صفحه 400 از 1968 نخست ... 3003503903973983994004014024034104505009001400 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,991 به 4,000 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال
    شرکت صدرا در راستای گسترش فعالیت‏ها و اخذ پروژه‏های جدید در مناقصه ساخت 3 فروند بارج جمع‏آوری آلودگی نفتی و مناقصه ساخت بسکت‏های مورد نیاز سکوهای حفاری دریایی برنده شد.

به گزارش مارین نیوز، قرارداد ساخت سه فروند بارج جمع‏آوری آلودگی نفتی بین سازمان بنادر و دریانوردی و شرکت صدرا امضاء شد.

مناقصه این پروژه که سال گذشته برگزار شده بود؛ شامل ساخت سه فروند بارج جهت تحویل در بنادر شمالی است. این شناورها با ظرفیت 500 تن دارای تجهیزات جمع‏آوری‏کننده آلودگی نفتی هستند و در محدوده دریانوردی آب‏های ساحلی و آب‏های منطقه‏ای دریای خزر فعالیت خواهند داشت.

طراحی و ساخت این سه فروند شناور قرار است در مجتمع دریای خزر شرکت صدرا (یارد نکاء) در مدت 14 ماه به اتمام برسد.

همچنین، شرکت حفاری شمال ساخت بسکت‏های حفاری دریایی را که هفته پیش شرکت صدرا برنده مناقصه اعلام شده بود، ابلاغ کرد.

این پروژه در مدت چهار ماه قرار است در مجتمع دریای خزر ساخته شود.

2. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ....امروز رفتم نمایشگاه اما....
    ...صدرا....صدرا گزارش سال 90 منفیه...یعنی مثبت فرستاده بورس رد کرده و گفته باید منفی اعلام کنی....اواخر خرداد باز میشه...سود سال 91 بالای 30 تومن....گناهش گردن اون کس که گفت...ثوابش مال من....
    جسارتا از نوشته شما اینگونه برداشت میشه که در نمایشگاه این اطلاعات رو بدست آوردید در صورتی که اصلا صدرا در نمایشگاه غرفه نداشت .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال
    باسلام وعرض ادب

این بازار کاملا فرصت خرید محسوب میشه

گروه مالی

گروه تجهیزاتی

بیشترین بازدهی را خواهند داشت.

والبته سایر گروه ها بعد از اصلاح کامل معرفی خواهد شد فعلا پارسان 660تومانو باید ببینه وبعدا تصمیم گیری وملت گزینه خوبیست با دید میانمدت

همچنان شاخص رو بعد از یه اصلاح کوچک کاملا صعودی متصورم و فعلا فرصت خرید

واردات 24میلیارد تومان باید در تحلیل ها لحاظ بشود .............................................

برنامه عملی برای رفع عدم اعتماد ریخته شده و در عراق عملی خواهد شد .

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط baradaran نمایش پست ها
    جسارتا از نوشته شما اینگونه برداشت میشه که در نمایشگاه این اطلاعات رو بدست آوردید در صورتی که اصلا صدرا در نمایشگاه غرفه نداشت .
    ....بزرگوار اونچه که گفتم نقل قولی بود از یکی از سهامداران بالای 2 درصد این شرکت....که تو غرفه اش تو نمایشگاه دیدمش....مسوولین صدرا جیگرو شهامت زدن غرفه تو نمایشگاه رو نداشتن....رستاخیز میشد...
    ....بنان عزیز...فعلا که سهم خوابونده تو این فرق سر ما....

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    گزارش خبری/ 25 2 91
    تبلور تولید ملی و تلاش ایرانی/ ساخت کشتیهای 113 هزارتنی در شرکت صدرا
    بوشهر - خبرگزاری مهر: ساخت بزرگترین کشتیهای تولید داخل در کارخانه کشتیسازی جزیره صنعتی صدرا نمونه بارزی از تلاش نیروی انسانی داخلی و تبلور تولید ملی و سرمایههای داخلی است.

به گزارش خبرنگار مهر، کارخانه کشتیسازی جزیره صنعتی صدرا یک پروژه بزرگ بینالمللی برای ساخت چهار کشتی بزرگ نفتکش را در دست اجرا دارد که ساخت آن توسط نیروهای متخصص داخلی در حال انجام است.

در حالیکه تا پیش از این بزرگترین کشتیهای نفتکش ساخت داخل کشور دارای 24 هزار تن ظرفیت بودند، این کشتیها با ظرفیت 113 هزار تن ساخته میشود تا انقلابی در کشتیهای ساخت داخل کشور باشد.

این شناورها در ابعادی متوسط از لحاظ کشتیسازی دارای 250 متر طول ، 44 متر عرض ، 21 متر ارتفاع و 14.8 متر آبخور بوده و قابلیت حمل 113 هزار تن نفت خام را داراست.

استفاده از مهندسان و متخصصان داخلی، تلاش مستمر و عاشقانه نیروهای کاری و اجرای مراحل مختلف ساخت تحت نظارت و استانداردهای روز دنیا، از بارزترین ویژگیهایی است که در مراحل مختلف ساخت این پروژه عظیم به چشم میخورد.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetai...NewsID=1601584

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال
    بازگشایی صدرا و روند ان تا مجمع شوکه کننده است این اخرین پستی است که تا بازگشایی صدرا خواهم زد

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 264 بار در 62 ارسال
    سلام
    دوستان خبر جدیدی از شرکت ندارند؟
    آقا حمید منتظر اطلاعات جدید شما هستیم.از باز شدن سهم خبری ندارید؟

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید majidsa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده همیشه دوست دارم حامل خبر خوش باشم ولی برخی دوستان که البته با تماس تلفنی و یا از طرق مختلف سعی در گرفتن خبر جدید دارند و صد البته که حق هم دارند : توقع شنیدن خبر های لحظه به لحظه جدید دارند ! خب بنده هم اگر خبر جدید باشه اونم از نوع خوبش خوشحال می شوم در اختیار دوستان بگذارم .در هر صورت آخرین خبر اینکه : در تماسی که آقا وحید با مهندس اعتصام امروز داشته از ایشان سوال کرده آیا ممکن است سود 91 که قرار است انشاالله بزودی اعلام شود بیش از 200 ريال باشد ؟ و مهندس فرمودند : اصلا ............ خب این خبر درست است که توقع خیلی دوستان را برآورده نمی کند ولی در حقیقت نشان دهنده همان پیش بینی های واقعی است که صورت گرفته است وبنده نیز قبلا خدمتتان عرض کردم و می توان به اینصورت هم بیان شود که با اعلام عجولانه سود بالا موجبات تخریب سهم را فراهم ننموده و انشاالله در مراحل مختلف شاهد رشد و شکوفایی شرکت صدرا باشیم .در ضمن قبلا از اینکه دوستان سوال بفرمایند خدمتتان عرض کنم باز نشدن سهم به دلیل خواستن گزارش حسابرسی شده از صدرا توسط بورس است.و سود هم به اعتقاد بنده در مرحله اول بین 100ريال تا200ريال است و امیدوارم در مجمع اخبار نسبتا بهتری برایمان داشته باشند.راستی بنده هم دوست دارم الان در سال 94 می بودیم و انتظارها برای قیمت رویایی صدرا به حقیقت می پیوست.ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط majidsa نمایش پست ها
    سلام
    دوستان خبر جدیدی از شرکت ندارند؟
    آقا حمید منتظر اطلاعات جدید شما هستیم.از باز شدن سهم خبری ندارید؟

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    برخی دوستان سوال کردند که چرا خودم با مهندس اعتصام تماس نمی گیرم ؟ در جواب دوستان باید خدمتتان عرض کنم که بنده نیازی به گرفتن تماس و مصدع اوقات ایشان شوم را ندارم و اخبار بنده از کانلهای دیگر تامین می شود .والبته همین قدر که آقا وحید روزانه با ایشان (مهندس اعتصام) تماس می گیرند و ما را هم در جریان می گذارند . هم کفایت می کند و هم از آقا وحید و هم مهندس کمال تشکر را داریم . و من الله توفیق .

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان از اینکه ناچار شدم دوباره پست ارسال نمایم پوزش می طلبم و غرض از مزاحمت این است که در پاسخ به دوستان و اینکه شاید سوال شما هم باشد :خدمتتان عرض کنم تمام مطالبی که خدمتتان قبلا عرض نمودم به تمامی به قوت خود باقی است .و من الله توفیق .

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 28 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 28 مهمان ها)