صفحه 392 از 1968 نخست ... 2923423823893903913923933943954024424928921392 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,911 به 3,920 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 721 بار در 206 ارسال
    حهل میده تو همین هفته بازش کنند

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کوثر از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    مدیر عامل شرکت صنعتی دریایی ایران از تحویل نخستین نفتکش شرکت ملی نفت ونزوئلا تا شهریور ماه امسال خبر داد و اعلام کرد: در حال حاضر پیشرفت ساخت این کشتی نفتکش از مرز 75 درصد عبور کرده است.

مهدی اعتصام در گفتگو با مهر با بیان اینکه هم اکنون قراردادی بین صدرا و شرکت ملی نفت ونزوئلا برای ساخت چهار فروند کشتی نفتکش افراماکس امضا شده است، گفت: هر یک از کشتیهای نفتکش از ظرفیت حمل 113 هزار تن نفت خام برخوردار است.
    مدیر عامل شرکت صنعتی دریایی ایران با اعلام اینکه در حال حاضر ساخت نخستین نفتکش ونزوئلا بیش از 75 درصد پیشرفت اجرایی دارد، تصریح کرد: بر اساس برنامه زمان بندی پیش بینی می شود نخستین نفتکش تا پایان شهریورماه سالجاری تحویل طرف ونزوئلایی شود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه تحویل به موقع کشتیهای نفتکش به شرکت نفت ونزوئلا در گروی تامین به موقع منابع مالی است، اظهار داشت: بر اساس توافق انجام شده بین دو شرکت ساخت هر نفتکش افراماکس حدود 52 میلیون دلار هزینه به همراه دارد.

وی در خصوص آخرین وضعیت ساخت نخستین کشتی نفتکش، توضیح داد: هم اکنون ساخت بدنه و بلوکهای فلزی بدنه کشتی به طور کامل به پایان رسیده است.

اعتصام از به پایان رسیدن عملیات ساخت و نصب موتور، سامانه ناوبری و برخی از تجهیزات راهبری کشتی خبر داد و افزود: در حال حاضر عملیات مکانیکال و الکتریکال ساخت این کشتی در حال انجام است.

مدیر عامل صدرا با تاکید بر اینکه تا تیر ماه سالجاری راه اندازی تمامی تجهیزات دوار و تاسیسات این کشتی آغاز می شود، اظهارداشت: در صورت تامین منابع مالی 6 تا 8 ماه پس از تحویل کشتی اول، دومین نفتکش تحویل ونزوئلا می شود.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز از اینکه فرصت تمسخر بنده را برای دیگران فراهم نمودید از شما کمال تشکر را دارم . اما دوست عزیز از اینکه در خانه نشسته اید و بدون هر گونه تحقیقی به خود اجازه می دهید هر سخنی بگویید چه احساسی دارید ؟ می پرسید از کجا می دانم که بدون تحقیق سخن می گویید ؟ از آنجا که هیچ تحلیلی از خود ندارید و تنها سخن دیگران را تکرار می کنید که در همین صفحه کامپیوتر شما به نمایش در آمده است و ضمنا در این اواخر هم که سود و غیره را پیش کشیده اید تنها سخن بنده است که دهان به دهان گشته است .البته بنده می دانم شما و برخی دوستان با جناب ایرتان و امثالهم چه کرده اید ولی بنده دوست دارم فقط و فقط خوبی دیگران را بیاد نگهدارم و از مسائل دیگر تجربه اندوزی کنم .ضمنا نام جناب ایرتان را بردم که باید در مورد ایشان بگویم ایشان واقعا در تکنیکال از تمام تکنیکالیستهایی که بنده می شناسم یک سر و گردن بالا تر است .در هرصورت دوست عزیز بنده از شما انتظار بیشتری داشتم . راستی در مورد بره که فرمودید بنده هرگز نگفتم قیمت یک صدرا می شود یک معادل یک بره ولی گفته ام که در سال 94 می شود ده دلار . بهتر است منتظر بمانید و ببینید که یکی یکی اطلاعاتی را که در اختیار شما گذاشته ام همانند همین پیش بینی 9 ماهه درست خواهد بود . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط khodamvakhodam نمایش پست ها
    با عرض سلام و شب بخیر به همه دوستان

چند هفته ای که دارم این تایپیک صدرا رو دنبال میکنم میبینم بسیاری از دوستان خیلی هیجانی امار و ارقام ارایه میکنند از قیمت بره و شتر گرفته تا الا ماشالله!!! نمی دونم چرا بعضی از دوستان اینگونه ساده به مسایل نگرش دارند و در عالم رویا خیال بافی میکنند ؟؟؟ بهرحال در جواب دوست گرامی بایستی عرض کنم که p/e تجهیزاتی ها در حالت فعلی بین 7 الی 10 خوشبینانه ترین عدد است . در مورد صدرا هم که قبل از بسته شدن نماد حدودا عدد 29 می باشد لذا با توجه به مصاحبه جناب اعتصام مبنی بر اتمام طرحهای در دست اجرا تا 5 سال اینده بایستی عدد p/e 20 را دور از انتظار نداشته باشیم . در این صورت با اعلام سود سال 91 که بر مبنای درصدی از سود کل طرحهای 5 ساله خواهد بود به نظر میاد که بیش از 10 تومن اعلام نشود البته در بهترین حالت. پس اگر این اتفاق مبارک بوجود بیاد بایستی در انتظار واکنش بازار جهت تعیین قیمت روز بازگشایی باشیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط سرمایه گزار 67 نمایش پست ها
    تا پایان سال 91 شرکت حداقل به فروشی معادل 2000 میلیارد تومن میرسه که با احتساب حاشیه سود 12 تا 13% حدود 230 تا 250 میلیارد تومن سود ناخالص خواهد داشت که برابر حدود140 تا 170 تومن سود ناخالص خواهد بود . بنا براین سود خالص سال 91 صدرا بیش از 100 تومن به ازای هر سهم خواهد بود. حالا باید دید چه گزارشی می خواهند به بورس ارائه دهند.

با سلام و شب به خیر: والا بنده که قادر نیستم با چنین سودی p/e صدرا را محاسبه کنم بلکه این بازار است که با توجه به تمام شرایط و جو موجود p/e صدرا را تعیین خواهد کرد. ولی اون چیزی که خیلی واضحه خبرهای خوش تو این چند روز اخیر است که هر کدام روی سود امسال صدرا می تواند تاثیر بالایی داشته باشد. از جمله دریافت مطالبات و حتی شاید کلیم ها از وزارت نفت و پیشرفت در پروژه های در حال اجرا و... و نیز با توجه به گفته های قبلی اعتصام که ظرفیت اجرای پروه های صدرا را طبق برنامه 5 ساله این شرکت سالانه 7000 میلیارد تومان تعریف کرده بود و نیز قبلآ ذکر کرده بود که در صورت تکمیل زیرساختها این ظرفیت میتواند تا 10000 میلیارد در سال هم قابل توسعه باشد . بنابراین امسال نیز با توجه به نزدیک شدن مرحله بهره برداری از کرین دروازه ای 1000 تنی و تکمیل زیر ساختهای دیگر چون توسعه یارد نکا و جزیره صدرا و... همه حاکی از این می باشد که امسال اولین سال رشد و شکوفایی صدرا می باشد که این رشد در سالهای آینده با توجه به احتمال اخذ پروژه های بیشتر شتاب هر چه بیشتری را به خود خواهد گرفت. البته این نظر بنده است و ممکنه اشتباه از آب در بیاد. ولی خبر موثق جمع آوری سهم شناوری صدرا توسط یکی دو شرکت حقوقی پس از بازگشایی بی دلیل نمی باشد. حکایت وکنتور 70 تومانی هنوز یادمون نرفته که پس از اعلام اوون قراداد چطور حقوقی ها تا به همین اواخر اقدام به جمع آوری این سهم از بازار می کردند و باعث رشد پرشتاب آن شدند.
    تو سایت همسایه حمید خان چه گرد و خاکی به پا کرده طبق پیش بینی ایشان گویا قراره تا سال 94 قیمت هر سهم صدرا با قیمت یه بره کوچیک یا یه بزغاله یا یه چیزی تو همین مایه ها برابر بشه این پیش بینی اگه حقیقت داشته باشه که خیلی عالیه البته اگه ما بتوانیم تا سال 94 طاقت بیاروریم و این نفله هایی که فعلآ بر مسند کارند تا اون زمان دمار از روزگارمون درنیاورند و زنده ماندیم همگی به صاحبان بره های زیاد و گله داران بزرگی تبدیل خواهیم شد. فکرش را بکنید فقط پشم بره ها را که بزرگ شدند بفروشیم با پولش میشه کلی بهشت پارس و گل گهر خرید . گوشتاشون که دیگه هیچی ... این دیگه آخر تحلیل هاست دست ایرتان را هم از پشت بسته و هیچ نقصی توش نیست.این آخرین شاهکار تحلیل صدراست.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 94 بار در 35 ارسال
    پس اين گزارش صدرا چي شد؟؟؟
    نميخواد بياد
    ديگه بخدا كلافه شدم
    چقد اين بازي و ميخوان ادامه بدن
    ویرایش توسط majidmarmo0oz : 2012/04/22 در ساعت 21:16

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید majidmarmo0oz از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 20 بار در 6 ارسال
    دوستان متاسفانه سازمان بورس از گزارششون ایرادگرفته وخواستارارائه اطلاعات بیشترشده

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید jalal از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    مأموریت جدید صدرا برای ساخت شناورهای نفتی در دریای خزر

رئیس پایگاه پشتیبانی و عملیات شرکت نفت خزر از بسته شدن پرونده حفاری نخستین چاه گاز و نفت خزر تا دو ماه آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین سلطانیزاده امروز در حاشیه جلسه شورای مسکن که به موضوع واگذاری 10 هکتار اراضی منابع ملی برای ساخت مجتمع فرهنگی آموزشی پرسنل شرکتهای نفت مستقر در شهرستان بهشهر اختصاص داشت، گفت: تکلیف میدان نفتی سردار جنگل بعنوان نخستین تجربه اکتشاف نفت در آبهای عمیق خزر تا دو ماه آینده مشخص میشود.

وی با بیان اینکه «وظیفه این شرکت کشف میادین گاز و نفت و حفاری است»، تصریح کرد: به محض اینکه در این میدان نفتی به مرز بهرهبرداری برسیم، آن را تحویل بهرهبردار میدهیم و با کسب مجوز حفاری، عملیات بعدی را در میدان جدید حوالی حوزه شهرستان چالوس آغاز میکنیم.
    سلطانیزاده با اشاره به تجهیزات و عظمت سکوی امیرکبیر، سه شناور پیشرفته و چهار بالگرد همیشه آماده که در خدمت عملیات اکتشاف نفت از دریای مازندران هستند، تصریح کرد: هر چند هزینه ساعتها نگهداری این تجهیزات بسیار سنگین است، اما کارشناسان نفت معتقدند که این دریا به منابع گاز و نفت خواهد رسید.
    رئیس پایگاه پشتیبانی و عملیات شرکت نفت خزر از دستور کار جدید شرکت نفت برای ساخت شناورهای جدید توسط شرکت کشتیسازی صدرا گفت و اینکه صدرا مأموریت جدیدی برای ساخت شناور در تیپ بالاتری نسبت به شناورهای کاسپین 1 و 2 و 3 خواهد داشت.
    وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به منظم شدن چارت سازمانی فعالیتهای نفتی در حوزه شهرستان بهشهر، تصریح کرد: صحبت از منطقه شدن بهشهر در حوزه نفت است و اگر قرار است کارهایی در حوزه نفت استان انجام شود؛ زیر نظر این منطقه میرود.
    بنابراین گزارش، هم‏اکنون کار حفاری در عمق 2500 متری از سطح آب دریا در میدان نفتی سردار جنگل همچنان ادامه دارد که اگر عدد 720 متر یعنی عمق آب از سطح تا کف دریا را از آن کم کنیم؛ میتوانیم به مهم و حساس بودن عملیات حفاری و اکتشاف نفت از بزرگترین دریاچه جهان پی ببریم.یکی از شاخصههای 46 ساختار هیدروکربوری شناسایی شده در دریای خزر این است که همه آنها در حوزه آبهای ایران است و در منابعی که به دست میآید با هیچ کشور دیگر مشترک نیستیم.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 184 بار در 31 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidmarmo0oz نمایش پست ها
    نميخواد بياد
    ديگه بخدا كلافه شدم
    مجید جان اگه قول بدی تمام سهامداران سهم شناور بازار خسته و اماده فروش شدند صحبت میکنم تا سهم باز بشه

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سپهری از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز هنوز روز بازگشایی صدرا همان تاریخ قبلی که خدمتتان عرض کردم : یعنی بعد از 91/02/15 می باشد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط majidmarmo0oz نمایش پست ها
    نميخواد بياد
    ديگه بخدا كلافه شدم

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز بخاطر یا حق که فرموده اید پاسخ دادم .لطف فرموده ببینید گفتم بعد از 91/02/15 می باشد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز هنوز روز بازگشایی صدرا همان تاریخ قبلی که خدمتتان عرض کردم : یعنی بعد از 91/02/15 می باشد .و من الله توفیق .
    نقل قول نوشته اصلی توسط AHORA نمایش پست ها
    به نام خدا
    دوستی تو boursy جوابتو داده ولی اگر هم نقل قول کرده حداقل به تقویم یه نگاهی مینداخت بد نبود خوب نیست آدم چشم بسته همه چی رو قبول کنه!!
    15/2/91 فکر میکنید چندشنبه است ؟

یاحق نظر تو همیشه با من است.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال zereshkkk آواتار ها
    تشکر شده 10,839 بار در 3,115 ارسال
    بازگشایی نماد صدرا به احتمال قوی در اواسط خرداد است

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)