صفحه 308 از 1968 نخست ... 2082582983053063073083093103113183584088081308 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,071 به 3,080 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    خوب تو این وضعیت شاید سهامدارن صدرا دیگه حوصله تحلیل رو نداشته باشند ولی بد ندیدم یه نگاهی کلی به نمودار سهم داشته باشم .
    فردا قیمت به مهمترین حمایت تاریخی دو ساله خواهد رسید که بسیار مهم و تعیین کننده است محدوده حمایتی 145تا 148 که در دو سال گذشته فقط دو مرتبه قیمت به این محدوده رسیده یکی در دیماه 88 که قیمت بعد با یک صعود هیجانی تا 425 رشد داشته و نوبت بعد هم 20 تیرماه امسال که بعد از مجمع مجددا یه صعود هیجانی تا 280 داشته .
    حالا باید دید این مرتبه هم سهم چنین واکنشی به این محدوده نشون میده یا این حمایت مهم شکسته خواهد شد .
    جالبه که هنوز rsi در نقطه 34 قرار داره و وارد منطقه هیجان فروش نشده و البته هیچ سیگنال خاصی هم بروز نداده فقط میشه از خط 30 بعنوان یه حمایت ذکر کرد .
    نکته دیگه که میشه اشاره کرد اینه که قیمت از کف باند بولینگر خارج شده و معمولا این اتفاق اگه همراه با صف سنگین فروش باشه ادامه دار خواهد بود ولی زمانی که روند خیلی هیجانی نیست این وضعیت پایدار نخواهد بود و قیمت باید به داخل باند بازگشت داشته باشه که به ناچار باید از شیب منفی کم بشه و به عبارت دیگه نباید سهم در منفی کامل معامله بشه .
    در مجموع میشه انتظار داشت فردا قیمت در همین منطقه حمایت مناسبی داشته باشه به خصوص اگه این حمایت همراه با افزایش قابل توجه حجم معاملات صورت بگیره سیگنال خیلی خوبی خواهد بود
    ویرایش توسط baradaran : 2012/02/14 در ساعت 22:09
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط baradaran نمایش پست ها
    خوب تو این وضعیت شاید سهامدارن صدرا دیگه حوصله تحلیل رو نداشته باشند ولی بد ندیدم یه نگاهی کلی به نمودار سهم داشته باشم .
    فردا قیمت به مهمترین حمایت تاریخی دو ساله خواهد رسید که بسیار مهم و تعیین کننده است محدوده حمایتی 245 تا 248 که در دو سال گذشته فقط دو مرتبه قیمت به این محدوده رسیده یکی در دیماه 88 که قیمت بعد با یک صعود هیجانی تا 425 رشد داشته و نوبت بعد هم 20 تیرماه امسال که بعد از مجمع مجددا یه صعود هیجانی تا 280 داشته .
    حالا باید دید این مرتبه هم سهم چنین واکنشی به این محدوده نشون میده یا این حمایت مهم شکسته خواهد شد .
    جالبه که هنوز rsi در نقطه 34 قرار داره و وارد منطقه هیجان فروش نشده و البته هیچ سیگنال خاصی هم بروز نداده فقط میشه از خط 30 بعنوان یه حمایت ذکر کرد .
    نکته دیگه که میشه اشاره کرد اینه که قیمت از کف باند بولینگر خارج شده و معمولا این اتفاق اگه همراه با صف سنگین فروش باشه ادامه دار خواهد بود ولی زمانی که روند خیلی هیجانی نیست این وضعیت پایدار نخواهد بود و قیمت باید به داخل باند بازگشت داشته باشه که به ناچار باید از شیب منفی کم بشه و به عبارت دیگه نباید سهم در منفی کامل معامله بشه .
    در مجموع میشه انتظار داشت فردا قیمت در همین منطقه حمایت مناسبی داشته باشه به خصوص اگه این حمایت همراه با افزایش قابل توجه حجم معاملات صورت بگیره سیگنال خیلی خوبی خواهد بود
    فکر کنم منظورتون 145 بود !
    من یک فکر دیگه هم میکنم! اینکه لزوما سهم نسبت یه حمایت فوق واکنش صعودی یا شکست فوری نشون نده و تا مدتی شاهد درجا زدن سهم در این محدوده باشیم...
    ویرایش توسط کیوان : 2012/02/14 در ساعت 22:01

3. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan نمایش پست ها
    فکر کنم منظورتون 145 بود !
    من یک فکر دیگه هم میکنم! اینکه لزوما سهم نسبت یه حمایت فوق واکنش صعودی یا شکست فوری نشون نده و تا مدتی شاهد درجا زدن سهم در این محدوده باشیم...
    جناب کیوان ممنون از تذکرتون اصلاحش کردم ظاهرا هنوز در ناخداگاه ذهن قیمتهای قبلی قرار داره .
    در مورد نظر شما کاملا ممکنه این وضعیت پیش بیاد البته به نظرم تو این روزها برای بررسی قیمت سهامها بیشتر از اینکه خواسته باشیم تحلیل سهم مورد نظر رو انجام بدیم بهتره تحلیل وضعیت سیاسی و روابط خارجی و از همچنین تحلیل صحبتهاو از این قبیل مسائل رو صورت بدیم .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

5. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 35 بار در 13 ارسال
    فکر کنم از فردا انشاء +

7. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mahdiborse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    صدرا الآن داره بالاتر از 4%مثبت شنبه معامله میشه
    دیگه میشه گفت سهم برگشته
    معاملات هفته آینده جالب خواهد بود

9. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    بهار در راه است

گلهای یاس زنده بمانید

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مهدي منصوري آواتار ها
    تشکر شده 235 بار در 92 ارسال
    بابا چرا اینقدر خوشبینید منم سهم دارم ولی امان از ...............
    خدایا : خودخواهی را چنان در من بکش یا چندان برکش تا خودخواهی دیگران را احساس نکنم و از آن در رنج نباشم. " دکتر علی شریعتی"

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مهدي منصوري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    حتما همینطوره دوستان عزیز انشاالله در خدمت دوستان با آخرین خبرها خواهیم بود.و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها
    بهار در راه است

گلهای یاس زنده بمانید

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز شما از عملکرد افراد پولدار پولدوست که همه چیز را فئای پول می کنند نا آگاه هستید .اگر جناب اعتصام از این اخبار با خبر شده اند تنها یک دلیل دارد و آنهم پی گیری بنده و چند سهامدار دیگر است و آنهم از راه صحیح نه از راه بی راهه . انشاالله همه ما شکوفایی این سهم را در آینده خواهیم دید . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط dandy71 نمایش پست ها
    درود:
    وقتی خبر یه تجمع تو یک سایت به گوش بالاتر از اعتصام میرسه چطور ممکنه خبر کارشناسی جزیره صدرا تاثیری رو سهم نزاره؟
    با خبر تجمع از سهم حمایت کردند.همانطور که تومجمع هم مدیر عامل کم مونده بود گریه کنه ولی وقتی سهامدارا اعتراض کردن از سهم حمایت شد و بالا اومد وگرنه سهم رو 100-120 باز میشد.امروز تو شرکت همه خبر اعتراض سهامدارا رو میدونستن و اولین جرقه اون حمایت از سهم بود.تجمع برگزار خواهد شد و دوستان به این فروم هم از زمان و مکان اون اطلاع رسانی خواهند کرد.اگر واقعا از مدیران صدرا ناراضی هستید شرکت کنید. همه با هم مثل مجمع میتوانیم.دوستان دارن با حقوقی هم صحبت میکنن که ما سهامدارا بهشون به شرط حمایت از سهم وکالت بدیم و چون حدود 25% هستیم یه نفر از شرکت حقوقی رو به هیئت مدیره بفرستیم.باید کاری کرد و به مدیران فشار آورد.اینکه بخشش جرایم و استمهال و وام رو داریم هر روز میشنویم ولی خدا وکیلی کاری هم شده یا خیر . سر خودمون و دیگران رو کلاه میزاریم .چرا شرکت تو این مدت نیومد شفاف سازی کنه و بگه کارشناسان تو جزیره هستند که با گفتن اون سهم ذلیل نشه.الان توش موندن و میخوان گزارشی بدن که سهم پائینتر نره و بعد پیشبینی خوبی بدن تا سهم حرکت کنه هر چند همش حساب سازیه.فاذر برای تجدید ارزیابی 5 روز صف خرید بود بدون اینکه شرکت بگه اونوقت شما میگید تو جزیره هستند. هر کسی با وجدان خودش.تا حرکتی انجام نشه همین آش و همین کاسه است.طرف 2 ساله با سهمه و 300 خریده شده 150 .من خودم سهامدارم ولی چشمارو باید باز کرد. نمیگم بفروشید چون توجیه نداره و باید تا گزارش پیش بینی 91 صبر کرد که با اعتراضات سهامدارا مجبورا گزارش خوب بدن.پس به شرکت فشار باید آورد تا اقلا مقداری از ضرر کم بشه.

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز شما از عملکرد افراد پولدار پولدوست که همه چیز را فئای پول می کنند نا آگاه هستید .اگر جناب اعتصام از این اخبار با خبر شده اند تنها یک دلیل دارد و آنهم پی گیری بنده و چند سهامدار دیگر است و آنهم از راه صحیح نه از راه بی راهه . انشاالله همه ما شکوفایی این سهم را در آینده خواهیم دید . و من الله توفیق .
    شما حميد آقاي تالار بورس هستيد؟
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

19. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 40 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 40 مهمان ها)