین 0-2 و 2-4 و الیوت اسیلاتور

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,377 بار در 2,005 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    این نظریه متعلق هست به گلن نیلی (=آواتار من! ) که در کتاب نئو ویوش اومده. کاملا فراموشش کرده بودم

خب اگه قرار باشه همچین اتفاقی بیفته پس موج شماری فاراک و فاذر هم باید فیل بشند و موج 4 فرضی ما وارد حریم موج 1 میشه ..
    شما موج شماریتون از این دو سهم چجوری هست ؟
    البته با رعایت همه قوانین کانال کشی و ترند لاین 0-2 و 2-4 و الیوت اسیلاتور
    مسلم جان از من پرسیدی یا اسی خان؟منکه گفتم نظرم همون 2 از 3 هست و به حتی یک درصد فیل شدن نظریه ای که گفتم فکر میکنم

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,973 بار در 1,056 ارسال
    مسلم جان من نظرم هنوز همون هست که خدمتت عرض کردم . بنده سهم را فعلا در موج های اصلاحی میبینم و افت تا قیمت های 75 الی 90 تومان هم دور از تصور نیست .
    در مورد بکام هم کله اوون حرکت تا 375 تومان را بنده یه ABC بزرگ میبینم که در حال حاظر هم داره یه سیکل 5 موج نزولی را تکمیل میکنه
    بعضی مواقع برای تشخصی روند سهم که آیا اصلاحش تمام شده یا نه بنده به شخصه از موینگ مجیکی استفاده میکنم که فرمولش را در MQL خودم نوشتم که تا حدودی روند سهم را در اینده به ما نشون خواهد داد که کلا بر اساس گذره بازار می باشد.
    مثلا در مورد صدرا هنوز گذره مثبت بازار اتفاق نیوفتاده که مطمئن بگیم تو موج پیشرو هستیم خوب حالا فردا بریم بخریم و بعدشم ببینیم گرونتر از همه خریدیم و بازار بهمون بخنده :

لینک تصویر
    چند سهمه تاثیر گذار روی شاخص را هم میشه بررسی کرد :
    سایپا
    فاراک
    مپنا
    یا اصلا خوده شاخص
    بکام

این ها همه جزیی از استراتژی های هر شخصی میتونه باشه و میتونه خطا هم داشته باشه
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,127 بار در 1,074 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    مسلم جان از من پرسیدی یا اسی خان؟منکه گفتم نظرم همون 2 از 3 هست و به حتی یک درصد فیل شدن نظریه ای که گفتم فکر میکنم
    از اسی خان!

نقل قول نوشته اصلی توسط esi_mohammadi نمایش پست ها
    مسلم جان من نظرم هنوز همون هست که خدمتت عرض کردم . بنده سهم را فعلا در موج های اصلاحی میبینم و افت تا قیمت های 75 الی 90 تومان هم دور از تصور نیست .
    در مورد بکام هم کله اوون حرکت تا 375 تومان را بنده یه ABC بزرگ میبینم که در حال حاظر هم داره یه سیکل 5 موج نزولی را تکمیل میکنه
    بعضی مواقع برای تشخصی روند سهم که آیا اصلاحش تمام شده یا نه بنده به شخصه از موینگ مجیکی استفاده میکنم که فرمولش را در MQL خودم نوشتم که تا حدودی روند سهم را در اینده به ما نشون خواهد داد که کلا بر اساس گذره بازار می باشد.
    مثلا در مورد صدرا هنوز گذره مثبت بازار اتفاق نیوفتاده که مطمئن بگیم تو موج پیشرو هستیم خوب حالا فردا بریم بخریم و بعدشم ببینیم گرونتر از همه خریدیم و بازار بهمون بخنده :

لینک تصویر
    چند سهمه تاثیر گذار روی شاخص را هم میشه بررسی کرد :
    سایپا
    فاراک
    مپنا
    یا اصلا خوده شاخص
    بکام

این ها همه جزیی از استراتژی های هر شخصی میتونه باشه و میتونه خطا هم داشته باشه
    اسی جان ، من چون با این سیستم آشنایی ندارم نمیتونم در مورد کاراییش و ربطش به الیوت حرفی بزنم

اما در مورد بکام شما صعود از 50 تومن تا 370 رو موج اصلاحی در نظر گرفتید. خوب این موج اصلاحی باید یا متعلق به موج 2 یا 4 از یک سایکل بالاتر باشه
    بعد از این سایکل ما یا موج 3 داریم یا 5 ، شما نزول موج 3 یا 5 رو تا چه قیمتی میدونید؟ حتما قبول دارید که کف قبلی (50 تومن) طبق موج شماری شما باید زده بشه؟!

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

من نظرم رو چهار از اصلاح بالاتر مسلم جان
    5 میتونه ناقص بشه یا بدترین حالتش کف قبلی را هم بزنه
    این هفتگیشه:
    اوون پیک مکدی به احتمال زیاد موج سه نزولی هست و رشد سهم تا 375 در یک موج اصلاحی بوده
    تصویر بکام
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,893 بار در 1,749 ارسال

Unhappy

ما كه از صدرا خيري نديديم آخر هم شكستمون داد اگه كسي نقطه ورود مطمن و پيدا كرد ثواب داره به موقع بگه بلكه ضررهامو جبران بشه
    و اما
    http://www.sadra.ir/default.aspx?pid...b319e0c&Type=2
    www.mahak-charity.org

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی بدهکاران وام بانکی میتوانند وام خود را تا پنج سال قسطبندی و وام بعدی را نیز دریافت کنند.
    http://www.asriran.com/fa/news/18894...86%DA%A9%DB%8C
    www.mahak-charity.org

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

رو نمودار صدرا در مقیاس معمولی بنده یه چنگال رسم نمودم که قیمت به خوبی به وارنینگ لاین های خارجی و داخلی چنگال واکنش نشان داده . در صورت شکست ضلع تحتانی چنگال اولین وارنینگ بیرونی به عنوان حمایت جدی عمل خواهد کرد

لینک تصویر

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1390/12/29 بر اساس عملکرد واقعي دوره 6 ماهه
    http://codal.ir/Reports/EPSEstimateD...PeBJhEAQ%3d%3d
    www.mahak-charity.org

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال FENCER آواتار ها
    تشکر شده 3,243 بار در 610 ارسال
    تعدیل منفی صدرا !!!!!

حکایتی شده !
    شخصیت مرد سرنوشت اوست

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید FENCER از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 21 مهمان ها)

1. Kzfar،
  2. محمود