صفحه 310 از 1968 نخست ... 2102603003073083093103113123133203604108101310 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,091 به 3,100 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 385 بار در 105 ارسال
    جناب آقاي اعتصام درگزارش6ماهه هم دروغ گفت
    به من توشرکت صدراگفتند عدم تحويل يکي از کالاهاي سنگين پروژه هاباعث تعديل منفي تو6ماهه شد نه ترخيص کالا x-(

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Zambrotta از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 385 بار در 105 ارسال
    بایداول این پست رومیزدم ولی فراموش کردم
    چون حوصله نوشتن توی 2سایت روندارم بیشترتوبورکس مینوشتم
    اونجاهم که تاپیک صدراروتعطیل کردن معلوم نیست واسه چی
    اماهفته پیش چهارشنبه که شرکت رفتم گفتند9ماهه10تومان زیان ساخته

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Zambrotta از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    با سلام و عرض ادب
    اولا خدمت دوستان جدیدی که یکی دو روزه در این تاپیک فعال شدند خیر مقدم عرض میکنم ولی همانطوری که جناب ساده هم فرمودند اگه به سوابق این تاپیک نگاه کنید اکثر مطالب بر اساس تحلیل مطرح شده است و بعضی مواقع ممکن بود چند روز هیچ مطلبی در مورد صدرا کسی مطرح نکنه ولی وقتی جدید بود همه میدونستند که حتما باید یه موضوع خواندی باشه دقیقا برعکس چند فروم دیگه که تاپیک صدرا در یک روز ممکنه چند صفحه جلو بره ولی کل مطالب رو که میخونی یه تحلیل دیده نمیشه و مطالب شامل گوشه کنایه زدن و بحث و جدلهای بیهوده کاربران و مثلا اینکه تو یکسال پیش این رو گفتی و اشتباه بود و یا برخی مطالب از قبیل اینکه من خبر موثق دارم که قراره این گزارش بیاد و چه اعلام بشه درحالی که همه میدونیم صدرا اکثرا گزارشهاش بر خلاف پیش بینی بوده ویا مطالب سراسر توهین به مدیران صدرا و و ناله و نفرین و یا اینکه من تا این موقع شب از غصه صدرا بیدارم و یا ..........
    کاربران این سایت اگه این گونه مباحث رو دوست داشتند که عضو همان سایتها میشدند بنابراین خواهش میکنم از درج مطالب بدون منبع از قیبل اینکه رفتم شرکت و گفتند 9 تومان زیان داره خودداری کنید من نمیدونم شما چه هدفی دارین که درچند سایت دیگه هم همین مورد رو ذکر کردین ولی واقعا فکر میکنید صدرا به این راحتی اجازه میده خبراش به بیرون درز کنه ؟
    از صراحت بیانم عذرخواهی میکنم و امیدوارم از مطالب مفید و غیر احساسی و مستدل و تحلیلی شما استفاده لازم رو ببریم .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

6. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    بنده هم از تمام دوستان خواهش میکنم طوری رفتار نکنند که اینجا هم مثل بقیه فرومها بشه
    با فحش و بد و بیراه صدرا بالا نمیره
    متاسفانه تاپیک صدرا در فرومهای دیگه شده محلی برای توهین و دعوا و تنها چیزی که اثری ازش نیست،تحلیل و بحث منطقیه
    موفق باشید

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 13,005 بار در 1,466 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط baradaran نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    اولا خدمت دوستان جدیدی که یکی دو روزه در این تاپیک فعال شدند خیر مقدم عرض میکنم ولی همانطوری که جناب ساده هم فرمودند اگه به سوابق این تاپیک نگاه کنید اکثر مطالب بر اساس تحلیل مطرح شده است و بعضی مواقع ممکن بود چند روز هیچ مطلبی در مورد صدرا کسی مطرح نکنه ولی وقتی جدید بود همه میدونستند که حتما باید یه موضوع خواندی باشه دقیقا برعکس چند فروم دیگه که تاپیک صدرا در یک روز ممکنه چند صفحه جلو بره ولی کل مطالب رو که میخونی یه تحلیل دیده نمیشه و مطالب شامل گوشه کنایه زدن و بحث و جدلهای بیهوده کاربران و مثلا اینکه تو یکسال پیش این رو گفتی و اشتباه بود و یا برخی مطالب از قبیل اینکه من خبر موثق دارم که قراره این گزارش بیاد و چه اعلام بشه درحالی که همه میدونیم صدرا اکثرا گزارشهاش بر خلاف پیش بینی بوده ویا مطالب سراسر توهین به مدیران صدرا و و ناله و نفرین و یا اینکه من تا این موقع شب از غصه صدرا بیدارم و یا ..........
    کاربران این سایت اگه این گونه مباحث رو دوست داشتند که عضو همان سایتها میشدند بنابراین خواهش میکنم از درج مطالب بدون منبع از قیبل اینکه رفتم شرکت و گفتند 9 تومان زیان داره خودداری کنید من نمیدونم شما چه هدفی دارین که درچند سایت دیگه هم همین مورد رو ذکر کردین ولی واقعا فکر میکنید صدرا به این راحتی اجازه میده خبراش به بیرون درز کنه ؟
    از صراحت بیانم عذرخواهی میکنم و امیدوارم از مطالب مفید و غیر احساسی و مستدل و تحلیلی شما استفاده لازم رو ببریم .
    سلام عرض کردم جناب برادران
    9 تومن زیان نبوده
    9 ماهه ده تومن زیان بوده

10. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال
    صدرای چند دلاری دور از ذهن نیست واقعیتی است که هنوز قبول کردن ان دشوار و غیره باوره ولی بعد از سالها بازار به ارزش این شرکت پی خواهد برد درطول سالهای 88تا 90 اتفاقهای بزرگی در شرکت رخ داده که هیچیک از انها رخی به سهامدار نشان نداده این واقعه در شرف انجام است چیزی که سالها انتظار ان را میکشیدیم دوستان قدر سهام خودتان را بدانید این اتفاق یک شبه رخ خواهد داد

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی lord arshiya آواتار ها
    تشکر شده 915 بار در 85 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط felfel نمایش پست ها
    صدرای چند دلاری دور از ذهن نیست واقعیتی است که هنوز قبول کردن ان دشوار و غیره باوره ولی بعد از سالها بازار به ارزش این شرکت پی خواهد برد درطول سالهای 88تا 90 اتفاقهای بزرگی در شرکت رخ داده که هیچیک از انها رخی به سهامدار نشان نداده این واقعه در شرف انجام است چیزی که سالها انتظار ان را میکشیدیم دوستان قدر سهام خودتان را بدانید این اتفاق یک شبه رخ خواهد داد
    فلفل جان جمعه میگفتی یه چیزی ولی تا حالا نشنیدم که روز یک شنبه فرجی حاصل بشه،
    او گفت: "بیا لبه پرتگاه"
    آنها گفتند: "ما می ترسیم"
    آنها گفتند: "ما می ترسیم"
    آنها آمدند
    او هل داد
    آنها پرواز کردند.
    "Guillaume Appolinaire"

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید lord arshiya از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 2,476 بار در 297 ارسال
    دوستان سلام امید تکنیکی ها به شکلگیری دیاگونال در انتهای نزول بود البته فکر میکنم خود من بحث دیاگونال در فرومها زیاد مطرح کردم حالا بنظر شما اینکه تحلیلگران میگویند دیاگونال کنسل شده بنظر شما نمیتوان هنوز به این الگو امید داشت ببینید قیمت بسته شده سهم در نهایت حوالی ضلع مثلث بوده و میشه هم علاقه سهم به لمس این اندروز و همچنین در ضلع بالایی به عدم تثبیت روند نسبت داد
    جان مورفی معتقده قیمت میتواند تا درصدی بالا یا پایین خط حمایت نوسان کند فکر میکنم نهایتا 1 درصد نر دوستان چی هست

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال
    باسلام

باتشكر از مارال خانم

هميشه تحليل هاي شما زيباست

واين تحليل فوق الذكر زيباتر

بازي خيلي قشنگ صدرا بعدااز 200تومان كه ديگه قابل كنترل نخواهد بود.

واين بازي قشنگ همراه گزارشات سود91و تجديد ارزيابي دارايي ها خواهد بود وبه اين نياز مبرم دارد

كه نيازش در حال تامين شدن است.

18. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 163 بار در 23 ارسال
    ممنون از تحلیل شما

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sin از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)