صفحه 313 از 1970 نخست ... 2132633033103113123133143153163233634138131313 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,121 به 3,130 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 430 ارسال
    دوستان چیزی که مرا خیلی آزرده می سازد سکوت در برابر ظلم است که این خود عین گناه است صورتهای مالی شرکتها دستکاری می شوند کسی صداش در نمی آید توی مجامع 4نفر هر جوری دوست دارند می برند و می دوزند کسی صداش در نمی آید برخی شرکتها ماهها بسته می مانند کسی صداش در نمی آید مدیران بی لیاقت برخی از شرکتها شرکتها را به لجن کشانده اند کسی صداش در نمی آید کرد زنگنه بیمه دانا را با آن قیمت بالا به مردم غالب میکند کسی صداش در نمی آید وزارت نیرو طلب مپنا را نمی دهد کسی صداش در نمی آید هر روز یک عرضه اولیه کسی صداش در نمی آید و------------

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ناظم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز از مطلبی که فرمودید بسیار ناراحت شدم مگر انسان خانه خود را برای سرمایه گذاری در بورس می فروشد ویا اینکه ماشین خود را در هرصورت کار بیسیار نسنجیده ای کرده اید !جناب وحید خان هم چنین اشتباهی کرده است و حالا بجای 1.2 میلیارد تومان 3.5 میلیون تومان داری ولی ایشان سرمایه های دیگری هم دارند . ولی در مورد صدرا بله بنده 98% اطمینان دارم روزهای خوش را مجددا خواهد دید ولی مگر می شود احتمالهای جانبی را در نظر نگرفت مثل انداختن سنگی در چاه توسط یک دیوانه .البته خود بنده تک سهم صدرا هستم ولی هنوز تمام سرمایه خویش را روی این سهم یا حتی در بورس وارد نکرده ام چون مگر انسان تمام تخم مرغهای خود را در یک سبد می گذارد .مگر آنکه فرد ریسک پذیری باشد که در آن صورت خود کرده را تدبیری نیست .لطفا شما اول به فکر نجات زن و فرزند خویش باشید و سپس سرمایه گذاری . پول به چه کار می آید در حالی که انسان عزیز ترین کسان خود را رنجانده باشد .در آخر اگر قصد شما این است که فقط اطلاعاتی از صدرا بدست آورید و با طرح این موضوع از صحت صحبت بنده با خبر شوید باید بگویم بله صدرا خبر بسیار دارد ولی صبر زیاد نیز می خواهد .در حالی که انشاالله رشد آن با قدری آرامش امنیتی کشور آغاز خواهد شد البته بنده به برداشته شدن تحریمها فکر نمی کنم ولی لازم است قدری این اوضاع سر و سامانی بگیرد و دشمنان از فشاری که اخیرا به آن افزوده اند قدری کاسته شود .و من الله توفیق .

باسلام:
    دوستان عزیز بنده به یکی از دوستان پاسخ بالا را دادم و از گفتن نامش معذور هستم ولی گفتم که خوبست این مطلب را شما هم بخوانید .ولی ذکر یک نکته ضروری است چگونه همانند جناب behnam به خود اجازه می دهید که با سهام خود چنین برخوردی را نمایید و در حالی که هیچ کس حتی بنده که بعنوان گزیده سهامداران به صدرا برای بازدید رفته ام کوچکترین درز اطلاعاتی نداده اند . و تنها از شرکت بازدید بعمل آورده ایم .ولی یک نکته را که به آن اعتقاد پیدا کرده ام اینست که صدرا زیان اعلام نخواهد کرد و گزارش 91 هم در دست تهیه است و انشاالله چشم انداز خوبی دارد .و من الله توفیق .
    بنده متوجه منظور شما نشدم
    من به زیان 10 تومنی اعتقادی ندارم و منتظر سود 91 هستم
    خب حالا این چه اشکالی داره ؟؟؟؟!!!!
    کسی ادعا نکرد که از مقدار سود خبر داره
    لطفا از ایجاد بحثهای بیهوده خودداری کنید

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab نمایش پست ها
    سلام : گزارش در حد گزارش 6 ماهه است .تعدیل نداره چه مثبت وچه منفی(.البته تا روز چهارشنبه.اگر دوباره دستکاری نشود)
    سلام
    دوست عزیز احتمالا شما مطالب قبلی رو نخوندین
    بنده منتظر گزارش 9 ماهه نیستم و به نظرم تاثیر خاصی هم در روند سهم نداره
    همون طور که عرض کردم باید منتظر سود سال 91 بود
    ویرایش توسط behnam : 2012/02/17 در ساعت 09:34

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز بنده هم نگفتم که شما به چه چیزی اعتقاد دارید .خیلی ساده بگم که نفرمایید متوجه نمی شوید .1- برخوردشما با سهم صحیح نیست ! یعنی در ادبیات شما می توانید مطلبی را قبول نداشته باشید و آن را القا نمایید .2- عنوان اینکه شما منتظر سود 91 هستید شما مبرا می کند و عنوان اعتقاد نداشتن شما به زیان 10 تومانی تنها شما را خوش بین جلوه می دهد و ........................ ! حالا دوست عزیز مشکلی نیست بنده هم معتقدم بحث بیهود نباید باشد و صد البته القا تفکر منفی هم همینطور . در پایان از شما خواهش می کنم تنها به بررسی صدرا بپردازیم. و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها
    بنده متوجه منظور شما نشدم
    من به زیان 10 تومنی اعتقادی ندارم و منتظر سود 91 هستم
    خب حالا این چه اشکالی داره ؟؟؟؟!!!!
    کسی ادعا نکرد که از مقدار سود خبر داره
    لطفا از ایجاد بحثهای بیهوده خودداری کنید

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز در حال حاضر قرار است مهندس اعتصام فردا مصاحبه ای داشته باشند . همچنین گزارش با رویکردی مثبت در حال تهیه است و همچنین قرار شده است با پیش بینی 91 همراه باشد .ضمنا عجول نباشید .چون چنین شرکتی زمان زیادی برای تهیه گزارش نیاز دارد.و طبق اطلاع رسیده ارزیابها در حال ارزیابی هستند.البته وکیل حقوقی شرکت دیروز برگشت تهران ولی هنوز خبری نداده است .در صورت اطلاع خواهم گفت . و من الله توفیق .

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز بنده هم نگفتم که شما به چه چیزی اعتقاد دارید .خیلی ساده بگم که نفرمایید متوجه نمی شوید .1- برخوردشما با سهم صحیح نیست ! یعنی در ادبیات شما می توانید مطلبی را قبول نداشته باشید و آن را القا نمایید .2- عنوان اینکه شما منتظر سود 91 هستید شما مبرا می کند و عنوان اعتقاد نداشتن شما به زیان 10 تومانی تنها شما را خوش بین جلوه می دهد و ........................ ! حالا دوست عزیز مشکلی نیست بنده هم معتقدم بحث بیهود نباید باشد و صد البته القا تفکر منفی هم همینطور . در پایان از شما خواهش می کنم تنها به بررسی صدرا بپردازیم. و من الله توفیق .
    خوشبختانه خیلی از دوستان من رو میشناسن و میدونن که من همیشه نظر شخصی خودم رو نوشتم و اصراری هم به القای اون به بقیه ندارم
    من هم ساده میگم شما سعی دارید بنده رو دروغگو جلوه بدین و بحث الکی راه بندازین
    من حوصله جر و بحث الکی ندارم
    دیگه هم در این مورد پاسخی نخواهم داد

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    نه دوست عزیز اشتباه متوجه شدید ؟بنده برای شما و تمام دوستان ارزش زیادی قائل هستم و اگر فکر می کنید بنده جسارتی کردم پوزش می طلبم . خواهش می کنم بادقت بیشتری بخوانید بنده اصلا چنین جسارتی نکردم.و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها
    خوشبختانه خیلی از دوستان من رو میشناسن و میدونن که من همیشه نظر شخصی خودم رو نوشتم و اصراری هم به القای اون به بقیه ندارم
    من هم ساده میگم شما سعی دارید بنده رو دروغگو جلوه بدین و بحث الکی راه بندازین
    من حوصله جر و بحث الکی ندارم
    دیگه هم در این مورد پاسخی نخواهم داد

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza 184 نمایش پست ها
    اما در موردبازار ايران نمي دانم چرا تا به امروز نديدم كه دو تا تكنيكاليست نظرشون يكي باشه كه به نظرم يا بازار ايران از لحاظ ساختاري ايراد داره يا تكنيكاليستهاي ما مشكل دارند ؟
    جناب علیرضا خان یکی از دلایلی که تکنیکال تو فارکس یا قیمتهای جهانی خیلی بهتره جواب میده کم عمق بودن بازار ایران است .
    کلا تکنیکال رابطه عرضه و تقاضا رو تحلیل میکنه و نقاطی که تراکمی از عرضه وتقاضا وجود داره و شناسایی میکنه ما اگر بدونیم یک سهم در چه قیمتی با انبوهی از فروشندگان مواجه خواهد شد و یا برعکس در چه قیمتی خریداران افزایش خواهند داشت قطعا به نقاط حمایت و مقاومت دسترسی خواهیم داشت .
    اما نکته مهم که برخی مواقع از اون غفلت میشه عمق بازار هر سهم است به عبارت دیگه هر چه بازاری برزگتر باشه و عرضه و تقاضا واقعی تر تکنیکال بهتر جواب میده .
    یه مثال عرض میکنم فرض کنید قیمت سهام غاذر با حجم مبنای خیلی کم با رو یک نفر با سرمایه 100 میلیونی میتونه جابجا کنه ولی در مورد مخابرات چه سرمایه ای لازمه تا یه روند صعودی و یا نزولی شکل بگیره ؟
    به همین خاطر روندها در سهامی مثل مخابرات خیلی ملایم و غیر هیجانی است و تکنیکال هم به خوبی در اینگونه سهامها جوابگو است ولی اگه به نمودار سهامهای کوچک نگاه کنید تغییر روندهای ناگهانی و هیجانی زیاد مشاهده میکنید و به همین دلیل تکنیکال در اینگونه سهامها خیلی جوابگو نیست .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیزاین مطلب نظر خوبی است که توسط جناب ایرتان نوشته شده است و نظر ایشان در مورد اون تایپیک مورد نظر خودشان است.و من الله توفیق .
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایرتان نمایش پست ها
    اگه مدیریت بتونه فضای این تایپک رو از بحثهای بی مورد خالی کنه شاهد برگشت و حضور برخی افرادی خواهیم بود که داده های بینادی و تکنیکی خوبی رو به بازار ارائه میکردند منظور شخص خودم نیست که افرادی رو مدنظرمه که قبلا اینجا تحلیلهای خوبی رو میزدند و پیشرفت خوبی رو نشون میدادند چه درست چه غلط که حتی در دوره ای که بنده دیگه ننوشتم هم حضور این افراد بسیار موثرتر بود اما همون چند نفر هم خیلی وقته نیستند حتی دوستانی که دیدگاه تحلیلی شون با نظرات بنده پارادوکس داشت هم مثل جناب آنالیزر و یکی دو تا از دوستان دیگه هم داشتند به مرور به سطح خوبی میرسیدند خیلی تحلیلها به جا بود ولی به مرور همون معدود افراد هم کمکم حضورشون کمرنگ شد که دلیلش منحرف شدن مباحث این تایپک از موارد تکنیکی بنیادی به سمت شایعات و بحثهای بی ربط که کلا بنده تعجب میکنم چه طور یه عده فراغ و وقت چنین بحثهایی رو دارند تو اینترنت جاهای مختلفی برای چنینی مباحثیست میتوند برند به مکانهای دیگه اینجا نباید بحثی خارج از موضوع سهم باشه و یا مواردی که در جهت کمک به سهامدارهای این سهم هستش و لاغیر// در کمال تعجب یه عده هم فراغ کافی واسه ادامه دادن چنین بحثهای رو داشتند که در نهایت باعث این شد که اینجا حتی مدتها یه تحلیل نبینیم // مدتها بود بنده در تایپک صدرا هیچ مطلبی رو نمیزدم اما پیشنهاد میکنم ازاین به بعد حداقل مباحثی مطرح بشه که در جهت رفتار قیمتی سهم باشه اون چیزی که واسه سهامدار الان مهمه/// اگه چنین فضایی تو اینجا باشه شخص بنده هم علی رغم اینکه دیگه قصد تحلیل حداقل در مورد صدرا رو نداشتم ولی در صورتی که شاهد ارائه تحلیلهای تکنیکی و بنیادی از سوی افراد دیگه باشم و فضای اینجا حالت تحلیلی پیدا کنه بنده هم سعی میکنم یکی دو تا تحلیل اینجا بگذارم الان ماههاست که اکثرا تو سایتهای مختلف کمتر تحلیل جامعی ارائه شده که دلیلش رفتار غیر عادی صدراست امیدوارم کمکم فضای تایپک حالت تحلیلی پیدا کنه در غیر این صورت .../// بازه زمانی فرودین تا خرداد واسه بازار خیلی مهمه خیلیها میتونند ضررهاشون رو با تصمیم گیریهای به موقع جبران کنند احتمالا یه برگشت از نوعcorrective wave (( البته جای بحث بررسی بیشتری داره )) در کلیت ساختار اصلی بازار داشته باشیم همزمان امواج اصلاحی بزرگ در گروههای پیشرو و صنایع کوچک فعلی که اکثرا در زیر موجهای 5 بزرگ هستند و با یکی دو تا نوسان دیگه میرند واسه اصلاحهای بزرگ و بازار شاهد برگشت به ماهیت اصلی خودش باشه خیلی از سهمها چندین زیر موج اصلاحی دیگه احتمالا داشته باشند از اواسط اسفند به مرور و به صورت متراکم و از اوایل سال اینده احتمالا اتفاقات جالبی تو بازار بیفته جابه جایی های بزرگی رو خواهیم داشت پس دوستان به جای مباحث بی مورد وقت در جهت اتفاقات آینده بازار بگذارند میتونند خیلی ضررها رو به راحتی جبران کنند ولی اگه اینجا همون روال سابق رو داشته باشه به نظرم به هیچ کسی کمکی نخواهد شد ....

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 2,476 بار در 297 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza 184 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت سر كار خانم مارال صفاي گرامي من شما را در مورد علم تكنيكال داراي سواد بالايي ميدانم چرا كه شما يكي از معدود افرادي بوديد كه اعتقاد راسخ داشتيد كه قيمت نفت مياد بالا و الان كه من ميبينم قيمت نفت تا 120 دلار بالا امده در صورتي كه 95 درصد تكنيكاليستها ميگفتند تا 45 دلار ميريزه و شخصي كه بتونه جهاني رو تحليل كنه و درست در بياد تا به امروز واقعا گل كاشته اما در موردبازار ايران نمي دانم چرا تا به امروز نديدم كه دو تا تكنيكاليست نظرشون يكي باشه كه به نظرم يا بازار ايران از لحاظ ساختاري ايراد داره يا تكنيكاليستهاي ما مشكل دارند ؟
    سلام ممنون ببنید دیدگاه بازار ما کلا تحلیلی تر شده این را من از سال 85 که وارد بورس شدم میبینم خودتان میبینید در حال حاضر تحلیل تکنیکال جایگاه ویزه ای باز کرده در همین فروم شما ببیند چند نفر دید تکنیکی دارند یا اینکه همان شخصی که با تکنیکال مخالف است در گفته اش از وازه مقاومت و حمایت صحبت میکند
    حالا زمان ان است که تکنیکال ما حرفه ای شود
    من در فرابورس تکنیکی شاید 10000 تا چارت گذاشتم غلط درست روش خودم هم دارم بیشتر به ازمون و خطا اعتقاد دارم تا تیوریک اما الان بیشتر رفتم به سمت شناخت ساختارها مثال ساده میزنم شما یک روند را 2 نوع میبنید در یک سیکل
    یا abc یا 12345
    خیلی ها که مثلا در شناخت ساختارها ضعف دارند ممکنه موجی b را موجی 1 عوضی بگیرند اتفاقی که در فاذر زمانی که سهم نزدیک 300 بود خیلی ها کردند برمیگشت به ساختار موج من با تردید ان زمان به این مساله نگاه میکردم

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)