صفحه 391 از 1970 نخست ... 2913413813883893903913923933944014414918911391 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,901 به 3,910 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    ميدونيد از چيه صدرا خيلي خوشم مياد؟...اينكه بچه سوسول واردش ميشيد مثه يه مرد ازش خارج ميشيد....اينه قدرت صدرا....مثه خدمت ميمونه....چاقو چله با پوست سفيد واردش ميشيد.....لاغرو نحيفو سياه خارج ميشيد....دوران آموزشي پادگان شهداي كرمانشاه افتاده بوديم....تازه سپاهم بود كه خيليا ميگفتن سپاه كه آبكيه.....ليسانس و فوق ليسانسو دكترا افتاده بودن اونجا همشونم بچه ماماني.....آقا چشتون روز بد نبينه ظرف 2 ماه 30 كيلو كم كرديم .....غذاهاشون كه خورده نميشد تا جايي هم كه ميتونستن مارو دووندن.....به پادگان صدرا خوش اومديد
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    ميدونيد از چيه صدرا خيلي خوشم مياد؟...اينكه بچه سوسول واردش ميشيد مثه يه مرد ازش خارج ميشيد....اينه قدرت صدرا....مثه خدمت ميمونه....چاقو چله با پوست سفيد واردش ميشيد.....لاغرو نحيفو سياه خارج ميشيد....دوران آموزشي پادگان شهداي كرمانشاه افتاده بوديم....تازه سپاهم بود كه خيليا ميگفتن سپاه كه آبكيه.....ليسانس و فوق ليسانسو دكترا افتاده بودن اونجا همشونم بچه ماماني.....آقا چشتون روز بد نبينه ظرف 2 ماه 30 كيلو كم كرديم .....غذاهاشون كه خورده نميشد تا جايي هم كه ميتونستن مارو دووندن.....به پادگان صدرا خوش اومديد
    البته ما قبل از اینکه وارد صدرا هم بشیم،مرد بودیم
    این سهم مثل شمشیر دو لبه هست
    بهتره بگم صفر و یکه
    حد وسط نداره
    یا پولدار میشی یا اینکه داغون میشی
    اون دیگه بر می گرده به خودت و تصمیمی که می گیری

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 5,937 بار در 979 ارسال
    ببخشید صبح زود سایت گردی داشتم تا چشمم به سود صدرا افتاد گفتم به دوستان بگم خوشحال بشن شرمنده

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مجیدشمسعلی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها
    البته ما قبل از اینکه وارد صدرا هم بشیم،مرد بودیم
    این سهم مثل شمشیر دو لبه هست
    بهتره بگم صفر و یکه
    حد وسط نداره
    یا پولدار میشی یا اینکه داغون میشی
    اون دیگه بر می گرده به خودت و تصمیمی که می گیری
    بهنام جون من الان تو تاپيك صدرا تو فرومايه مختلف كه ميرم ميبينم بيشتر كسايي كه صدرا رو ناله و نفرين ميكنن همشون سهم اولي هستن....يعني اولين سهمشون صدرا بوده....بدبختا نميدونستن صدرا چيه همينجور اومدن خريدنش
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    بهنام جون من الان تو تاپيك صدرا تو فرومايه مختلف كه ميرم ميبينم بيشتر كسايي كه صدرا رو ناله و نفرين ميكنن همشون سهم اولي هستن....يعني اولين سهمشون صدرا بوده....بدبختا نميدونستن صدرا چيه همينجور اومدن خريدنش
    درسته ساده جان
    منو یاد 2 سال پیش انداختی
    وقتی روی 150-145 به بعضی ها میگفتم بخرین،میگفتن این دوزارم نمی ارزه
    بعد که توی اردیبهشت 89 صف خریدش به 100 میلیون رسید،هر روز منت کارگزار رو میکشیدن که تو رو خدا 1000 تا صدرا به ما بده
    دقیقا روزی که روی 407 تومن 110 میلیون سهم جابجا شد،من از سهم خارج شدم
    ولی همون دوستان خوشحال بودن که تونستن صدرا بخرن و میگفتن 2 ماه دیگه صدرا 1000 تومنه
    بعد که گفتم چرا خریدین،میگفتن این سهم عالیه (همون سهمی که دو زارم نمی ارزید)
    و خب نتیجه این اشتباه رو هم دیدن و سرمایه شون جلوی چشمشون آب شد
    بهتره مسئولیت خرید و فروشمون رو خودمون به عهده بگیریم و به دنبال مقصر برای توجیه اشتباهمون نباشیم
    اگر کسی اشتباه خودش رو نپذیره باز هم اشتباه میکنه
    و این داستان ضرر تا از بین رفتن کل سرمایه ادامه داره

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    صدرا اگه بخواد به راحتی میتونه کام سهاندارها رو شیرین کنه وتنها سهمیه که برای سازمان بورس تصمصم میگیره و زور سازمان بهش نمیرسه!!!فقط متاسفانه نیاز به شفاف سازی داره که خوب چی بگم شرکتهای زیر مجموعه افزایش یافته حقوقیهایی که به دستور خود صدرا وارد سهم شدن منتظر دستورات بعدی هستن حقوقیهای دیگری رو به زور از سهم انداختن بیرون اقای اسماعیلی با 15 میلیون سهم که یادتون هست بدبخت هر روز روزی 2میلیون میفروخت معلوم نبود به بنده خدا چی گفته بودن که عطایش رو به لقایش بدجوری بخشید تعاونی خاص هم همینطور با اون مدیرهای پر مغز اون حرکتشون عجیب بود البته رو 250 خالی کردند اما خوب میدونید که چند خریدند اینه که صدرا رو تبدیل کرده به خط مقدم جبه بری توش یا سربلند مای بیرون یا دیگه نمیای بیرون اما من میدونم که این صدرا اینبار باز بشه به اونایی که دوام اوردن و تو صدرا موندن یه حال اساسی میخواد بده اینو مطمئنم!!یاد روزهایی میفتم که صدرا اول بازار 100 میلیون صف خرید داشت بد جوری به گروه تجهیزاتی امید دارم
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 113 بار در 41 ارسال
    آقا تالار بورس چرا قفل شده؟ این آگاه باشید رو هر کار می کنم از دستش خلاص نمی شم. رای هم دادم باز هم می خواد ما رو آگاه کنه. چه کنیم دوستان؟ شمام همین مشکل رو دارین؟

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها
    صدرا اگه بخواد به راحتی میتونه کام سهاندارها رو شیرین کنه وتنها سهمیه که برای سازمان بورس تصمصم میگیره و زور سازمان بهش نمیرسه!!!فقط متاسفانه نیاز به شفاف سازی داره که خوب چی بگم شرکتهای زیر مجموعه افزایش یافته حقوقیهایی که به دستور خود صدرا وارد سهم شدن منتظر دستورات بعدی هستن حقوقیهای دیگری رو به زور از سهم انداختن بیرون اقای اسماعیلی با 15 میلیون سهم که یادتون هست بدبخت هر روز روزی 2میلیون میفروخت معلوم نبود به بنده خدا چی گفته بودن که عطایش رو به لقایش بدجوری بخشید تعاونی خاص هم همینطور با اون مدیرهای پر مغز اون حرکتشون عجیب بود البته رو 250 خالی کردند اما خوب میدونید که چند خریدند اینه که صدرا رو تبدیل کرده به خط مقدم جبه بری توش یا سربلند مای بیرون یا دیگه نمیای بیرون اما من میدونم که این صدرا اینبار باز بشه به اونایی که دوام اوردن و تو صدرا موندن یه حال اساسی میخواد بده اینو مطمئنم!!یاد روزهایی میفتم که صدرا اول بازار 100 میلیون صف خرید داشت بد جوری به گروه تجهیزاتی امید دارم
    با اینکه تو بورس هیچ چیز قطعی نیست و هر لحظه شرایط فرق میکنه ولی صدرا حرکت بکنه سرتون سوت میکشه این برنامه بدون شک اجرا میشه حرکتش فضایی هست

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 94 بار در 35 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط felfel نمایش پست ها
    با اینکه تو بورس هیچ چیز قطعی نیست و هر لحظه شرایط فرق میکنه ولی صدرا حرکت بکنه سرتون سوت میکشه این برنامه بدون شک اجرا میشه حرکتش فضایی هست
    بابا برادر من كدوم حركت
    اينا همش حرفه
    صدرا به اين راحتيها از جاش تكون نميخوره
    اعتصام مدام دره ميزنه تو سرش كه ما بدهكاريم و چه و چه و چه،واسه چي ميگه؟؟؟؟
    واسه اينكه سهم كه رشد نكرد بگه من كه گفتم بدهكاريم.شما گوش نكردين
    در هر صورت اميدوارم روياهاي همگي ما به حقيقت بپيونده و يه رشد نه حالا فضايي،يه رشد معمولي و زميني بكنه كه دوستان از ضرر خارج شن

عضو فعال
    تشکر شده 19,326 بار در 2,624 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    باسلام

احمد جان

بهره وام اونقدری کمه که حتی میشه گفت با اوضاع فعلی قرض الحسنه محسوب میشود

واما شاخص

بدون جومثبت از ذات بهیچوجه صعودی نخواهد بود.

منتظر تسویه حساب های بانکی هستیم

وزیر نفت خبر داد:
    اختصاص تسهیلات بدون بهره از محل صندوق حمایت از سازندگان داخلی

۱۴:۲۱ (جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۱)
    اخبار مرتبط

» رکوردهای جدیدی در توسعه پارس جنوبی ثبت شده است
    » گسترش همکاری های ایران و ایتالیا در بخش انرژی
    » وزیر نفت امروز هم از نمایشگاه هفدهم بازدید کرد

نسخه چاپی نسخه چاپی

شانا _ گروه نفت: وزیر نفت گفت: با راه اندازی صندوق حمایت از سازندگان داخلی، بخشی از هزینه های خرید مواد اولیه و ساخت تجهیزات بدون سود و بهره در اختیار سازندگان و پیمانکاران صنعت نفت قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار شانا، مهندس رستم قاسمی در بازدید روز گذشته خود (پنجشنبه 31 اردیبهشت) از شرکت های حاضر در هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: اگر چهار شرکت اصلی وزارت نفت و شرکت های زیر مجموعه آنها خود را قانع کنند که به جای واردات از کالا و تجهیزات ساخت داخل استفاده کنند، این بزرگترین حمایت برای سازندگان خواهد بود.

وی حضور شرکت های داخلی در این دوره از نمایشگاه را مطلوب ارزیابی و تاکید کرد که بهترین حمایت از سازندگان اعتماد به آنها و استفاده از کالاهایشان است.

وزیر نفت همچنین حضور شرکت ها و سازندگان داخلی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی را مایه امیدواری دانست.

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)