صفحه 321 از 1968 نخست ... 2212713113183193203213223233243313714218211321 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,201 به 3,210 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

ناظر سايت
    تشکر شده 140 بار در 14 ارسال
    با سلام

شكي نيست كه محيط فروم و كلا سايت هاي اينچنيني محلي است براي تبادل نظر، بحث ، انتقاد و ...

اما اين به شرطيه كه نوشته ها حالت تخريبي و توهين آميز به خودش نگيره و با حفظ حرمت افراد و ادبيات مناسب بيان بشه.

بنابراين با احترام به دوستان و كاربران گرامي نوشته هايي كه بدون رعايت قوانين سايت حاوي مطالب حاشيه اي و جنجال برانگيز باشه مطابق با قوانين سايت حذف خواهد شد.

اميدوارم با ياري تمامي كاربران گرامي بتونيم محيط متمايز و قابل قبولي كه در كنار هم ايجاد كرده ايم رو در مسيري مناسب پيش ببريم و شاهد ارتقا هرچه بيشتر سايت بورسي باشيم.

با تشكر

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط رامین آرتی نمایش پست ها
    چیزی که جالبه اینه که من برای روشن شدن وضعیت سهام به صدرا رفتم و با آن دوستان برخورد کردم ......

در تالار بورس سابقه من روشن است و نیازی نمیبینم که بیشتر توضیح دهم

از بزرگوارانی مثل استاد برادران ساده ی ساده و .... عذر خواهی میکنم که در این تایپیک تخصصی این حرفها را نوشتم

فقط قصدم این است که همگی از این بلا تکلیفی خلاص شویم
    جناب رامين شما شخص شناخته شده اي هستين و همه ما احترام خاصي براي شما قائليم
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

3. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز خدا دروغگو را دیر و یا زود رسوا می نماید . خدا شاهد است که نیامدند و همانطور که بنده چندین بار گفتم در خانه نشیتن و دروغ پردازی می کنن .خدا همه را به راه راست هدایت نماید .و من الله توفیق .
    نوسته شده توسط بهروز امیری
    متاسفانه با خبر شدم چندین نفر از دوستان به محل قراری که شیادان حرفه ایی hamid672003 و ... گذاشته بودند رفتند ولی هیچ خبری در آنجا نبود .

5. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده از شما تعجب می کنم که چرا از این موقعیت بهره لازم را نبردید؟ بنده طبق قرار در سر کوچه صدرا منتظر شما شدم تنها دونفر تشریف آوردند و طبق قرار و حتی تا ساعت یک و 45 دقیقه منتظر شما شدیم اما کسی نیامد و حتی کسانی که از طریق مسنجر با بنده قرار کذاشته بودن هم فقط یک نفر آمد و خوب البته بنده طبق قولم ایشان را به خدمت یکی از مدیران بردم ولی چون افراد چندانی نیامده بودند بنده درخواست کردم که قرار فردا را بگذاریم با افراد بیشتر ولی فرمودند فردا فقط با چند نفر خاص و بصورت نماینده که البته آن افراد از طریق تماس با سهامداران منتخب مشخص شدند ولی بنده می توانم بعنوان یک سهامدار وساطت دو یا سه نفر را بکنم و با خودم داخل ببرم .در هر صورت دوستانی که آمدند در طی یک ساعت گفتگو فقط با دیدن یک پروژه صدرا به وسعت 200 هکتار بسیار متعجب شدند. ضمنا وقتی رئیس هیئت مدیره از قیمت صدرا با خبر شد اصلا باور نمی کرد . هر چند گوش شنوا نیست ولی بنده هم یک سهامدار هستم.در هر صورت بنده بسیار اطلاع رسانی کرده ام و حرفها شنیده ام و بی مهری ها دیده ام ضمنا انلاین بودن بنده مگر خیلی تعجب دارد ! پس مراقب باشید شما از تکنولوژی جا نمانید . و من الله توفیق .
    باسلام
    1-شما دارین شوخی میکنید یا جدی میفرمایید؟
    2-واقعا رییس هیئت مدیره ممکنه از قیمت سهم خبر نداشته باشه؟ اگر اینطوره باید در شرکتو گل بگیرن.. البته ببخشیدا

7. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 7 بار در 2 ارسال
    شب همگی خوش
    تکنیکالیستهای(از نظر من خوش نام) تو سایت بورکس اینطور که من فهمیدم بالاتفاق نظر به ریزش قیمت تا محدوده 120 دارند. میشه لطفا تکنیکالیستهای حاضر مثل پانی خانوم؛ جناب اوروم بورس؛ جناب لرد عرشیا؛ جناب کیوان؛ جناب بوف کور؛ جناب مسلم و سایر اساتید گرامی نظرشونو بگن؟
    با سپاس
    ویرایش توسط jimbo : 2012/02/19 در ساعت 00:07

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید jimbo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 218 بار در 26 ارسال
    دوستان از ظهر تا حالا با خودم هي کلنجار ميرم که با اين جو تاپيک بگم يا نگم اما ديدم گفتنش بهتر از نگفتنشه قبل از اين که اين سخنان را باشما مطرح کنم خدا را گواه ميگيرم که جز حقيقت چيز ديگري نيست از همه ميخواهم به محتواي اصلي اين سخنان توجه کنند و در موردحاشيه هايي که ممکن است از ديدگاه بعضي کاربران خوشايند نباشد (به دليل ديدگاههايي که قبلا در مورد يک يا دو کاربر به وجود آمده ) خويشتن دار باشند تا اين کار که فردا قراره انجام بشه به نتيجه برسد که به نفع همه ما سهمامداران جزء هست که همه سرمايمون رو تو اين سهم نفرين شده از دست داديم اول از همه از چند تن از دوستان پيشکسوت اين تاپيک (مثل جناب قنبري جناب کدبان بستان جناب سرمايه گذار 67) و تاپيکهاي صدرا توسايتهاي همسايه( مثل دکتر مهربان و جناب ساده ساده )تو پيام خصوصي خواستم که با شماره من تماس بگيرند تا با اونها مشورت کنم که فردا چه کنم اما يا به دستشون نرسيد يا ما رو قابل ندونستند جز جناب طيب که اون بنده خدا هم تهران نبود و گفت که نميتواند من را همراهي فيزيکي کند ولي بالاخره تصميم خودم رو گرفتم ديدم که بهتره با همه شما عزيزاني که مثل من سالهاست متضرر صدرا هستيد درميان بزارم ميخوام اتفاقاتي که امروز افتاد رو براتون از ديدگاه اون چيزي که من و يک نفر ديگر از دوستان اين تاپيک ديده شدبگم بعد باهمفکري شما دوستان تصميم بگيريم که فردا چگونه عمل کنيم که نتيجه بهتري بگيريمخوب من امروز طبق قراري که همه از آن مطلع بوديم راس ساعت 13:15 دقيقه به کوچه شرکت رسيدم و بر خلاف انتظار ديدم هيچ خبري نيست اين بود که يه چرخي اطراف شرکت زدم تا اينکه ديدم يه پرايد سفيد دوبله سر کوچه وايساده و يک نفر هم داره بلند بلند با موبايلش حرف ميزنه که دقيقا ازروي چهره ايشون که تو عکسا بود شناختمش جناب حميد خان بود رفتم جلو وسلام کردم وخودم رو با نام آيديم معرفي کردم ايشون هم با من در حال چاق سلامتي و اين حرفها بود که ديدم از پشت يک نفر ديگر من رو خطاب کرد که شما هم سهامدار صدراييد که بعد از معرفي متوجه شدم ايشون دوست خوبمون raminarti هستند کمي صبر کرديم که در اين مدت حميد خان همش با تلفن در حال صحبت وهماهنگي(البته با صداي بلند بلند) با شخصي بود که بعدا فهميديم از داخل شرکت است خوب ما هم با دوست خوبمون raminarti عزيز که بحق جوان متين و مودبي بود راجع به صدرا و مسايل پيرامون صحبت ميکرديم تا مکالمه جميد خان تمام بشه و ما تکليفمون مشخص بشه که با اين وضعيت بريم يا بمونيم که ايشون بالاخره گفتن که با هم بريم به داخل شرکت ماهم با رامين راه افتاديم دنبال حميد خان رفتيم تو شرکت که بعد از هماهنگي با انتظامات ما رو به طبقه چهارم راهنمايي کردند که با آسانسور به طبقه چهارم رفتيم که اونجا ما رو به دفتر جناب آقاي مرادي راهنمايي کردند که آخر هم نفهميديم ايشون چه سمتي داشتند ولي حميد خان ميگفتند دست راست مهندس اعتصام هستند (اين رو جناب sina 100 بايد بگن که ايشون چه سمتي دارن)به هر حال صحبتهايي شد و من درد دل سهامدارا رو ريختم وسط که بابا يکعده انسان بنام سهامدار دارن نابود ميشن و شما مگر قول ندادين که سهم روحمايت ميکنين و مگر امسال سال جهاد اقتصادي نبود و از اين حرفا حتي اقضيه بي بي سي و قضيه جريان انحرافي که عنوان شده رو هم گفتم خلاصه اون بنده خدايي که مخاطب ما بود از حرفهاي ما بشدت تعجب ميکرد و در ضمن نت برداري هم ميکرد خلاصه موضوع اينکه ايشون گفت الان شما سه نفر بيشتر نيستين اجازه بدين من با سهامداراي عمده هماهنگ ميکنم (يه شش هفت نفر رو اسم بردو رو ليست نگاه کرد)فردا باتفاق اونها شما هم تشريف بياريد با مهندس اعتصام يه جلسه تشکيل بشه شما هم بعنوان نماينده سهامداران جزء اين مسايل رو با مهندس عنوان کنيد و يک راهکار درست اتخاذ بشه و ... که در هر صورت قرار شد فردا ظهر خدمتشون برسيم البته رامين خان گفت من نميتونم ولي من از آقاي مرادي درخواست کردم که يک يا دونفر ديگر هم بغير از من حضور داشته باشند که براي همين از پيشکسوتان اين تاپيک درخواست کردم تماس بگيرند که نتيجه نداد البته هنوز هم وقت هست اگر صلاح بدونن که بيان و از حقمون دفاع کنيم با حداقل حرفمون رو بزنيم اگر هم از دوستاني که ميتونن درست وحسابي با استدلال ومحکم حرف دل همه رو بزنن کسي هست لطفا با من هماهنگ بشه تا فردا با هم بريم اگر هم کسي نمياد لااقل يه همفکري بديد که من فردا چه سوالاتي رو بکنم و چه حرفهايي رو بزنم که مفيد باشه البته من يه سري حرفها رو تو ذهنم دارم ولي با کمک وهمفکري شما دوستان بهتر به نتيجه ميرسيم

11. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید خصدرا از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    خب امیدوارم این تاپیک به روال عادی خودش برگرده و شاهد بحث های مفید به جای هدر دادن انرژی باشیم.

بسیار خوشحال میشوم تحلیل اساتید مجرب چون لرد عرشیا ، پانی ، بوف کور و مسلم و سایر دوستان گرامی را بدانیم و همچنان حال و هوای تاپیک هم عوض شود.

من مبتدی در چندین صفحه گذشته و با دیدگاه ابتدایی خودم صعود و رشد صدرا را بسیار کوتاه دانسته و آنرا همواره مستعد ریزش تا 145 و بسته به شرایط پس از ان حتی تا 130 می دانستم!
    اکنون به 145 رسیدیم و اکنون و در این زمان نیز همچنان ریزش سهم را تا 130 (دقیقتر 128) میبینم. هرگونه صف خرید و صعود سهم را بسیار کوتاه و حداکثر 2 تا 3 روز و رشد تا قیمت حدود 162 ( بسیار خوشبینانه 175) میبینم.
    امیدوارم دید بدبینانه بنده موجب کدورت دوستان نگردد اما این دیدگاه تحلیلی من بود و هست. در هر صورت اگر روند سهم اینچنین ادامه یافت پس از آن در مورد اهداف احتمالی سهم صحبت میکنم و اگر نشد گوارای سهامدارنش
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,695 بار در 19,024 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خصدرا نمایش پست ها
    دوستان از ظهر تا حالا با خودم هي کلنجار ميرم که با اين جو تاپيک بگم يا نگم اما ديدم گفتنش بهتر از نگفتنشه قبل از اين که اين سخنان را باشما مطرح کنم خدا را گواه ميگيرم که جز حقيقت چيز ديگري نيست از همه ميخواهم به محتواي اصلي اين سخنان توجه کنند و در موردحاشيه هايي که ممکن است از ديدگاه بعضي کاربران خوشايند نباشد (به دليل ديدگاههايي که قبلا در مورد يک يا دو کاربر به وجود آمده ) خويشتن دار باشند تا اين کار که فردا قراره انجام بشه به نتيجه برسد که به نفع همه ما سهمامداران جزء هست که همه سرمايمون رو تو اين سهم نفرين شده از دست داديم اول از همه از چند تن از دوستان پيشکسوت اين تاپيک (مثل جناب قنبري جناب کدبان بستان جناب سرمايه گذار 67) و تاپيکهاي صدرا توسايتهاي همسايه( مثل دکتر مهربان و جناب ساده ساده )تو پيام خصوصي خواستم که با شماره من تماس بگيرند تا با اونها مشورت کنم که فردا چه کنم اما يا به دستشون نرسيد يا ما رو قابل ندونستند جز جناب طيب که اون بنده خدا هم تهران نبود و گفت که نميتواند من را همراهي فيزيکي کند ولي بالاخره تصميم خودم رو گرفتم ديدم که بهتره با همه شما عزيزاني که مثل من سالهاست متضرر صدرا هستيد درميان بزارم ميخوام اتفاقاتي که امروز افتاد رو براتون از ديدگاه اون چيزي که من و يک نفر ديگر از دوستان اين تاپيک ديده شدبگم بعد باهمفکري شما دوستان تصميم بگيريم که فردا چگونه عمل کنيم که نتيجه بهتري بگيريمخوب من امروز طبق قراري که همه از آن مطلع بوديم راس ساعت 13:15 دقيقه به کوچه شرکت رسيدم و بر خلاف انتظار ديدم هيچ خبري نيست اين بود که يه چرخي اطراف شرکت زدم تا اينکه ديدم يه پرايد سفيد دوبله سر کوچه وايساده و يک نفر هم داره بلند بلند با موبايلش حرف ميزنه که دقيقا ازروي چهره ايشون که تو عکسا بود شناختمش جناب حميد خان بود رفتم جلو وسلام کردم وخودم رو با نام آيديم معرفي کردم ايشون هم با من در حال چاق سلامتي و اين حرفها بود که ديدم از پشت يک نفر ديگر من رو خطاب کرد که شما هم سهامدار صدراييد که بعد از معرفي متوجه شدم ايشون دوست خوبمون raminarti هستند کمي صبر کرديم که در اين مدت حميد خان همش با تلفن در حال صحبت وهماهنگي(البته با صداي بلند بلند) با شخصي بود که بعدا فهميديم از داخل شرکت است خوب ما هم با دوست خوبمون raminarti عزيز که بحق جوان متين و مودبي بود راجع به صدرا و مسايل پيرامون صحبت ميکرديم تا مکالمه جميد خان تمام بشه و ما تکليفمون مشخص بشه که با اين وضعيت بريم يا بمونيم که ايشون بالاخره گفتن که با هم بريم به داخل شرکت ماهم با رامين راه افتاديم دنبال حميد خان رفتيم تو شرکت که بعد از هماهنگي با انتظامات ما رو به طبقه چهارم راهنمايي کردند که با آسانسور به طبقه چهارم رفتيم که اونجا ما رو به دفتر جناب آقاي مرادي راهنمايي کردند که آخر هم نفهميديم ايشون چه سمتي داشتند ولي حميد خان ميگفتند دست راست مهندس اعتصام هستند (اين رو جناب sina 100 بايد بگن که ايشون چه سمتي دارن)به هر حال صحبتهايي شد و من درد دل سهامدارا رو ريختم وسط که بابا يکعده انسان بنام سهامدار دارن نابود ميشن و شما مگر قول ندادين که سهم روحمايت ميکنين و مگر امسال سال جهاد اقتصادي نبود و از اين حرفا حتي اقضيه بي بي سي و قضيه جريان انحرافي که عنوان شده رو هم گفتم خلاصه اون بنده خدايي که مخاطب ما بود از حرفهاي ما بشدت تعجب ميکرد و در ضمن نت برداري هم ميکرد خلاصه موضوع اينکه ايشون گفت الان شما سه نفر بيشتر نيستين اجازه بدين من با سهامداراي عمده هماهنگ ميکنم (يه شش هفت نفر رو اسم بردو رو ليست نگاه کرد)فردا باتفاق اونها شما هم تشريف بياريد با مهندس اعتصام يه جلسه تشکيل بشه شما هم بعنوان نماينده سهامداران جزء اين مسايل رو با مهندس عنوان کنيد و يک راهکار درست اتخاذ بشه و ... که در هر صورت قرار شد فردا ظهر خدمتشون برسيم البته رامين خان گفت من نميتونم ولي من از آقاي مرادي درخواست کردم که يک يا دونفر ديگر هم بغير از من حضور داشته باشند که براي همين از پيشکسوتان اين تاپيک درخواست کردم تماس بگيرند که نتيجه نداد البته هنوز هم وقت هست اگر صلاح بدونن که بيان و از حقمون دفاع کنيم با حداقل حرفمون رو بزنيم اگر هم از دوستاني که ميتونن درست وحسابي با استدلال ومحکم حرف دل همه رو بزنن کسي هست لطفا با من هماهنگ بشه تا فردا با هم بريم اگر هم کسي نمياد لااقل يه همفکري بديد که من فردا چه سوالاتي رو بکنم و چه حرفهايي رو بزنم که مفيد باشه البته من يه سري حرفها رو تو ذهنم دارم ولي با کمک وهمفکري شما دوستان بهتر به نتيجه ميرسيم
    سلام دوست عزیز اگه به جلسه رفتی این سوالات رو هم بپرس :

1-مشکل فعلی صدرا چیست؟
    2-چرا صدرا نمیتونه سود بسازه با این همه پروژه؟؟ اشکال کار کجاست؟؟
    3- هزینه های مالی شرکت بیش از اندازه زیاد نیست؟؟

با تشکر
    به نظرم مشکل صدرا همین هزینه های مالی زیاده که همه سود عملیاتی رو می بلعد و این ناشی از عدم مدیریت درست در شرکته
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/02/19 در ساعت 00:18
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

15. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

تو گزارش 6 ماهه صدرا هم فروش و درامد نسبت به سال گذشته تقریبا 2.5 برابر افزایش پیدا کرده ولی هزینه های مالی شرکت بسیار بالا بوده و همه سود عملیاتی صرف هزینه های مالی میشه.

البته این گزارش های صدرا همه ساختگیه و خیلی روش نمیشه حساب کرد. به نظرم تو این شرکت بخور بخور زیاده و تا جلوی این بخور بخور گرفته نشه این روند ادامه داره و گرنه صدرا شرکت خوبیه

خوب خودتون حساب کنید :
    سود عملیاتی تقریبا 60 میلیارد تومن
    هزینه های مالی تقریبا 50 میلیارد تومن

دیگه از این سود چیزی نمیمونه که
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/02/19 در ساعت 00:31

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

این شرکت اگه یه سود 50 تومنی اعلام کنه راحت قیمتش میشه 500 تومن همون هزینه های مالی این شرکت برطرف بشه این سهم پرواز میکنه!! باور کنید شرکت خوبیه

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)