صفحه 389 از 1970 نخست ... 2893393793863873883893903913923994394898891389 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,881 به 3,890 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان یادتان است بنده در گفتمان بورس گفتم داریم با آقا وحید و تعداد دیگری از دوستان و سه سهامدار حقوقی برای بازدید از صدرا می رویم و در آن زمان چون این نام کاربری بنده نا آشنا بود چقدر دوستان الطاف لطیفه به بنده نمودند ! خوب حالا هنوز هم افراد لجبازی هستند که باز هم مقاومت می کنند که صد البته به ضرر خودشان است و همچنین بنده می دانم اکثر آن لجبازها در کمین بره های شما هستند . و من الله توفیق .

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 367 بار در 106 ارسال
    ۱۳۹۱/۰۱/۳۰
    اعتصام خبر داد:
    اجرای 3.1 میلیارد دلار پروژه در پارس جنوبی
    مدیر عامل شرکت صدرا از نصب 3 پایه سکوی 6 فاز جدید پارس جنوبی در خلیج فارس تا پایان اردیبهشت ماه امسال خبر داد و اعلام کرد: هم اکنون صدرا حدود 3 میلیارد و 150 میلیون دلار پروژه در پارس جنوبی در دست اجرا دارد.
    به گزارش خبرنگار مهر، مهدی اعتصام امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به واگذاری بخش فراساحلی طرح توسعه 6 طرح فاز جنوبی به شرکت صدرا گفت: در حال حاضر عملیات طراحی، نصب، ساخت و راه اندازی 10 سکوی دریایی شامل 10جکت و 10 تاپساید توسط شرکت صدرا در حال انجام است.
    مدیر عامل شرکت صنعتی - دریایی ایران (صدرا) با اعلام اینکه در حال حاضر عملیات 500 کیلومتر لوله گاز شش فاز 13،17، 18، 22 تا 24 پارس جنوبی در حال انجام است، اظهار داشت: طراحی، نصب، ساخت و راه اندازی 50 هزار تن سازه های مختلف دریایی این 6 فاز پارس جنوبی در جزیره صدرا در حال انجام است.
    این مقام مسئول درباره تغییرهای ایجاد شده برای اجرای بخش دریایی توسعه فازهای 13، 22، 23 و 24 پارس جنوبی بیان کرد: ساخت سازه های دریایی این 4 فاز پارس جنوبی در وضعیت مطلوبی قرار دارد اما به دلیل ایجاد مشکلاتی در بخش مهندسی تغییراتی در بخش دریایی این پروژه تحمیل شده است.
    وی از نصب 3 پایه سکوی فازهای 13، 17 ، 18، 22، 23 و 24 پارس جنوبی تا اواخر اردیبهشت ماه سال جاری در آبهای خلیج فارس خبر داد و افزود: هم اکنون ساخت 98 درصد کالاهای مورد نیاز این فازها تامین شده است.
    اعتصام با اشاره به دستور وزیر نفت برای پرداخت تمامی مطالبات شرکت صدرا در فازهای مختلف پارس جنوبی، خاطر نشان کرد: در حال حاضر از محل درآمدهای نفتی وصول مطالبات شرکت صدرا در حال انجام است.
    وی، حجم پروژه های صدرا در فازهای مختلف پارس جنوبی را حدود 3 میلیارد و 150 میلیون دلار عنوان و یادآور شد: در شرایط فعلی وضعیت پرداخت منابع مالی مطابق با صورتحسابهای صادر شده در حال انجام است.http://www.mehrnews.com/fa/newsdetai...NewsID=1580326

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید asal از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان یادتان است بنده در گفتمان بورس گفتم داریم با آقا وحید و تعداد دیگری از دوستان و سه سهامدار حقوقی برای بازدید از صدرا می رویم و در آن زمان چون این نام کاربری بنده نا آشنا بود چقدر دوستان الطاف لطیفه به بنده نمودند ! خوب حالا هنوز هم افراد لجبازی هستند که باز هم مقاومت می کنند که صد البته به ضرر خودشان است و همچنین بنده می دانم اکثر آن لجبازها در کمین بره های شما هستند . و من الله توفیق .

فربونت بيا ما بره هامو بدم بهت ١٨٠ خوبه

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,326 بار در 2,624 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط asal نمایش پست ها
    ۱۳۹۱/۰۱/۳۰
    اعتصام خبر داد:
    اجرای 3.1 میلیارد دلار پروژه در پارس جنوبی
    مدیر عامل شرکت صدرا از نصب 3 پایه سکوی 6 فاز جدید پارس جنوبی در خلیج فارس تا پایان اردیبهشت ماه امسال خبر داد و اعلام کرد: هم اکنون صدرا حدود 3 میلیارد و 150 میلیون دلار پروژه در پارس جنوبی در دست اجرا دارد.
    به گزارش خبرنگار مهر، مهدی اعتصام امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به واگذاری بخش فراساحلی طرح توسعه 6 طرح فاز جنوبی به شرکت صدرا گفت: در حال حاضر عملیات طراحی، نصب، ساخت و راه اندازی 10 سکوی دریایی شامل 10جکت و 10 تاپساید توسط شرکت صدرا در حال انجام است.
    مدیر عامل شرکت صنعتی - دریایی ایران (صدرا) با اعلام اینکه در حال حاضر عملیات 500 کیلومتر لوله گاز شش فاز 13،17، 18، 22 تا 24 پارس جنوبی در حال انجام است، اظهار داشت: طراحی، نصب، ساخت و راه اندازی 50 هزار تن سازه های مختلف دریایی این 6 فاز پارس جنوبی در جزیره صدرا در حال انجام است.
    این مقام مسئول درباره تغییرهای ایجاد شده برای اجرای بخش دریایی توسعه فازهای 13، 22، 23 و 24 پارس جنوبی بیان کرد: ساخت سازه های دریایی این 4 فاز پارس جنوبی در وضعیت مطلوبی قرار دارد اما به دلیل ایجاد مشکلاتی در بخش مهندسی تغییراتی در بخش دریایی این پروژه تحمیل شده است.
    وی از نصب 3 پایه سکوی فازهای 13، 17 ، 18، 22، 23 و 24 پارس جنوبی تا اواخر اردیبهشت ماه سال جاری در آبهای خلیج فارس خبر داد و افزود: هم اکنون ساخت 98 درصد کالاهای مورد نیاز این فازها تامین شده است.
    اعتصام با اشاره به دستور وزیر نفت برای پرداخت تمامی مطالبات شرکت صدرا در فازهای مختلف پارس جنوبی، خاطر نشان کرد: در حال حاضر از محل درآمدهای نفتی وصول مطالبات شرکت صدرا در حال انجام است.
    وی، حجم پروژه های صدرا در فازهای مختلف پارس جنوبی را حدود 3 میلیارد و 150 میلیون دلار عنوان و یادآور شد: در شرایط فعلی وضعیت پرداخت منابع مالی مطابق با صورتحسابهای صادر شده در حال انجام است.http://www.mehrnews.com/fa/newsdetai...NewsID=1580326

باسلام وعرض ادب

بی نهایت ممنونم

میشه گفت که ایندفعه صورت های مالی متفاوت خواهد بود.

چرا که مشکل اصلی صدرا وصول کامل مطالبات بود.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    مي گويند كسي كه خواب است را مي شود بيدار كرد ولي كسي كه خودش را به خواب مي زند را نمي توان بيدار كرد
    آقا جان كي گفته صدرا نمي ارزد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    صدرا با اجراي قراردادهاي بسته شده خود در طي 3 سال اصلا نه 4 سال حداقل حداقل بايد 200 تومان سود سازي به ازائ هر سهم مي داشت
    اما متاسفانه بعد از گذشت 2 سال واندي هنوز قراني را رو نكرده است و همه را به بهانه هاي مختلف غيب كرده است،من حرفم اين نيست كه تنها اين سهم چرا قيمتش افت كرده بلكه اگر اين افت همراه با افزايش سود سازي بود كلي از نگراني هاي من يكي رفع مي شد(مثل مخابرات و حفاري شمال و.....) ومي فهميدم كه بازار دارد در مورد اين سهم اشتباه مي كند ونه من
    اما الان اعتراف مي كنم كه بازار در مورد اين سهم اشتباه نكرده است وخوب بازيگردانان (دزدان) اين سهم را شنا خته است واين من بودم كه بي جهت به اطلاعات داده شده به بازار و دانسته هاي خود اعتماد كردم
    در ضمن هر چقدر از اين سهم بخواهيد، با باز شدنش مطمئن باشيد براي خريد گير مي آيد چون هر چند خود من به ضرر فروشنده نيستم اما مطمئنم تعداد بسياري زياد از سهامداران با روحيه خراب مثل من هستند كه ديگر كاسه صبرشان لبريز شده است ويا پول لازمند وناچارند از اين خراب شده خارج شوند وكلي نوسانگير آماده تا بازهم سوار بر خر مراد شوند
    ضمنا اگر اين سهم رشد هم بكند به قول جناب ساده هي براي خود نوشابه باز نكنيد كه من گفتم و من گفتم بلكه اين تصميم دزدان حاكم بر سهم بوده است كه اينگونه شود و لا غير
    مگر اينكه شما هم با اين دزدان آشنايي داشته باشيد كه به توانايي پيش بيني عملكرد اين سهم رسيده باشيد والسلام

عضو فعال
    وی، حجم پروژه های صدرا در فازهای مختلف پارس جنوبی را حدود 3 میلیارد و 150 میلیون دلار عنوان و یادآور شد: در شرایط فعلی وضعیت پرداخت منابع مالی مطابق با صورتحسابهای صادر شده در حال انجام است.
    حالا اين را معادل توماني حساب كنيد به ميانگين عدد 4 هزار ميليارد تومان مي رسيد كه بايد طي 3 سال و نه 4 سال تمام كند
    با كمترين حاشيه سود يعني 10درصد هم بگيريد بايد حداقل 400 ميليارد تومان سود بدست آورد يعني متوسط سالي 100 ميليرد تومان يعني سهمي نزديك 70 تومان
    اما جز زير 10 تومان سود كه انرا هم بعد غيب كرده تا الان ديده ايد؟؟؟؟؟؟؟؟
    من اين سهم را باضرر نمي فروشم اما اعتراف مي كنم در شناخت بازيگردانان اين سهم اشتباه كرده ام

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    با سلام..

هنوز هم توهم توطئه از این صدرا دست نکشیده...

قندیها سودهای چند صد درصدی دادن ....البته بر اونهایی که بموقع وارد شدن به موقع خارج...
    بعد گروه پترو فولاد مس روی .....این صدرا چند ساله یه تعداد رو سر کار گذاشته .....البته نوسان گیرها خیلی با صدرا حال کردن که اونم تازگی ها با ورود مهد ارین جلوی نوسان های شدید رو هم از صدرا گرفتن وسهم رو در یک محدوده قیمتی گرفتار کردن تا در مجمع شاهد اه وفغان یه تعداد نباشن.....

به صدرا هیچ وقت اعتقاد نداشتم وندارم فقط تکنیکالی برا نوسان گرفتن خوبه البته با وجود این همه سهم خوب صدرا کیلیویی چنده...

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,326 بار در 2,624 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط zafar3000 نمایش پست ها
    وی، حجم پروژه های صدرا در فازهای مختلف پارس جنوبی را حدود 3 میلیارد و 150 میلیون دلار عنوان و یادآور شد: در شرایط فعلی وضعیت پرداخت منابع مالی مطابق با صورتحسابهای صادر شده در حال انجام است.
    حالا اين را معادل توماني حساب كنيد به ميانگين عدد 4 هزار ميليارد تومان مي رسيد كه بايد طي 3 سال و نه 4 سال تمام كند
    با كمترين حاشيه سود يعني 10درصد هم بگيريد بايد حداقل 400 ميليارد تومان سود بدست آورد يعني متوسط سالي 100 ميليرد تومان يعني سهمي نزديك 70 تومان
    اما جز زير 10 تومان سود كه انرا هم بعد غيب كرده تا الان ديده ايد؟؟؟؟؟؟؟؟
    من اين سهم را باضرر نمي فروشم اما اعتراف مي كنم در شناخت بازيگردانان اين سهم اشتباه كرده ام
    باسلام وعرض ادب وبا احترام وافر

دوست گل قدیمی تالار

فرمایش شما کاملا درست

همیشه هم همینطور بوده !!!!!!!!!!!!!!

اول خبرای منفی میزارند و سهمو خشکش میکنند و بعدا میبرنش تا اوجایی که فکرش هم نمیشه کرد (بازیگران)

خب در همین مخابرات هم که همین کارو کردند وحتی زیر قیمت عرضه شده تا135تومان پایین آوردند وبعدا بردند تا 450تومان

واما تو حفاری هم همینکار انجام شد توسط بازیگران یادتون رفته؟!!!!جریان خسارت و بیمه

اول کاسه گدایی بدست میگیرند و ننه من غریبم در میارند وبعدا که به خواسته هایشان رسیدند و................................بیا و نگاه کن

دوست گلم بزودی در این سهم تکرار خواهد شد چی؟ خب تکرار تاریخ

خیلی مخلصیم

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    اعتصام خبر داد:اجرای 3.1 میلیارد دلار پروژه در پارس جنوبی انگاري ما خودمان خبر نداشتيم )
    اعتصام با اشاره به دستور وزیر نفت برای پرداخت تمامی مطالبات شرکت صدرا در فازهای مختلف پارس جنوبی، خاطر نشان کرد: در حال حاضر از محل درآمدهای نفتی وصول مطالبات شرکت صدرا در حال انجام است. با نگاهي به ترازنامه شركت مي ديد كه خيلي وقت است كه در حال دريافت است واين دستور تازه نيست كه مي آيد وزير را الان علم ميكند اما بدبختانه اين حضرات نمي خواستند رو كنند وهنوز هم تازه به اين نتيجه رسيده اند كه بگويند قرار است پرداخت شود
    در شرایط فعلی وضعیت پرداخت منابع مالی مطابق با صورتحسابهای صادر شده در حال انجام است. باز خدا را شكر همين يك مرحله را جلو آمدند آنهم به خاطر سر وصدا هاي ما براي اينكه مشكل از وزير خاتم نيست وحتما مشكل بدهي هاي قبلي صدرا است كه به عنوان هزينه مالي دايم سود هاي شركت را صفر مي كند

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز شما که انشاالله با حوصله و با درایت هستی ولی دلم برای آنهایی می سوزد که خسته شده اند و شاید بازنده بازی به نوسانگیرها باشند . در هر صورت روزی را می بینم که مورد توهین دوستان قرار خواهیم گرفت که چرا سفت و محکم نگفتیم صدرا ارزشمند است ولی بنده نمی دانم از این محکمتر چطور امکان گفتن دارد .یکبار دیگه باید خدمت شما بگویم زمانیکه موازنه قدرت بین ایران و هم پیمانان (همان یارگیری که قبلا گفته بودم) از یک طرف و از طرف دیگر آمریکا و ایادی بی دست و پا تر از خودش که آنقدر کور هستند که نمی توانند ببینند قدرت اسلام شکست خوردنی نیست و به نفع ایران عزیز شد خواهید دید که تمام دنیا چطور .................................. و صدرا چه شرکتی خواهد شد و شما با مبلغ پیشنهادیتان هزینه خرید و فروش یک سهم صدرا را نمی توانی بپردازید . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط Fmoradi نمایش پست ها
    فربونت بيا ما بره هامو بدم بهت ١٨٠ خوبه

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)