صفحه 383 از 1970 نخست ... 2833333733803813823833843853863934334838831383 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,821 به 3,830 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,697 بار در 26,711 ارسال
    در خصوص سهم های مختلف مخصوصا صدرا تعدیل یک طرف است ولی مهمتر از ان حمایت است.
    مثلا سال قبل که بعد از مجمع حمایت شدید انجام دادند و سهم رشد کرد یا قبل از ان که تا بالای 400 با سفته بازی بالا بردند.
    مشکل صدرا اگر بخواد اساسی حل بشه چارش 10 تومان سود یا 20 تومان و... نیست بلکه باید باید چاره ای برای هزینه های مالی سنگین و زیان انباشته بالاش بکنه.
    که این مورد با استمهال بدهی و افزایش سرمایه میتونه تا حد زیادی صورت بگیره.
    شرکت که قبلا مصاحبه کرده بود اموال بنام شرکت نیست و نمیتونه از تجدید ارزیابی دارایی افزایش بده و فروش ساختمان هم خیلی زمانبره باید دید سرانجام به کجا میکشه.
    باید دید از استمهال و یا وام کذایی خبری میشه.
    در کل صدرا سهمیه که اگر کسی به موقع بتونه تشخیص بده و بخره سود خوبی برده ولی خیلی هارو هم به خاک سیاه نشونده
    به قول برخی ها بهتره اینو از بورس اخراج کنن!!
    البته حواشی و صحبت ها از این سهم کم شده یه زمانی بود کل سایتها پر بود از صدرا اخرشم نتیجه ای جز بدبخت کردن یه عده نداشت.
    البته من خودم هم اون اوایل صدرا داشتم و وقتی قراردادهای پارس جنوبی رو امضا کرد صحبت از هزار و بالا بود و فلان سودو اعلام میکنه و... ولی دیدیم که به واقعیت نرسید.

در قیمت فعلی البته صدرا ریسک چندانی نداره و به احتمال زیاد رشد کنه.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز یک خبر بد و یک خبر نه چندان خوب وسه خبر خوب دارم که قبل از دادن خبرها درخواست می کنم که بر اعصاب خود مسلط باشید . باید خدمتتان عرض کنم در تماسی که آقا وحید با مهندس اعتصام گرفت وتحقیقات صورت گرفته دال بر خبرهای زیر است اول خبر بد اینکه پیش بینی اولیه سود 91 در حد 100ريال و شاید هم کمتر باشد .چون حسابرس گیر سه پیچ داده است دوم خبر نه چندان خوب که احتمالا سهم در یک شنبه یا دوشنبه آینده باز می شود و دلیل بنده برای اینکه این خبر نه چندان خوب است اینست که سهم باید در قیمتی باز شود که مثبت شدن بازار را بر دوش بکشد و همین موضوع باعث خروج عده ای خسته و ورود عده ای نوسانگیر می شود .و حالا خبرهای خوب اول آنکه تمام خبرهای خوبی که قبلا گفتم روز به روز قوی تر می شود و دوم کار گروه حمایت از تولید که وام و جزیره صنعتی صدرا و استمهال بدهی ها را به وقوع نزدیکتر کرده است .و سوم اینکه مهندس اعتصام فرمودند حمایت خوبی از سهم خواهد شد. راستی یک نکته را برای اینکه به بنده نگویید که ساده تر بگویم و تماسهای دوستان را به حد اقل برسانم می گویم البته این خبر بر اساس محاسبات خودم و دوستان محاسبه گر بنده است و مسئولیت چگونگی استفاده از این خبر بعهده خودتان است .به نظر بنده سود 91 صدرا در اولین پیش بینی در حدود 500ريال است و با توجه به بدهی ها و مخارج آن بین 150ريال تا 200ريال می باشد و که حدودا 140ريال عملیاتی می شود و تلفیقی باید حدود 70الی 100ريال باشد.و انشاالله به اعتقاد بنده و آن خبرهای خوش که گفتم فروردین 92 تمام زیان انباشته انشاالله مستهلک خواهد شد . و من الله توفیق .َ
    باسلام خدمت شما و همه دوستان عزیز سایت گرم بورسی
    خبرهای خوبی که تا حالا فرمودید که تاثیری نداشتن انشالا این خبر بد(!) تاثیر مثبت بزاره
    سود 10 تومنی رو به فال نیک میگیریم

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علامه نمایش پست ها
    باسلام خدمت شما و همه دوستان عزیز سایت گرم بورسی
    خبرهای خوبی که تا حالا فرمودید که تاثیری نداشتن انشالا این خبر بد(!) تاثیر مثبت بزاره
    سود 10 تومنی رو به فال نیک میگیریم
    با سود 10 تومنی،کف قیمت بازگشایی 200 خواهد بود
    البته نمیگم خیلی عالیه ولی همین که بالای 200 تثبیت بشه میتونه تضمین کننده ادامه رشد قیمتی سهم باشه

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    سلام بهنام جان
    اگر این مذاکره نتایج مثبت داشته باشه یا لااقل نتایج منفی نداشته باشه که با توجه به وضعیت سوریه و ... اصلا بعید نیست شاید بازار یه تکون درست حسابی بخورن
    یکی از گروههایی که خیلی به بازار بدهکارن همین تجهیزاتیا هستن ..امیدوارم بتونن مزد صبر سهامدارنشون رو بدن و تا فصل مجامع بازدهی معقولی داشته باشن

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علامه نمایش پست ها
    سلام بهنام جان
    اگر این مذاکره نتایج مثبت داشته باشه یا لااقل نتایج منفی نداشته باشه که با توجه به وضعیت سوریه و ... اصلا بعید نیست شاید بازار یه تکون درست حسابی بخورن
    یکی از گروههایی که خیلی به بازار بدهکارن همین تجهیزاتیا هستن ..امیدوارم بتونن مزد صبر سهامدارنشون رو بدن و تا فصل مجامع بازدهی معقولی داشته باشن
    سلام علامه جان
    با نظرت کاملا موافقم
    راستش همین سود هم برای شروع خوبه
    بالاخره از 53 ریال به 100 ریال رسیده
    به شخصه امیدوارم این تعدیل بتونه باعث پرتاب سهم به بالای کانال نزولیش بشه
    اگه سهم بتونه وارد منطقه رشد پایدار بشه،میشه به قیمتهای خوبی فکر کرد
    من که خیلی امیدوارم

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز یک خبر بد و یک خبر نه چندان خوب وسه خبر خوب دارم که قبل از دادن خبرها درخواست می کنم که بر اعصاب خود مسلط باشید . باید خدمتتان عرض کنم در تماسی که آقا وحید با مهندس اعتصام گرفت وتحقیقات صورت گرفته دال بر خبرهای زیر است اول خبر بد اینکه پیش بینی اولیه سود 91 در حد 100ريال و شاید هم کمتر باشد .چون حسابرس گیر سه پیچ داده است دوم خبر نه چندان خوب که احتمالا سهم در یک شنبه یا دوشنبه آینده باز می شود و دلیل بنده برای اینکه این خبر نه چندان خوب است اینست که سهم باید در قیمتی باز شود که مثبت شدن بازار را بر دوش بکشد و همین موضوع باعث خروج عده ای خسته و ورود عده ای نوسانگیر می شود .و حالا خبرهای خوب اول آنکه تمام خبرهای خوبی که قبلا گفتم روز به روز قوی تر می شود و دوم کار گروه حمایت از تولید که وام و جزیره صنعتی صدرا و استمهال بدهی ها را به وقوع نزدیکتر کرده است .و سوم اینکه مهندس اعتصام فرمودند حمایت خوبی از سهم خواهد شد. راستی یک نکته را برای اینکه به بنده نگویید که ساده تر بگویم و تماسهای دوستان را به حد اقل برسانم می گویم البته این خبر بر اساس محاسبات خودم و دوستان محاسبه گر بنده است و مسئولیت چگونگی استفاده از این خبر بعهده خودتان است .به نظر بنده سود 91 صدرا در اولین پیش بینی در حدود 500ريال است و با توجه به بدهی ها و مخارج آن بین 150ريال تا 200ريال می باشد و که حدودا 140ريال عملیاتی می شود و تلفیقی باید حدود 70الی 100ريال باشد.و انشاالله به اعتقاد بنده و آن خبرهای خوش که گفتم فروردین 92 تمام زیان انباشته انشاالله مستهلک خواهد شد . و من الله توفیق .َ

باسلام وعرض ادب

حاجی این کجاش بده؟!!!!!!!!!!

تعدیل 100٪مثبت اونوقت بده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به آقا وحید سلام برسونید وبفرمایید بنده عرض کردم اینم جزئی از اخبار خوب محسوب میشه واز این ببعد صدرا رشدشو شروع میکنه بدون هیچ شکی

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    با سلام:
    دوست عزیزم جناب طیب بخاطر برخی دوستان خصوصا جناب خصدرا دوست داشتم پس از تاثیر کشتی افرا ماکس وحد اقل یکی دو خبر خوش دیگر که احتمالا تا بعد از نیمه دوم اردیبهشت به طول می انجامد وهمچنین جلو گیری از ورود بر خی نوسان گیر ها با کمی تاخیر بیشتر باز شود .به هر تقدیر ما که در فشار نقدینگی نیستیم برایمان چندان فرق نمیکند.و البته همانطور که گفتم وبا اذعان خود مهندس اعتصام حمایت خوبی خواهد داشت ضمنا همانطور که در مسنجر صحبت کردیم هنوز در شرایط فاراک 210 قرار نگرفته . ومن الله توفیق.

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    باسلام وعرض ادب

تعدیل 100٪مثبت اونوقت بده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به آقا وحید سلام برسونید وبفرمایید بنده عرض کردم اینم جزئی از اخبار خوب محسوب میشه واز این ببعد صدرا رشدشو شروع میکنه بدون هیچ شکی

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال
    با سلام:
    دوست عزیزم جناب طیب بخاطر برخی دوستان خصوصا جناب خصدرا دوست داشتم پس از تاثیر کشتی افرا ماکس وحد اقل یکی دو خبر خوش دیگر که احتمالا تا بعد از نیمه دوم اردیبهشت به طول می انجامد وهمچنین جلو گیری از ورود بر خی نوسان گیر ها با کمی تاخیر بیشتر باز شود .به هر تقدیر ما که در فشار نقدینگی نیستیم برایمان چندان فرق نمیکند.و البته همانطور که گفتم وبا اذعان خود مهندس اعتصام حمایت خوبی خواهد داشت ضمنا همانطور که در مسنجر صحبت کردیم هنوز در شرایط فاراک 210 قرار نگرفته . ومن الله توفیق.
    بله فاراک در 210قرار نگرفته ولی همراه با صدرا قرارخواهد گرفت والبته نوسانگیرا هم وارد خواهند شد چون آینده صدرا مشخصه و بازار اینو خوب فهمیده

و دیگه همه میدونه که صدرا اون صدرای قبلی نخواهد بود.

بالاخره بازیگران هر جور که صلاح میدونن عمل خواهند کرد وشاید......................................

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز بنده اولا هیچ ادعایی ندارم و دوما خبر های بنده حاصل تلاش خودم و دوستانم است و ارزش این موضوع به این است که می توانم به این اخبار تکیه کنم ولی شما آیا به اخبار بورس نیوز و امثالهم می توانید اتکا نمایید .در حالیکه توسط برخی افراد دیگر که حداقل مدتی اخبار آنها را مورد آزمایش قرار نداده باشید .ضمنا بنده اخبار را برای دوستانی می گذارم که به بنده اعتماد دارند که صد البته تعدادشان کم نیست و تنها خواننده هستند و در ثانی بنده بارها دیده ام تنها چند دقیقه پس از درج مطلب بنده اخبار را بر روی سایت خودشان برده اند و حتی متوجه شده ام که برخی دوستان که از بنده بصورت تلفنی اطلاعات می گیرند سریعا آن اطلاعات را در روی خبرگزاریها درج می نمایند. در هر صورت شما خود مختارید هر چه می خواهید انجام دهید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    اين خبر شما يه خبر كاملا سوخته بود ميدونيد چرا؟ به خاطر اين...

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 435 بار در 63 ارسال
    [quote=طيب;113748]باسلام وعرض ادب

تعدیل 100٪مثبت اونوقت بده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!سلام:

دوست عزیز پیش بینی 91 رو با پیشبینی 90 مقایسه میکنن که 2 ریال تهدیل مثبت داده.زمانی که فاراک اعلام 233 ریال میکنه و 90 حدود 160 میگید 47% تعدیل مثبت داده وگرنه اگه با آخر امثال مقایسه کنید که تعدیل فاراک منفی میشه. 3ماهه با 3 ماهه 6ماهه با 6 ماهه و الا آخر. اگه میخواهید بیطرفانه بگید اول باید بگید امسال حدود 100% تعدیل منفی داده{اگه 53 رو پر کنه} و اونوقت مثلا 98 ریال پارسال رو که اول سال داده با مبلغ اول امسال مقایسه کنید یعنی 98 به 100{اگه 100ریال اعلام کنه}. البته گزارشی از صدرا به سازمان نرسیده واحتمالا در چند روز آینده بفرسته. البته آقای اعتصام گفته 2 خبر خوش داره برای سهامدارا که فکر نمیکنم 10 تومن برای سهامدارا خبر خوش باشه .اگه 20 تومن بود خوب بود ولی بازار اینقدر به مدیرای صدرا و حسابهای مالی اون بی اعتماد شده وگزیده شده که تنها راه صدرا توافق محفلی برای بالا بردن سهم هست.راستی میشه به من بگید تو این سالها صدرا چند بار تعدیل مثبت نسبت به پیشبینی اولیه داده؟آخرین تعدیل مثبت که مورد قبول قرار بگیره کی بوده؟
    تنها راه رشد صدرا حمایت و بالابردن سهمه و اونی که پول میزاره برای خرید سهم که ببردش بالا {مثل کارگزاری بهمن بعد از مجمعو یا مهر اقتصاد و عیسی رضائی قبلا}وقتی به هدف قیمتی برسن سهم رو ول میکنن و سهامدار جز رو توباتلاق میاندازند. یه سئوال از دوستان: چرا هیچ حقوقی حاضر به حمایت از صدرا نمیشه؟ یعنی اونها چیزهائی رو که شما و آقا حمید میدونید رو نمدونن که صدرا بهشته؟حقوقیهای بالای 1% صدرا هم خیلی وقته نمیخرن چون خودشون هم گیر کردن.دوستان برای اطلاعات خودشون برن با 7-8 نفراز دوستای بورسی شون سئوال کنن ونگن که صدرا داریم و بگن میخواهیم بخریم ببینید چی میگن و خودتون نتیجه بگیرید. امیدوارم همون 15-20 تومن رو اعلام کنه و همه حد اقل از ضرر خارج شن از جمله خودم هر چند میانگین من خیلی پائینه ولی همینکه سرمایه 1 ماهه بلوکه شده و میتونستیم بهتر از سرمایمون استفاده کنیم خودش هم ضرره. شاد و سبز باشید. شب خوش

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید armin777 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)