صفحه 350 از 1970 نخست ... 2503003403473483493503513523533604004508501350 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,491 به 3,500 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز ضمن تشکر از توجه شما باید خدمتتان عرض کنم همانطور که می دانید مجسمه سازی حرام است ولی خرید و فروش مجسمه اشکالی ندارد .پس خود تاس اونم تصویرش مشکلی ندارد و در واقع تضادی نیست .و من الله توفیق .

از دوستان معذرت ميخوام اينجا جواب ميدم اما دوست استاد من حتي مجسمه در برخي از مراجع محل اشكال بود همانطور كه مجسمه هاي زيادي رو برداشتند از طرف ديگر هر شي كه باعث قمار و يا ترويج ان شود يا ياداور ان حرام است با اين تفسير شما ورق نيز اگه خريد و فروش شود اشكالي ندارد اما اقايان اجازه نميدند اما شما پيچشي كه ما نميبينيم رو توضيح ندادي من الله توفيق با تاس يا عكسش چه نسبتي دارد ايا حركات مديران صدرا نيز از اين پيچش ها دارد نظر شما در خصوص مديران ارزشي صدرا در پايمال كردن حقوق سهامداران چيست توضيح ميدهم در احاديث هست اگر كسي ميداند شخص بهتري براي انجام كار هست و خود در مسئوليت باشد شرعا گناه كرده بخصوص اگر حق الناس در ان امور باشد

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    جناب مرادی من اصولا به تاپیک صدرا سر نمیزنم. ولی اسم شما منو جلب کرد. الانم واقعا از این صحبتهای شما لذت بردم.

یکم نگرش دقیق داشته باشیم در اصول همین جماعت بازیگر!!! تضادهای فراوان دیده میشه
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 721 بار در 206 ارسال
    بابا حالا سر یه شکل تاس چقدر به هم میپرید.وقت طلاست

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fmoradi نمایش ارسال ها
    لطفا استاد اين بيچش مو رو كمي توضيح بدهيد تاس جايگاهي در اسلام دارد

باسلام وعرض ادب

عذر میخام مداخله میکنم

جور چینی با اعداد در اشکال هندسی بنوعی به روند مربوط میشود وهر کسی میتونه پیامی رو از این اشکال برسونه البته این نظر شخصی بنده است ومیتونه اشتباه باشه

7. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها

باسلام وعرض ادب

عذر میخام مداخله میکنم

جور چینی با اعداد در اشکال هندسی بنوعی به روند مربوط میشود وهر کسی میتونه پیامی رو از این اشکال برسونه البته این نظر شخصی بنده است ومیتونه اشتباه باشه

طيب جان عاشق روندتم همه چيز رو صدرا و روندش ميبيني و هر حركتي رو نشانه و هر نشانه ايي رو حركت اميدوارم از ته دل صدرا بشه ٧٠٠ كه گفتي اما خدايي صدرا نداشتي تاسها رو پيام اور حركت ميدونستي با پيام ويژه واقعا براي زمبروتا چه سالم چه به رحمت خدا رفته باشه ناراحتم خدا كنه زنده باشه صدرا بشه
    ٧٠٠ اون نيز خوشحال و سربلند بره پيش دختراش با دستاني پر اما با نبود اون حركت صدرا معناشو از دست ميده مثل نقاش چيره دستي كه پس از مرگش نقاشيهاش ميليون دلار ارزش پيدا ميكنه صدرا در نبود زمبروتا براي من حكم نقاشي رو خواهد داشت اما اگه سرمايه گذار ٦٧ مينوشت اتفاقي شكل گذاشته يا خوشش اومده اون لحظه يا با اين تضاد حال كرده مشكلي نبود اما وقتي صحبت از پيچش مو ميكنه و تو جواب مثال مجسمه رو ميزنه بيشتر حس كنجكاوي من رو تحرك ميكنه كه اون جمله اخر از ديد اون يعني چه ايا .....
    ميگن يه روز شيخ انصاري از كوچه ايي ميگذشت يه لاتي به ديوار تكيه داده بود و بي اعتنا به شيخ كارشو ميكرد نزديكان شيخ بهش گفتن ميدوني اين اقا كيه گفت نه گفتن شيخ انصاريه اومد جلوي شيخ به شيخ گفت شيخ مردم منو ميبينند ميدونن من كيم و چكاره شما هم همونجوري هستيد كه مردم ميبينن شما رو
    ميگن شيخ ميشينه گوشه ديوار و زار زار گريه ميكنه كه خدايا من هموني هستم كه مردم ميبينن
    بهترين شب ارزوي من براي شما و دوستان

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    مديرعامل شرکت نفت و گاز پارس در گفتوگو با فارس خبر داد
    پارس جنوبی رکورد شکست/ توسعه 55درصدی 3 فاز در 20 ماه
    مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: با پیشرفت 55 درصدی فازهای 22 تا 24 در کمتر از 20 ماه، رکورد جهانی ساخت پالایشگاه خشکی در پارس جنوبی شکسته شد.

موسی سوری در در عسلویه اظهار داشت: پارس جنوبی از مهمترین مناطق نفت و گاز در جهان است و در سال گذشته و امسال شاهد توسعه چشمگیر فازهای در دست احداث هستیم.

وی افزود: بر اساس برآوردهای انجام شده در نیمه دوم سال آینده فاز 12 و فازهای 15 و 16 و همچنین فازهای 17 و 18 وارد مدار خواهند شد و پالایشگاه خشکی این فازها به تولید میرسند.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به تلاش متخصصان داخلی برای توسعه فازهای مختلف خاطرنشان کرد: فازهای جدید پارس جنوبی با دستان توانمند متخصصان داخلی با شتاب و کیفیت مطلوبی پیش میرود و اخیرا رکورد جهانی ساخت پالایشگاه خشکی در پارس جنوبی شکسته شده است.

سوری تصریح کرد: پالایشگاه خشکی فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی پس از گذشت 20 ماه بیش از 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با این پیشرفت در واقع رکورد جهانی ساخت پالایشگاه شکسته شده است.

وی با بیان اینکه امسال در تولید گاز پارس جنوبی نیز رکورد جدیدی داشتیم، یادآور شد: در سال جاری شاهد تولید روزانه بیش از 290 مترمکعب گاز در پارس جنوبی بودیم که در واقع یک رکورد جدید در این میدان است و امیدوار هستیم در سال آینده این میزان به شکل قابل توجهی افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس افزود: با راهاندازی فازهای در دست اجرا و با احتساب گاز تولیدی فازهای کنونی، در سالهای آینده مجموع تولید گاز ایران در پارس جنوبی از میدان مشترک به بیش از 800 میلیون متر مکعب خواهد رسید که امری بسیار ارزشمند است.

سوری گفت: در سال جهاد اقتصادی تلاش و فعالیت بسیار ارزشمندی در توسعه فازهای مختلف انجام گرفت و با توان بالای پیمانکاران داخلی شاهد رشد خوب و قابل قبولی هستیم.

وی اضافه کرد: در بسیاری از فازها مطابق برنامه و حتی جلوتر از برنامه هستیم و البته در برخی از فازها نیز از برنامه عقب هستیم که انتظار داریم مسئولان فازها خود را به برنامه برسانند.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس خاطرنشان کرد: برای موفقیت بیشتر در این میدان گازی باید با حرکت جهادی تلاش کنیم و هیچ فرصتی را برای پیشرفت و توسعه نباید هدر دهیم.

11. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال

بخشي از مقاله جنب پل حافظ روزنامه دنياي اقتصاد امروز .

در گروه تجهيزات، انتشار برخي از شايعات در مورد صنعتي دريايي ايران پيرامون افزايش سرمايه و فروش داراييها موجب تشكيل صف خريد براي اين نماد در روز چهارشنبه شد.
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز وبسیار خوبم جناب طیب جان : همانطور که می دانید بنده بارها در مورد سر درگم شدن نوسانگیرها گفته بودم و اکنون هم تبلور همان سخن بنده در بازار به خوبی قابل مشاهده است و درست است که عده ای بسیار اندک نوسانگیر هم توانسته اند وارد شوند ولی همانها کسانی هستند که بزودی برای رسیدن سهم به مقصدش ما را یاری خواهند نمود البته بازهم اکر موضوع مبهم است خدمتتان عرض کنم منظورم دادن حجم صدرا برای خوردن قیمت می باشد .در ضمن از توجه شما کمال تشکر را دارم و تعبیر شما نیز کاملا صحیح است.کفر چو منی گزاف و آسان نبود .محکم تر از ایمان من ایمان نبود . گر در دهر چو من یکی آنهم کافر . پس اندر همه دهر یک مسلمان نبود .و من الله توفیق .
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها

باسلام وعرض ادب

عذر میخام مداخله میکنم

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    خب صدرا هم بعد از مدتی،حرکت صعودی خودش رو آغاز کرده
    یعنی همون تفاوت در استارت صعود
    اول آذراب این حرکت صعودی رو آغاز کرد و حالا نوبت صدراست
    پس به این نتیجه می رسیم که روند صدر،فاذر و فاراک یکیست
    تنها زمان شروع حرکت صعودی متفاوت است

17. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fmoradi نمایش پست ها
    طيب جان عاشق روندتم همه چيز رو صدرا و روندش ميبيني و هر حركتي رو نشانه و هر نشانه ايي رو حركت اميدوارم از ته دل صدرا بشه ٧٠٠ كه گفتي اما خدايي صدرا نداشتي تاسها رو پيام اور حركت ميدونستي با پيام ويژه واقعا براي زمبروتا چه سالم چه به رحمت خدا رفته باشه ناراحتم خدا كنه زنده باشه صدرا بشه
    ٧٠٠ اون نيز خوشحال و سربلند بره پيش دختراش با دستاني پر اما با نبود اون حركت صدرا معناشو از دست ميده مثل نقاش چيره دستي كه پس از مرگش نقاشيهاش ميليون دلار ارزش پيدا ميكنه صدرا در نبود زمبروتا براي من حكم نقاشي رو خواهد داشت اما اگه سرمايه گذار ٦٧ مينوشت اتفاقي شكل گذاشته يا خوشش اومده اون لحظه يا با اين تضاد حال كرده مشكلي نبود اما وقتي صحبت از پيچش مو ميكنه و تو جواب مثال مجسمه رو ميزنه بيشتر حس كنجكاوي من رو تحرك ميكنه كه اون جمله اخر از ديد اون يعني چه ايا .....
    ميگن يه روز شيخ انصاري از كوچه ايي ميگذشت يه لاتي به ديوار تكيه داده بود و بي اعتنا به شيخ كارشو ميكرد نزديكان شيخ بهش گفتن ميدوني اين اقا كيه گفت نه گفتن شيخ انصاريه اومد جلوي شيخ به شيخ گفت شيخ مردم منو ميبينند ميدونن من كيم و چكاره شما هم همونجوري هستيد كه مردم ميبينن شما رو
    ميگن شيخ ميشينه گوشه ديوار و زار زار گريه ميكنه كه خدايا من هموني هستم كه مردم ميبينن
    بهترين شب ارزوي من براي شما و دوستان
    باسلام

دوست عزیز هر نوشته ای و هر کلمه ای وهر شکلی در جای خودش معانی زیادی دارد و هرکسی برداشتی از این مقوله ها

کلمه (می) در احکام فروع حرام ودر جای خودش حلال اندر حلال و رسیدن بمطلوب در احکام اصلی

واما صدرا

چرا بنده اعتقاد رشد نه تنها صدرا بلکه کل تجهیزاتی ها رو دارم دلایلش رو در نوشته های بنده میتونید پیدا کنید همانطور که اعتقاد برشد قثابت و قشکر در قیمت های 150و230تومانی داشتم وباذکر دلایل نوشته بودم وسایر سهام دیگه وحتی متهم شدیم به.................................

روزیکه فرآور 124تومانی وبامای2187ریالی رو خریدم و باذکر دلایل نوشتم متهم شدم که سهام کارخانجات زیانده وبسته شده رو تبلیغ میکنم واگه عقل

داشتم سهام سود ده را میخریدم؟!!!!!!!!!!ولی بیشترین تعجبم این بود که وقتی باما شد 1800تومان وفراور 1200تومان آقایون میفرمودند که خریدیم؟!

چکار کنم بنده همیشه متهم بوده هستم وخواهم بود اشکالی ندارد دیگه عادت کردم.....................................

واما جناب حمید یکی از تحلیلگران حرفه ای بازار هستند وباید نوشته های ایشون تماما در کنار هم قرار گیرند تا نتیجه گیری کرد والا از کل بجزء نخواهیم

رسید .

گذشت زمان موارد پیچیده را سهل خواهد کرد............................................ ..............

موفق باشید

19. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)