صفحه 345 از 1970 نخست ... 2452953353423433443453463473483553954458451345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,441 به 3,450 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آترينا نمایش پست ها
    اوني كه من گفتم 125 بود دوست جان
    آخر سال 87 یادتونه صدرا شد493 ریال
    چه اتفاقی افتاده بود؟ این سهم را نمیشه دقیقا پیش بینی کرد چون با تکنیکال خیلی سر و کار نداره و کاملا سیاسی است. احتمال ریزش تا زیر 100 هم براش متصوره .

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    بنظر من یا تکنیکال توانایی پیش بینی صدرا رو نداره(بخاطر محدودیتهای بازار ایران(حجم مبنا و ...)) و یا تکنیکال کارها توانایی پیش بینی صدرا رو ندارن چون الان بیش از یکسالی هست حتی یک نفر نتونسته درست پیش بینی بکنه(البته سهمهای دیگر رو دوستان خوب تحلیل میکنن...جسارت نشه )
    پس صحبت کردن راجع به تکنیکال سهم شاید خیلی بجا نباشه

گرچه من معتقدم اولین اصل تکنیکال که میگه"همه چیز تو قیمت سهم لحاظ میشه" در ایران صادق نیست بخاطر حجم مبنا، حمایتها و مقاومتهای دستوری، حجم کم معاملات و ....
    به هرحال باید دید پیش بینی 91 چطوره تا مشخص بشه
    خیلی به رانت سهم هم نمیشه اعتنایی کرد بیش از یکساله هر روز میبینیم یه سری میگن فلان عدد رو اعلام مکینه فردا این میشه پس فردا اون میشه ولی هیچ اتفاقی نیفتاده تو سهم
    فعلا فقط صبر

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز جناب وحید خان لحظاتی پیش با بنده تماس گرفت و گفت که قضیه شرکتی که بنده به شما گفتم و جریان اون حق کسب و پیشه با مطلبی که هسر ایشون فرموده اند متفاوت است و این مطلب را بنده نمی دانستم و هنوز هم مدرک کافی برایش بدست نیاورده ام اما خدمتتان عرض می کنم البته مسئولیت این خبر با آقا وحید است و بنده هیچ دخل و تصرفی در آن ندارم .و من الله توفیق .
    خبر : شرکت کشتی سازی صدرا انشاالله تا هفته آینده سند خواهد خورد و تاثیر شگرفی بر روی صدرا خواهد داشت .

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز خبر خوش دیگری نیز در راه است و آن تسویه بخشی از بدهی های دولت با شرکتهای پیمانکاری است .و من الله توفیق .

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علامه نمایش پست ها
    بنظر من یا تکنیکال توانایی پیش بینی صدرا رو نداره(بخاطر محدودیتهای بازار ایران(حجم مبنا و ...)) و یا تکنیکال کارها توانایی پیش بینی صدرا رو ندارن چون الان بیش از یکسالی هست حتی یک نفر نتونسته درست پیش بینی بکنه(البته سهمهای دیگر رو دوستان خوب تحلیل میکنن...جسارت نشه )
    پس صحبت کردن راجع به تکنیکال سهم شاید خیلی بجا نباشه

گرچه من معتقدم اولین اصل تکنیکال که میگه"همه چیز تو قیمت سهم لحاظ میشه" در ایران صادق نیست بخاطر حجم مبنا، حمایتها و مقاومتهای دستوری، حجم کم معاملات و ....
    به هرحال باید دید پیش بینی 91 چطوره تا مشخص بشه
    خیلی به رانت سهم هم نمیشه اعتنایی کرد بیش از یکساله هر روز میبینیم یه سری میگن فلان عدد رو اعلام مکینه فردا این میشه پس فردا اون میشه ولی هیچ اتفاقی نیفتاده تو سهم
    فعلا فقط صبر
    علامه جان تحلیل تکنیکال به تنهایی روی صدرا جواب نمیده
    باید تحلیل بنیادی هم انجام بشه و همچنین به معاملات سهم توجه ویژه بشه
    الآن مهمترین نکته همونی هست که خودت گفتی
    پیش بینی 91

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان شنیده ها حکایت از آن دارد که مدیران صدرا رابطه بین 140 میلیون یورو و کشتیهای ریکمرز را پذیرفته و قبول دارند که بجای آن پول تجهیزات . خریداری شده است .و من الله توفیق .

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز جناب وحید خان لحظاتی پیش با بنده تماس گرفت و گفت که قضیه شرکتی که بنده به شما گفتم و جریان اون حق کسب و پیشه با مطلبی که هسر ایشون فرموده اند متفاوت است و این مطلب را بنده نمی دانستم و هنوز هم مدرک کافی برایش بدست نیاورده ام اما خدمتتان عرض می کنم البته مسئولیت این خبر با آقا وحید است و بنده هیچ دخل و تصرفی در آن ندارم .و من الله توفیق .
    خبر : شرکت کشتی سازی صدرا انشاالله تا هفته آینده سند خواهد خورد و تاثیر شگرفی بر روی صدرا خواهد داشت .
    باسلام وعرض ادب

باتشکر از زحماتتون

این خبر خیلی خوبی بود وباید هم جناب وحید خان این خبرو میداد جا داره از این بزرگوار تشکر کرد .سلام بنده را به ایشون برسانید

ایول به مرامشون که همیشه خبرای خوب و دست اول میده

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط felfel نمایش پست ها
    [هزاران پست در تالارهای گفتمان بورس و بورکس زده شد این پست یادگاری باشه چند روز دیگه خواهید دید که صدرا چیکارمیکنه ببخشید حمل بر خودستایی نباشه صدرا نه تکنیکال داره نه کف و نه سقف این سهم به وقتش حرکت میکنه که سرتون سوت بکشه صدرا یک سهم سرکش و غیره قابل رام کردن است قندیها باید پیش صدرا خبر دار و اماده باش باشن بیخود نیست اینهمه داره اذیت میکنه از اینکه فکر کنیم که توی این سهم خبری نیست و این بازیهای خسته کننده بی برنامه هست فکری واهی و تو خالی است حرکتهای صدرا در هر حال چه منفی ومثبت انتحاری بوده و هست این مدت طولانی و جاماندن از بازار برای حقوقی هم نتیجه ای نداره پس بنابراین انها هم از این زمان به هدر رفته حتما بهرمند خواهند شد تا بحال که اینچنین بوده]
    انشالله بزودی استارت صدرا شروع میشه خونه تکونی صدرا داره تمام میشه
    ویرایش توسط felfel : 2012/03/04 در ساعت 17:57

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    آذراب 185 تومنی در عرض 40 روز رسیده به 273 تومن
    یعنی 47%رشد قیمت
    در همین مدت فاراک از 145 رسیده به 150 ،که البته نمادش بسته است
    اینم میشه 3% رشد قیمت
    ولی صدرا از 160 تومن شده 148 تومن
    یعنی 7% کاهش قیمت
    در حال حاضر نماد فاراک برای تعدیل مثبت بسته شده و به طور قطع با رشد قیمت خیلی خوبی باز خواهد شد
    خب فقط میمونه صدرا
    با این وضع صدرا چه جوری میخواد پایین تر بیاد
    میشه آذراب به 300 برسه و صدرا به 120 ؟
    خب این به هیچ عنوان منطقی نیست و با شرایط بنیادی سهم همخوانی نداره
    نمیشه از یک راه انتظار دو مقصد متفاوت رو داشت (آذراب صعودی و صدرای نزولی)
    فقط زمان رسیدن به اهداف قیمتی تفاوت داره
    به احتمال زیاد قبل از بازگشایی فاراک،نماد صدرا برای اعلام سود 91 متوقف خواهد شد
    پس باید منتظر باشیم
    البته نه خیلی زیاد

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 435 بار در 63 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید83 نمایش پست ها
    ساده ترین روش برای اثبات حق کسب و پیشه (سرقفلی) حق احیا می باشد
    یعنی اگر ملکی تا قبل از موضوع اجاره فاقد هرگونه فعالیت تجاری باشد و مستاجر بر اساس فعالیت (حداقل 3 سال )در آن ،به ملک شان تجاری بدهد بصورت قهری سرقفلی به او تعلق می گیرد .
    با سلام:
    من نمیدونم این بحث ها برای چیه؟مگه مالک میخواد صدرا رو بیرون کنه؟یا مالک میخواد زمینها رو به صدرا بفروشه؟خوب فعلا اونجا داره کار میکنه و حق اجاره رو باید بده.
    این ملک اول باید از طریق دادگستری مشکلش حل بشه .ولی اینکه بگیم میخواد تجدید ارزیابی کنه صدرا واقعا از هر وکیلی بپرسید می گه خنده داره.اولا تجدید ارزیابی رو دارائی انجام میده نه دادگستری و ثانیا ملک صدرا حق کسب و کار داره نه چیز دیگری و نمیتونه ارزیابی بشه مگر اینکه صدرا بخواد ملک رو بخره که فعلا احتیاج نداره چون برادران ملک رو غصب کردن و اونوقت شما میخواهید ملک غصبی رو تجدید ارزیابی کنید؟ راستی دوستانی که 1 ماه پیش خبر خوش تجدید ارزیابی رو میدادن و خبر رانتی بود چی شد؟ مگه کارشناسا تو جزیره نبودن مگه ساعت 12 قرار نبود برن محضر؟حالا این صحبت هم مثل اونه یا بدتر .خواهشا با خبرهای واهی سهامدار رو گیج نکنید.من به دوستان توصیه میکنم فقط با گزارش 91 تصمیم بگیرن و واقعیت گرا باشند.این دفعه که تو این سهم گیر افتادیم ولی آویزه گوشمون کنیم سهمی با زیان انباشته و اما و اگر نخریم.من هنوز ازاین سهم تعداد دارم ولی تعدادی رو به فاذروساختمانی ها تبدیل کردم. این روزها دارن با کد حقیقی سهم رو 150 میخرن و حاضر نیستن بالاتر بخرن تا حجم هم بالابره.واقعا برای دوستانی که تو قیمتهای بالا خریدن و سرمایه ای براشون نمونده متاسفم.کاش اقلا با فاذر و حفاری و.. عوض میکردن.حالا دیگه فقط باید به 91 امیدواربود چون بازار دیگه به مدیران این شرکت اصلا اعتماد نداره و حساب سازی رو خوب بلدن منتهی به ضرر سهامدار جزئ .

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید armin777 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)